הפסטיבל התקיים - תאריך חדש בהמשך

אחרי שני פסטיבלים מופלאים שלא נשכח - אדמה נשית חוזרת בפעם השלישית

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

אדמה נשית 3

פסטיבל בוטיק קטן לנשים בלבד. העוסק בחיבור לגוף, ריפוי, מיניות ונשיות. שלושה ימים של מסע משמעותי אל תוך עצמך פנימה. עושר של מנחות וסדנאות משנות חיים.

15-17/6/23
יום חמישי עד שבת

פרדס חנה

780 שח ל 3 ימים
600 שח ליומיים
350 ליום אחד

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

ברוכה הבאה לזמן מבורך המוקדש לעצמך.
בפסטיבל הזה תמצאי מארג של סדנאות והרצאות
ממוקדות בגוף הנשי המשתנה. ובפיתוח היכולות שלך ליצור ריפוי, שינוי, חיבור, ופתיחה לעוד עונג ואנרגיית חיים.
בכל שלב תוכלי לבחור את מה שיותר מעניין אותך ומתאים למקום בו את נמצאת.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אדמה נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף -
נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית, מעל 15 שנות הנחיית סדנאות בתחום של אינטימיות, מיניות, תקשורת ומגע. מנחה לשיטת מודעות לפוריות. מפיקה את פסטיבל אדמה נשית, פסטיבל אש נשית, כנס מתבוננות פנימה, כנס עפות גבוה ועוד מרחבים אישיים וקבוצתיים העוסקים בבריאות ומיניות נשית ואלפי משתתפות אמיצות הולכות בדרך של חיבור ולמידה פנימה את חכמת הגוף, הנוכחות וההקשבה. מובילת דרך ביצירת תרבות הקשבה לגוף הנשי והמיניות הנשית.

פסטיבל אדמה נשית מתאים לך אם את מחפשת:

להתמלא באנרגיית חיים ושמחה
להזיז את הגוף ולהרגיש טוב יותר בתנועה
להגביר את האהבה העצמית והחיבור לעצמך
להביא השראה לזוגיות הקיימת או זו שתהיה לך
ללמוד ולהנגיש לעצמך עוד חלקים של נשיות
לחוות כלים של ריפוי וטרנספורמציה
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד
ועוד ועוד קסמים שמתרחשים בפסטיבל אדמה נשית

מה הולך להיות בפסטיבל אדמה נשית?

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
ניתן לרכוש כרטיס לכל הפסטיבל. וניתן להגיע רק ליום אחד. במידה ואת בוחרת להגיע רק ליום אחד ניתן להיכנס בתחילת היום בלבד.
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את הפסטיבל בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
שימי לב שחלק מהסדנאות יתקיימו באנגלית. במידה ואת לא מבינה אנגלית, אפשר לבדוק עם המנחה או בעמדת הקבלה אם יהיה תרגום בסדנא הספציפית הזו.
בפסטיבל תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל את האפשרות ללון בשטח הפסטיבל בשתי האפשרויות הבאות:
1. לינה בקמפינג עם ציוד קמפינג אישי.
2. לינה במתחמי הפעילות בשעות שאין פעילות. ישנם 3 מתחמים ממוזגים. ומבנה של אוהל גדול ויש בהם מזרנים וכריות (לא ניתן להשתמש במזרנים ובכריות בקמפינג).
וכל זה במרחב מסודר שבו יש שירותים-מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה.
ישנה אפשרות ללון בתשלום נוסף בחדרים. בכל חדר שתי מיטות יחיד. והשירותים-מקלחת הם משותפים ל6 חדרים (היחידים שיש במתחם) והמחיר שלו הוא 400 ללילה כולל מע''מ.
יש גם מתחם שומר שבת, קבוצת וואטסאפ והתארגנות מבחינת ציוד לשומרות שבת. וסדנאות שומרות שבת.

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 15.06.23

עוגנים של שמחה: מוזמנת לטפח זוגיות מקרבת, להתרגש מעצמך ולבשר לגוף ולנשמה בשורות טובות. להיווכח שיש בגוף הרוקד ידע אגור ושלאט או בהפתעה מוחלטת יכולות לעלות ידיעה או הכרה מעודדי טרנספורמציה. תתכבדי בחופש להתנועע עם מנעד רגשות ואסוציאציות רחב, ללא צורך בידע או יכולת מיוחדים ולהכיר את עצמך עוד קצת לעומק.

*מגע לבחירה

הסדנא תעסוק במקום המקודש ביותר בבריאה – רחם האישה – באר המשאלות שלנו. נלמד את האפשרויות הטמונות בעבודה עם הרחם, נתרגל ונחווה ביחד. נגלה איך בעזרת הרחם אנחנו יכולות למצוא הרצונות האמיתיים שלנו, איך אנחנו יכולות לברוא מציאות משם, ולגדל זרעים של חלומות כמוסים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

נולדנו עם גבולות בריאים ובמהלך השנים איבדנו אותם. שכנעו אותנו שה’לא’ שלנו אינו רלוונטי והפכנו על הדרך למרצים כרוניים. בסדנה נחזיר את הכח של הלא, כמו גם את הכח של הכן.

כשאנחנו מתחילות, אי אפשר לעצור אותנו. במרחב בו אפשר לדבר על הכל, אנחנו מתחילות את הפסטיבל כמו שהיינו רוצות. עם לב פתוח, עיניים טובות ושיח שמגיע למקומות שלא מדברים עליהם בד”כ. לדבר פתוח, לשתף, לשאול. ולהכיר חברות חדשות לדרך.

*עברית/ENGLISH

שעתיים וחצי של מסע ריקוד חופשי במרחב נשי מקודש. מוזיקה עשירה והנחיה מאפשרת יניעו אותנו לצלול פנימה אל עצמנו ולהתמסר למסע אישי וקבוצתי. יחד ניצור מרחב רך, עגול ומאפשר, מלא עוצמה, שובבות ואפשרות לריפוי עמוק. מתוך התנועה נצא לטקס בו נוכל לבחור להשיל מעלינו כל כסות שנבחר: בגדים, דפוסים, תפיסות ורגשות ואל החופש של כל אחת להיות עוד ועוד היא. מוזמנות באהבה. מסע בהנחיה משותפת של מיכל חלפן וליטל כסיף שניידר.

*ציוד נדרש – אפשרות להביא צעיף/בד לשחק איתו ולהתעטף בו במהלך הריקוד, לא חובה.
*עירום לבחירה
*נועז

בואו לחוות את העולם המופלא של היוגה טנטרה להבין מה זו טנטרה באמת ולהבין את התרגול הזה לעומק דרך חוויה של הגוף ולמידה של חכמת היוגה טנטרה. להבין איך ליצור שינוי מהותי בחייכם בעזרת היוגה טנטרה, ולקבל דרייב לתרגול יומיומי. בעזרת דרך שעזרה למיליוני אנשים לחיות חיים של משמעות ואיזון פיזי, רגשי ומנטאלי.

*ציוד נדרש – מזרן יוגה

Come learn about the cycle that moves through your body and how your physiology impacts your life on different levels. When is the best time to start a new project? Ask for a raise? Implement new habits? Address tricky topics in the relationship? Connect with your loved ones? Each phase of the cycle has its own gift and is inviting you to step into a different archetype, a different facet of your feminine expression. We will talk about archetypes, hormones, energy, emotions, mental state, sexuality, about the body signals that will help you identify where you are at in your cycle as well as some practices to help you have a smoother ride through the month. This workshop will consist of 2 parts, a lecture on the menstrual cycle and a sharing circle, we will then drop this knowledge into the body through a dance with the archetypes. Knowledge is power. Embodied knowledge about yourself is a skill that will serve you for life.

*Required Equipment – Writing Tools
*Optional nudity
*English

בסדנה נעמיק אל תוך עצמנו, אל הגוף הפיסי והרגשי שלנו ונקשיב לפעימה הפנימית.
באמצעות כלים מעולמות הפסיכודרמה, התרפיה והריפוי הקבוצתי, נחקור לעומק את החיבור בין החוץ לפנים.
נגלה אילו חלקים בתוכנו מבקשים את תשומת הלב והנוכחות האוהבת שלנו.
נסכים להתרחב ולאסוף עוד פיסות שרוצות לצאת איתנו לאור, ננוע אל השקט שנמצא מתחת להכל, כדי לצאת לעולם עם לב יותר פתוח ויותר בוטח.

סדנה להכנת מקל קטורת נלמד על איכויות ההקטרה של צמחי המרפא איך להכין מקל קטורת ואיך ניתן לעבוד עם רפואת העשן.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

עינוג עצמי דרך נשימה, דרך מגע מדיטטיבי.
דרך השמעת קול והרטטה של המבנה הפנימי.
דרך תנועה והנעת האנרגיה בגוף.
דרך הנעה. דרך מנוחה.
דרך זמן איכות עם עצמך. והקשבה.

*הסדנא הזו נחשבת נועזת באדמה נשית. יהיו בה קולות של עונג או בכי. קולות של נשימה.
יהיה עירום חלקי. נשארות עם תחתון. אפשר להיות בלבוש מלא לבחירתך. אפשר להתכסות עם סדין בשביל פרטיות.

*יש להביא סדין. מגן מזרן/שעוונית. שמן או קרם גוף שאת אוהבת.

ומה אם לא בא לי? ומה עם זה לא בדיוק מה שרציתי? איך אני אומרת לא? אין אני עוצרת באמצע? איך אני יוזמת? ואיך אפשר להתאמן ולשכלל עוד יותר את ההקשבה לגוף. במרחב שחוקר תקשורת ומגע (לא מיני) דרך משחקים ותרגילים. ניצור מעבדה, בה ניתן ממש לתכנת ולשנות דפוסים שיש לנו בנושא של תקשורת ומגע. כמו בכל הפסטיבל, הערך העליון הוא לעשות רק מה שמתאים לך. גם אם זה אומר לא לגעת באף אחת.

דיאלוג עם הרחם – נתבונן יחד על הרחם מכמה זוויות – פיזית, רגשית, אנרגטית. נלמד ונתרגל עיסוי רחם עצמי כדרך לטיפול עצמי ולתקשורת עם הרחם.

ציוד נדרש – מגן מזרן חובה, סדין, מגבת, שמן בבקבוק סגור.

מפגש אינטואטיבי וחוויתי עם קלפי “ניגון אישה” להיזכרות בתבונת הלב והרחם הנשית. תדרים אנרגטים מעודנים המאירים ומעירים את הניגון הנשי בתוכנו , המרפא, השופע המחובר לפעימת האדמה לשפת הרחם ולעוצמה הקדומה.

*עברית/ENGLISH

בסדנה נלמד את האנרגטיקה של העבודה עם צמחים, שרפים, זרעים ושורשים, איך ליצור בעצמנו תערובות הקטרה, נדבר על העבודה עם הטבק, על איך לשמור על המרחב האנרגטי שלנו, על יצירת מציאות דרך העשן ועבודה נכונה ומדויקת עם כלי ההקטרה ככלי לתקשור.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה, אפשר לבוא בחצאית ארוכה ( לא חובה)

שישי 16.06.23

One of Natalie’s greatest creations! And already an internationally acclaimed experience!

��THE ART OF INTIMACY �� is a life-changing, pattern-breaking, intimacy-creating experience!

A powerful workshop for singles and couples.
A journey of self-expression through movement.
Letting go of the ideas on how we should look on the outside, and instead diving deeply into how dance makes us feel.
Slowly shedding our layers of uncomfort/insecurities/judgment, stimulating our senses, playing with different energies/roles in dance, and finding freedom to be all that we are in every given moment – a true practice for life.
We create a safe space to voice our emotions authentically, first with ourselves, and then with multiple dance partners – allowing ourselves to really see another in their vulnerability, and most importantly, allowing another to see us in ours.

in this experience, we journey through the different energies we can dance to, leaving our comfort zones, trying new things, triggering new emotions within – from the soft, sensual, watery, romantic dance to the firey, animalistic, sexy, seducing and passionate dance. We embody our inner masculine, and our inner feminine, both as leader and follower.

*ציוד נדרש – בגדים נוחים לתנועה
*מגע לבחירה

In this gentle Hatha yoga class, we’ll: – connect with our breath in a way that’s fun -move gently, with awareness, in a way that’s also fun – learning about the world, nature, your mind, your emotions, and your body – Embody kindness, compassion, resilience, confidence, self-expression, and more – Experience a powerful opportunity to show yourself self love and self care – Enjoy a rejuvenating relaxation at the end of the class. Appropriate for all levels, especially beginners, or practitioners who want to refresh the basics.

זה קשה להיות חלק מקבוצה. לא תמיד מה שאני רוצה זה מה שקורה. וצריך להתחשב ולראות את כולם, לחכות ולסנכרן את הקצב או להאיץ כי אחרים כבר התקדמו. וזה קשה לזוז יחד כלהקה, תמיד יש מישהו שרוצה להוביל תמיד יש מישהי שעושה יותר מאחרים וכאלה שפחות. לא פשוט לזוז בתיאום. אנחנו לא אווזים וגם לא סינים באולימפיאדה. תמיד תהיה את הילדה החמודה שרוצה לעמוד על הראש דווקא כשכולם עושים הצידה וסיבוב. ואם גדלת בקיבוץ…. המילה קולקטיב ישר מקפיצה את כל ההגנות…ואם עשו עליך חרם בכיתה… ומשפחה מה היה המקום שלך במשפחה? אם בכלל היה לך מקום? בקיצור הבנתן…
קבוצה ושייכות מפעילים המון קפיצים וחיווטים פנימיים. אז אנחנו מזמינות אתכן לחקור יחסים עם קבוצה בסדנה שהיא מעבדה לשייכות וקראנו לה – יש לי מקום כי אנחנו רוצות להאמין שיש בתוך היחד מקום לכל אחת.
בסדנה נחקור מה גורם לך להרגיש שייכת? מה את צריכה שיהיה במרחב כדי שתוכלי להביא את עצמך במלואך? נבחן את התנועה של שייכות לקבוצה וביחד נחקור את התחושה שיש לנו מקום.

מתי בפעם האחרונה דיברת עם הפות שלך? האם את מרגישה שיש שם יותר עונג עבורך? בסדנה תלמדי את השפה של הפות ואיך לתקשר איתה, תקבלי כלים להעצמת העונג שלך ותביני איך להתחבר באופן עמוק יותר לעצמך, למיניות שלך ולגוף שלך.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה
*מגע לבחירה

הרצאה חוויתית על סיפור חיי ועל השינוי המגדרי בגיל 50 עם המסר שאף פעם לא מאוחר. לאחר כמה תרגילי שיתוף אספר את סיפור חיי עד שהבנתי שעלי לעשות שינוי בהם ואיך התאמתי את חיי מבלי לדעת לחיים כאשה. על תחילת המחקר המגדרי שכלל מערבות בחיי הקהילה הבדסמית, וההבנה הפוליאמורית והחיים לאחר תחילת הטיפול ההורמונלי והשפעתו. בסיום מקום לשאלות. כל שאלה היא רלוונטית.

נשימה היא גשר המחבר בין תודעה לגוף, בין אי-שם לכאן ועכשיו. בסדנה זו נתרגל נשימה קשובה – נלמד כיצד להיעזר בנשימה לוויסות ולהכוונה, תוך כדי הקשבה לתחושות הגוף ולאיתותיו. משם נוכל להמשיך להתרחב עם כל שאיפה, לתת מקום, ולאפשר לנשימה להפגיש אותנו פנימה עם רבדים עמוקים יותר בנו.

מיניות, לידה, מחזור…. כמה סיפורים, כמה חוויות מעצבות מתרחשות באזור האגן, וכמה הוא משפיע עלינו. כמה תנועה או אי תנועה קיימת וכמה פוטנציאל חיות ועונג קיים בו ומתוכו, שהרבה פעמים לא ממומש.
קראתי לסדנה לחשים מן האגן גם כי לפעמים אנחנו לא מקשיבות לקולות שמגיעים מהגוף ומהאגן (עד שלפעמים הגוף כבר צועק עלינו בצורת דלקות, פטריות, כאבים וכיווצים) ולכן ההזמנה היא להקשיב לקולות העדינים.
וגם – כי יש הרבה קסם וכח מאד עוצמתי שמגיע מהאזור הזה וזו הזמנה לחקור אותו.

הסדנא היא הזדמנות לשים את תשומת הלב באגן ולהעמיק את החיבור לגוף ולאנרגיה ממלאת – כי הגוף שלנו אוהב לזוז!

*מגע לבחירה (קונטקט)

**ציוד נדרש – מחברת וכלי כתיבה ובגדים נוחים לתנועה

האם לגוף שלנו יש מלים? האם הגוף שלנו יכול לדבר אותנו בשפה שייחודית רק לנו? דרך הרפיה אל הנשימה והקשבה לגוף ולתנועה שנולדת ממנו, נצלול לשמוע מה הגוף שלנו מספר על עצמו ועלינו, ואילו מלים יכולות להיכתב דרכו. נקשיב בעדינות למה שמבקש להיכתב בתוכנו, וננוע בין המלים לבין הגוף ותנועתו, הלוך חזור, כמו בתנועה האינסופית של הגוף הנשי, שזקוק לזמן התכנסות פנימה כדי לאפשר לתנועה ולמלים שלה לפרוץ החוצה. בסדנה ננוע ונכתוב, נגלה את הפואטיקה של הגוף, יושמעו טקסטים מעוררי השראה להנעת תהליכי ההקשבה פנימה, ובסיום מעגל שיתוף בטקסטים שייכתבו.

*ציוד נדרש – סדין, כלי כתיבה.

~Reconnecting to our feminine essence ~Remembering the power of our wombs ~Reclaiming bliss as our birthright ~Rejoicing with the sacred sisterhood Breath of Bliss is a heart opening guided journey with dance & connection exercises in preparation for an hour of the ‘Mother Wave’ breathing, with circular connected breaths. Our Yin approach invites a softening so you can feel whatever you have suppressed or pushed away and open to clear guidance, creative ideas, psychedelic experiences with the divine, and so much more

בסדנה תאמצי את הביו-אינדיבידואליות שלך כדי לגלות אילו מאכלים והרגלי רגילה עובדים עבורך.
תמסגרי מחדש את ההבנה שלך לגבי תזונה, אורח חיים בריאים, ובריאות, באמצעות הגישה האינטגרטיבית וההוליסטית הזאת.
תביני איך להתאים את הצרכים שלנו כנשים עם מחזוריות.
תצאי מצוידת בידע ובכלים לחיות חיים מזינים ומספקים.

Women who have heard the profound inner voice to awaken and reclaim the hidden wisdom of ecstasy in their bodies, Welcome ✨ Feeling the call to experience ecstasy? Sustainable ecstasy, ecstasy that lasts, that becomes a state of being rather than a fleeting experience? During this experience, we will invoke energies of the Universe, manifest beauty, open portals to subtle realms, and transmit blessings throughout our bodies. Connecting wombs, hearts and minds for healing in a deep way. Hunger for ecstasy is the longing we feel to experience sensations out of the mundane and into the extraordinary. When we get a taste, we understand why we are really alive. Once we realize that such states are available to us all, as accessible as breathing, walking or going to the grocery store, it is impossible to return to what we may have once considered ‘normal’… When our body remembers, we can no longer sacrifice pleasure and ecstasy – these states become as important and transformative as breathing. May we all remember the untamed powers we are born with. Our pure, wild spirit longing to be free.

*Optional touch

*English

מדיטציה אקטיבית מבית אושו. מדיטציה של שעה בת ארבעה שלבים בהם נניע את הגוף ונעורר את אנרגיית החיים בתוכנו, ולאחר מכן נצלול למדיטציה והתבוננות.

*עברית/ENGLISH

בסדנה תפגשי את סף ההנאה שלך. שם, בקצה של העונג, נחקור באווירה בטוחה את הכמיהה העמוקה שנובעת מתוך הרחם, הבטן, הלב והראש. האם היית רוצה לדעת איך להפעיל ולייצב את הליבידו שלך? איך לחוות (הרבה) יותר תשוקה? לפתוח נתיבים חדשים של חושניות ולהיות המאהבת הג’וסית של עצמך? אני מזמינה אותך להמריא לעומק לשורש של האישה השלמה שאת לצלול למי התהום של הווייתך הנקבית.

*ציוד נדרש – שמן ומגן מזרון
*עירום ומגע לבחירה
*נועז

כשאנחנו חושבות על זמן הדימום החודשי שלנו, יכולות לעלות בנו תחושות של כעס, עצב, אמביוולנטיות, תסכול, בושה והדחקה. בסדנת שיחת דמים נפתח שיח מחודש לזמן הדימום החודשי, בכדי ליצור מקום לאישה המדממת שאנחנו. ולהסתנכרן לתדר של הימים הללו. מה קורה כשאנחנו עוצרות מראש, לפני שהיא מכריעה אותנו ומשתקת את הגוף? בעקבות מחקר אישי במהלך ה-5 שנים האחרונות, וגילויים משני חיים, למדתי דרך הקדושה שבזמן הווסת, כלים פשוטים המאפשרים להסתנכן לתדר של הדם ולהעלות את רמת החיים שלנו. אני מזמינה אותך לבוא לשיחה משותפת שבסופה ניצור טקס מחודש עם הימים האדומים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

מעגל יצירה נשי של מלאכות קדומות ובו נסרוג בצמר נרתיקי אוצרות אישיים. אין צורך בידע קודם.

מופע מחול וספוקן וורד של אם וביתה – איילה אלישע (בת 50) ורחל פורטר (בת 20) המתבונן בהעברה הבינדורית של ארבע האמהות התנכיות לאמהות העכשווית. המופע מציע התמרה וריפוי לכל מי שנולד בארבעת אלפים השנה האחרונות.

תחשבי עליה, על הילדה שלך (או שתהיה לך), שעומדת מולך ומתלוננת שהיא לא אוהבת את השיער שלה, מתביישת בישבן שלה או שמחביאה את השדיים שצמחו לה… את מיד מביטה עליה בעיניים טובות, מלאת אהבה ומוצאת את המילים הנכונות להעצים אותה. לגרום לה לאהוב את עצמה, ככה כפי שהיא. ואת ? היום, בבגרותייך ? מקבלת את השדיים שנפלו או שתמיד היו קטנים ? מחבקת את הבטן שהשתנתה מהלידה או גדלה עם השנים ? הצלוליטיס שנוצר לך בירכיים ? הלוואי והיית מסתכלת בעיניים טובות, חומלות ומעצימות על גופך שנושא אותך בנאמנות, כפי שהיית מסתכלת על ביתך הקטנה. בטקס סליחה והערצה לגוף הנשי , נפגש כדי לבקש סליחה, להתאבל, לפרגן, לחגוג, לצחוק ולרקוד יחד. ובעיקר להרים אחת לשנייה

*נועז

היוני שלי אינסופית. עמוקה, רוטטת, שואבת, עוצמתית, עדינה, רכה וטורפת בו זמנית. החלק הכי תבונתי בגוף שלי. האם אני מאפשרת לה לדבר איתי? להעניק את מתנותיה לי ולעולם? בטקס יוני גייזינג עדין ומחובר נחלוק את סודות היוני שלנו האחת עם השניה. בעזרת עוצמת הסיסטרהוד נביא מבט אוהב ויצירה משותפת, נאט, נשהה, נתבונן, נסתקרן, נחקור ונסגוד לפרחי היוני היפים שלנו.

*ציוד נדרש – סדין
*עירום לבחירה
*עברית/ENGLISH
*נועז

יום השבת, במהותה העמוקה, הינו יום שמסמל את ההתגלות והמלוכה של השכינה- היסוד הנקבי של ההוויה. ביום השבת אנחנו מצווים להפסיק מכל מלאכה, כלומר מכל פעולה “זכרית” – שיש לה מטרה, ולהתחיל להיכנס לתוך המימד הנקבי – מימד של שהייה, מנוחה, עגלגלות, ולהוויה הנקבית העמוקה שמבקשת למשוך עוד ועוד עונג לתוך יסוד המלכות כאן בחומר.

בסדנה חוויתית זו, אנחנו נלמד על תודעת המלכות, על נקביות עמוקה, ונתרגל את עונג-אמת הנובעת מהלב.
הסדנה מותאמת לשומרות שבת

*שומרת שבת

המערכת הנשית היא מרכז הכוח והעוצמה שלנו. והרבה פעמים נגלה שם כאב, בושה ואשמה שלא מאפשרים לנו לחיות בחיבור מלא לעוצמה, לחיים ולעונג שבגוף שלנו.
דרך התרגול העתיק של הסווט פות (סאונת אדים לאגן) נשתמש בצמחי מרפא כדי להביא ריפוי, רוגע וחיבור ליוני ולרחם שלנו, ביחד עם עוד תרגולים עוצמתיים של הנשיות המקודשת.

מה להביא ?
קערה (גודל של קערת סלט קטנה) מחומר שהוא לא פלסטיק.
חצאית
שאל/שמיכה להתכסות בו.
שמן לעיסוי רחם.
סדין
מגן מזרן.

שבת 17.06.23

בסדנה ניפגש לחגוג את החיים מעצם היותם, להתחבר לנשיות דרך תנועת ניה וללמוד לאזן בין Being לבין Doing בחיי היומיום שלנו. הסדנה כוללת
– מעגל פתיחה קסום עם קלפים
– זמן ריקוד סשן ניה מענג ומאוזן – מדיטציה משותפת וחיבור לנשמה.
– תנועה חופשית מונחית לצלילי מוסיקה.
– חגיגת הנשיות שלנו.
– את החיבור והאיזון בין Being לבין Doing.
כל הטוב הזה יתקיים בשעתיים של מסע משותף והנחייה משלבת רוך ועוצמה, רוגע ותנועה. לכל מי שמרגישה שזה נוגע בה ומחפשת למצוא את האיזון דרך ריקוד ותנועה – מוזמנת באהבה. הילה-אור גופר חגורה כחולה בניה, מנחת קבוצות, שיעורים, סדנאות וארועים ואוהבת חיים. מחכה להיפגש ולנוע יחד אתכן אל הבוקר הקסום הזה.

*ציוד נדרש – מגבת, כלי כתיבה

להתחבר לחוקיות של החומר ולהגיע לרוח מעבר לגבולות הטבע. סדנא שתחשוף מבנים תודעתיים שתאפשר לך להבין מה הדרך לחיבור עצמי עוצמתי שישנה את פעולותייך במציאות היום יומית. סדנא שתחשוף מבנים תודעתיים שתאפשר לך להבין מה הדרך לחיבור עצמי עוצמתי שישנה את פעולותייך במציאות היום יומית.

*שומרת שבת

סדנה חוויתית ברוח הפלמנקו – בסדנה נרקוד מתוך ערוצי התשוקה ריקודים מסורתיים מלאים באנרגית אדמה וקרקוע. נתחבר למקצבים דרך חוכמת הגוף! נלמד טכניקה דרך תנוחות מעצימות , נתעגל למעגל נשי מלא בקריאות עידוד מרימות אנרגיה ניתן ביטוי רגשי לחווית התנועה ונקבל השראה לעוצמה וחיות!

*ציוד נדרש – מומלץ לבוא בבגדים מעצימים, חגיגיים ונוחים לתנועה.

דרך הקשבה אמפטית לגוף חידוד הרגישות, התחושתיות, והמודעות הפיזית אפשר ללמוד מחדש לתפקד באופן יעיל ונח יותר, פיזית ורגשית. מזמינה אתכן לשיעור במודעות על ידי תנועה ממסורת שיטת פלדנקרייז להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, לנח, לנעים ולקל.

*ציוד נדרש – מזרן יוגה
*שומרת שבת

אני מזמינה אותך לגעת. לגעת במה שמבקשת להתקיים בתוכך ומונחת שם , מחכה לך שתזמיני אותה למחול דרך זכרון, כאב, אהבה, שבריריות, רכות, בגוף, בקול, במילים, בדממה. היא מחכה לך שתתני לה לצאת, להתפרע, לשבור מוסכמות, להתלכלך, להיחשף, להתחיות. כשפחד הופך דחף. זהו מסע אליך, טקס נשי וחושני באמצעות דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, מסע תנועתי וקולי, צבע, אדמה, מים, מגע, במרחב אינטימי, עוטף, מוחזק ופועם. את מוזמנת לפגוש את הפחדים מול את העוצמות שבך, ולשחרר לחופשי את התשוקה שבך.

*ציוד נדרש – מגבת, כלי כתיבה, בגדים נוחים לתנועה שאפשר ללכלך.
*מגע ועירום לבחירה

מהי נשימה טנטרית? ואיך אפשר בעזרת נשימה להעצים את הנוכחות בגוף, התשוקה והעונג? נלמד ונתרגל. בנוסף נלמד ונחווה איך לנשום ביחד, ולהעצים את האנרגיה והתחושות אף יותר.

*שומרת שבת

את מוזמנת להתחבר אלייך פנימה, באמצעות תירגול טאואיסטי עתיק יומין לואגינה שלך עם ביצת קריסטל, זוהי הזמנה לחקירה עצמית ושער לחוויה של מודעות באמצעות המיניות הנשית, הזדמנות להתחבר לעוצמה שלך, לאישה הפראית החופשייה והחכמה שאת, לעוגן פנימי , לעונג ולעצמאות שלך ולכל המתנות שטמונות בעומקי האגן . יש לך אותך. ניתן לרכוש ביצה ולתרגל עימה בסדנא עצמה. (מוזמנת להביא את שלך מהבית אם יש לך.) לא מתאים לנשים בהיריון או בזמן הווסת או צניחת רחם.

*ציוד נדרש – סדין, מגן מזרן/שעוונית, שמן בבקבוק שנסגר היטב, ביצת קריסטל מהבית או שניתן לרכוש בסדנא עצמה.
*מגע לבחירה

סדנא חוויתית למציאת הקשר שלנו עם הגברים. בסדנא נתמקד ונעצים את מה שאנו באמת אוהבות בעולמם המופלא של הגברים. ההזמנה לראות את האמונות שלנו על הארכיטיפ הגברי. יהיו תרגילים קצרים ובונים בין הנשים שיעזרו לנו לראות מעבר לאשליה ולמוסס את תפיסת ה’גבר’ שהוטמעה לנו בשורשים. מטרת הסדנא היא לעזור אחת לשנייה למצוא דרכים לאהב אותם, לפנק, להעניק, להשיב את האהבה ובסופו להוליד – ברגישות ובאומץ, את הנשיות והגבריות החדשה מתוכנו.

*מגע ועירום לבחירה

כולנו כמהות לחיות בזוגיות מיטיבה הרמונית ומעצימה. לעיתים זה נחווה כמשימה קשה להשגה. בסדנה נגלה כמה כלים עוצמתיים ביותר לברוא כל מציאות ולזמן לעצמנו את הבן/בת זוג המדויקים לנו להמשך חיינו. נכיר מספר מפתחות מיידיים לבריאת מציאות חיים משובחת, ונחקור אותם יחד בסדנה כדי שנוכל להמשיך להעמיק בהם בהמשך חיינו ולייצר לעצמנו זוגיות בריאה ושופעת.

השדיים שלנו משמשים אותנו להזנה. של ילדינו, של בני\בנות הזוג שלנו.. הזנה פיזית רגשית ומינית. דרך התרגול הזה נלמד איך להזין את עצמנו חזרה, לטפח את עצמנו ואת השדיים שלנו ולהתחבר ללב שלנו. נלמד על היתרונות הבריאותיים והאנרגטיים של התרגול וכמובן נתרגל יחד.

*עירום לבחירה

**ציוד נדרש – מגן מזרן חובה, סדין, מגבת, שמן בבקבוק סגור.

סדנה חוויתית בה נתחבר לקול הפנימי האותנטי שלנו. נשחק עם הקולות שלנו ועם אחת של השנייה, בדרך נפגוש מגוון קולות שרוצים להגיע, נלמד איך לנוע ולבטא גם אותם. נגלה את מגרש המשחקים האינסופי דרך תרגילים של קול ותנועה.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – מגבת, סדין, צעיף, חתיכת בד כלשהי

בסדנה זו נצא למסע חקירה אישי כל אחת מול השושלת הנשית שלה , נפגוש אתגר או משאלה שיש לנו בחיינו ודרך תהליך של קונסטלציה משפחתית נברר מהו המקור לקושי ונלמד לקבל תמיכה מהשושלת הנשית שלנו כדי להתגבר עליו.

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

מנחות

לחצי על תמונת המנחה כדי לקרוא עוד עליה

אודליה כהן גרין

אודליה כהן גרין

מלווה תהליכי מודעות ורוחניות מזה 15 שנה, ומתוכם תהליכי מיניות ואינטימיות ב 7 שנים האחרונות. מנחה שותפה באישה המולטי אורגזמית ובג'נסיס. יוצרת הקורס: אמנות הקסם והכישוף - לחיות חיים מסונכרנים. בעלת קליניקה בפרדס חנה.

אלזה דוילארד

אלזה דוילארד

I am a feminine embodiment mentor. After spending the last 10 years studying and practicing psychotherapy, conscious sexuality, gynecological autonomy and sacred feminine history, rituals and dances, I now share this knowledge to help women reconnect to all facets of their femininity through private sessions and workshops.

חן עין-הבר

חן עין-הבר

מנחה בכירה של התמקדות (certificated coordinator). מטפלת בפסיכותרפיה מבוססת נשימה והתמקדות F.O.B.P . יחד עם בן זוגה הקימו לפני למעלה מעשור את "פשטות" – המרכז ללימודי P.B.O.F. בעברה עסקה גם בחינוך דמוקרטי ובהוראת היוגה. כיום מנהלת ומלמדת במרכז ומטפלת בקליניקה פרטית.

הדס בל

הדס בל

מנחה קבוצות וזוגות לאינטימיות מיטיבה, מטפלת בתנועה, טבע ומוזיקה, זמרת ומוזיקאית יוצרת. מאמינה שתנועה מניעה ומשנה דפוסים ויחסים.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

ליאת ליליאן

ליאת ליליאן

מדריכה לטנטרה טיבטית, מלווה תהליכי ריפוי הלב דרך עולם האינטימיות הזוגית והאישית. מנחה טקסים וגם קבוצות למידה בנושאים של ריפוי מיני אלטרנטיבי, ממסורות קדומות ואזוטריות.
 

ליטל כסיף שניידר

ליטל כסיף שניידר

מאמנת אישית ועסקית מעל עשור, מנחת קונסטלציה משפחתית, מעגלים וסדנאות ריקוד חופשי. יוצרת ומנחה פעימות קבועות של מסע ריקוד נשי מקודש וערבי ריקוד בשיטת 'מקצבי הלב'. רואה בגוף המורה החכם והמתוק ביותר שלנו ומתוך כך נעה ומלווה אחרים דרך החיבור העמוק שבין גוף, רגש, תנועה, תודעה ורוח. אמא לשניים ונשואה באהבה.

נטלי אברהם

נטלי אברהם

Natalie is a certified Somatic Trauma Therapist, an intimacy coach and heart initiator, an artist and healer, a poet. She guide’s transformative journeys through multiple sensual and sexual arts including Dancing into Tantra, Rope Healing/Shibari, Erotic Explorations, Female Embodiment, Men’s Cicles and much more. Her key emphasis lies in vulnerability, empowerment and conscious intimacy.

נועה פז

נועה פז

א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט

נעמה צ׳יפרוט

נעמה צ׳יפרוט

חיה את עולם צמחי המרפא מטפלת בגינון טיפולי ותטא הילינג אשת רפואת הקטורת

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאמורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

אור נחום

אור נחום

מנחה ומלווה ומיניות מודעת ומעצימה, מלווה נשים וגברים באתגרים במיניות, באינטימיות, ובתקשורת ביחסים.

שירה זיו

שירה זיו

מלווה א.נשים בתהליכי חיבור לגוף, לרגש, לעונג ולעוצמה. מנחה סדנאות וקורסים על מיניות הוליסטית. מלווה גניקוסופית- ליווי גניקולוגי הוליסטי לנשים. מדריכת טרילותרפיה. בוגרת הכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת של מיכל מעיין דון, הכשרת מנחי קבוצות של שחר כספי, קורס בסיס בוויס דיאלוג, הכשרת מבוא ב-embodied counseling של המכללה הבינלאומית לסקסולוגיה סומטית. בוגרת המודולה הראשונה של החוויה הסומטית לטיפול בטראומה דרך הגוף. מורה לביצת הג'ייד. סטודנטית לעבודה סוציאלית.

הדס הוד

הדס הוד

מורה, מנחת סדנאות וריטריטים ומטפלת רגשית ואנרגטית בארגז הכלים שלה תמצאו ;הילינג עם קריסטלים,פוקוסינג, קונסטלציה משפחתית ,קלפי מודעות ועבודת ארכיטיפים, מדיטציה ודמיון מודרך .

הילה-אור גופר

הילה-אור גופר

חיה, נושמת, מחייכת ואוהבת תנועה, מורה חגורה כחולה בשיטת Nia - מנחת שיעורים, סדנאות ואירועים פרטיים. מובילה נשים לחיבור, הגשמה עצמית ונצחון על אתגרי החיים באמצעות תנועה והנאה בשיטת Nia, שיטת פלדנקרייז ועוד. בעלת B.A. בפסיכולוגיה וחינוך, מלווה התפתחותית בכירה ומטפלת במפגשים אישיים ובקבוצות. "רוקדת ברחבת הסטודיו ובשבילי החיים באור, אהבה, אופטימיות ואמונה שהכל אפשרי״.

טליה פלד

טליה פלד

טליה, בת 55 , עובדת סוציאלית( b.a) ויועצת ארגונית (m.a(. חוקרת "ריפוי נשי" , כותבת ומטפלת רגשית בכלים שמאנים ואנרגטים. בעלת ערכת הקלפים וספר שירי הדרך "ניגון אישה"

לירז סיאני לופז

לירז סיאני לופז

לירז סיאני לופז - אמנית רב תחומית, ה.אדריכלות, צלמת נשיות, יוצרת עם דם הווסת. חוקרת את מחזוריות האישה ומלווה נשים ונערות לחיבור לרחם, למחזוריות הנשית ולדם. דרך סדנאות, קורסים ומפגשים אישיים. משתמשת בכלים מתוך השמאניזם, מעגלי הקשבה ותקשורת מקרבת.

ניבה חיים

ניבה חיים

רקדנית יוצרת מורה לאומנות הפלמנקו, למדה והתמקצעה 5 שנים בספרד ובארץ 20 שנה. מלמדת ומנחה דרכי מחול מגוונות ביטוי קול תנועה וקצב יזמית ומנהלת-ה"סלון של לונה" מרכז תרבות, לתנועה פיזית ותודעתית בקיבוץ עמיר בגליל העליון לתנועה מוסיקה תאטרון וריפוי. בעלת מרכז "פלמנקו בגליל" שפועל זו השנה ה12. מעבירה באהבה תכנים שקשורים לחופש תנועה ברשתות החברתיות.

פליאה ברי

פליאה ברי

מלווה נשים בהתפתחות רגשית תודעתית ורוחנית. בעלת תואר שני במדעי המוח הקליניים. עובדת עם כלים וגופי ידע מעולם הקבלה, הרוח, העיצוב האנושי, והפסיכותרפיה. מקדמת נשים ונשיות להיות מחוברות ומגשימות את אמת ליבן הגבוהה.

קרן כהן סקלי

קרן כהן סקלי

מעמיקה בדרך השאמנית, מלמדת אותה, מעבירה סדנאות ומעגלים שמאנים ועובדת בקליניקה שלי באופן פרטני. התשוקה הכי גדולה שלי היא שכל אחת ואחד יחיו את החיים הכי הרמוניים שמגיעים להן ולהם. ואני מאמינה שהדרך לשם עוברת דרך חיבור כל אישה לרחם שלה וכל גבר ללב שלו. אני נשמה של שירות ואהבה ומלווה אנשים וקבוצות בתהליכי שינוי ויצירת מציאות.

שירי אביבי

שירי אביבי

בוגרת התוכנית להכשרת מנחים בשיטת מאר״ג, מנחת קבוצות, מלווה יחידים וזוגות בתהליכי חיים. פוגשת, מקשיבה ומרגישה. נוגעת בלבבות ועושה קסמים בקליניקה בפרדס חנה. חוקרת חופש ידועה. פוסעת במסע לגילוי החופש הפנימי המוחלט והאינסופי.

איסיה פטריסיה מילר

איסיה פטריסיה מילר

Issia grew up in California and is now a world-wide traveler with a background as a Therapeutic bodyworker, yoga instructor, Tantrica, Breath work practitioner, empowerment coach & Steiner teacher.
She is passionate personal development, self-healing and empowerment training. She believes that healing occurs when emotional, mental and spiritual bodies align with the physical.
Her life purpose is to support the collective field to reawaken and remember that all is sacred.

איילה אלישע

איילה אלישע

ילידת 1972, מתגוררת עם בן זוגה וארבעת ילדיה בכפר האקולוגי כליל, בגליל המערבי. היא חוקרת תהליכי גוף נפש רוח נשיים ופלנטריים, מרפאה פלנטרית, מייסדת גישת האם (2001) ומכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע, במסגרת עבודתה מכשירה נשות מקצוע גדולות, מדריכות הכנה ללידה, ומורות דרך לנשים (2021). איילה עוסקת בשמאניזם מעשי וריפוי פלנטרי עורכת טקסי חניכה וסדנאות ריפוי ברחבי הארץ והעולם."

בר הראל

בר הראל

אישה, נשואה ליהושע, אמא ל 4 מתוקים. עובדת סוציאלית, מנחת תנועה ואימפרוביזציה, מדריכת כלות, מנחת סדנאות ומעגלים לנערות ונשים, גיניקוסופית ומטפלת בעיסוי רחם. מלווה נערות ונשים במעגלי החיים. מאמינה בכל הריפוי האישי והקולקטיבי שמתרחש בחיבור בין אשה לגופה ומתפעלת כל פעם מחדש מהחיבור המופלא בין הלב לרחם שלנו.

זואלה דובניקובה

זואלה דובניקובה

An international dance artist, traveler, performer and teacher. Her unique method, known as the "Holistic Dance Language" has been coined "the art of reincarnating in the same body". Bridging sacred dance, movement medicine, contemporary body science, masterful form, somatic awareness, holistic sexuality and ritual, her unique approach represents the marriage between form and spirit. Zola offers intensive training at her two primary schools: Temple of Dance (Israel) and School of Mystery & Sacred Feminine Arts (India), as well as running weekly ongoing online programs. With invitations to teach across the world, Zola tours extensively to give seminars, offer retreats, perform and guide collective experiences

יעל פינקל

יעל פינקל

יעל פינקל שחקנית, מטפלת ומדריכת פלדנקרייז בעלת רקע עשיר מעולם המחול, פילטיס שיקומי, מיניות מודעת ועוד

מיכל חלפן

מיכל חלפן

מטפלת גוף-רגש-תודעה כעשרים שנה. חוקרת חיבור לעצמנו מתוך תנועה קשובה, חומלת ורכה. יוצרת ומנחה מסעות ומפגשי ריקוד תהליכיים בפעימה קבועה ובהם מסע ריקוד נשי מקודש וקסום. מאמינה שהגוף שלנו הוא כלי מדהים לחוות ולהרחיב את ההוויה שלנו, את המפגש עם עצמנו ועם אחרים. הריקוד מזמן עבורי חגיגה של המפגש הזה.

נעמי מור קחילה

נעמי מור קחילה

כ 17 שנה מטפלת גוף נפש נשמה ומלווה א.נשים במסע חייהם בכל הקשור לחיבור פנימה לטבע לאמת וללב בכלים של מגע ותנועה לסינכרון שלם בין כל החלקים לבחירה מתוך השלם והסכמה לרגע הזה כמו שהוא בו מונחת האפשרות לקסם והרמוניה. מנחה סדנאות ריקוד ומיניות נשית מקודשת מתוך עולם הטנטרה טאואיזם ושאמאניזם.

קרן קוך

קרן קוך

משוררת, כותבת ומנחת סדנאות כתיבה לנשים. יוצרת תיאטרון רב תחומי וטקסי, מורה ומנחה לתנועה, תיאטרון ופרפורמנס מעל 20 שנה. חוקרת חיבורי גוף ולב במסע החיים הנשי, דרך כתיבה, קול, תנועה, וחיבור לטבע ולמים.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

שמרית מלול

שמרית מלול

MA, אמנית רבתחומית, במאית וכוריאוגרפית, יוצרת מחול, תיאטרון, פרפורמנס, וידאו ארט ומוזיקאית. אמא לנחל ולטהר ואשת טבע ופרא. מנחה נשים, אוכלוסיות שונות, אמנים וסטודנטים לביטוי, חשיפה וריפוי דרך קול, גוף, תנועה, מילה, חומר, אדמה, וידאו ומגע. חושפת, חוקרת, מתעדת ויוצרת סיפורי חיים, יצרים, תרבויות עממיות, טקסים, אינטימיות ואת המפגש בין אמהות- קהילה- טבע- נשיות- מיניות ושחרור עקבות.

נעם דאסי בק

נעם דאסי בק

מורה ומלווה בדרכי הלב, הנשיות והמיניות המקודשת. למדה הכשרות בבתי ספר בינלאומיים והוכשרה כמורה לטנטרה יוגה, למדיטציה, לאומנויות המקדש, לריקוד מיסטי, ולהנחיית טקסים.
בארץ למדה הנחיה בדרך הטנטרה תרפיה, שמביאה חיבור בין תהליך הריפוי האישי לתהליך הנשמתי.
מאמינה בגישה הוליסטית שמשלבת ידע ממזרח וממערב, כדי לאפשר לנו לממש את הפוטנציאל שלנו לחיים מלאי אהבה ועונג.

איילת וייל

איילת וייל

אני מטפלת מזה 20 שנה במאות נשים בשיטות שפותחו מהקשבה פנימית. מעבירה סדנאות "מסע איילות" וסדנאות מודעות ברחבי הארץ.

חן מימון

חן מימון

מטפלת בדרמה תרפיה (MA) בטיפול אישי וקבוצתי, וכן מדריכת מטפלים. מנחה סדנאות וקבוצות פסיכודרמה, פלייבק ומעגלים דינאמיים, משנת 2011. מלמדת הנחיית קבוצות, פסיכותרפיה ופסיכולוגיה. מנחה סדנאות העוסקות ביחסים ויצירת אינטימיות, וכן מחזיקה מרחבים מקודשים למיניות מודעת בארץ ובעולם. מנחת מדיטציות וחוקרת באמצעות כלים מעולם הפילוסופיה, היצירה והדרמה, הבודהיזם, השאמאניזם, הקבלה והפסיכולוגיה המסורתית. הולכת בדרך המודעות על הציר שבין בודהה לפרויד.

יפית ירימי

יפית ירימי

מנחת טנטרה ומיניות מקודשת בשיטת מארג. יוצרת סדנאות והרצאות של ״האומץ לגעת״ מנטורית להתפתחות, מודעות והעצמה. Bed במנהל חינוכי, מנחת קבוצות הורים מכון אדלר, יוגה צחוק, מחול מזרחי, מעגלי שירה מקודשת.

נעמה הנגבי

נעמה הנגבי

מהמובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית, מייסדת “Tantra Marga” – בית ספר בינלאומי לחינוך טנטרי. מכשירה מורים ליוגה טנטרה, מלמדת קורסים, ריטריטים וסדנאות עומק של התקדשות רוחנית והתקדשות זוגית בדרך הטנטרה ומנחה טקסים מסורתיים.

מיטל אזולאי

מיטל אזולאי

אני אישה, אמא, ילדה, מטפלת קלינית משפחתית, אנרגטית, צועדת בדרך הריפוי והצמחיה האישית שלי ומאמינה בחיבור הנשי העמוק. מאמינה בקסם של המעגל הנשי, אני מזמינה אותך להיות חלק מהקסם שנרקם בין נשים שיושבות, יוצרות וחולקות ידע. לראות את הדימיון אחת בין השנייה, לנוח וליצור יחד בחוטים את הטוויה הנוכחית של חייך.

נופר נהרי

נופר נהרי

אמנית רב תחומית, זמרת, מלחינה, כותבת, מנחה ומלווה תהליכי התפתחות דרך חיבור לקול ולתנועה. מלווה ומעצימה נשים בדרכן אל מציאת קולן האותנטי הפנימי, לסמוך עליו וללכת איתו.

ראדיקה סופי

ראדיקה סופי

מנחה לאינטימיות ומיניות מודעת בדרך הטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות בדרך חזרה אל הגוף, לחיים של חופש, חיבור ותשוקה. מורה לטנטרה יוגה.

רותי פריש

רותי פריש

אחת מהנשים המנוסות ביותר בשדה הטנטרי הנשי בארץ, מצוות מפיקי הטנטריקס. עוסקת ביוגה נשית ובחיבור לעונג. היצירות האחרונות שלה עוסקות בהפעלה של בלוטת האצטרובל וחניכה של נשים עם הטבע. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה.

רונית אידלמן

רונית אידלמן

מ 2004 מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישית במסגרת קבוצתית שמאפשרת ביטוי, גילוי, שמחה, שחרור והקלה על כאבי גוף ולב ויצירת חברויות הדוקות. זה קורה בעזרת תנועה, מוזיקה, מדיטציות, קול ומגע על פי שיטה ידידותית להפליא להתפתחות רוחנית, נפשית, אינטלקטואלית וחברתית דרך הגוף: Rio Abierto (ארגנטינה, 1966). מתרגלת סבלנות ואופטימיות כל חיי. נופלת וקמה.

רוית יונה בניהו

רוית יונה בניהו

סאומדורה, אשת רפואת הקטורת, עובדת עם הרפואות של אמא אדמה ועם רפואת חיות הטוטם מזה מספר שנים. מכשירה לפתיחת מפות טוטם ע"פ שושלת הלימוד של סבתא טוווילה ניטץ' משבט הסנקה. מטפלת באמצעות הגיאומטריה המקודשת המגיעה משושלת הקורנדרוס שמקורה בתרבות המאיה העתיקה. מייסדת קהילת מכשפות האור,עורכת טקסי לבנה וטקסים לזימון מציאות באמצעות חמשת האלמנטים.

רינה פורסטר

רינה פורסטר

אני אוהבת ללמד (א)נשים להתחבר למורה הפנימי שלהן, להרגיש יותר רוגע, ולנהל חיים מספקים. הורדתי לחץ בחיי, שיפרתי את הרגלי האכילה שלי וריפאתי כמה מצבים בריאותיים. למדתי ולימדתי באופן מקצועי מאז 2013 בארה"ב, דרום קוריאה, וייטנאם, הודו, ובחמש וחצי השנים האחרונות בישראל ובאינטרנט. העצמתי את עצמי בעזרת ידע ממורים מובילים בתחומי חינוך, בריאות הוליסטית, בריאות תפקודית, בריאות ותזונה אינטגרטיבית, אושר, אורח חיים בריאים, יצירת הרגלים בריאים, מחזור האישה, יוגה מסורתית, יוגה לילדים.

אני רוצה להרשם לפסטיבל אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל avishagmayaoffice@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

רוצה לשמור לך מקום? לחצי כאן

אדמה נשית מציעה 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס
מוזמנת לכתוב לנו מייל

avishagmayaoffice@gmail.com