פסטיבל אש נשית 2

פסטיבל בוטיק קטן לנשים בלבד, הממוקד בתחום של מ^יניות, תשוקה, עונג וטיפוח אנרגיית החיים. שלושה ימים עם מיטב המנחות בארץ. אנחנו שמחות להזמין אותך להיות חלק מאש נשית.

4-5-6.11 יום חמישי ב- 15:00  עד שבת ב- 18:00

מרכז הלבבות (ליד נתניה) במקום פרטי בין הפרדסים 


590 שח לכרטיס במכירה מוקדמת - של 50 כרטיסים ראשונים או עד תאריך 10.10
690 שח לכרטיס רגיל *ניתן לשלם בתשלומים

ברוכה הבאה להזדמנות לעצור את הכל ולקחת זמן לעצמך.

לצאת לפסטיבל המוקדש כל כולו לנשיות, תשוקה ועונג.

שפע של סדנאות חוויתיות עם ה-מנחות הכי מרתקות בתחום.

באש נשית אנחנו יוצרות תהליך הדרגתי, בו תוכלי לבחור את הקצב שלך. לפי הגבולות שלך ומה שהכי מעניין אותך.

ולפגוש נשים אמיצות ומעוררות השראה ללכת איתן יחד את הדרך.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אש נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
ברכישת הכרטיס כל אחת מתחייבת להגיע כבר בחמישי עם פתיחת הפסטיבל - חשוב לנו להתחיל ביחד בתהליך מוחזק ומשותף - לא ניתן להגיע אחרי יום חמישי.
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את הפסטיבל בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
בפסטיבל תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל לינה בקמפינג במרחב מסודר עם מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה (ניתן לישון גם באולמות הממוזגים בזמן שאין בהם פעילות).
יש גם מתחם שומר שבת וסדנאות שומרות שבת.
הפסטיבל מיועד לנשים מעל גיל 18 בלבד.

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 4.11.21

בואי נכיר אחת את השנייה דרך תנועה, מבט, מגע נעים ומשחק. נכיר את הגבולות שלנו ואיך לתקשר אותם, נעיז לבקש, לסרב, להתבונן ונתחבר אל עצמינו ואחת אל השנייה.

**מגע לבחירה

בואו נכיר. קצת אחרת.

בואו ניתן קול לאיבר המין שלנו וניתן לה לדבר ולהציג אותנו.
לספר לנו יותר על עצמה. ועל הקולות שמלווים אותנו בכניסה למסע של אש נשית.

מעגל ההסכמה על פי בטי מרטין מלמד אותנו לשים לב מה קורה בדינאמיקה בתוך מפגש. מתי מתרחשת דינאמיקה מעצימה ומתי היא מחלישה ואיך אפשר לשמור על הגבולות שלנו ולהשאר בתוך מעגל הרצון והשמחה.

**מגע לבחירה

נולדנו עם גבולות בריאים ובמהלך השנים איבדנו אותם. שכנעו אותנו שה'לא' שלנו אינו רלוונטי והפכנו על הדרך למרצים כרוניים. בסדנה נחזיר את הכח של הלא, כמו גם את הכח של הכן.

**מגע לבחירה

בסדנא נכנס להיכרות עמוקה עם הפות שלנו, ננהל שיחה על מיתוסים ואמרות ששמענו בשלבים שונים בחיינו. ההערות הקטנות שעיצבו לנו תפיסת מחשבה מוטעית, או הארות שעשו לנו את כל ההבדל. נדבר על אמונות שמחוברות לפות שלנו ולאינטראקציה איתה, ומהי ההשפעה שלהן עלינו . נכיר את נקודות העונג השונות שלנו גם דרך דגמים וגם דרך הגוף בהתבוננות ונכיר דרכים נוספות לחיבור לפות.

נלמד נשימה טנ.טרית- מעגלית להטמרה ופיזור אנרגיה בגוף. נלמד לקשר את הנשימה לאנרגית ארוס, בהתחלה כל אחת עם עצמה, ולאחר מכן נחלוק עם אשה נוספת. נלמד מהו גוף אנרגטי? וכיצד אפשר להניע ארוס ולעשות אהבה בלי לגעת בכלל…

**מגע לבחירה

בואי לתרגל מרחב של תקשורת בהירה ותשומת לב למה שהכי נכון לך. בואי לתרגל להקשיב לגבולות שלך ולתקשר אותם כלפי חוץ.

בואי לחוות מגע אוהב, מזין ומפנק.

**מגע לבחירה

בואי לשמוע את הסודות הכמוסים של האישה הפראית. האישה הערה מחוברת לטבע שלה, אוהבת את גופה, בוטחת בו ומתרגלת עם עצמה עונג. בסדנה נבין יחד מהם 4 העולמות שמשפיעים על העוררות במינית שלך ואתן לך תרגילים מרגשים לעבוד איתם בחיי היום יום כדי להיות יותר זוהרת, מאושרת, מינית וחרמנית. בואי ללמוד להכניס יותר עונג לחייך.

שישי 5.11.21

באמצעות מגע קשוב שני אנשים יכולים להפוך לצוות חדש, ישות חדשה. הידיים חשות ומכוונות. שני האנשים מרגישים את מה שהם חשים באמצעות הידיים שמקשרות, גם אם הם לא מבינים או יודעים מה מתרחש. האדם שנוגעים בו נעשה מודע לרגשות של האדם שנוגע בו, ובלי להבין איך, האדם שנוגע משתנה כדי להתאים עצמו לדברים שהוא מרגיש שמתבקשים ממנו, ולהפך. זאת הזמנה להאט, להתבונן מאיפה מתחילה התנועה, להתבונן במה שעולה בנו כיצור אנושי רגשית, מנטלית, גופנית דרך הפיזיקליות של התנועה. קודם כל התנועה של עצמי. אחכ מול עוד אדם. להאט כדי להתבונן ולגלות עוד אפשרויות בתוך עצמי. להפריד בכדי למצוא חיבור.

אימון חושני ועמוק לגוף שלך, שמשלב נשימות וטכניקות טנטריות, תרגול פילאטיס, חיזוק השריר האירוטי שלך, ועבודת ליבה עמוקה ומענגת. כל הטוב הזה, יחזק לך את שרירי הליבה, יענג אותך, ויחבר אותך לאנרגיית החיים שלך. התרגול בלווי מוזיקה עסיסית 🙂

מדיטציה בתנועה של שעה ב- 4 שלבים, להנעת אנרגיית החיים בגוף (קונדליני) לבריאות, חיוניות ושמחה. 

מדיטציה שחשוב להכיר במסלול לפיתוח האו – רגזמיות.

כמה מורכב בימינו להיות אישה. מצופה מאיתנו להיות מתפקדות, פוריות, אימהיות, ביצועיסטיות, מכילות, אוהבות, חושניות, סקסיות ועוד. בתוך כל זה אנחנו רוצות לזכור לטפל בעצמנו, להימנע מריצוי, להיות עצמאיות, לא לעבוד קשה מדי, להנות מהחיים, ולשגשג… בסדנה נפגוש את כל החלקים שלנו, נלמד לעשות סדר בתפקידים ובסדרי העדיפויות ונגלה איך אפשר לחיות באיזון כאישה מאושרת ובריאה.

*מגע לבחירה

נשים רבות חוות ניגוד בין החלק הנושא את האישה האימהית, המסורה והמתמסרת בתוכן, לבין החלק הנושא את האישה המ^ינית, העוצמתית המגשימה וכד'. בעזרת הארכיטיפים של חווה ולילית (ועוד נשים נוספות), ודרך ידע מעולם הזוהר והקבלה, נצלול לתוך איכויותיה של כל דמות, נבחין איזו דמות נמצאת אצלנו ב"חוסר" ונביא ריפוי לתוך האישה השלמה שאנחנו רוצות להיות.

סדנת להכרת והזרמת האנרגיות המיניות באמצעות ריברסינג. הסדנה באה ללמד כיצד מתעלים אנרגיה מינית באמצעות הנשימה לחיבור בין הגוף לנפש וליצירת חיים ויטלים ותשוקתיים ללא קשר למין. שילוב האנרגיות המיניות והנשימה מאפשרים לנקות חסימות אנרגטיות ופיזיולוגיות בנושאי אשמה פחד ובושה היושבים בצ'אקרת המין. הסדנה שמה דגש על חיבור לעונג לשמחה לעשייה ויצירתיות ומאפשרת התעוררות מנטלית אנרגטית וגופנית.

פירוש השם 'יוני' בסאנסקריט הוא מקור החיים.
נפגוש את היוני הפרטית של כל אחת. ביחד נגלה את החיבור שלה ליוני הקוסמית. נקדש אותה, נעריץ אותה, נסגוד לה, ניתן לה מנחות של אהבה, של אדמה, של צליל, של יופי. נעניק לה מנחה של אקסטטיות, של טראנס, ונקדיש ריפוי לכל הנקבי בעולם. נשיל בושה ונחגוג את הג'וס, הנשיות והסיסטרהוד.
…………………….
טקס טנטרה מסורתי.
טקסים של סגידה ליוני נמצאים בכל זרמי הטנטרה.
בסדנה זו ניצור טקס שמחבר את הדיוק והיופי של טקסי הטנטרה הלבנה, עם העומק והחיבור לנשיות שמצויים בטקסי הטנטרה האדומה.

*נא להביא: מגבת, לונגי, מגן מזרן

**עירום ומגע לבחירה

סדנא חוויתית למציאת הקשר שלנו עם הגברים. בסדנא נתמקד ונעצים את מה שאנו באמת אוהבות בעולמם המופלא של הגברים. ההזמנה לראות את האמונות שלנו על הארכיטיפ הגברי. יהיו תרגילים קצרים ובונים בין הנשים שיעזרו לנו לראות מעבר לאשליה ולמוסס את תפיסת ה'גבר' שהוטמעה לנו בשורשים. מטרת הסדנא היא לעזור אחת לשנייה למצוא דרכים לאהב אותם, לפנק, להעניק, להשיב את האהבה ובסופו להוליד – ברגישות ובאומץ, את הנשיות והגבריות החדשה מתוכנו.

**עירום ומגע לבחירה

איך זה מרגיש כשסקרנים לגביך, כשרוצים לדעת אותך, לגלות את הסודות הכמוסים של גופך? איך זה מרגיש כשאומדים, שוקלים, מניעים ומותחים, אבל לרגע לא מבקרים…? בואו לחוות ולראות גוף, קצת אחרת. להיות שלמות ומושלמות ממש כפי שאתן. ניתן מקום לתחושות השונות – בושה וגאווה, תסכול והשלמה, שמחה ומבוכה.. נצא יחד למסע של סקרנות, נשחרר את התבניות דרכן הסתכלנו על גוף עד היום ונסיים במסיבה בה נוכל לחגוג את כל מה שאנחנו!

*להביא סדין או לונגי.

**עירום ומגע לבחירה

חגיגה של הגוף. נרגיש, נתקשר, נתחבר, נרקוד, נחגוג. גולת הכותרת של הסדנא: סטריפטיז בשילוב כלים מעולם הטנטרה. כשהדגש הוא לאו דווקא על חשיפה פיזית אלא על חשיפה של עצמנו באמצעות תנועה אינטואיטיבית מול פרטנר/ית שצופה בנו. נלמד להתחבר לעצמנו, לפרטנר, להביא את מה שעולה בנו. פראיות, מבוכה, טיזינג, משחקיות, חושניות. להכל יש מקום. נחגוג את היותנו הייצורים הקסומים שאנחנו 

הלוואי והחיים היו כמו סרט פנטזיה, שהכל תמיד טוב ונעים.
מתוך התנסויות החיים של כל אחת מאיתנו, ישנם רגעים קסומים ורגעים יותר מאתגרים.
בסדנה חוויתית זו נתחבר אל רגעים מעצימים, קסומים ונעימים שחווינו בעברינו ונלמד לעגן אותם בצורה מענגת אל תוך גוף כדי שיוכלו להיות כלי בו נשתמש ברגעי הצורך.

**סדנא שומרת שבת

כמה את קשובה ומחוברת לצרכים שלך ולקול הפנימי והאם את מכבדת את הרצון שלך או עסוקה בלרצות את מי שאיתך ?
בסדנא תלמדי על סגולות השימוש בביצת קריסטל מסוג רוזקוורץ (או ג'ייד) מהטאואיזם טכניקות שתורגלו בסין העתיקה. תרכשי כלים פרקטיים לחקירה ותירגול יומיומי של רצפת האגן עם הביצה הסינית.
מוזמנת להיכנס דרך השער לריפוי המיניות ואהבה עצמית באופן עצמאי ומעצים.
מוזמנת להביא ביצה אם יש לך.

*להביא :סדין + מגן מזרן + לונגי לכיסוי + ביצה + שמן קוקוס

**התרגול יכול לכלול ערום לא חובה
תרגול עצמי אין מגע באחרות

**סדנא שומרת שבת

***הסדנא לא מתאימה
לנשים בהיריון
לנשים עם צניחת רחם
לנשים בזמן דם ווסת

 

מרחב שבו נשים חוקרות עם השניה אינטימיות, תקשורת אותנטית, רומנטיקה, מגע ויחסים. מקדש שבו נוכל להתענג מהיופי של כל אישה עם הייחודיות והגוון שלה. מקדש שבו נוכל לממש את הסקרנות שיש לנו, ולאזור אומץ לבדוק מה מתרחש מעבר לגוף הפיזי והאנרגטי שלי, ולפגוש אלה עם הגוף הפיזי והאנרגטי שלה. מקדש שבו נוכל לסגוד ולתת את הכבוד לאיברי המ^ין הנשיים -לש-דיים, לרחם, ליוני! מקדש שבו אנחנו נפגשות ~ לב אל לב , אשה אל אשה, אלה אל אלה ~ מקדש נועז שמתאים לכל הרמות – למתחילות שרוצות לקחת את הזמן, ולהרפתקניות שרוצות למתוח את גבולותיהן.

**עירום ומגע לבחירה

מה זה עינוג עצמי בשבילך? ומה ההבדל בין עינוג עצמי ואוננות? אצל נשים, עינוג עצמי זה טאבו גדול. אנחנו לא מדברות על זה, לא שואלות על זה – ואין לנו ממי ללמוד על זה. העינוג העצמי שלנו מתאפיין בדפוסים מקובעים וחזרתיות. אבל מה יש מעבר? מוזמנות לסדנא חוויתית ומיוחדת בה נרחיב את המשמעות של העינוג העצמי שלנו. (נועז)

*להביא: סדין, לונגי, שמן, מחברת

**עירום ומגע לבחירה

מאורגזמה לאורגזמיות – האם יש בך רצון להגיע מעבר לאורגזמה שאת מכירה? להיפתח לאנרגיית החיים שזורמת בגוף שלך בצורה חזקה וממלאת? האם את רוצה ללמוד איך להיפתח לאורגזמיות בכל גופך? בעזרת כלים של קול, תנועה ונשימה נתרגל איך להיפתח לאורגזמיות רחבה ועמוקה יותר ובכך להתחבר בצורה עמוקה יותר לחיים עצמם.

שבת 6.11.21

יוגה מינית היא תרגול עדין ומלא רגישות והקשבה פנימה. התרגול מאפשר חיבור לאגן ולאיברי המין הנקביים המופלאים שלנו ומעיר אותם ואת התשוקה בתוכנו. התרגול מעורר ומעלה בגוף אנרגיה מינית, היא אנרגיית החיים שיש בכל אחת מאיתנו ומאפשר לנו לגלות אותה, להניע אותה בגוף וליהנות ממנה. אנרגיית חיים שהיא הרבה מעבר לסקס. זו שמניעה אותנו, שתומכת ב well being שלנו, שמעירה אותנו לחיים, שמחברת אותנו לאישה המינית שאנחנו. מוזמנות לבוא לחקור, להתחבר ולהתעורר אל המיניות שלכן דרך תרגול יוגה מינית.

*נא להביא מזרן יוגה (עדיף אם יש) או מגבת גדולה

**סדנא שומרת שבת 

זוהי הזמנה לחובבות הריקוד וחקירת תנועת הגוף על כל רבדיו דרך מוזיקה מגוונת וצבעונית והנחייה עדינה נצא למסע של שעה וחצי . כל אחת עם עצמה, יחד במרחב. מעבר בין תרבויות, בין צלילים לדממה בין רגשות ובין עולמות. מרחב פתוח לחקור ולבטא, לפרוק ולעבד במלאות דרך התנועה והקול. כל אחת בדרכה שלה, בצבעה הייחודי הריקוד החופשי משמש ככלי להתבטא בחופשיות גם מחוץ לרחבת הריקודים, להמציא את עצמינו מחדש פעם אחר פעם, לפתח את היצירתיות, לעורר את שמחת החיים והיכולת לנוע במקצבים השונים של החיים… אין צורך בניסיון, בידע או בחוש קצב.

מרבית הטראומות שלנו נולדו בגלגול אחר. רוב הסיכויים שאנחנו משחזרות דפוסים עוד מלפני שהגענו לפה. שחזור גלגולים מקנה לנו הצצה נדירה לנבחי הנפש ולעומקים חדשים של הנשמה, לשם גילוי הפצע והבאת ריפוי.

**סדנא שומרת שבת

בסדנה נעסוק בריפוי מיני עצמי. לך ובכל אחת יש יכולת השתנות וריפוי עצמי, רק מתוקף היותך בגוף נקבי, מהות שמשתנה מתפתחת ומתרחבת כל הזמן. בסדנה תתחברי לידע ששוכן באגן שלך באופן רב מימדי-פיזית, רגשית, מנטלית ואנרגטית דרך טכניקות נשימה טנטריות, תרגול גוף אירוטי וחיבור לשריר האירוטי, עבודה עם כיווץ והרפייה לשחרור מחסומים עכבות וחששות במיניות ועוד… הסדנה תתן לך כלים יומיומים לתרגול גוף אירוטי וריפוי מיני מהלב ליבה.

**עירום לבחירה

אחרי שנים שבהם הסדר היה הפוך. היום אני יודעת
שמי שצריכה להכיר אותי. זה קודם כל אני.
לדעת להרגיש. לגעת. להקשיב.

בסדנא נלמד איך אני יכולה להעניק לעצמי עיסוי יוני. (פות)
נלמד את הטכניקה ואותה תוכלי לבחור ליישם בהתאם לגבולות האישיים שלך. כל אחת עם עצמה.

**יש להביא – שמן בסיס כמן שמן שקדים. קוקוס. בבקבוק עם פקק שקל לסגור.
מגן מזרן.
סדין
וסדין או בד כלשהו להתכסות בו.

בסדנא נלמד איך בעזרת התמסרות והקשבה למרכזים האנרגטיים הנשיים שבי, אני יכולה לברוא את החיים שאני משתוקקת אליהם. נהיה בדיאלוג עם הנשיות שבי וניצור קסמים.
הסדנא מורכבת מפעילות בתנועה, נשימות לפתיחת הקונדלני, יצירת דימוי בחומרי יצירה ומעגל שיתוף.

הרצאה חוויתית על המיניות והעונג הנשי בה נלמד על התנאים הפיזיים והרגשיים שמאפשרים לנו להתחבר לפונטנציאל העונג הקיים בכל אחת ואחת מאיתנו וכן על האורגזמות הנשיות. בנוסף, מעבר לידע מעשיר, תצאו גם עם כלים פרקטיים מהנים ופשוטים שתוכלו לקחת אתכן ולהתחיל להעמיק את הקשר עם עצמכן והעונג שלכן.

**סדנא שומרת שבת

נעשה סדר ונבין איך אנחנו מכניסות את כל הידע מהסופ'ש לחיי היומיום. איך מיישמות ונותנות מקום לעונג במהלך היומיום, מתוך בחירה מודעת. איך גורמות לשיגרה להיות מחוייכת, חיונית ומהנה. ננוע בין שיח, מגע ותנועה. נגלה שבכל מילימטר בגוף מצוי עונג המבקש לצאת לאור. נשתמש בקול, תנועה ונשימה. נעבוד לבד וביחד.

**הביאו סדין, כרית, של להתכסות בו וכלי כתיבה.

האם את מאפשרת לך להרגיש עונג וליהנות מהגוף שלך ?
האם את רגילה ללמוד ולהתפתח דרך כאב פיזי או רגשי ורכות קלות הנאה ועונג זה לא בלקסיקון הלגיטימי עבורך?
סדנא חווייתית דרך מגע מ.ענג ונעים נשימה ותנועה תחקרי ותגלי את האפשרות לחוות עונג בגוף ולרכב על הגל של האנרגייה שתתעורר ותזרום ותאשרי לך לצוף ולהרפות ולהתרחב ולנוע ולגלות את האישה החופשיה שאת.
מותר לך ליהנות.

*חובה להביא: להביא סדין כדי לפרוש על המזרן. ומגן מזרן, ובקבוק שמן סגור (אפשר קוקוס, זרע ענבים, שקדים – ללא חומרים נוספים ותמציות ריח) 

**ע.ירום לבחירה

נצא למסע ובו נכיר את שבעת שערי הרחם והמפתחות שלהם. זוהי חוויה טרנספורמטיבית ומעוררת. דרך השערים הללו אנחנו מתחברות לוויברציה של רחם האדמה וממנה בחיבור ישיר אל הרחם הקוסמית לאינטגרציה בין החומר לרוח, בין הגוף לנשמה, למפגש חדש עם עצמנו. זו עבודת הריפוי האולטימטיבית של כל אישה שמחפשת לחזור למקור ולהתחבר לעוצמה שלה, ללא תלות בגורם חיצוני.

**עירום ומגע לבחירה

פסטיבל אש נשית מתאים לך אם את מחפשת:

להתחבר לעצמך ולגופך.
להכיר את אנרגיית החיים הפועמת בתוכך ואיך ניתן להעצים אותה.
ללמוד על האש הMינית שבתוכך ואיך ניתן להדליק, לשחק, לחקור ולצלול אל תוך עולם מעניין ומרתק.
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד.
לגלות על עצמך מה את אוהבת ומה את לא, היכן הגבולות שלך ואיך לתקשר אותם בנינוחות ובאופן מקרב.
לקבל השראה וכלים כיצד לשפר ולהעצים את חיי האהבה שלך.
לקדם את הריפוי למקומות חסומים המונעים תחושה ועונג.
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים.

מנחות

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למינ-יות מודעת ומכשפה מודרנית. הנחתה כבר עשרות סדנאות לנשים, גברים וזוגות על שפיכה נשית ואור-גזמיות נשית. אוהבת מאוד מרחבים פתוחים שבהם יש מקום למחקר מיני תודעתי. לומדת וחוקרת לעומק את גוף האישה המופלא על כל רבדיו ומלווה נשים בריפוי אישי, גופני ותודעתי.

אודליה כהן גרין

אודליה כהן גרין

מתקשרת, משחזרת גלגולים, ומטפלת נפשית. עוסקת בריפוי האדם והאישה מזה 18 שנים. בעלת קליניקה בראשלצ.

דנה ויינשטיין

דנה ויינשטיין

בת 36, נשואה ואמא לשניים. מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית. מייסדת קהילת 'נקודת ה-C' שעוזרת לנשים וגברים להעצים את העונג המיני בחייהם. מאמנת נשים, גברים וזוגות דרך הקוגניציה והרגש ומשחררת מחסומים ומעצורים שקשורים למיניות שלהם, באמצעות יצירת דפוסי התנהגות חדשים, שיח פתוח ונרמול תחושות, רגשות וחוויות בתהליך קצר וממוקד מטרה.

יעל אלעד

יעל אלעד

מנחה סדנאות ומעגלי נשים סביב מיניות, חיבור לגוף, יחסים ותקשורת אינטימית. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים!

לימור בנדל

לימור בנדל

מורת דרך לעונג, יועצת זוגית מומחית בחשק מיני ותשוקה לאורך שנים.

נעמי מור קחילה

נעמי מור קחילה

כ 17 שנה מטפלת גוף נפש נשמה ומלווה א.נשים במסע חייהם בכל הקשור לחיבור פנימה לטבע לאמת וללב בכלים של מגע ותנועה לסינכרון שלם בין כל החלקים לבחירה מתוך השלם והסכמה לרגע הזה כמו שהוא בו מונחת האפשרות לקסם והרמוניה. מנחה סדנאות ריקוד ומיניות נשית מקודשת מתוך עולם הטנטרה טאואיזם ושאמאניזם.

אפרתה בנור

אפרתה בנור

מלווה ויועצת זוגית. בעולם הטיפול מעל 30 שנה, עם דגש על גופ-נפש, תקשורת טובה ומיניות בריאה.עוזרת לבני זוג לחיות חיים הרמוניים עם תקשורת טובה ותשוקה וליחידים למצוא זוגיות כזו. מנחה מעל 25 שנה את "מגע מקודש" לזוגות ואת "להפתח למיניות שלי, לגעת בחשק" לנשים. כותבת שירה ופרוזה ומנחה סדנאות כתיבה יוצרת.

ריקי גלילי

ריקי גלילי

נשואה, אמא לשניים. M.A בטיפול באומנות. מנחת סדנאות ומעגלי נשים. מעבירה תהליכי מודעות בריקהול הילנג, לשחרור זיכרונות כואבים בחזרה לריפוי הלב, העונג והתשוקה.

לאונור גבריאלי

לאונור גבריאלי

מלווה קבוצות, יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות וטרנפורמציה. מתעלת ריפוי דרך שמאניזם, טנטרה ותטא הילינג. מחוללת טקסים - מובילה יחידים וקבוצות במסעות שמאניים. מנחת תהליכי עומק במצבי טראנס וחלימה.

ליפז נוי

ליפז נוי

מנחה למיניות נשית ועובדת סוציאלית. מלווה נשים צעירות בתהליכי העצמה מינית. מלווה נשים המתמודדות עם מחלות המועברות במגע מיני. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות.

סיוון טרגט

סיוון טרגט

בת 43, נשואה ואימא לשלושה בנים. בעלת סטודיו ליוגה במושב יודפת. מורה ליוגה נשית, מנחת מעגלי נשים וקבוצות. תלמידה של החיים. חוקרת, לומדת ומלמדת נשים להתחבר לאנרגיה המינית הנפלאה והמעצימה שבהן דרך תרגול יוגה מינית.

שירה זיו

שירה זיו

חוקרת תודעה ומיניות בשנים האחרונות. מדריכת טרילותרפיה - קואוצ׳ינג מבוסס זן בודהיזם. מנחת סדנאות, מלווה בתהליכי העצמה מינית. לומדת גינקוסופיה והולכת בדרך האישה החכמה.

אורטליה אלישיב

אורטליה אלישיב

אישה מאוהבת, אמא ל- 3, מלמדת עונג ותשוקה, מנחה זוגית למיניות בריאה, מטפלת מינית הולסטית. ומנחת מעגלי מיניות וְחָיִית!!!

טל רומן

טל רומן

מלווה יחידים למיניות מעצימה, מנחת קבוצות ומעגלים בנושאי מיניות והעצמה למבוגרים ונוער.
 

ראדיקה גאיה

ראדיקה גאיה

מנחה למיניות מודעת וטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות בחיבור אל הגוף והלב, לחיים של עוצמה וחופש. מפגשים אישיים, מעגלים, סדנאות, הרצאות. מצלמת- ככלי להעצמה וריפוי.

ליאת ליליאן

ליאת ליליאן

מדריכה לטנטרה טיבטית, מלווה תהליכי ריפוי הלב דרך עולם האינטימיות הזוגית והאישית. מנחה טקסים וגם קבוצות למידה בנושאים של ריפוי מיני אלטרנטיבי, ממסורות קדומות ואזוטריות.
 

לנה מטליצקי

לנה מטליצקי

מייסדת שיטת core sexual healing שעוזרת לחווט מחדש הרגלי מיניות ו/ או לטפל באתגרים במיניות דרך החוויה של הגוף. חוקרת נלהבת של נסתרות האגן, מדריכת פילאטיס ותנועה, מתרגלת טנטרה ופאולה, לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

חן מימון

חן מימון

דרמה תרפיסטית )MA(. מטפלת בהבעה ויצירה, בטיפול פרטני וקבוצתי. משנת 2011. מנחת קבוצות פסיכודרמה ופלייבק. וכן סדנאות העוסקות ביחסים ויציאת אינטימיות. מלמדת פסיכולוגיה, פסיכותרפיה ותיאטרון טיפולי. מנחת מדיטציות וחוקרת באמצעות כלים מעולם הפילוסופיה, היצירה והדרמה, הבודהיזם, הקבלה והפסיכולוגיה המסורתית. הולכת בדרך המודעות על הציר שבין בודהה לפרויד.

גלי כהן

גלי כהן

מנחת טנטרה בשיטת מארג- מיניות, אהבה, נפש, גוף. ריקוד הוא סוג של תרפיה עבורי מאז שזוכרת את עצמי.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית ומורה לפלדנקרייז ומיניות מודעת.
למדה מחול ותאטרון בבלגיה, ופלדנקרייז בישראל.
מלמדת ומטפלת ביחידים וקבוצות מעל 10 שנים.
מאמינה שלכל אחד מגיע לאהוב ולהתענג מהגוף שלה בדיוק כפי שהוא.

ליז רובינס צור

ליז רובינס צור

מטפלת אנרגטית וריברסינג בעלת ניסיון של 11 שנים בליווי אנשים לזוגיות עם אחרים ועם עצמם. מנחת סדנאות לריברסינג בתחום הזוגיות ואנרגיה מינית טהורה ראשונית ללא פעילות מינית.

נעמה עתידיה

נעמה עתידיה

בעלת חווה חקלאית חינוכית עינות קדם בבקעת הירדן. מלווה נוער, נשים וזוגות בתהליכי ריפוי. חונכת נשים ללידה אורגזמית.

רותי פריש

רותי פריש

מורה בכירה ליוגה ומדיטציה.
מתרגלת יוגה משנת 2000 ומלמדת משנת 2006.
מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה
ומנחה נשים להתחבר לתבונה הנקבית.

תאה שלום

תאה שלום

אמנית רב תחומית, מטפלת בפסיכותרפיה גופנית, מלווה, מאמנת, מנחת מעגלי נשים וסדנאות העצמה אישית, חוקרת מיניות ואהבה שנים רבות, תלמידה נצחית של החיים וצועדת בנתיב ההתפתחות מאז ומעולם.

אני רוצה להרשם לפסטיבל אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל eshnashit@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

אש נשית מציעה 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

eshnashit@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה