אנחנו בסולד אווט!!!! נגמרו הכרטיסים🎉🎉🎉😍😍😍 מתרגשות להיפגש בסופש 🥰💕🦋🌈

כל הכרטיסים נמכרו

אדמה נשית 2

פסטיבל בוטיק קטן לנשים בלבד. העוסק בחיבור לגוף, ריפוי, מיניות ונשיות. שלושה ימים של מסע משמעותי אל תוך עצמך פנימה. עושר של מנחות וסדנאות משנות חיים.

31.3-2.4.22
יום חמישי עד שבת

מרכז הלבבות (ליד נתניה) במקום פרטי בין הפרדסים 


600 שח במכירה מוקדמת עד 20.2
690 שח לכל שלושת הימים
ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד בלבד
*ניתן לשלם בתשלומים

כל הכרטיסים נמכרו

ברוכה הבאה לזמן מבורך המוקדש לעצמך.
בפסטיבל הזה תמצאי מארג של סדנאות והרצאות
ממוקדות בגוף הנשי המשתנה. ובפיתוח היכולות שלך ליצור ריפוי, שינוי, חיבור, ופתיחה לעוד עונג ואנרגיית חיים.
בכל שלב תוכלי לבחור את מה שיותר מעניין אותך ומתאים למקום בו את נמצאת.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אדמה נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

כל הכרטיסים נמכרו

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

כל הכרטיסים נמכרו

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
ניתן לרכוש כרטיס לכל הפסטיבל. וניתן להגיע רק ליום אחד. במידה ואת בוחרת להגיע רק ליום אחד ניתן להיכנס בתחילת היום בלבד.
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את הפסטיבל בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
שימי לב שחלק מהסדנאות יתקיימו באנגלית. במידה ואת לא מבינה אנגלית, אפשר לבדוק עם המנחה או בעמדת הקבלה אם יהיה תרגום בסדנא הספציפית הזו.
בפסטיבל תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל לינה בקמפינג במרחב מסודר עם מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה (ניתן לישון גם באולמות הממוזגים בזמן שאין בהם פעילות).
יש גם מתחם שומר שבת וסדנאות שומרות שבת.
חדש - הפעם נערות מוזמנות. במסלול מיוחד. כל הפרטים בקרוב

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 31.03.22

מפגש נשי לתנועה. הכרות עם הגוף וחכמת האגן. דרך עבודה מדידטיבית בשיטת פלדנקרייז לחקירה עמוקה של מאיפה מגיעה התנועה הנשימה הגירוי הפנימי העדין. עבודה חכמה ורגישה של עבודת האגן דרך שמחת המחול המרוקאי וריקודי בטן.
סדנא מרוממת רוח נפש תשוקה חיבור נשי.

*מגע אופציונאלי

ציוד – בגדים נוחים לתנועה

לפעמים רק כשמישהי מבחוץ שמה לב, אז גם אני פתאום רואה כמה אור יש בי.
לפעמים כשאני ביחד, אז לא כמו לבד. אני מצליחה לשנות את כל הקולות שאומרים – "את יותר מדי" "את לא מספיק"
אומרים שהפצעים הגדולים שלנו נוצרו בקשרים שחווינו. אך דרך קשר. חיבור. מבט. חיבוק. הכרה. זו גם הדרך לרפא ולגדיל את האור והעונג שבנו.

מה לא בסדר איתי? למה זה לא עובד? למה הגוף לא מגיב? למה לא בא לי וזה מרגיש כאילו לא הולך להשתנות. איך מסנכרנים על הפער שהוא רוצה ואני פחות. זה בטח הוא הבעיה הוא לא נוגע בי נכון. ואני… אני רק רוצה לישון.
אז איך מעירים את החשק המיני הרדום. מה עושים עם הפערים?

בתוך כולנו קיימת הכמיהה לחיות חיי מין מענגים שמשלבים חופש וביטחון מלאים. אנחנו שואפות לעוף על עצמנו ועל החופש להרגיש ולהתענג, ובו זמנית להרגיש בטוחות ומוגנות. זה כל כך לא מובן מאליו לחיות בחגיגה מתמדת שמשלבת הרבה ביטחון וידיעה שאני יודעת איך לשמור על עצמי בכוחות עצמי. לי לקח שנים לחקור איך לחיות כך. בסדנה אנחנו נלמד כמה כלי מפתח בדרך לחיים כאלו. נתנסה יחד במרחב בטוח שיאפשר לנו ליישם בבית את החופש להיות היצורים המיניים שבאתן להיות כאן.

*מגע אופציונאלי

סדנה שתעסוק בחיבור העדין והמורכב בין אמא לבת לאמא שאנחנו נושאות איתנו מאז ועד היום. על העוצמה, ההזנה, הכאב, האכזבה והיופי שעוברים דרך חבל הטבור. על ההעברה הבין-דורית הכמעט בלתי נמנעת שעוברת דרכנו, על האישה שאני בתוכה, ומה אני מעבירה הלאה לילדיי (גם אם טרם נולדו). נתבונן ביכולת לעשות ריפוי בין-דורי, לבחור מה עובר דרכנו בשרשרת הדורות ומה חשוב לנו להביא לקשרים המשפחתיים שלנו.

ציוד – כלי כתיבה

איך זה מרגיש, כשסקרנים לגביך, כשרוצים לדעת אותך, לגלות את הסודות הכמוסים של גופך? איך זה מרגיש כשאומדים, שוקלים, מניעים ומותחים, אבל לרגע לא מבקרים..? לכל אחת מאיתנו ישנם אתגרים שקשורים לגוף. יחד נצא למסע של סקרנות, חקירה, ושיחרור מתבניות ישנות. נחקור לעומק את האחרת, ובאותן עיניים סקרניות נתבונן מחדש בעצמנו. בואו לחוות ולראות גוף, קצת אחרת. להיות שלמות ומושלמות ממש כפי שאתן.

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

ציוד – סדין

המוטיבציה האנושית מונעת על ידי הצורך למלא שישה צרכים אנושיים בסיסיים. הצרכים האנושיים מעצבים את הבחירות שלנו. בסדנה נתבונן איך אנחנו שואפים למלא את הצרכים האלה בתוך הקשר הזוגי, על ידי הבנה נכונה איך ששת הצרכים שלכם פועלים, תוכלו להבין טוב יותר את עצמכם ואת בני הזוג שלכם ולייצר בחירות חדשות ותקשורת טובה יותר

*מגע אופציונאלי

תמיד ידעתי שכסף ורגש קשורים זה בזה, אך לא הבנתי עד כמה עמוק הנושא טבוע בנפש האנושית.
כשפסיכולוגיות התחילו לשלוח אליי מטופלות שלהן לליווי כלכלי, הבנתי שעליתי כאן על נושא רציני:
מסתבר שלפני כל טבלאות האקסל, המפתח הראשון לרווחה כלכלית הוא הבנת
הדפוסים והרגשות שמניעים אותנו להתנהל באופן כזה או אחר.

בסדנה נחקור את המנועים הרגשיים שלנו בניהול הכסף . נצלול לתפיסות שהוטבעו בנו לאורך החיים, ונבין את השפעתם על הכסף שלנו וגם על חשבון הבנק… ובונוס- קצת על הקשר בין מיניות וכסף..
אחרי שנבין את ה"פסיכולוגיה הכלכלית" שלנו, נבסס כמה צעדים ראשונים להתפתחות בדרך אל הע(א)ושר.

ציוד – כלי כתיבה

בואי להרפתקה וחקירה חושית. הזדמנות לגלות ולחקור אלמנטים ותחושות שונות שמתגלות רק כשהעיניים עצומות.
זוהי סדנה חוויתית וכיפית בה נשאיר את חוש הראייה בצד. הזדמנות לחוות את המציאות, אינטרקציות אחת עם השנייה דרך המבט הפנימי, ומתוך חיבור וקשב של הגוף. נקודת מבט נוספת על עצמינו ועל הסובב אותנו דרך מרחב חדש של משחק וחקירה.
מה הולך להיות?
חקירה חוויתית בעיניים עצומות לעורר את החושים ולחוות מפגשים מסוג אחר.
למי היא מיועדת?
למי שרוצה לחוש חופשיות והתמסרות. לעורר משחקיות קשב וסקרנות ולחוות את המציאות בדרך נוספת ומופלאה.
עם מה נצא?
נצא עם חיבור עמוק יותר לגוף. תרגולים שאפשר לקחת הבייתה לבן זוג/עם הילדים לחיבור

*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – כלי כתיבה

איך להשתמש ברגשות כדי להניע את עצמנו ממצב של כיווץ, כעס או ביקורת למצב פנימי של רכות ושמחה, ולחיבור קרוב עם מי שאנחנו אוהבות.
טכניקה מעשית מתוך עולם התקשורת המקרבת שעוזרת לשנות מצב רגשי פנימי, וגם להבין את עצמנו יותר טוב ולתקשר את עצמנו בצורה יותר אפקטיבית כך שבאמת ירצו להקשיב לנו.

ציוד – כלי כתיבה

השהייה עם הפות מאפשרת לנו לפגוש מחדש עוד ועוד רבדים של ההוויה שלנו שלא נגישים לנו במקצב והתנועה שהחיים המודרניים מבקשים מאיתנו. הפות מבקשת מאיתנו להאט עד לכדי עצירה, ומזמינה אותנו לגעת במרקמים העדינים והקסומים יותר שהגוף הנשי והחיים בחיבור אליו, מאפשרים לנו. הסדנא פות בעיניים פשוטות מזמינה אותנו לרכך את העיניים והלב ולאפשר לפות להכנס באמת. לאפשר לעצמנו לפגוש את הפות האישית שלנו, עם כל מה שהיא מעלה בנו ודרכה, בעזרת 50 קלפי פותות, לפגוש גם מגוון של פותות אחרות. פות בעניים פשוטות היא מסע נשי להתחברות מחודשת עם הגוף הנשי, האינטואיציה הנשית והעצמה הנשית דרך התבוננות בחלק בגוף שלנו שכוסה בשכבות של בושה, הסתרה, בורות ופחד- הפות. בעזרת קלפי ריפוי של הפות, תמונות, מדיטציה ושיח, נצא יחד למסע משותף לגילוי מחודש והתבוננות בעיניים פשוטות בנפלאות הפות.

הגוף שלנו הוא אורגזמי מטבעו, המוח שלנו מקבל תשדורות עונג כל הזמן. עם ההתבגרות אנחנו מרגישות פחות מהגוף, והעוררות שלנו הופכת לאחרת- מנטלית(פנטזיות, פורנו) או תלויית פרטנר.ית. אתן מוזמנות לסדנא בה ניזכר שהגוף שלנו הוא איבר חישה אחד גדול. יחד נחקור מהי חושניות ואיך אנחנו יכולות לעורר את עצמנו. בתרגולים עדינים ונעימים ניפתח לעונג שחי בתוכנו בכל רגע נתון, ונלמד איך לחיות בתודעת עונג.

שישי 01.04.22

~סשן ריקוד חופשי נשי אקסטטי~ המזמין אותנו לפגוש את עצמנו ואת גופנו בשעת הבוקר.
נעיר ונתחבר לאנרגיית חיים בכל חלק בגופנו
ונעורר תחושת עונג, הודיה ושמחה לתוך התנועה של גופנו המופלא.
בסיוע קווים מנחים, אנחנו יוצרות מרחב בו כל אחת יכולה להרגיש בנוח ובטוח לבטא את עצמה בחופשיות, דרך תנועה אינטואטיבית.
המוזיקה שתתנגן תיקח אותנו למסע גלי חוצה ז'אנרים במקצבים משתנים, ותעורר את התנועות השונות והמשתנות הקיימות בנו.

*מגע אופציונאלי

ציוד – בגדים נוחים לתנועה

אנחנו חיות בעולם מהיר, שמרגיש לעיתים כמו מרוץ שבו הפוקוס הוא רוב הזמן על המחשבות, המשימות, והאנרגיה שלנו שמופנת החוצה לדאגה לאחרים.
אני מזמינה אותך לקחת זמן איכות עם עצמך ולכוון את תשומת הלב פנימה לגוף הפיסי והרגשי, להתמך ולהתמלא. נלמד כלים לתמיכה בעצמי במשאבים הזמינים לנו תמיד ובכל מקום. נהנה מהאפשרות לפרוק מתח ולהתמלא באהבה עצמית וטעינת אנרגיה מחודשת דרך עבודת גוף עצמית בעיקר וגם בעזרת תרגול בקשה וקבלה של מה שאני צריכה גם מהמשאב האנושי סביבנו.

*מגע אופציונאלי

ציוד – כלי כתיבה

BOOTY MAGIC! בוטי מג'יק בואי לרקוד ולהכיר את הקסם שבגוף ובאגן שלך! בסדנא נלמד טכניקות וקומבינצייה של ריקוד, עבודת אגן וטוורק 😉 נעיר את החושניות, העוצמה והקסם שנמצאים אצלנו בגוף ובאגן. נעשה מקום לרגשות והתחושות שיכולים לעלות בנו כאשר אנחנו מניעות את הגוף- אשמה, בושה , פחד , השוואה ותיסכול, וגם- לחגיגה ההנאה והחושניות! נסיים בלימוד טכניקה מדיטטיבית של מדיטצייה מעולם הטנטרה יוגה, נניע את אנרגיית החיים הזו בגוף וניצור איתה קסמים!

*עירום אופציונאלי

אני מזמינה אותך לגעת. לגעת במה שמבקשת להתקיים בתוכך ומונחת שם , מחכה לך שתזמיני אותה למחול דרך זכרון, כאב, אהבה, שבריריות, רכות, בגוף, בקול, במילים, בדממה. היא מחכה לך שתתני לה לצאת, להתפרע, לשבור מוסכמות, להתלכלך, להיחשף, להתחיות. כשפחד הופך דחף. זהו מסע אליך, טקס נשי וחושני באמצעות דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, מסע תנועתי וקולי, צבע, אדמה, מים, מגע, במרחב אינטימי, עוטף, מוחזק ופועם. את מוזמנת לפגוש את הפחדים מול את העוצמות שבך, ולשחרר לחופשי את התשוקה שבך .

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

מעגל כנה, אותנטי וחשוף הטומן הזמנה לשתף, להקשיב ולהעמיק לתוך היחסים שלנו עם הגוף שלנו, עם הפות שלנו, מול מיניות ומה שחי בלב … בליווי חכמת המעגל, נוכל לעבד, לפרוק, להיתמך. לקבל בהירות, להתקרקע ואולי גם רגע לנוח ביחד בפשטות עם האחיות שלנו למסע.

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

בכל אחת מאיתנו נמצאת אלת אהבה, רוב הזמן היא מסתירה את עצמה, מפחד, מתביישת
להראות את עוצמתה, כי אולי בעברה השתיקו אותה, פגעו בה, הפחידו אותה, תם עידן ההסתרה.
ברוכות הבאות לתקופת האלות
הגיע זמננו לזהור, את האור שאנחנו, לחיות בעוצמת האהבה שהיננו!
בואו לפגוש את האלה שאתן בסשן מרפא.
נשתמש בכלים של נשימה, התמקדות, מגע ושיתוף.

*מגע אופציונאלי

ציוד – כלי כתיבה

בסדנה נלמד את האנרגטיקה של העבודה עם צמחים, שרפים, זרעים ושורשים, איך ליצור בעצמנו תערובות הקטרה, נדבר על העבודה עם הטבק, על איך לשמור על המרחב האנרגטי שלנו, על יצירת מציאות דרך העשן ועבודה נכונה ומדויקת עם כלי ההקטרה ככלי לתקשור.

ציוד – כלי כתיבה

היכרות עם גישות שונות למניעת הריון ללא הורמונים והסבר מפורט על שיטת המודעות לפוריות.

המקום בו נדבר יחד על הכוח האירוטי שלך איך אפשר לעגן אותו ביום יום איך חיבור לגוף האירוטי שלך יכול לרפא, הרבה מעבר למיניות? מהי חושניות יום יומית ומה הקשר בין אירוטיקה ופטריארכיה? הצטרפי למעגל נשים עסיסי בו נדבר על מה שחשוב עלייך!

ציוד – כלי כתיבה

בסדנא נלמד איך בעזרת התמסרות והקשבה למרכזים האנרגטיים הנשיים שבי, אני יכולה לברוא את החיים שאני משתוקקת אליהם. נהיה בדיאלוג עם הנשיות שבי וניצור קסמים. הסדנא מורכבת מפעילות בתנועה, נשימות לפתיחת הקונדלני, פעילות יצירה: האישה האורגזמית שאני, מעגל שיתוף.

ציוד – כלי כתיבה

TRE® זו שיטה לשחרור לחץ כרוני מהגוף ומערכת העצבים דרך רעידות והזרמת אנרגיה. זה סוג של וויסות עצמי, הקשבה פנימה, התקרקעות, זיהוי צרכים ואז היכולת להתחבר לאחר עם ביטחון ולתקשר את הצרכים תוך השארות בחיבור ולא לברוח לתגובות אוטומטיות (לחימה בריחה או קיפאון). בסדנא נעבוד יחד עם שותפים (לא קבועים) ונתרגל גם להחזיק מרחב וגם להיות מוחזקים אחד לשני עם הכלי הזה.

*מגע אופציונאלי

ציוד – כלי כתיבה

אדי מרפא – סאונת אדים לאגן ׳אדי מרפא׳ היא הזמנה לחוות חיבור ונוכחות מחודשת בקערת האגן שלנו על חלקיה השונים – הפות והנרתיק, צוואר הרחם, הרחם, החצוצרות והשחלות וכל התאים, התחושות והרגשות שביניהם בצורה עדינה וקשובה. בסדנא זו נפגוש יחד שיטה נשית עתיקה ופשוטה לריפוי, החלמה, חיזוק וחיבור עם קערת האגן הנשית – סאונת אדים לאגן. אז מה זה בעצם סאונת אדים לאגן? מדובר בישיבה מעל קערת מים חמים וצמחים ממנה עולים אדים מרפאים אל הפות ומעבר לה. הישיבה מעל האדים מאפשרת תחושות של נעימות וחמימות עמוקות המביאות הרפייה ותנועה בריאה באזור הכי אינטימי, רגיש ועוצמתי שבו נמצאים כוחות שינוי וריפוי גדולים. מימים ימימה סבתות חכמות ומיילדות הקהילה היו מטפלות בנשים סביב מעגלי החיים באמצעות סאונת אדים לאגן. זוהי חכמה נשית ששכחנו אך נשמרה בידי מסורות עתיקות בתרבויות שונות ברחבי העולם. בשנים האחרונות החלה לחזור לתודעה שלנו ולשמש אותנו להחלמה אחרי לידה, הקלה בכאבי מחזור, פוריות, ריפוי hpv, כאבים ביחסי מין, דלקות חוזרות בנרתיק, חיבור והרפייה. בסדנא נתנסה באמבט אדים לאגן ונלמד איך אפשר להמשיך עם זה בבית ככלי לטיפול עצמי. לקראת ההתנסות נביא בעזרת כלים של דמיון מודרך ומדיטציה חיבור פנימה לחלקי קערת האגן, נקשיב ונתכוונן לקראת הישיבה מעל האדים. ישנם זמנים בחודש ובחיים שלא מתאימים לשימוש בסאונת אדים לאגן: בזמן ווסת או דימום נרתיקי כלשהו הריון בתקופה שמנסות להרות – בימים בין הביוץ לווסת אם היה דימום בין וסתי בשלושה חודשים האחרונים אם טרם חלפו חודשיים מאז לידה קיסרית.

ציוד – מגבת, סדין, כלי כתיבה

תמיד חשבתי שיש יותר…שסקס זה לא רק מה שלימדו אותנו.
חשבתי שלא יתכן…לא יתכן שרק זה.
בסדנא זו בעזרת כלים פרקטיים נחקור את התנועה של האנרגיה המינית, ואת העולם האינסופי שנפתח כשמוכנים לצאת מהמסלול הידוע מראש..

*מגע אופציונאלי

נלמד מהם התנאים הבסיסיים לנאמנות עצמית ואיך חוזרים לבית הפנימי. ניכנס לכוחה של כוונה ויחד נעבור היפנוזה עצמית (שכל אחת תיצור לעצמה במסגרת ההנחיה)

*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – מגבת, כלי כתיבה, בגדים נוחים לתנועה, שאפשר ללכלך.

עד כמה את מחוברת לשדיים שלך ? מכירה ומוקירה אותן ? האם את נוגעת בך ? השדיים שלך הן מעבר לכלי ההזנה עבור אחרים , (ילדים, גברים) הן החיבור שלך לרגש וללב שלך , מעגל שיתוף אינטימי ולמידה חוויתית של טכניקות לעיסוי שדיים להרמה ולטיהור שלהן על פי טכניקות מהמסורת הטאואיסטית לטיפוח יומיומי והעלאת הביטחון והאהבה העצמית לכל אישה בכל גודל וגיל

*עירום אופציונאלי

ציוד – סדין, מגן מזרן/שעוונית (לסדנאות הכוללות שימוש בשמן או משהו מלכלך), שמן בבקבוק שנסגר היטב

נצא למסע ובו נכיר את שבעת שערי הרחם והמפתחות שלהם. זוהי חוויה טרנספורמטיבית ומעוררת. דרך השערים הללו אנחנו מתחברות לוויברציה של רחם האדמה וממנה בחיבור ישיר אל הרחם הקוסמית לאינטגרציה בין החומר לרוח, בין הגוף לנשמה, למפגש חדש עם עצמנו. זו עבודת הריפוי האולטימטיבית של כל אישה שמחפשת לחזור למקור ולהתחבר לעוצמה שלה, ללא תלות בגורם חיצוני.

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – שמן בבקבוק שנסגר היטב

שבת 02.04.22

מדיטציה מקסימה שיצר וירש תלמיד וחבר של אושו, המעבירה מסר חשוב בהבנת האחריות שלנו לשמירה על כדור הארץ ע"י שמירה על עצמנו. כל אחד יכול להשפיע בצורה משמעותית  ע"י התבוננות פנימה ופתיחת הלב לעצמנו, לאחרים ולכדור הארץ. ננער את הלחצים והדאגות שלנו, אשר מונעים מאיתנו ליהנות מהחיים. במשך שעה, נשחרר את המחשבות והגוף דרך שיקשוק, ריקוד, אי תנועה וחיבוקים.

*מגע אופציונאלי

דרך הקשבה אמפטית לגוף חידוד הרגישות, התחושתיות, והמודעות הפיזית אפשר ללמוד מחדש לתפקד באופן יעיל ונח יותר, פיזית ורגשית. מזמינה אתכן לשיעור במודעות על ידי תנועה ממסורת שיטת פלדנקרייז להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, לנח, לנעים ולקל.

ציוד נדרש – מזרן יוגה

רצאה חוויתית על סיפור חיי ועל השינוי המגדרי בגיל 50 עם המסר שאף פעם לא מאוחר. לאחר כמה תרגילי שיתוף אספר את סיפור חיי עד שהבנתי שעלי לעשות שינוי בהם ואיך התאמתי את חיי מבלי לדעת לחיים כאשה. על תחילת המחקר המגדרי שכלל מערבות בחיי הקהילה הבדסמית, וההבנה הפוליאמורית והחיים לאחר תחילת הטיפול ההורמונלי והשפעתו. בסיום מקום לשאלות. כל שאלה היא רלוונטית.

בסדנא נחווה תרגול של התחברות לאגן, כמרכז היצירה, האינטואיציה והחושניות שלנו. תרגול איכויות של האיטי, הקטן והעדין. נצלול לתוך האגן, ונעמיק את המודעות לעצמנו. עמוק בתוך הגוף הפיזי של נשים טמון הכוחות האמיתיים ביותר שלה.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

רובנו מסתובבות בעולם עם גוף דרוך, מתוח וסגור. גוף שלא רגיל להוליך דרכו הרבה מאוד אנרגיית חיים, תשוקה ועונג. בסדנה זו נלמד כלים של חיבור לגוף ולרגשות עם קול, תנועה ונשימה כדי להיפתח לעונג מחודש ורחב. דרך הרחבת העונג והתשוקה נקלף שכבות של הגנות, נתחבר לעצמנו ולחיים עצמם.

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – כלי כתיבה

התמסרות אל אלמנט החלל. מדיטציית ריקוד שנובעת מעמקי הנשימה אל המפגש עם החלל הפנוי. בהשראת ריקוד הטנטרה מהמסורת הקשמירית. מהות התרגול היא הרחבת היכולת להיות עם מה שיש בתוך הלא ידוע ותוך כדי תנועה, כמו בחיים. רק שכאן, נתרגל את האפשרות לנוע הרבה יותר לאט ונתבונן בקסם תוך כדי.

איך נשארים קשובים לעצמנו, לאחר, בתוך סיטואציה אינטימית? איך עוברים מ ׳לא יודע.ת מה בדיוק אני רוצה׳ ל ׳וואו כן! כן! כן! כזה בדיוק אני רוצה!׳ בואו לעשות יחד שיעור על גבולות והסכמה, נקשיב לגוף, נרקוד, נפריד תחושות מרגשות, נתבונן במה שעולה גופנית, רגשית, מנטלית כשאומרות ׳לא׳ ועל ידי לימוד חוויתי, כל אחת עם גופה, נלמד לשכלל ולגלות בתוך עצמנו רצון ברור, תקשורת בריאה, ואולי גם דבר או שניים על עונג.

*מגע אופציונאלי

ככל שאנחנו מתבגרות מערכת היחסים שלנו עם האדמה משתנה. מיחסים ילדותיים של תלות והשלכה אנחנו עוברות תהליך גמילה שטומן בחובו את הצמיחה וההתפתחות שלנו. במקום לדאוג לה, לנסות להושיעה ולהאמין שבכוחנו לרפא אותה, אנחנו נהיות אהובות. בסדנה נפתח מרחב מיוחד, בטבע, על האדמה ונקדש את האינטימיות החדשה בינינו לבינה ליחסים חדשים של נוכחות, אהבה ומין.

*עירום אופציונאלי
*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – מגבת

סדנא חוויתית למציאת הקשר שלנו עם הגברים. בסדנא נתמקד ונעצים את מה שאנו באמת אוהבות בעולמם המופלא של הגברים. ההזמנה לראות את האמונות שלנו על הארכיטיפ הגברי. יהיו תרגילים קצרים ובונים בין הנשים שיעזרו לנו לראות מעבר לאשליה ולמוסס את תפיסת ה'גבר' שהוטמעה לנו בשורשים. מטרת הסדנא היא לעזור אחת לשנייה למצוא דרכים לאהב אותם, לפנק, להעניק, להשיב את האהבה ובסופו להוליד – ברגישות ובאומץ, את הנשיות והגבריות החדשה מתוכנו.

*מגע אופציונאלי

אומץ והגשמה נלמד על הדרך לחיות חיים מאושרים המבוססים על אומץ, חיים שמאפשרים לך להיות האישה שאת במלואך מבלי להסתתר. המסע מהישרדות להתפתחות על ספירלת השינוי. ניגע יחד בכמיהות ובפחדים ונכריז על צעד האומץ הראשון להפוך חלום למציאות.

ציוד נדרש – רצוי מחברת וכלי כתיבה

את מוזמנת להתחבר אלייך פנימה , באמצעות תירגול טאואיסטי עתיק יומין לואגינה שלך עם ביצת קריסטל, זוהי הזמנה לחקירה עצמית ושער לחוויה של מודעות באמצעות המיניות הנשית, הזדמנות להתחבר לעוצמה שלך, לאישה הפראית החופשייה והחכמה שאת, לעוגן פנימי , לעונג ולעצמאות שלך ולכל המתנות שטמונות בעומקי האגן . יש לך אותך. ניתן לרכוש ביצה ולתרגל עימה בסדנא עצמה. (מוזמנת להביא את שלך מהבית אם יש לך.) לא מתאים לנשים בהיריון או בזמן הווסת או צניחת רחם.

*עירום אופציונאלי

ציוד – סדין, מגן מזרן/שעוונית (לסדנאות הכוללות שימוש בשמן או משהו מלכלך), שמן בבקבוק שנסגר היטב, ביצת קריסטל מהבית או שניתן לרכוש בסדנא עצמה.

בהרצאה חוויתית ומרתקת על מיניות האישה נלמד על המערכת הפיזיולגית והרגשית של המיניות הנשית, נלמד לעומק גם על אזורי עונג ואורגזמות הקיימות בגוף האישה ואיך לחקור כל אזור לעומק דרך פרקטיקות מגע שונות ובהקשבה לגופינו ובכך למקסם את העונג הקיים בכל אחת ואחת מאיתנו.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

כל הכרטיסים נמכרו

פסטיבל אדמה נשית מתאים לך אם את מחפשת:

להתחבר לעצמך ולגופך.
להכיר את אנרגיית החיים הפועמת בתוכך ואיך ניתן להעצים אותה.
ללמוד על האש הMינית שבתוכך ואיך ניתן להדליק, לשחק, לחקור ולצלול אל תוך עולם מעניין ומרתק.
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד.
לגלות על עצמך מה את אוהבת ומה את לא, היכן הגבולות שלך ואיך לתקשר אותם בנינוחות ובאופן מקרב.
לקבל השראה וכלים כיצד לשפר ולהעצים את חיי האהבה שלך.
לקדם את הריפוי למקומות חסומים המונעים תחושה ועונג.
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים.

מנחות

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למינ-יות מודעת ומכשפה מודרנית. הנחתה כבר עשרות סדנאות לנשים, גברים וזוגות על שפיכה נשית ואור-גזמיות נשית. אוהבת מאוד מרחבים פתוחים שבהם יש מקום למחקר מיני תודעתי. לומדת וחוקרת לעומק את גוף האישה המופלא על כל רבדיו ומלווה נשים בריפוי אישי, גופני ותודעתי.

אילנה-קרן ליאופולד

אילנה-קרן ליאופולד

אילנה-קרן ליאופולד, רקדנית, פועלת שלום, חוקרת שמחה והנאה. אני יוצר, מרחבים להתחבר עם עצמי והעולם דרך הגוף. אני מורה ליוגה ופלדנקרייז וקואצ׳רית לאמבודימנט והעצמה נשית ומדריכה גינקוסופית.
אני אוהבת.

טלי שמעוני

טלי שמעוני

גינקוסופית, מטפלת סובאדה (עיסוי בטן ואגן), אמבט אדים לאגן ושיאצו. פוגשת נשים סביב מעגלי החיים - פוריות, הריון, לידה, כאבי מחזור, כאבי אגן, דלקות חוזרות, טרום גיל המעבר וגיל המעבר.

ליאור לאו שלום

ליאור לאו שלום

רקדנית ומעבירה סדנאות בוטי מג'יק והולי טוורק,
מחברת א'נשים לגוף שלהן, לאגן, לחושניות ולקסם שאפשר ליצור דרכו בחיינו.
מתרגלת יוגה כבר כ6 שנים, וטנטרה יוגה כ4 שנים.
מטפלת הוליסטית במגע, בשיאצו ועוד כלים.
מלווה ומנחה בוייס דיאלוג (עבודת דמויות)

לנה מטליצקי

לנה מטליצקי

מייסדת שיטת core sexual healing שעוזרת לחווט מחדש הרגלי מיניות ו/ או לטפל באתגרים במיניות דרך החוויה של הגוף. חוקרת נלהבת של נסתרות האגן, מדריכת פילאטיס ותנועה, מתרגלת טנטרה ופאולה, לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית.

קימאיה

קימאיה

גינקוסופית, מלווה נשים בחיבור וריפוי לעצמן, לגופן ולחיים דרך החיבור לפות וקערת האגן. יוצרת קלפי הריפוי- פות בעיניים פשוטות- תמונות של פותות לחיבור מחדש עם הגוף הנשי. מוסמכת ברירבסינג, ריבלנסינג, קריאה אנרגטית, עבודת הילד הפנימי, הנחיית מדיטציות אקטיביות של אושועיסוי יוני ועוד... ומשלבת את כל אלה בליווי נשים למפגש עם החיים דרך הפות, על כל רבדיה.

רוית יונה בניהו

רוית יונה בניהו

סאומדורה, אשת רפואת הקטורת, עובדת עם הרפואות של אמא אדמה ועם רפואת חיות הטוטם מזה מספר שנים. מכשירה לפתיחת מפות טוטם ע"פ שושלת הלימוד של סבתא טוווילה ניטץ' משבט הסנקה. מטפלת באמצעות הגיאומטריה המקודשת המגיעה משושלת הקורנדרוס שמקורה בתרבות המאיה העתיקה. מייסדת קהילת מכשפות האור,עורכת טקסי לבנה וטקסים לזימון מציאות באמצעות חמשת האלמנטים.

שירלי פבליק

שירלי פבליק

אחות בריאות האשה ובריאות הציבור RN, MPH
מומחית לייעוץ והתאמת אמצעי מניעה, מנחת שמ"פ מוסמכת.

שרון רותם

שרון רותם

מטפלת גוף נפש תודעה. מלווה נשים לריפוי בחיבור לגופן ועצמתן. מוסמכת בטיפול בנשימה מעגלית (ריברסינג), התמקדות, ריבאלנסינג, קונסטלציה משפחתית. מטפלת תודעתית בשיטת המטאפילינגס.
מנחה מוסמכת של מדיטציות אקטיביות מבית אושו, מדיטציות חברתיות של היומניברסיטי ומיינדפולנס.
מנחת קבוצות בשדה המניות. בעלת תואר במדעים. אמא לשני מתבגרים ונשואה באהבה לגלעד. מאמינה שהאהבה מרפאה הכל! 

אורטל אלטרמן

אורטל אלטרמן

פסיכולוגית, מאמנת אישית ומטפלת CBT. מלווה נשים ואנשים, מכשירה אנשי מקצוע, מנחה ומרצה בתחומים של הגשמה אישית ומקצועית. אמא, בת זוג, בת אדם ואדמה.

הדס אופק

הדס אופק

הדס אופק כספי ( B.Ed) מטפלת פסיכותרפיה גופנית בשיטת אומניתרפי- טיפול גופנפש במגע. מתמחה בחיבור תודעה לגוף ובליווי לצמיחה דרך אינטימיות ומיניות לזוגות ויחידים. משלבת ידע מתחום היוגה-תרפיה ו- BMC- Body-Mind Centering, הטנטרה והשאמניזם.

מאיה חציר

מאיה חציר

מטפלת גוף נפש
מנחת מעגלי מיניות מודעת
מורה ליוגה
ומפיקה הפודקאסט "תעלה ותבוא"

נעם בק

נעם בק

מורה למדיטציה וטנטרה יוגה ומלווה תהליכי ריפוי בדרך המיניות המודעת.
מה שהכי מרגש אותי הוא
ללוות נשים בתהליכי התעוררות לעוצמה שלהן, דרך החיבור לגוף ולאנרגיה המינית.

רותי פורר

רותי פורר

אני תרפיסתית מינית וטנטרה בגישה סומטית (בוגרת אישתר) ועובדת עם טראומה ויוגה תרפיה. אני מחפשת אוטנטיות וחיבור. אני עובדת עם הרבה כלים דרך הגוף, לשחרר ולעבד לחץ, לחווט מחדש את מערכת העצבים, וליצור נתיבים חדשים עם אמבודימנט והזרמת אנרגיה.

ריקי גלילי

ריקי גלילי

נשואה, אמא לשניים. M.A בטיפול באומנות. מנחת סדנאות ומעגלי נשים. מעבירה תהליכי מודעות בריקול הילנג, שחרור העבר לחיבור ללב, העונג והתשוקה.

שירה זיו

שירה זיו

חוקרת תודעה ומיניות בשנים האחרונות. מדריכת טרילותרפיה - קואוצ׳ינג מבוסס זן בודהיזם. מנחת סדנאות, מלווה בתהליכי העצמה מינית. לומדת גינקוסופיה והולכת בדרך האישה החכמה.

שמרית מלול

שמרית מלול

MA, אמנית רבתחומית, במאית וכוריאוגרפית, יוצרת מחול, תיאטרון, פרפורמנס, וידאו ארט ומוזיקאית. אמא לנחל ולטהר ואשת טבע ופרא. מנחה נשים, אוכלוסיות שונות, אמנים וסטודנטים לביטוי, חשיפה וריפוי דרך קול, גוף, תנועה, מילה, חומר, אדמה, וידאו ומגע. חושפת, חוקרת, מתעדת ויוצרת סיפורי חיים, יצרים, תרבויות עממיות, טקסים, אינטימיות ואת המפגש בין אמהות- קהילה- טבע- נשיות- מיניות ושחרור עקבות.

מעין אורה

מעין אורה

 (MA) מטפלת בפסיכותרפיה גופנית בפרטים וזוגות, מרצה ומנחה למיניות מעצימה. מתמחה בעבודה עם טראומה, ובליווי להתפתחות אישית ורוחנית. שוזרת עולמות של תרפיה מערבית ואלטרנטיבית ליצירת ליווי הוליסטי להולכות איתי בדרך. בימים אלו בעיקר מהווה אדמה טובה לגורה הקטנה שנולדה לי.

אורטליה אלישיב

אורטליה אלישיב

אישה מאוהבת, אמא ל3,
מלמדת עונג ותשוקה, מנחה זוגית
למיניות בריאה, מטפלת מינית הולסטית.
מנחת מעגלי מיניות
וְחָיִית!!!

טל רומן

טל רומן

מלווה יחידים למיניות מעצימה, מנחת קבוצות ומעגלים בנושאי מיניות והעצמה למבוגרים ונוער.
 

יעל אלעד

יעל אלעד

מנחה סדנאות ומעגלי נשים סביב מיניות, חיבור לגוף, יחסים ותקשורת אינטימית. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים!

ליאת ליליאן

ליאת ליליאן

מדריכה לטנטרה טיבטית, מלווה תהליכי ריפוי הלב דרך עולם האינטימיות הזוגית והאישית. מנחה טקסים וגם קבוצות למידה בנושאים של ריפוי מיני אלטרנטיבי, ממסורות קדומות ואזוטריות.
 

מאיה מזרחי

מאיה מזרחי

רקדנית יוצרת של החיים
תלמידתה של אורלי פורטל ורקדנית באנסמבל שלה
חוקרת תנועה לאורך השנים
מתענגת מריקוד ומהחיבור הישיר של תנועה ללב.
מורה למחול שבטי לנשים.
מעבירה נשים תהליך של חיבור לגוף.

נעמי מור קחילה

נעמי מור קחילה

כ 17 שנה מטפלת גוף נפש נשמה ומלווה א.נשים במסע חייהם בכל הקשור לחיבור פנימה לטבע לאמת וללב בכלים של מגע ותנועה לסינכרון שלם בין כל החלקים לבחירה מתוך השלם והסכמה לרגע הזה כמו שהוא בו מונחת האפשרות לקסם והרמוניה. מנחה סדנאות ריקוד ומיניות נשית מקודשת מתוך עולם הטנטרה טאואיזם ושאמאניזם.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

שי לי משיח

שי לי משיח

שלום, שמי שי לי. אני מלמדת פילאטיס, יוגה ועובדת סוציאלית. כמו כן יוצרת מרחבים שמקדשים תנועה ומתקלטת. בשבילי מאז ותמיד ריקוד היה כלי ריפוי . התשוקה שלי היא לחקור את השפעות התנועה על ערוצי הגוף הנפש והרגש הקיימים בנו ולצלול לעולמות המוזיקה כדרך נוספת להשפיע ולהעצים ערוצים אילו.

שרון כהן

שרון כהן

מתמחה בליווי כלכלי-רגשי. במשך שנים רבות הייתה ממקימי הארגון החברתי "תנועת תרבות", העוסק בהקמת קהילות אמנים בפריפריה, ולאחר מכן ניהלה את חברת "פמיננסי" המספקת קורסים פיננסיים לנשים. כיום היא יועצת ארגונית ומאמנת מוסמכת.

איילת וייל

איילת וייל

אני מטפלת מזה 20 שנה במאות נשים בשיטות שפותחו מהקשבה פנימית. מעבירה סדנאות "מסע איילות" וסדנאות מודעות ברחבי הארץ.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

יעל פינקל

יעל פינקל

יעל פינקל שחקנית, מטפלת ומדריכת פלדנקרייז בעלת רקע עשיר מעולם המחול, פילטיס שיקומי, מיניות מודעת ועוד

לילך בן דרור

לילך בן דרור

מלווה נשים בתהליכי חיבור וצמיחה. מנחה מעגלי נשים, מכשירה מנחות, מוציאה מסעות נשיים. מלמדת תקשורת מקרבת (NVC) ומלווה תהליכים אישיים ברוחה.

מנדי מיכאלי

מנדי מיכאלי

חוקרת נלהבת של הגוף והנפש והקשרים בינהם, בעיקר דרך מגע, תנועה ומשאבי הטבע. טפסנית וחבקנית עצים, אמא, רקדנית ומוזיקאית אינטואיטיבית. תרפיסטית גוףנפש דרך טיפולי מגע ועבודה אנרגטית ומנחת סדנאות סביב עבודת גוף ותודעה.

צביה גל בילו

צביה גל בילו

מלווה יחידים וזוגות ליחסים אינטימיות ומיניות. משלבת כלים מהקוצ'ינג, התמקדות, קונסטלציה משפחתית, תקשורת מקרבת, טנטרה ושאמניזם.

רותי פריש

רותי פריש

מורה בכירה ליוגה ומדיטציה.
מתרגלת יוגה משנת 2000 ומלמדת משנת 2006.
מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה
ומנחה נשים להתחבר לתבונה הנקבית.

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאמורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

שרון קל אור

שרון קל אור

מלווה יחידים וזוגות לחיים של חופש וביטוי מלא בתוך מערכות יחסים. מתמחה בתקשורת מקרבת וליווי זוגי מבוסס מובחנות.

אני רוצה להרשם לפסטיבל אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל avishagmayaoffice@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

כל הכרטיסים נמכרו

אדמה נשית מציעה 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

avishagmayaoffice@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה