תאריך חדש ! 15-17/6/23
כרטיסים במכירה מוקדמת!

אדמה נשית 3

פסטיבל בוטיק קטן לנשים בלבד. העוסק בחיבור לגוף, ריפוי, מיניות ונשיות. שלושה ימים של מסע משמעותי אל תוך עצמך פנימה. עושר של מנחות וסדנאות משנות חיים.

15-17/6/23
יום חמישי עד שבת

פרדס חנה

ברוכה הבאה לזמן מבורך המוקדש לעצמך.
בפסטיבל הזה תמצאי מארג של סדנאות והרצאות
ממוקדות בגוף הנשי המשתנה. ובפיתוח היכולות שלך ליצור ריפוי, שינוי, חיבור, ופתיחה לעוד עונג ואנרגיית חיים.
בכל שלב תוכלי לבחור את מה שיותר מעניין אותך ומתאים למקום בו את נמצאת.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אדמה נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
ניתן לרכוש כרטיס לכל הפסטיבל. וניתן להגיע רק ליום אחד. במידה ואת בוחרת להגיע רק ליום אחד ניתן להיכנס בתחילת היום בלבד.
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את הפסטיבל בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
שימי לב שחלק מהסדנאות יתקיימו באנגלית. במידה ואת לא מבינה אנגלית, אפשר לבדוק עם המנחה או בעמדת הקבלה אם יהיה תרגום בסדנא הספציפית הזו.
בפסטיבל תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל לינה במתחמי הפעילות בשעות שאין פעילות. ישנם 3 מתחמים ממוזגים. ושניים שהם מבנה של אוהל גדול ויש בהם מזרנים וכריות (אין אפשרות ללינה באוהלים אישיים. מלבד לאימהות עם תינוקות). במרחב מסודר שבו יש מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה.
חניה - מספר מקומות החניה באישתר מוגבל. ולכן החניה למעט מקרים מיוחדים. תהיה בתל מונד. ויהיה שירות של שאטל.
יש גם מתחם שומר שבת וסדנאות שומרות שבת.

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 15.06.23

נחגוג את הבחירה שלנו להתחבר לאדמה הנשית. נפגוש וננוע ביחד ולחוד בשער כניסה קליל תנועתי ופותח לחיבורים בתנועה. ננוע נשקשק ונרקוד. מה את מזמינה? מה תרצי לפגוש? ומה הגוף מבקש? ומה הלב? איזה סודות והזדמנויות עומדות להתגלות לך…. באדמה הנשית שלך.

כשאנחנו מתחילות, אי אפשר לעצור אותנו. במרחב בו אפשר לדבר על הכל, אנחנו מתחילות את הפסטיבל כמו שהיינו רוצות. עם לב פתוח, עיניים טובות ושיח שמגיע למקומות שלא מדברים עליהם בד"כ. לדבר פתוח, לשתף, לשאול. ולהכיר חברות חדשות לדרך.

*עברית/ENGLISH

נולדנו עם גבולות בריאים ובמהלך השנים איבדנו אותם. שכנעו אותנו שה'לא' שלנו אינו רלוונטי והפכנו על הדרך למרצים כרוניים. בסדנה נחזיר את הכח של הלא, כמו גם את הכח של הכן.

"מה לא בסדר איתי? למה זה לא עובד? למה הגוף לא מגיב? למה לא בא לי וזה מרגיש כאילו לא הולך להשתנות. איך מסנכרנים על הפער שהוא רוצה ואני פחות. זה בטח הוא הבעיה הוא לא נוגע בי נכון. ואני… אני רק רוצה לישון. אז איך מעירים את החשק המיני הרדום. מה עושים עם הפערים?"

כולנו זקוקים לאינטימיות. אנחנו עסוקים בזה, כמהים לזה, מחפשים להתקרב, ומשתוקקים להיות במגע, אבל כשאנחנו נפגשים הרבה פעמים מה שננגע בנו זה דווקא הפצעים שלנו. הפצע שלנו נמצא שם בגלל נסיבות החיים שלנו: יחסים עם ההורים, אירועי חיים טראומטיים, יחסים קודמים עם בני המין השני, אבל זהו רק הרובד העליון של הסיפור. מתחת לרובד הזה יושב הרבה פעמים אירוע היסטורי יותר, משפחתי או תרבותי, שבו מושרשת התגובה האוטומטית שלנו. עצם השייכות שלנו לג'נדר מסוים שיש לו זכרונות קולקטיביים, יכולה להשפיע עלינו לאמץ אמונות, פחדים והתנהגויות מסוימות. ההבנה שאנחנו שבויים בתוך זהויות שקשורות להיותינו נשים או גברים, ושיש מאבק בין המינים מאפשרת לנו להתחיל לברר לעומק את הסיבות למה שאנחנו חווים ומרגישים. כשנוגעים במקום שבו נוצר הפצע, בשורש שלו, אפשר לראות מה קרה, להבין ולהכיר בחלקים שלא קיבלו מקום, ורק אז הרבה פעמים, אפשר למצוא מקום חדש לעמוד מולו. עד שלא נעשה את זה, נמשיך להסתובב בעולם ולהפגיש את הפצעים שלנו במקום באמת להיפגש. בסדנה נחקור כולנו, מה עומד בינינו לבין האהבה, וכל אחת ואחד מאיתנו יוכל לבוא במגע עם הפצע האישי שלה/ו במטרה ליצור ריפוי ביחסים בין המינים ברמה אישית וברמה הקולקטיבית.

בואו לחוות את העולם המופלא של היוגה טנטרה להבין מה זו טנטרה באמת ולהבין את התרגול הזה לעומק דרך חוויה של הגוף ולמידה של חכמת היוגה טנטרה. להבין איך ליצור שינוי מהותי בחייכם בעזרת היוגה טנטרה, ולקבל דרייב לתרגול יומיומי. בעזרת דרך שעזרה למיליוני אנשים לחיות חיים של משמעות ואיזון פיזי, רגשי ומנטאלי.

*ציוד נדרש – מזרן יוגה

Come learn about the cycle that moves through your body and how your physiology impacts your life on different levels. When is the best time to start a new project? Ask for a raise? Implement new habits? Address tricky topics in the relationship? Connect with your loved ones? Each phase of the cycle has its own gift and is inviting you to step into a different archetype, a different facet of your feminine expression. We will talk about archetypes, hormones, energy, emotions, mental state, sexuality, about the body signals that will help you identify where you are at in your cycle as well as some practices to help you have a smoother ride through the month. This workshop will consist of 2 parts, a lecture on the menstrual cycle and a sharing circle, we will then drop this knowledge into the body through a dance with the archetypes. Knowledge is power. Embodied knowledge about yourself is a skill that will serve you for life.

*Required Equipment – Writing Tools
*Optional nudity
*English

הלב יודע, שבעמקי כל הכאבים יש מתנות, כך גם באבדן והפסקת הריון. בחיי אישה מגיע רגע בו עולה בקשה מבפנים, לעשות שלום, להשלים, לשוב להיות שלמה. לאחות את הקרע בין ליבך ורחמך, בינך לחייך. להתחבר מחדש אל כוחות חייך. באהבה, ברוך, ברגישות, ביחד, נפתח את תיבת פנדורה ונחשוף מן האוצרות הממתינים בתוכך, עבורך. סדנה חוויתית ושיתופית לנשים שעברו הפלה, מכל סוג, בכל שלב בחייהן.

אני מאמינה שהחיים והמוות הם אחד וקבלת המוות מאפשרת חיים. כתבתי ספר שקראתי לו
מוות היא לא טרגדיה. במפגש מיוחד שקראתי לו "הרשו לי לדבר אתכם על מוות". אני פותחת שיח על מוות ועל החיים
זהו שיח חשוב, לאנשים צעירים ולמבוגרים. זהו משב רוח מרענן על משהו שבדרך כלל לא מדברים עליו.

Women who have heard the profound inner voice to awaken and reclaim the hidden wisdom of ecstasy in their bodies, Welcome ✨ Feeling the call to experience ecstasy? Sustainable ecstasy, ecstasy that lasts, that becomes a state of being rather than a fleeting experience? During this experience, we will invoke energies of the Universe, manifest beauty, open portals to subtle realms, and transmit blessings throughout our bodies. Connecting wombs, hearts and minds for healing in a deep way. Hunger for ecstasy is the longing we feel to experience sensations out of the mundane and into the extraordinary. When we get a taste, we understand why we are really alive. Once we realize that such states are available to us all, as accessible as breathing, walking or going to the grocery store, it is impossible to return to what we may have once considered ‘normal’… When our body remembers, we can no longer sacrifice pleasure and ecstasy – these states become as important and transformative as breathing. May we all remember the untamed powers we are born with. Our pure, wild spirit longing to be free.

*Optional touch

*English

ומה אם לא בא לי? ומה עם זה לא בדיוק מה שרציתי? איך אני אומרת לא? אין אני עוצרת באמצע? איך אני יוזמת? ואיך אפשר להתאמן ולשכלל עוד יותר את ההקשבה לגוף. במרחב שחוקר תקשורת ומגע (לא מיני) דרך משחקים ותרגילים. ניצור מעבדה, בה ניתן ממש לתכנת ולשנות דפוסים שיש לנו בנושא של תקשורת ומגע. כמו בכל הפסטיבל, הערך העליון הוא לעשות רק מה שמתאים לך. גם אם זה אומר לא לגעת באף אחת.

כולנו כמהות לחיות בזוגיות מיטיבה הרמונית ומעצימה. לעיתים זה נחווה כמשימה קשה להשגה. בסדנה נגלה כמה כלים עוצמתיים ביותר לברוא כל מציאות ולזמן לעצמנו את הבן/בת זוג המדויקים לנו להמשך חיינו. נכיר מספר מפתחות מיידיים לבריאת מציאות חיים משובחת, ונחקור אותם יחד בסדנה כדי שנוכל להמשיך להעמיק בהם בהמשך חיינו ולייצר לעצמנו זוגיות בריאה ושופעת.

תחשבי עליה, על הילדה שלך (או שתהיה לך), שעומדת מולך ומתלוננת שהיא לא אוהבת את השיער שלה, מתביישת בישבן שלה או שמחביאה את השדיים שצמחו לה… את מיד מביטה עליה בעיניים טובות, מלאת אהבה ומוצאת את המילים הנכונות להעצים אותה. לגרום לה לאהוב את עצמה, ככה כפי שהיא. ואת ? היום, בבגרותייך ? מקבלת את השדיים שנפלו או שתמיד היו קטנים ? מחבקת את הבטן שהשתנתה מהלידה או גדלה עם השנים ? הצלוליטיס שנוצר לך בירכיים ? הלוואי והיית מסתכלת בעיניים טובות, חומלות ומעצימות על גופך שנושא אותך בנאמנות, כפי שהיית מסתכלת על ביתך הקטנה. בטקס סליחה והערצה לגוף הנשי , נפגש כדי לבקש סליחה, להתאבל, לפרגן, לחגוג, לצחוק ולרקוד יחד. ובעיקר להרים אחת לשנייה

*נועז

מפגש אינטואטיבי וחוויתי עם קלפי "ניגון אישה" להיזכרות בתבונת הלב והרחם הנשית. תדרים אנרגטים מעודנים המאירים ומעירים את הניגון הנשי בתוכנו , המרפא, השופע המחובר לפעימת האדמה לשפת הרחם ולעוצמה הקדומה.

*עברית/ENGLISH

שישי 16.06.23

~סשן ריקוד חופשי נשי אקסטטי~ המזמין אותנו לפגוש את עצמנו ואת גופנו בשעת הבוקר. נעיר ונתחבר לאנרגיית חיים בכל חלק בגופנו ונעורר תחושת עונג, הודיה ושמחה לתוך התנועה של גופנו המופלא. בסיוע קווים מנחים, אנחנו יוצרות מרחב בו כל אחת יכולה להרגיש בנוח ובטוח לבטא את עצמה בחופשיות, דרך תנועה אינטואטיבית. המוזיקה שתתנגן תיקח אותנו למסע גלי חוצה ז'אנרים במקצבים משתנים, ותעורר את התנועות השונות והמשתנות הקיימות בנו.

*ציוד נדרש – בגדים נוחים לתנועה
*מגע לבחירה

סדנה זו משלבת יוגה וטנטרה – נשימה, קול ותנועה – כדי להתחבר יותר לעצמך, לגלם את מה שאת אוהבת ולא אוהבת. זהו חקירה סקרנית לתוך הגוף ומערכת העצבים שלך כדי להעצים אותך עם הידיעה והיכולת לבטא את עצמך. לעתים קרובות מדי, נשים מצפות מגברים לדעת מה הן רוצות, לדעת איך לגעת בהן או לרצות אותן. אם את לא יודעת בעצמך מה את אוהבת או רוצה, למה שמישהו אחר ידע? דרך סדנה זו תלמדו כיצד להתחבר לגוף שלכן בצורה אינטימית יותר, כיצד להתכוונן ולהרגיש בטוח בגוף שלכן. הסדנה תכלול הסבר קצר, קצת ניעור קונדליני, תנוחות יוגה, מנוחה וזמן לשילוב ועיבוד החוויה שלך.

*ציוד נדרש – מגן מזרן/שעוונית, כלי כתיבה
*עירום לבחירה
*English

זה קשה להיות חלק מקבוצה. לא תמיד מה שאני רוצה זה מה שקורה. וצריך להתחשב ולראות את כולם, לחכות ולסנכרן את הקצב או להאיץ כי אחרים כבר התקדמו. וזה קשה לזוז יחד כלהקה, תמיד יש מישהו שרוצה להוביל תמיד יש מישהי שעושה יותר מאחרים וכאלה שפחות. לא פשוט לזוז בתיאום. אנחנו לא אווזים וגם לא סינים באולימפיאדה. תמיד תהיה את הילדה החמודה שרוצה לעמוד על הראש דווקא כשכולם עושים הצידה וסיבוב. ואם גדלת בקיבוץ…. המילה קולקטיב ישר מקפיצה את כל ההגנות…ואם עשו עליך חרם בכיתה… ומשפחה מה היה המקום שלך במשפחה? אם בכלל היה לך מקום? בקיצור הבנתן…
קבוצה ושייכות מפעילים המון קפיצים וחיווטים פנימיים. אז אנחנו מזמינות אתכן לחקור יחסים עם קבוצה בסדנה שהיא מעבדה לשייכות וקראנו לה – יש לי מקום כי אנחנו רוצות להאמין שיש בתוך היחד מקום לכל אחת.
בסדנה נחקור מה גורם לך להרגיש שייכת? מה את צריכה שיהיה במרחב כדי שתוכלי להביא את עצמך במלואך? נבחן את התנועה של שייכות לקבוצה וביחד נחקור את התחושה שיש לנו מקום.

מתי בפעם האחרונה דיברת עם הפות שלך? האם את מרגישה שיש שם יותר עונג עבורך? בסדנה תלמדי את השפה של הפות ואיך לתקשר איתה, תקבלי כלים להעצמת העונג שלך ותביני איך להתחבר באופן עמוק יותר לעצמך, למיניות שלך ולגוף שלך.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה
*מגע לבחירה

מסע רך להתעוררות בוקר ולפתיחת הלב – בשילוב תומך של רפואת הצמחים, שירה, תוף ומגע עדין.

*ציוד נדרש – מוזמנות להביא שאל, כרית, מי שתיה, מגבת פנים קטנה, למי שיש תוף.
**מספר המקומות מוגבל.

סדנה להכרת והזרמת האנרגיות המיניות באמצעות ריברסינג . הסדנה מאפשרת לאזן הורמונלית ולנקות חסימות אנרגטיות ופיזיולוגיות היושבות על צ׳אקרת המין מחברת אותנו לעונג לשמחה לעשייה ויצירתיות. הסדנה מנקה ומסירה שכבות של אשמה פחד ובושה בנושאי מין כסף ותקיעות בחיים. הסדנה אינה בערום ואינה מערבת פעילות מינית או מגע.

TRE® זו שיטה לשחרור לחץ כרוני מהגוף ומערכת העצבים דרך רעידות והזרמת אנרגיה. זה סוג של וויסות עצמי, הקשבה פנימה, התקרקעות, זיהוי צרכים ואז היכולת להתחבר לאחר עם ביטחון ולתקשר את הצרכים תוך השארות בחיבור ולא לברוח לתגובות אוטומטיות (לחימה בריחה או קיפאון). בסדנא נעבוד יחד עם שותפים (לא קבועים) ונתרגל גם להחזיק מרחב וגם להיות מוחזקים אחד לשני עם הכלי הזה.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה
*מגע ועירום לבחירה
*English

האם לגוף שלנו יש מלים? האם הגוף שלנו יכול לדבר אותנו בשפה שייחודית רק לנו? דרך הרפיה אל הנשימה והקשבה לגוף ולתנועה שנולדת ממנו, נצלול לשמוע מה הגוף שלנו מספר על עצמו ועלינו, ואילו מלים יכולות להיכתב דרכו. נקשיב בעדינות למה שמבקש להיכתב בתוכנו, וננוע בין המלים לבין הגוף ותנועתו, הלוך חזור, כמו בתנועה האינסופית של הגוף הנשי, שזקוק לזמן התכנסות פנימה כדי לאפשר לתנועה ולמלים שלה לפרוץ החוצה. בסדנה ננוע ונכתוב, נגלה את הפואטיקה של הגוף, יושמעו טקסטים מעוררי השראה להנעת תהליכי ההקשבה פנימה, ובסיום מעגל שיתוף בטקסטים שייכתבו.

*ציוד נדרש – סדין, כלי כתיבה

הסדנא תעסוק במקום המקודש ביותר בבריאה – רחם האישה – באר המשאלות שלנו. נלמד את האפשרויות הטמונות בעבודה עם הרחם, נתרגל ונחווה ביחד. נגלה איך בעזרת הרחם אנחנו יכולות למצוא הרצונות האמיתיים שלנו, איך אנחנו יכולות לברוא מציאות משם, ולגדל זרעים של חלומות כמוסים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה, לבוש בצבע שחור ושמחה (:

סשן פיסול באדמה ממודל עירום. המודליסטיות הן מתוכינו. עולה מי שמוכנה לחשוף את גופה לעיניים הטובות של האמנות,
שאוהבת את מגוון הצורות (בשונה מהמודל האפנתי) חושפת את גופה וגם פיסה מנפשה. בזמן שמתבוננות בה ומפסלות,
נשאלת ומספרת על היחסים עם הגוף. פורמת עוד את הסבך הזה ומביאה בכך ריפוי לעצמה ולכולנו. החומר איתו נעבוד הוא אדמה מעורבבת בסיבי נייר.
כך שחזק מאד לאחר הייבוש ולא צריך שריפה. נקבל כמה כלים וטכניקות פיסוליות ובעיקר נחשוף צורה בחומר מתוך תחושה אינטואיטיבית.

שעתיים וחצי של מסע ריקוד חופשי במרחב נשי מקודש. מוזיקה עשירה והנחיה מאפשרת יניעו אותנו לצלול פנימה אל עצמנו ולהתמסר למסע אישי וקבוצתי. יחד ניצור מרחב רך, עגול ומאפשר, מלא עוצמה, שובבות ואפשרות לריפוי עמוק. מתוך התנועה נצא לטקס בו נוכל לבחור להשיל מעלינו כל כסות שנבחר: בגדים, דפוסים, תפיסות ורגשות ואל החופש של כל אחת להיות עוד ועוד היא. מוזמנות באהבה. מסע בהנחיה משותפת של מיכל חלפן וליטל כסיף שניידר.

*ציוד נדרש – אפשרות להביא צעיף/בד לשחק איתו ולהתעטף בו במהלך הריקוד, לא חובה.
*עירום לבחירה
*נועז

חיבור לרחם ולכוחות החיים דרך עבודה של פתיחה, שיחרור והתמרת האנרגיה השוכנת ברחם.

במפגש נכיר כלים לרפואה נשית, נשמע סיפורי ריפוי והזכרות בכוחות המחוללים של הרחם ואברי האגן.
נפגוש הטכניקת ה"השלה" ובאנרגטיקה המיוחדת של אברי הפריון והיצירה הנשית.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה לבחירה, סדין או מגבת למי שרוצה לכסות את המזרן.

*מגע לבחירה

בסדנה תפגשי את סף ההנאה שלך. שם, בקצה של העונג, נחקור באווירה בטוחה את הכמיהה העמוקה שנובעת מתוך הרחם, הבטן, הלב והראש. האם היית רוצה לדעת איך להפעיל ולייצב את הליבידו שלך? איך לחוות (הרבה) יותר תשוקה? לפתוח נתיבים חדשים של חושניות ולהיות המאהבת הג'וסית של עצמך? אני מזמינה אותך להמריא לעומק לשורש של האישה השלמה שאת לצלול למי התהום של הווייתך הנקבית.

*ציוד נדרש – שמן ומגן מזרון
*עירום ומגע לבחירה
*נועז

מדיטציה אקטיבית מבית אושו. מדיטציה של שעה בת ארבעה שלבים בהם נניע את הגוף ונעורר את אנרגיית החיים בתוכנו, ולאחר מכן נצלול למדיטציה והתבוננות.

*עברית/ENGLISH

כשאנחנו חושבות על זמן הדימום החודשי שלנו, יכולות לעלות בנו תחושות של כעס, עצב, אמביוולנטיות, תסכול, בושה והדחקה. בסדנת שיחת דמים נפתח שיח מחודש לזמן הדימום החודשי, בכדי ליצור מקום לאישה המדממת שאנחנו. ולהסתנכרן לתדר של הימים הללו. מה קורה כשאנחנו עוצרות מראש, לפני שהיא מכריעה אותנו ומשתקת את הגוף? בעקבות מחקר אישי במהלך ה-5 שנים האחרונות, וגילויים משני חיים, למדתי דרך הקדושה שבזמן הווסת, כלים פשוטים המאפשרים להסתנכן לתדר של הדם ולהעלות את רמת החיים שלנו. אני מזמינה אותך לבוא לשיחה משותפת שבסופה ניצור טקס מחודש עם הימים האדומים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

בואי להעלות את התרמוסטט המיני שלך, נעבור יחד תהליך של היזכרות ממש כמו התחושות והרגשות שמעורר בנו ריח של מאכל שמזכיר לנו את הילדות… ככה את הולכת להיזכר חזרה בתשוקה שלך. לפעמים אנחנו פשוט שוכחות מה זה להרגיש את התשוקה הזו, קודם כל – האם יש לך תשוקה אליך? מתי בפעם האחרונה עמדת מול המראה והתפעלת מעצמך? מתי בפעם אחרונה התענגות על החיים?? להגביר להבות. לעורר בך את ההזכרות כי את יודעת שזה קיים בך, תעוררי בך את זה שוב. תגרי את רטט הגוף והחיים מחדש!!!

בואי להרפתקאה וחקירה חושית. הזדמנות לגלות ולחקור אלמנטים ותחושות שונות שמתגלות רק כשהעיניים עצומות. זוהי סדנה חוויתית וכיפית בה נשאיר את חוש הראייה בצד. הזדמנות לחוות את המציאות, אינטרקציות אחת עם השנייה דרך המבט הפנימי, ומתוך חיבור וקשב של הגוף. נקודת מבט נוספת על עצמינו ועל הסובב אותנו דרך מרחב חדש של משחק וחקירה. או מה הולך להיות חקירה חוויתית בעיניים עצומות לעורר את החושים ולחוות מפגשים מסוג אחר למי היא מיועדת למי שרוצה לחוש חופשיות והתמסרות. לעורר משחקיות קשב וסקרנות ולחוות את המציאות בדרך נוספת ומופלאה עם מה נצא נצא עם חיבור עמוק יותר לגוף. תרגולים שאפשר לקחת הביתה לבן זוג/עם הילדים לחיבור.

*מגע לבחירה
*עברית/ENGLISH
*נועז

היוני שלי אינסופית. עמוקה, רוטטת, שואבת, עוצמתית, עדינה, רכה וטורפת בו זמנית. החלק הכי תבונתי בגוף שלי. האם אני מאפשרת לה לדבר איתי? להעניק את מתנותיה לי ולעולם? בטקס יוני גייזינג עדין ומחובר נחלוק את סודות היוני שלנו האחת עם השניה. בעזרת עוצמת הסיסטרהוד נביא מבט אוהב ויצירה משותפת, נאט, נשהה, נתבונן, נסתקרן, נחקור ונסגוד לפרחי היוני היפים שלנו.

*ציוד נדרש – סדין
*עירום לבחירה
*עברית/ENGLISH
*שומרת שבת
*נועז

בהרצאה נשוחח , נחקור ונגלה מהי אהבה עצמית ואיך אפשר להגיע אליה כדי לחזק ולשפר את הדימוי העצמי נבין את הקשר בין דימוי גוף וההשפעה הישירה שלו על העונג המיני וחווית האור-גזמה הנשית. נחקור מהו דימוי גוף חיובי לעומת שלילי, מהו עונג מיני ו – 4 הדרכים להגיע אליה . עינוג עצמי לעומת אוננות ואיך דרך אהבה, הכלה וקבלה עצמית נוכל להנות ממיניות בריאה, מענגת ואור-גזמית בזמן מעשה אהבה עצמי ו עם בן/בת הזוג שלנו.

*שומרת שבת

בסדנה נלמד את האנרגטיקה של העבודה עם צמחים, שרפים, זרעים ושורשים, איך ליצור בעצמנו תערובות הקטרה, נדבר על העבודה עם הטבק, על איך לשמור על המרחב האנרגטי שלנו, על יצירת מציאות דרך העשן ועבודה נכונה ומדויקת עם כלי ההקטרה ככלי לתקשור.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

שבת 17.06.23

עוגנים של שמחה: מוזמנת לטפח זוגיות מקרבת, להתרגש מעצמך ולבשר לגוף ולנשמה בשורות טובות. להיווכח שיש בגוף הרוקד ידע אגור ושלאט או בהפתעה מוחלטת יכולות לעלות ידיעה או הכרה מעודדי טרנספורמציה. תתכבדי בחופש להתנועע עם מנעד רגשות ואסוציאציות רחב, ללא צורך בידע או יכולת מיוחדים ולהכיר את עצמך עוד קצת לעומק.

*מגע לבחירה

להתחבר לחוקיות של החומר ולהגיע לרוח מעבר לגבולות הטבע. סדנא שתחשוף מבנים תודעתיים שתאפשר לך להבין מה הדרך לחיבור עצמי עוצמתי שישנה את פעולותייך במציאות היום יומית. סדנא שתחשוף מבנים תודעתיים שתאפשר לך להבין מה הדרך לחיבור עצמי עוצמתי שישנה את פעולותייך במציאות היום יומית.

*שומרת שבת

דרך הקשבה אמפטית לגוף חידוד הרגישות, התחושתיות, והמודעות הפיזית אפשר ללמוד מחדש לתפקד באופן יעיל ונח יותר, פיזית ורגשית. מזמינה אתכן לשיעור במודעות על ידי תנועה ממסורת שיטת פלדנקרייז להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, לנח, לנעים ולקל.

*ציוד נדרש – מזרן יוגה
*שומרת שבת

סדנה חוויתית ברוח הפלמנקו – בסדנה נרקוד מתוך ערוצי התשוקה ריקודים מסורתיים מלאים באנרגית אדמה וקרקוע. נתחבר למקצבים דרך חוכמת הגוף! נלמד טכניקה דרך תנוחות מעצימות , נתעגל למעגל נשי מלא בקריאות עידוד מרימות אנרגיה ניתן ביטוי רגשי לחווית התנועה ונקבל השראה לעוצמה וחיות!

*ציוד נדרש – נעלי ספורט או נעלים עם עקב מרובע ונוח

איך להצליח להקשיב לתנועת הלב העדינה בסיטואציות מאתגרות בתוך יחסים אינטימיים? הרבה פעמים ברגעים האלה הדפוס שלנו הוא להשתתק או לתקוף ולשפוט. הסדנה הזאת היא הזמנה למצוא את השביל האישי לאפשרות של ביטוי אותנטי, בעזרת כלים מעולם התקשורת המקרבת (NVC)

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

אני מזמינה אותך לגעת. לגעת במה שמבקשת להתקיים בתוכך ומונחת שם , מחכה לך שתזמיני אותה למחול דרך זכרון, כאב, אהבה, שבריריות, רכות, בגוף, בקול, במילים, בדממה. היא מחכה לך שתתני לה לצאת, להתפרע, לשבור מוסכמות, להתלכלך, להיחשף, להתחיות. כשפחד הופך דחף. זהו מסע אליך, טקס נשי וחושני באמצעות דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, מסע תנועתי וקולי, צבע, אדמה, מים, מגע, במרחב אינטימי, עוטף, מוחזק ופועם. את מוזמנת לפגוש את הפחדים מול את העוצמות שבך, ולשחרר לחופשי את התשוקה שבך.

*ציוד נדרש – מגבת, כלי כתיבה, בגדים נוחים לתנועה שאפשר ללכלך.
*מגע ועירום לבחירה

מהי נשימה טנטרית? ואיך אפשר בעזרת נשימה להעצים את הנוכחות בגוף, התשוקה והעונג? נלמד ונתרגל. בנוסף נלמד ונחווה איך לנשום ביחד, ולהעצים את האנרגיה והתחושות אף יותר.

*שומרת שבת

סדנא חוויתית למציאת הקשר שלנו עם הגברים. בסדנא נתמקד ונעצים את מה שאנו באמת אוהבות בעולמם המופלא של הגברים. ההזמנה לראות את האמונות שלנו על הארכיטיפ הגברי. יהיו תרגילים קצרים ובונים בין הנשים שיעזרו לנו לראות מעבר לאשליה ולמוסס את תפיסת ה'גבר' שהוטמעה לנו בשורשים. מטרת הסדנא היא לעזור אחת לשנייה למצוא דרכים לאהב אותם, לפנק, להעניק, להשיב את האהבה ובסופו להוליד – ברגישות ובאומץ, את הנשיות והגבריות החדשה מתוכנו.

*מגע ועירום לבחירה

את מוזמנת להתחבר אלייך פנימה, באמצעות תירגול טאואיסטי עתיק יומין לואגינה שלך עם ביצת קריסטל, זוהי הזמנה לחקירה עצמית ושער לחוויה של מודעות באמצעות המיניות הנשית, הזדמנות להתחבר לעוצמה שלך, לאישה הפראית החופשייה והחכמה שאת, לעוגן פנימי , לעונג ולעצמאות שלך ולכל המתנות שטמונות בעומקי האגן . יש לך אותך. ניתן לרכוש ביצה ולתרגל עימה בסדנא עצמה. (מוזמנת להביא את שלך מהבית אם יש לך.) לא מתאים לנשים בהיריון או בזמן הווסת או צניחת רחם.

*ציוד נדרש – סדין, מגן מזרן/שעוונית, שמן בבקבוק שנסגר היטב, ביצת קריסטל מהבית או שניתן לרכוש בסדנא עצמה.
*מגע ופירות לבחירה

תמיד ידעתי שכסף ורגש קשורים זה בזה, אך לא הבנתי עד כמה עמוק הנושא טבוע בנפש האנושית. כשפסיכולוגיות התחילו לשלוח אליי מטופלות שלהן לליווי כלכלי, הבנתי שעליתי כאן על נושא רציני: מסתבר שלפני כל טבלאות האקסל, המפתח הראשון לרווחה כלכלית הוא הבנת הדפוסים והרגשות שמניעים אותנו להתנהל באופן כזה או אחר. בסדנה נחקור את המנועים הרגשיים שלנו בניהול הכסף . נצלול לתפיסות שהוטבעו בנו לאורך החיים, ונבין את השפעתם על הכסף שלנו וגם על חשבון הבנק… ובונוס- קצת על הקשר בין מיניות וכסף.. אחרי שנבין את ה"פסיכולוגיה הכלכלית" שלנו, נבסס כמה צעדים ראשונים להתפתחות בדרך אל הע(א)ושר.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה.
*שומרת שבת

בסדנה ניפגש לחגוג את החיים מעצם היותם, להתחבר לנשיות דרך תנועת ניה וללמוד לאזן בין Being לבין Doing בחיי היומיום שלנו. הסדנה כוללת
– מעגל פתיחה קסום עם קלפים
– זמן ריקוד סשן ניה מענג ומאוזן – מדיטציה משותפת וחיבור לנשמה.
– תנועה חופשית מונחית לצלילי מוסיקה.
– חגיגת הנשיות שלנו.
– את החיבור והאיזון בין Being לבין Doing.
כל הטוב הזה יתקיים בשעתיים וחצי של מסע משותף והנחייה משלבת רוך ועוצמה, רוגע ותנועה. לכל מי שמרגישה שזה נוגע בה ומחפשת למצוא את האיזון דרך ריקוד ותנועה – מוזמנת באהבה. הילה-אור גופר חגורה כחולה בניה, מנחת קבוצות, שיעורים, סדנאות וארועים ואוהבת חיים. מחכה להיפגש ולנוע יחד אתכן אל הבוקר הקסום הזה.

*ציוד נדרש – מגבת, כלי כתיבה

נשאל יחד את השאלה מי היא האישה המינית, מי זאת, מה יש בה, איך היא נראית, מה היא אוהבת, את מי, איך היא מתהלכת בעולם, איזה אמונות יש לה, אילו איכויות, מיומנויות ועוד ועוד. דרך שיח פתוח ואינטימי, תנועה ומוסיקה נטעין יחד את חוכמת המעגל ונצא לגלות את הדמות של האישה המינית, נגלה אותה בתוכנו, נגלה את מה שיש בנו ואת מה שאנחנו רוצות שעוד יהיה לנו.

*שומרת שבת

בסדא נחקור שפה חדשה ,דרך תנועה זוגית שמגיעה הישר מהרפובליקה הדומיניקנית – ריקוד הבצ׳אטה. נחקור ונזהה את הישות הזכרית ונקבית בתוכנו ,איך היא מתנהגת כשהיא מבקשת להוביל או להיות מובלת נחקור את אומנות הפיתוי שלנו ,איך היא נראית ועד כמה אנחנו מרגישות בנוח איתה.

*מגע לבחירה

פסטיבל אדמה נשית מתאים לך אם את מחפשת:

להתחבר לעצמך ולגופך.
להכיר את אנרגיית החיים הפועמת בתוכך ואיך ניתן להעצים אותה.
ללמוד על האש הMינית שבתוכך ואיך ניתן להדליק, לשחק, לחקור ולצלול אל תוך עולם מעניין ומרתק.
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד.
לגלות על עצמך מה את אוהבת ומה את לא, היכן הגבולות שלך ואיך לתקשר אותם בנינוחות ובאופן מקרב.
לקבל השראה וכלים כיצד לשפר ולהעצים את חיי האהבה שלך.
לקדם את הריפוי למקומות חסומים המונעים תחושה ועונג.
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים.

מנחות

אודליה כהן גרין

אודליה כהן גרין

מלווה תהליכי מודעות ורוחניות מזה 15 שנה, ומתוכם תהליכי מיניות ואינטימיות ב 7 שנים האחרונות. מנחה שותפה באישה המולטי אורגזמית ובג'נסיס. יוצרת הקורס: אמנות הקסם והכישוף - לחיות חיים מסונכרנים. בעלת קליניקה בפרדס חנה.

אלזה דוילארד

אלזה דוילארד

I am a feminine embodiment mentor. After spending the last 10 years studying and practicing psychotherapy, conscious sexuality, gynecological autonomy and sacred feminine history, rituals and dances, I now share this knowledge to help women reconnect to all facets of their femininity through private sessions and workshops.

הדס בל

הדס בל

מנחה קבוצות וזוגות לאינטימיות מיטיבה, מטפלת בתנועה, טבע ומוזיקה, זמרת ומוזיקאית יוצרת. מאמינה שתנועה מניעה ומשנה דפוסים ויחסים.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

ליאת ליליאן

ליאת ליליאן

מדריכה לטנטרה טיבטית, מלווה תהליכי ריפוי הלב דרך עולם האינטימיות הזוגית והאישית. מנחה טקסים וגם קבוצות למידה בנושאים של ריפוי מיני אלטרנטיבי, ממסורות קדומות ואזוטריות.
 

ליטל כסיף שניידר

ליטל כסיף שניידר

מאמנת אישית ועסקית מעל עשור, מנחת קונסטלציה משפחתית, מעגלים וסדנאות ריקוד חופשי. יוצרת ומנחה פעימות קבועות של מסע ריקוד נשי מקודש וערבי ריקוד בשיטת 'מקצבי הלב'. רואה בגוף המורה החכם והמתוק ביותר שלנו ומתוך כך נעה ומלווה אחרים דרך החיבור העמוק שבין גוף, רגש, תנועה, תודעה ורוח. אמא לשניים ונשואה באהבה.

נועה פז

נועה פז

א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט

עינת לאלו

עינת לאלו

עינת לאלו, B.Sc ביולוגית רגשית ומנחת קבוצות נשים דרך פסיכודרמה, תנועה וnlp. מלווה נשים בשלבי שינוי בחיים בסדנאות עומק תהליכיות במרכז למודעות שייסדה ׳פורשות כנפיים׳.

רוית יונה בניהו

רוית יונה בניהו

סאומדורה, אשת רפואת הקטורת, עובדת עם הרפואות של אמא אדמה ועם רפואת חיות הטוטם מזה מספר שנים. מכשירה לפתיחת מפות טוטם ע"פ שושלת הלימוד של סבתא טוווילה ניטץ' משבט הסנקה. מטפלת באמצעות הגיאומטריה המקודשת המגיעה משושלת הקורנדרוס שמקורה בתרבות המאיה העתיקה. מייסדת קהילת מכשפות האור,עורכת טקסי לבנה וטקסים לזימון מציאות באמצעות חמשת האלמנטים.

רוני כץ

רוני כץ

אני מאמינה כי הכלים הנגישים שמציעה התקשורת המקרבת יכולים לעזור לנו ליצור עולם שיש בו אהבה נוכחת, שותפות עמוקה, ותחושת 'יחד'. למעשה, אני רואה את העולם הזה נוצר לו אט-אט אל מול עיני, ויש בי רצון ער לפתוח את דלת ה"מקרבת" לעוד ועוד א/נשים.

שיר כוכבים

שיר כוכבים

אני שיר כוכבים, הקול של אמא
הולכת בדרך שמאנית, אספתי את עצמי לגישה אחרת. אני מאמינה שהחיים והמוות הם אחד וקבלת המוות מאפשרת חיים. כתבתי ספר שקראתי לו - מוות היא לא טרגדיה. במפגש מיוחד שקראתי לו
"הרשו לי לדבר אתכם על מוות"
אני פותחת שיח על מוות ועל החיים זהו שיח חשוב, לאנשים צעירים ולמבוגרים.
זהו משב רוח מרענן על משהו שבדרך כלל לא מדברים עליו.

אור נחום

אור נחום

מנחה ומלווה ומיניות מודעת ומעצימה, מלווה נשים וגברים באתגרים במיניות, באינטימיות, ובתקשורת ביחסים.

אליה מיברג דברת

אליה מיברג דברת

הולכת בדרך הרוח, הגוף וההתפתחות האישית מזה 25 שנה. בת 46, נשואה ואמא לשלושה. מטפלת בתנועה M.A., תיאטרון מחול B.A, מנחה למיניות בריאה, מלווה יחד עם בן זוגי טיפולים זוגיים בגישה ייחודית של זוג מטפלים עם זוג מטופלים. מנחת קבוצות. מאמינה גדולה ביחסים, באינטימיות ובחוכמת המעגל.

הילה-אור גופר

הילה-אור גופר

חיה, נושמת, מחייכת ואוהבת תנועה, מורה חגורה כחולה בשיטת Nia - מנחת שיעורים, סדנאות ואירועים פרטיים. מובילה נשים לחיבור, הגשמה עצמית ונצחון על אתגרי החיים באמצעות תנועה והנאה בשיטת Nia, שיטת פלדנקרייז ועוד. בעלת B.A. בפסיכולוגיה וחינוך, מלווה התפתחותית בכירה ומטפלת במפגשים אישיים ובקבוצות. "רוקדת ברחבת הסטודיו ובשבילי החיים באור, אהבה, אופטימיות ואמונה שהכל אפשרי״.

טליה פלד

טליה פלד

טליה, בת 55 , עובדת סוציאלית( b.a) ויועצת ארגונית (m.a(. חוקרת "ריפוי נשי" , כותבת ומטפלת רגשית בכלים שמאנים ואנרגטים. בעלת ערכת הקלפים וספר שירי הדרך "ניגון אישה"

ליאת צור

ליאת צור

בוגרת B.A בפסיכולוגיה ,NLP ,עין הבדולח , Ista. רקדנית בצ׳אטה ומורה בבית הספר BeBachata ,מופיעה בארץ ובעולם. מנחה סדנאות תנועה, יוצרת ריטריטים וחוקרת את התנועה הזוגית והחיבור בין הגוף והנפש.

לירז סיאני לופז

לירז סיאני לופז

לירז סיאני לופז - אמנית רב תחומית, ה.אדריכלות, צלמת נשיות, יוצרת עם דם הווסת. חוקרת את מחזוריות האישה ומלווה נשים ונערות לחיבור לרחם, למחזוריות הנשית ולדם. דרך סדנאות, קורסים ומפגשים אישיים. משתמשת בכלים מתוך השמאניזם, מעגלי הקשבה ותקשורת מקרבת.

ניבה חיים

ניבה חיים

רקדנית יוצרת מורה לאומנות הפלמנקו, למדה והתמקצעה 5 שנים בספרד ובארץ 20 שנה. מלמדת ומנחה דרכי מחול מגוונות ביטוי קול תנועה וקצב יזמית ומנהלת-ה"סלון של לונה" מרכז תרבות, לתנועה פיזית ותודעתית בקיבוץ עמיר בגליל העליון לתנועה מוסיקה תאטרון וריפוי. בעלת מרכז "פלמנקו בגליל" שפועל זו השנה ה12. מעבירה באהבה תכנים שקשורים לחופש תנועה ברשתות החברתיות.

קרן כהן סקלי

קרן כהן סקלי

מעמיקה בדרך השאמנית, מלמדת אותה, מעבירה סדנאות ומעגלים שמאנים ועובדת בקליניקה שלי באופן פרטני. התשוקה הכי גדולה שלי היא שכל אחת ואחד יחיו את החיים הכי הרמוניים שמגיעים להן ולהם. ואני מאמינה שהדרך לשם עוברת דרך חיבור כל אישה לרחם שלה וכל גבר ללב שלו. אני נשמה של שירות ואהבה ומלווה אנשים וקבוצות בתהליכי שינוי ויצירת מציאות.

רותי פורר

רותי פורר

אני תרפיסתית מינית וטנטרה בגישה סומטית (בוגרת אישתר) ועובדת עם טראומה ויוגה תרפיה. אני מחפשת אוטנטיות וחיבור. אני עובדת עם הרבה כלים דרך הגוף, לשחרר ולעבד לחץ, לחווט מחדש את מערכת העצבים, וליצור נתיבים חדשים עם אמבודימנט והזרמת אנרגיה.

שמרית מלול

שמרית מלול

MA, אמנית רבתחומית, במאית וכוריאוגרפית, יוצרת מחול, תיאטרון, פרפורמנס, וידאו ארט ומוזיקאית. אמא לנחל ולטהר ואשת טבע ופרא. מנחה נשים, אוכלוסיות שונות, אמנים וסטודנטים לביטוי, חשיפה וריפוי דרך קול, גוף, תנועה, מילה, חומר, אדמה, וידאו ומגע. חושפת, חוקרת, מתעדת ויוצרת סיפורי חיים, יצרים, תרבויות עממיות, טקסים, אינטימיות ואת המפגש בין אמהות- קהילה- טבע- נשיות- מיניות ושחרור עקבות.

שירי אביבי

שירי אביבי

בוגרת התוכנית להכשרת מנחים בשיטת מאר״ג, מנחת קבוצות, מלווה יחידים וזוגות בתהליכי חיים. פוגשת, מקשיבה ומרגישה. נוגעת בלבבות ועושה קסמים בקליניקה בפרדס חנה. חוקרת חופש ידועה. פוסעת במסע לגילוי החופש הפנימי המוחלט והאינסופי.

איילת סלע הררי

איילת סלע הררי

מלווה ותומכת בנשים וזוגות לאינטימיות, התפתחות והעצמת המיניות, מנחה למיניות מקודשת. מעבירה סדנאות והרצאות ברחבי הארץ בעלת ה קבוצה הסגורה בפייסבוק "תבונת הנרתיק - מיניות נשית מקודשת ובריאה". כל אישה יכולה להתחבר למיניות שלה דרך מעשה אהבה וטיפול עצמי - דרך עיסוי שדיים, רחם ויוני. כאשר האישה חוקרת את המיניות שלה, היא יכולה ליצור עבורה התפתחות אישית והעצמה מינית ולהביא ריפוי מיני למרחב האינטימי שלה ושל בן זוגה וליצור עבורם- מיניות בריאה, מעצימה, מספקת וטובה.

אפרת פוג'ה שקד

אפרת פוג'ה שקד

אשת צמחים ואנשים מנחה קורסים, סדנאות ומלווה אנשים באופן אישי לצמיחה בתחומי החיים השונים.

זואלה דובניקובה

זואלה דובניקובה

An international dance artist, traveler, performer and teacher. Her unique method, known as the "Holistic Dance Language" has been coined "the art of reincarnating in the same body". Bridging sacred dance, movement medicine, contemporary body science, masterful form, somatic awareness, holistic sexuality and ritual, her unique approach represents the marriage between form and spirit. Zola offers intensive training at her two primary schools: Temple of Dance (Israel) and School of Mystery & Sacred Feminine Arts (India), as well as running weekly ongoing online programs. With invitations to teach across the world, Zola tours extensively to give seminars, offer retreats, perform and guide collective experiences

יעל פינקל

יעל פינקל

יעל פינקל שחקנית, מטפלת ומדריכת פלדנקרייז בעלת רקע עשיר מעולם המחול, פילטיס שיקומי, מיניות מודעת ועוד

ליגד גרנית

ליגד גרנית

ליגד גרנית פורת- מדריכת חיים, מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית-ריברסינג. בעלת ניסיון של 13 שנה בתחום הגשמת הזוגיות, ליווי א.נשים בדרך לאהבה ממקום אחר, כותבת טור ב YNET יחסים, ומנחת סדנאות למציאת זוגיות וסדנאות ריברסינג בנושאים שונים. ליז רובינס צור- מטפלת אנרגטית וריברסינג בעלת נסיון של 11שנים בליווי אנשים לזוגיות עם אחרים ועם עצמם. מנחת סדנאות לריברסינג בתחום הזוגיות ואנרגיה מינית טהורה ראשונית ללא פעילות מינית.

מיכל חלפן

מיכל חלפן

מטפלת גוף-רגש-תודעה כעשרים שנה. חוקרת חיבור לעצמנו מתוך תנועה קשובה, חומלת ורכה. יוצרת ומנחה מסעות ומפגשי ריקוד תהליכיים בפעימה קבועה ובהם מסע ריקוד נשי מקודש וקסום. מאמינה שהגוף שלנו הוא כלי מדהים לחוות ולהרחיב את ההוויה שלנו, את המפגש עם עצמנו ועם אחרים. הריקוד מזמן עבורי חגיגה של המפגש הזה.

נעמי מור קחילה

נעמי מור קחילה

כ 17 שנה מטפלת גוף נפש נשמה ומלווה א.נשים במסע חייהם בכל הקשור לחיבור פנימה לטבע לאמת וללב בכלים של מגע ותנועה לסינכרון שלם בין כל החלקים לבחירה מתוך השלם והסכמה לרגע הזה כמו שהוא בו מונחת האפשרות לקסם והרמוניה. מנחה סדנאות ריקוד ומיניות נשית מקודשת מתוך עולם הטנטרה טאואיזם ושאמאניזם.

קרן קוך

קרן קוך

משוררת, כותבת ומנחת סדנאות כתיבה לנשים. יוצרת תיאטרון רב תחומי וטקסי, מורה ומנחה לתנועה, תיאטרון ופרפורמנס מעל 20 שנה. חוקרת חיבורי גוף ולב במסע החיים הנשי, דרך כתיבה, קול, תנועה, וחיבור לטבע ולמים.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

שי לי משיח

שי לי משיח

שלום, שמי שי לי. אני מלמדת פילאטיס, יוגה ועובדת סוציאלית. כמו כן יוצרת מרחבים שמקדשים תנועה ומתקלטת. בשבילי מאז ותמיד ריקוד היה כלי ריפוי . התשוקה שלי היא לחקור את השפעות התנועה על ערוצי הגוף הנפש והרגש הקיימים בנו ולצלול לעולמות המוזיקה כדרך נוספת להשפיע ולהעצים ערוצים אילו.

שרון כהן

שרון כהן

מתמחה בליווי כלכלי-רגשי. במשך שנים רבות הייתה ממקימי הארגון החברתי "תנועת תרבות", העוסק בהקמת קהילות אמנים בפריפריה, ולאחר מכן ניהלה את חברת "פמיננסי" המספקת קורסים פיננסיים לנשים. כיום היא יועצת ארגונית ומאמנת מוסמכת.

איילת וייל

איילת וייל

אני מטפלת מזה 20 שנה במאות נשים בשיטות שפותחו מהקשבה פנימית. מעבירה סדנאות "מסע איילות" וסדנאות מודעות ברחבי הארץ.

איילה אלישע

איילה אלישע

ילידת 1972, מתגוררת עם בן זוגה וארבעת ילדיה בכפר האקולוגי כליל, בגליל המערבי. היא חוקרת תהליכי גוף נפש רוח נשיים ופלנטריים, מרפאה פלנטרית, מייסדת גישת האם (2001) ומכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע, במסגרת עבודתה מכשירה נשות מקצוע גדולות, מדריכות הכנה ללידה, ומורות דרך לנשים (2021). איילה עוסקת בשמאניזם מעשי וריפוי פלנטרי עורכת טקסי חניכה וסדנאות ריפוי ברחבי הארץ והעולם."

גל מלר

גל מלר

מכשפה ואשת רפואה, מובילת קהילת הנשים "לונטיק טרייב", חיה ומחייה את החיבור לנשיות ולחיים עצמם. מנחה בריטריט המחולל, מטפלת ברפואה סינית, מלווה נשים במסע הפסקת ואבדן הריון, הכנה לקראתה ועיבוד אחריה, גם שנים אחר כך...

חני גולד

חני גולד

גניקוסופית, מלווה נשים בתהליכי הפלה / אובדן הריון ובהריונות לאחר אובדן. מפתחת תהליך "השלה" להשלמת תנועה ועבודה עם הרחם והלב. מאמינה בחיבור ובהיזכרות של האשה בכוחות הרחם.

יפית ירימי

יפית ירימי

מנחת טנטרה ומיניות מקודשת בשיטת מארג. יוצרת סדנאות והרצאות של ״האומץ לגעת״ מנטורית להתפתחות, מודעות והעצמה. Bed במנהל חינוכי, מנחת קבוצות הורים מכון אדלר, יוגה צחוק, מחול מזרחי, מעגלי שירה מקודשת.

ליז רובינס צור

ליז רובינס צור

מטפלת אנרגטית וריברסינג מאפשרת לאחרים להרגיש את תדר האהבה והאנרגיה המינית כלפי עצמם ואחרים ומתמחה בתיקון של לבבות שבורים. מנהלת התוכן של ההתכנסותהנשימה oxygen

נגה מיבר

נגה מיבר

מטפלת סומטית מעל 20 שנה. מתמחה ביחסים ומיניות. מורה מסמיכה בהתמקדות ובקונסטלציות. מנחה בינלאומית לסדנאות וטקסים. מובילה את התוכנית השנתית שערי התבונה - ללימודי התמקדות וקונסטלציות ליחסים ואינטימיות.

נעמה הנגבי

נעמה הנגבי

מהמובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית, מייסדת “Tantra Marga” – בית ספר בינלאומי לחינוך טנטרי. מכשירה מורים ליוגה טנטרה, מלמדת קורסים, ריטריטים וסדנאות עומק של התקדשות רוחנית והתקדשות זוגית בדרך הטנטרה ומנחה טקסים מסורתיים.

ראדיקה סופי

ראדיקה סופי

מנחה לאינטימיות ומיניות מודעת בדרך הטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות בדרך חזרה אל הגוף, לחיים של חופש, חיבור ותשוקה. מורה לטנטרה יוגה.

רותי פריש

רותי פריש

אחת מהנשים המנוסות ביותר בשדה הטנטרי הנשי בארץ, מצוות מפיקי הטנטריקס. עוסקת ביוגה נשית ובחיבור לעונג. היצירות האחרונות שלה עוסקות בהפעלה של בלוטת האצטרובל וחניכה של נשים עם הטבע. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה.

רונית אידלמן

רונית אידלמן

מ 2004 מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישית במסגרת קבוצתית שמאפשרת ביטוי, גילוי, שמחה, שחרור והקלה על כאבי גוף ולב ויצירת חברויות הדוקות. זה קורה בעזרת תנועה, מוזיקה, מדיטציות, קול ומגע על פי שיטה ידידותית להפליא להתפתחות רוחנית, נפשית, אינטלקטואלית וחברתית דרך הגוף: Rio Abierto (ארגנטינה, 1966). מתרגלת סבלנות ואופטימיות כל חיי. נופלת וקמה.

תמר בארי

תמר בארי

יוצרת ומפסלת באדמה בשילוב עם חומרים מפתיעים.
מארחת סדנאות וריטריטים של פיסול באדמה.

אני רוצה להרשם לפסטיבל אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל avishagmayaoffice@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

אדמה נשית מציעה 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

avishagmayaoffice@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה