הפסטיבל כבר התרחש – הישארו מעודכנים כדי לדעת על התאריך החדש

פסטיבל אש נשית 3

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

לחצי כאן לרכישת כרטיס
לפסטיבל אש נשית 3

פסטיבל בוטיק קטן לנשים בלבד, הממוקד בתחום של מ^יניות, תשוקה, עונג וטיפוח אנרגיית החיים. ארבעה ימים עם מיטב המנחות בארץ. אנחנו שמחות להזמין אותך להיות חלק מאש נשית.

הפסטיבל כבר התרחש
הישארו מעודכנים כדי לדעת על התאריך החדש

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

ברוכה הבאה להזדמנות לעצור את הכל ולקחת זמן לעצמך.

לצאת לפסטיבל המוקדש כל כולו לנשיות, תשוקה ועונג.

שפע של סדנאות חוויתיות עם ה-מנחות הכי מרתקות בתחום.

באש נשית אנחנו יוצרות תהליך הדרגתי, בו תוכלי לבחור את הקצב שלך. לפי הגבולות שלך ומה שהכי מעניין אותך.

ולפגוש נשים אמיצות ומעוררות השראה ללכת איתן יחד את הדרך.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אש נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
הפסטיבל בנוי בצורה הדרגתית בתהליך מאוד מחושב המאפשר עומק ומיכל מוחזק ולכן ברכישת הכרטיס את מתחייבת להגיע עד שישי בבוקר. לא ניתן להצטרף אחרי
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את הפסטיבל בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
בפסטיבל תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל לינה בקמפינג במרחב מסודר עם מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה (ניתן לישון גם באולמות הממוזגים בזמן שאין בהם פעילות). ניתן לשכור חדרי אירוח במושבים מסביב באופן עצמאי ואף לישון בבית.
הפסטיבל מיועד לנשים מעל גיל 18 בלבד.

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 02.06.22

נחגוג את הבחירה שלנו להתחבר לאש הנשית, ננוע נשקשק ונרקוד את ההזמנה שלנו, את הסודות וההזדמנויות שעומדות להתגלות לנו הסופש…. נפגוש וננוע ביחד ולחוד בשער כניסה קליל תנועתי ופותח לחיבורים בתנועה.

*עירום ומגע אופציונאלי

אם הפות שלי הייתה יכולה לדבר….מה היא הייתה אומרת? אולי היא הייתה צועקת? אולי היא הייתה לוחשת? אולי היא בכלל רוצה במה גדולה ומיקרופון שכולם , אבל כולם ישמעו? ואיך זה אצל אחרות? שמעת פעם? על מה הן חושבות? למה הן מתגעגעות?. אנחנו רגילות להכיר אחת את השניה דרך הפה של מעלה, אבל הפעם יש לנו הזדמנות להכיר אחת את השניה מכיוון אחר. ברובד אחר. בקלילות , בעומק, בהומור והרבה אהבה. (ללא עירום, ללא מגע) בואי.

דמייני עולם שבו הגבולות שלך תמיד נשמרים באופן מושלם, יש לך תקשורת נקיה ומדוייקת עם כל אהוביך, את חופשיה לתת מענה מלא לצרכים שלך בכל רגע ורגע ואת בתקשורת מלאה עם הגוף שלך ויודעת בכל רגע ורגע מה הוא צריך. איך היית מרגישה? אז, העולם עדיין לא כזה אבל בסדנה הזו תוכלי ללמוד כלים חשובים ממש שיוכלו לעשות את חייך קצת יותר דומים לזה ממה שהיו קודם. לי התכנים האלו שינו את החיים, מגיע לך גם (:

נשאל יחד את השאלה מי היא האישה המינית, מי זאת, מה יש בה, איך היא נראית, מה היא אוהבת, את מי, איך היא מתהלכת בעולם, איזה אמונות יש לה, אילו איכויות, מיומנויות ועוד ועוד. דרך שיח פתוח ואינטימי, תנועה ומוסיקה נטעין יחד את חוכמת המעגל ונצא לגלות את הדמות של האישה המינית, נגלה אותה בתוכינו, נגלה את מה שיש בנו ואת מה שאנחנו רוצות שעוד יהיה לנו.

Our deepest blockages as women, are often held subconsciously in our pelvis. By developing awareness of our internal shame and conditioning, we open the door to unlock stagnant inner patterns. Locating the entranceways for strong physical and psychological sensation of ecstasy to penetrate us, we explore various manifestations of ecstasy in the body.

סדנה להכרת והזרמת האנרגיות המיניות באמצעות ריברסינג . הסדנה מאפשרת לאזן הורמונלית ולנקות חסימות אנרגטיות ופיזיולוגיות היושבות על צ׳אקרת המין מחברת אותנו לעונג לשמחה לעשייה ויצירתיות. הסדנה מנקה ומסירה שכבות של אשמה פחד ובושה בנושאי מין כסף ותקיעות בחיים. הסדנה אינה בערום ואינה מערבת פעילות מינית או מגע

בסדנה זו נחקור את האמנות של המלאכה האהובה על ידינו כנשים: כרבולים ומגע בין נשים. זו סדנה שנותנת הזדמנות לגוף ולנשמה להירגע על ידי מגע בהסכמה. במרחב הזה אנחנו נתכרבל, נתחבק, נשהה באינטימיות ונהיה עטופות באהבה שתאפשר ללב שלנו להירגע ולהתרחב. נחקור מגע על ידי חיבוק, ליטופים, עיסויים וגוף אל גוף. בסדנה זו נוכל לתרגל את המקום הזה של להיות בנוכחות ברגע מבלי מטרה. מקום לחקור את התחושות של הגוף, להציב גבולות, לתקשר בתקשורת ברורה ובהירה, תרגול בללמוד לבקש וחקירת המקום המאפשר לקבל ולהתמסר. בסדנה זו אין עירום ואין מגע באיברי מין.

*מגע אופציונאלי

נדבר על ביוגרפיה מינית, נבין איך היא קשורה לחיי היומיום שלנו, למיניות ולחשק. נתרגל נשימות, קול ומגע.

*עירום ומגע אופציונאלי

שישי 03.06.22

סדנה להתעוררות בוקר מפנקת ועדינה, דרך תרגול של כלים שונים להקשבה וחיבור לגוףנפש. במשאבים שנמצאים תמיד ברשותנו בכל זמן ומקום: דמיון מודרך, נשימה, עבודה סומטית, מגע ותנועה, וגם בעזרת המשאב האנושי בסביבתנו. בהנחייה מכוונת ומאפשרת לכל אחת את החופש להקשיב לגופה, להענקת תמיכה עצמית לפי הצרכים המיוחדים שלך ובמקביל להטען באנרגיית חיים עוצמתית חדשה. מגע לבחירה

סדנה זו משלבת יוגה וטנטרה – נשימה, קול ותנועה – כדי להתחבר יותר לעצמך, לגלם את מה שאת אוהבת ולא אוהבת. זהו חקירה סקרנית לתוך הגוף ומערכת העצבים שלך כדי להעצים אותך עם הידיעה והיכולת לבטא את עצמך. לעתים קרובות מדי, נשים מצפות מגברים לדעת מה הן רוצות, לדעת איך לגעת בהן או לרצות אותן. אם את לא יודעת בעצמך מה את אוהבת או רוצה, למה שמישהו אחר ידע? דרך סדנה זו תלמדו כיצד להתחבר לגוף שלכן בצורה אינטימית יותר, כיצד להתכוונן ולהרגיש בטוח בגוף שלכן. הסדנה תכלול הסבר קצר, קצת ניעור קונדליני, תנוחות יוגה, מנוחה וזמן לשילוב ועיבוד החוויה שלך.

אימון חושני ועמוק לגוף שלך, שמשלב נשימות וטכניקות טנטריות, תרגול פילאטיס, חיזוק השריר האירוטי שלך (aka רצפת האגן המהוללת), ועבודת ליבה עמוקה ומענגת. כל הטוב הזה, יחזק לך את שרירי הליבה, יהפוך אותם ליותר אורגזמיים ויחבר אותך לאנרגיית החיים התרגול בלווי מוזיקה עסיסית.

ציוד נדרש – מזרון יוגה

לכל פות מגיע עונג, זוהי זכותה הטבעית של כל אישה. אך לפעמים (יותר ממה שנדמה לנו) נשים רבות יחוו כאב, תחושה של שריפות, וחוסר נעימות ביוני בזמן מיניות או בכלל. בנוסף לכאב הפיזי הזה ישנו הרבה פעמים תחושת של בושה לשתף ולדבר על זה, וכן תחושות של "אישה פגומה". יש לתופעה הזו פנים רבות- וולוודניה, ואגיניזמוס, וסיטולדניה ועוד, ואפילו תופעות אחרות כמו- פטריות כרוניות, דלקות כרוניות וכו. נקדות המפתח בדרך לריפוי מהכאב הכרוני בפות – הינו ההבנה העמוקה של הקשר גוף-נפש-רגש, ושבעצם היוני שלך לא סתם כואבת. היא מנסה להיגד לך משהו. למעשה, היא באה לתת לך מתנה. במעגל שיח אינטימי זה, נשבור את השתיקה סביב הנושא, נפרק לגורמים את החוויה, ונתחיל יחד להניע תנועה של התבוננות חדשה וריפוי. כי אמנם אין גלולת קסם, אך הריפוי אל עבר פות שמחה ומתענגת- היא אפשרית לכל אחת!

הסדנה מיועדת לך. את, שיודעת שבתוכך שוכנת אישה מינית ועוצמתית שמחכה להתעורר ולהתחבר לרבדים עמוקים וחבויים בעצמה. נשיות עגולה, רחמית, אינטואיטיבית, יוצרת חיים, תרתי משמע. נתחיל את הסדנה בשיחה על מהי נשיות. מי הייתה המודל הנשי שלי בבית. מהן ההתניות שירשתי ואיך זה בא לידי ביטוי ביחסים עם עצמי ועם בן/בת הזוג שלי והסביבה. איך ניתן לשחרר את הגוף והפות מזיכרונות של כאב/טראומה? למה אישה אמורה להוביל את מעשה האהבה? איך עושים זאת? התהליכים החווייתיים כוללים ריקוד בטן, חיבור לגוף ולארוטיקה, סוגי מגע, איך אישה יכולה ללמד את עצמה להגיע לאורגזמה נרתיקית? כל זאת ועוד, בסדנה שהיא פשוט מתנה לעצמך. חובה לכל אישה.

*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – כלי כתיבה

TRE® זו שיטה לשחרור לחץ כרוני מהגוף ומערכת העצבים דרך רעידות והזרמת אנרגיה. זה סוג של וויסות עצמי, הקשבה פנימה, התקרקעות, זיהוי צרכים ואז היכולת להתחבר לאחר עם ביטחון ולתקשר את הצרכים תוך השארות בחיבור ולא לברוח לתגובות אוטומטיות (לחימה בריחה או קיפאון). ככל שאת משחררת מתח כרוני, יותר עונג יכול להגיע דרך הפסואס/אורגניזם שלך. ייתכן שתוכלי להרגיש יותר תחושות אורגזמיות דרך הרעד שלך. בסדנא נעבוד יחד עם שותפים (לא קבועים) ונתרגל גם להחזיק מרחב וגם להיות מוחזקים אחד לשני עם הכלי הזה.

*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – כלי כתיבה

תקשורת מינית-אינטימית בריאה והתמודדות מעצימה עם פערים בחשק – סדנה חווייתית עם אפרת וולפסון. פערים בחשק המיני הם אתגר לא פשוט ומאוד מאוד נפוץ, אך אפשר להשתמש באתגר הזה כהזדמנות להעצמת המיניות הזוגית. תקשורת אינטימית על מיניות אמנם נשמע כמו משהו פשוט, אך רובנו מביאות לשם דפוסים של בושה, המנעות וחששות. בסדנה נגלה איך לוודא שתהיי מסופקת במיטה בעזרת תקשורת אינטימית בריאה, ואיך להעצים את המיניות הזוגית. בנוסף נלמד על דרכי תקשורת אינטימית מילוליות ולא-מילוליות, ונחווה התנסות פיזית אחת עם השנייה (הסדנה כוללת מגע אך לא באיברים אינטימיים).

נצלול לתוך התנועה האוטנטית שלנו בתוך המים נתחבר לגוף ולעוברית הפנימית שלנו ונעבור דרך ציפת המלאכיות במגע נעים ואוהב.

לפעמים ככה סתם לשכב לנוח…זה לא עובד כמו שיש הנחיה שמובילה את הגוף להרפות לאט לאט. להניח, לשקוע, לשחרר. אז בואי, קחי לך מזרן. תעשי לך נוח. ותנוחי מנוחה מפוארת.

לשבת במעגל ולשים את הלב. את העיניים הטובות. את ההקשבה הנוכחת. יש פה רפואה נשית פשוטה כמו לשבת מסביב לאש. לתת למילים לעבד בנו את הדרך.

רוצה ללמוד מולטי אורגזמיות? לשם כך יש להתחבר לגוף האנרגטי. אני מזמינה אתכן לבוא כמו שאתן ולגלות צבעים חדשים בעצמכן… צדדים שקטים, נוכחים, מרגשים, פראיים, נשיים וקוסמיים ✨ נעורר את השדה האנרגטי של הגוף בעזרת התנוחות של הטנטרה יוגה, ננוע בעדינות ובשקט עם אומנות הצ׳י קונג, ונלמד איך לייצר התמרה אנרגטית פיזית דרך מדיטציה מעולם הטאואיזם הנשי… לקינוח נרקוד את עצמנו וליבנו יחד עם טכניקות קסומות מהריקוד ההודי העתיק.

איך נשארים קשובים לעצמנו, לאחר, בתוך סיטואציה אינטימית? איך עוברים מ ׳לא יודע.ת מה בדיוק אני רוצה׳ ל ׳וואו כן! כן! כן! כזה בדיוק אני רוצה!׳ בואו לעשות יחד שיעור על גבולות והסכמה, נקשיב לגוף, נרקוד, נפריד תחושות מרגשות, נתבונן במה שעולה גופנית, רגשית, מנטלית כשאומרות ׳לא׳ ועל ידי לימוד חוויתי, כל אחת עם גופה, נלמד לשכלל ולגלות בתוך עצמנו רצון ברור, תקשורת בריאה, ואולי גם דבר או שניים על עונג.

*מגע לבחירה

מהי נשימה טנטרית? ואיך אפשר בעזרת נשימה להעצים את הנוכחות בגוף, התשוקה והעונג? נלמד ונתרגל. בנוסף נלמד ונחווה איך לנשום ביחד, ולהעצים את האנרגיה והתחושות אף יותר.

נולדנו עם גבולות בריאים ובמהלך השנים איבדנו אותם. שכנעו אותנו שה'לא' שלנו אינו רלוונטי והפכנו על הדרך למרצים כרוניים. בסדנה נחזיר את הכח של הלא, כמו גם את הכח של הכן.

לקראת גיל המעבר, העולם שהכרנו מתהפך עלינו, הופך להיות מוזר, מבלבל, מאתגר. משהו בגוף ובמיניות שלנו משתנה ללא היכר ואנחנו נותרות עם סימני שאלה. בואי אהובה, למעגל עוטף ומחבק, לחוויה שתסדר את עולמך. זה חישוב מסלול מחדש! הדרך שלך להיות מחוברת לנשיות, לאנרגיה המינית ולאורגזמה שלך מתוך הקשבה לעצמך ,לגופך ולאנרגיה המינית שלך גם כשאת אמא, רעיה, חברה, אשת קריירה, ונהגת תורנית…

*נועז. עירום ומגע לבחירה

הייתם פעם בחיבור אינטימי שבו חוויתם את עצמכם בריצוי? בניתוק? במאמץ? כשאני מחובר/ת וקשוב/ה לעצמי, רק אז אני יכול/ה להתחבר לאחר מתוך מקום רפוי ואותנטי. בסדנה נצא למסע קסום של הכרות עם הקצב האישי שלי ומתוך הקצב המדויק נסתנכרן עם הקצב של האחר. נלמד להאט, להתקלף בעדינות ולהתחבר לגוף מתוך כבוד וקשב עמוק. נפנה את זרקור תשומת הלב פנימה, נפגוש את עצמנו ואת כמיהת הגוף והלב לחיבור של אמת.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – סדין

בגוף ובאגן שלך נמצאת כל הרפואה שאת צריכה. בסדנה העמוקה הזו תלמדי איך להתשמש בכוח העל הנשי-היכולת להרגיש, כדי לרפא ולשחרר מחסומים עכבות, כאבים, במין, באגן ומעבר לה. תלמדי מה הקשר בין תחושות פיזיות לרגשות שלך ואיך להשתמש בכיווץ והרפייה ככלי עצום לריפוי עצמי מיני, דרך הגוף. הסדנה כוללת עבודת גוף אירוטית- עיסוי אינטימי עצמי, תרגולי רצפת אגן, שחרור והתמרה רגשית *במידה וחווית טראומה בחייך, אנא יידעי אותי*.

*עירום אופציונאלי

ציוד נדרש – מגבת, סדין, מגן מזרן/שעוונית (חובה בסדנאות הכוללות שימוש בשמן או משהו מלכלך), שמן בבקבוק שנסגר היטב, כלי כתיבה

שבת 04.06.22

תנועה אותנטית הינה מודל של עבודה בתנועה, שבה המשתתפת מתנועעת בעיניים עצומות בנוכחות עדה. המתנועעת פותחת בדיאלוג עם עולמה הפנימי ובהדרגה תנועה נראית או בלתי נראית מתחילה להתפתח תוך הקשבה לתחושות, לאימפולסים, לדימויים, לזיכרונות ורגשות. התנועה מתרחשת מבפנים החוצה ללא מוסיקה. העדה למתרחש מכילה את המתנועעת מתוך נוכחות אוהבת, תשומת לב מיוחדת ובלתי שיפוטית. עדות זו מקנה למתנועעת תחושה של ביטחון, הכלה ואיזון, המאפשרת לעולמה הפנימי והעמוק ביותר לבוא לביטוי. העדה – גם היא עוברת תהליך של התפתחות ומפגש עם עצמה מתוך מודעות לאשר תפקידה מעורר בה (תחושות, רגשות, דימויים, זיכרונות ומחשבות).

דרך הקשבה אמפטית לגוף, חידוד הרגישות, התחושתיות, והמודעות הפיזית. אפשר ללמוד מחדש לתפקד באופן יעיל ונח יותר, פיזית ורגשית. מזמינה אתכן לשיעור במודעות על ידי תנועה ממסורת שיטת פלדנקרייז. להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, לנח, לנעים ולקל.

בגיל 50 הבנתי שאני אישה טרנסית. איך חייתי לפני? האם ידעתי ובעצם הסתרתי מעצמי? איך זה מרגיש להיות בגוף הלא נכון כל כך הרבה שנים? בהרצאה אספר את סיפור חיי דרך תחנות מרכזיות ונקודות מפנה בחיי והקשר שלהם ללהטביות, בדסמ, וא-מונוגמיה. ההרצאה הינה הזדמנות חשובה להכיר ולשמוע חוויית חיים של אישה טרנסית שהבינה שאף פעם לא מאוחר מדי ובחרה לחיות חיים מלאים וטובים, בגיל 50.

האנרגיה הזכרית והנקבית נעה בתוכנו ויוצרת תנועת חיים. בסשן נוכל לבחון יחד מהן הנקודות הפתוחות ומי הם איתם החסמים שפוגשים אותי בחיים, ברובד המיני, בפתיחה של הלב. איזו איכות זכרית /נקבית אני מביאה אל צמתים החיים וכיצד זה משפיע על התנועה שלי בעולם.

הצטרפי אלינו למעגל בו נגלה יחד את החיבור בין הקול שלך למיניות ואנרגיית החיים שלך. ניצור נוכחות נשית מינית, עוצמתית וקורנת, הממגנטת אליך כל מה שתרצי.

*מגע אופציונאלי

ציוד נדרש – כלי כתיבה

בסדנא נצא אל הדרך לעינוג עצמי- נלמד על נקודות העונג בגוף הנשי, על מגע נוכח ואוהב, נשימות, והדרך להקשבה לגוף. נבין מהו עינוג עצמי, נשחרר את המטרה ונסיים בטקס של אהבה עצמית.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – מגבת, סדין, מגן מזרן/שעוונית (חובה בסדנאות הכוללות שימוש בשמן או משהו מלכלך), שמן בבקבוק שנסגר היטב, כלי כתיבה

למים אכויות רבות – זרימה, פתיחה, הרפייה, שחרור. ומים הם חיים. בסדנה זו, נשתמש באכויות המים, כדי לרכך ולהתמסר ובכך למצוא ארוטיקה חדשה בגוף שלנו. דרך תרגילים לבד, בזוגות ובשלשות נלמד את העומק שמים יכולים להביא למפגש שלנו עם גופנו הארוטי.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – מגבת

סשן הרפיה מודרך יוגה נידרה – הרפיה עמוקה שמאפשרת להוביל את הגוף לשינה, בעוד התודעה נשארת ערה ורכה. התרגול נעשה בשכיבה נינוחה, וכולל הנחיה לתשומת לב עדינה לגוף.

לשבת במעגל ולשים את הלב. את העיניים הטובות. את ההקשבה הנוכחת. יש פה רפואה נשית פשוטה כמו לשבת מסביב לאש. לתת למילים לעבד בנו את הדרך.

רובנו דוחפים החוצה מהגוף את אנרגיית החיים דרך האורגזמה. האם אפשר אחרת? כמה עונג הגוף שלי מוכן לשאת? האם יש דרכים להגביר את האורגזמיות? בסדנה האישה המולטיאורגזמית נתרגל יחד בעזרת כלים של הרפיה, רגש, נשימה קול ותנועה את הגברת אנרגיית החיים, האורגזמיות והעונג בחיינו.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – שמן, מגן מזרון, וכלי כתיבה.

סדנה קלילה, מחברת וחווייתית, באמצעות אלמנטים ממחול מזרחי, יוגה צחוק וטנטרה, תאפשרי לעצמך לגעת באומץ – בפחדים, בתשוקות, ברגשות, בחלומות ילדות וכל מה שמתחשק לך. אם תרצי תוסיפי לחייך אומץ ותפתחי לדברים חדשים ובעיקר תהיי מי שאת באמת רוצה להיות ולא העזת עד היום.

*עירום ומגע אופציונאלי

תרגול של עיסוי עצמי ליוני. הכרה של המערכת הגניטלית שלך מקרוב בעיסוי מגע ואיזון נלמד עיסוי עתיק שפותח ונוגע בכל הנקודות ביוני שלך שברב הזמן לא ננגעות לבריאות טובה יותר להכרות עמוקה עם הגוף שלך ולעונג . סדנא שניה: נבין לעומק את הרצון לשפיכה נשית בגוף נבין אייך לשלב תרגול טכניקה כדי לשחרר את המים ונתרגל ביחד עיסוי ובמגע לשפיכה נשית.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – סדין, מגן מזרן

אחד הזכרונות המתוקים שיש לי מהילדות , זה חבורה של ילדים בתוך סבון וקצף, מתגלשים , משתוללים , וצוחקים מלאאא. כמה התגעגעתי לזה. אבל אני גם שמחה "להיות גדולה" וה"מחליטה" על עצמי לגמרי. ועדיין , חוש הדביליות, הטמטום והשטוניקיות הוא חוש שחשוב לשמר. אני מזמינה אתכן לבוא אחורה אחורה בזמן. להביא בגד ים תחתון. ולהיות מוכנה להנות!!!

שעתיים וחצי של מסע ריקוד חופשי במרחב נשי מקודש. מוזיקה עשירה והנחיה מאפשרת יניעו אותנו לצלול פנימה אל עצמנו ולהתמסר למסע אישי וקבוצתי. יחד ניצור מרחב רך, עגול ומאפשר, מלא עוצמה, שובבות ואפשרות לריפוי עמוק. מתוך התנועה נצא לטקס בו נוכל לבחור להשיל מעלינו כל כסות שנבחר: בגדים, דפוסים, תפיסות ורגשות ואל החופש של כל אחת להיות עוד ועוד היא. מוזמנות באהבה. מסע בהנחיה משותפת של מיכל חלפן וליטל כסיף שניידר.

*עירום אופציונאלי

ציוד נדרש – אפשרות להביא צעיף/בד לשחק איתו ולהתעטף בו במהלך הריקוד, לא חובה.

סדנה המלמדת טכניקות יחודיות לשפיכה נשית תוך חיבור למעין שפע בילתי נדלה בגוף להכרות אינטימית עם עצמך והפרטנר שאיתך.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – שמן

לא משנה מאין באתן.. אנחנו הולכות להרגיש את דרך הגוף את האש עם אחיותינו למסע, כך שנצא מוטענות באנרגיית חיים מבפנים וזורחות את היופי שלנו מבחוץ. נשתמש בכלים טקסיים ושמאנים כדי להעיר בנו את נוכחות הגוף האירוטי ונעז לחוות את החשמל שהוא מייצר בינינו. ניתן ונקבל עדות אישית ללהקת הנשים שמאוחדת בגוף מעונג. אחוות אחיות חיות פראית.

מה נעשה?
נעיר את העיניים שרואות את היופי על הנשים שמולנו ודרכן על עצמינו ונסגוד לצורה הנקבית באהבה.
נלמד כלים להנמיך את הווליום של כל החלקים ה"רגילים", כך שנרגיש את תנועת הגוף האנרגטי הנקבי וניתן לו להוביל אותנו במרחב של ארוס.
נשתמש בכוח הזה על מנת להאיר את גחליליות הלילה היפות שאנחנו ונתענג (תוך כבוד לגבולות האישיים) על גופי האור הנקביים שסביבינו במרחב. מתבקשות להביא צעיף או מטפחת. מראות, נצנצים, מדבקות פנינים

השדיים שלנו משמשים אותנו להזנה. של ילדינו, של בני\בנות הזוג שלנו.. הזנה פיזית רגשית ומינית. דרך התרגול הזה נלמד איך להזין את עצמנו חזרה, לטפח את עצמנו ואת השדיים שלנו ולהתחבר ללב שלנו. נלמד על היתרונות הבריאותיים והאנרגטיים של התרגול וכמובן נתרגל יחד.

*עירום אופציונאלי

ציוד שנדרש – שמן בבקבוק שנסגר היטב

"מה לא בסדר איתי? למה זה לא עובד? למה הגוף לא מגיב? למה לא בא לי וזה מרגיש כאילו לא הולך להשתנות. איך מסנכרנים על הפער שהוא רוצה ואני פחות. זה בטח הוא הבעיה הוא לא נוגע בי נכון. ואני… אני רק רוצה לישון. אז איך מעירים את החשק המיני הרדום. מה עושים עם הפערים?"

ראשון 05.06.22

זוהי הזמנה לחובבות הריקוד וחקירת תנועת הגוף על כל רבדיו דרך מוזיקה מגוונת וצבעונית והנחייה עדינה נצא למסע של שעה וחצי . כל אחת עם עצמה, יחד במרחב. מעבר בין תרבויות, בין צלילים לדממה בין רגשות ובין עולמות. מרחב פתוח לחקור ולבטא, לפרוק ולעבד במלאות דרך התנועה והקול. כל אחת בדרכה שלה, בצבעה הייחודי. הריקוד החופשי משמש ככלי להתבטא בחופשיות גם מחוץ לרחבת הריקודים, להמציא את עצמינו מחדש פעם אחר פעם, לפתח את היצירתיות, לעורר את שמחת החיים והיכולת לנוע במקצבים השונים של החיים… אין צורך בניסיון, בידע או בחוש קצב. עירום אופציונלי

הוא נושא אותי לאורך כל הדרך, נאמן, קשוב ואוהב, ואני מה? בירור הקשר ביני ובין גופי, המלבוש עמו אני מסתובבת בעולם, הוא קריאה לבריאות נפשית ופיסית. הדרך לריפוי עוברת בהיזכרות, הנכחת חוויות, הקשבה, שימת לב וסליחה. בסדנא נלכוד סיפורים מתוך מעגלי החיים הנשיים ונניח אותם, באמצעות כלי עצמתי – המילים – על הדף.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

אם אוהבות יותר ממישהו אחד, האם באמת אוהבות? איך נראית מחויבות בא-מונוגמיה? איך מתמודדות עם קנאה? מותר בכלל להרגיש אותה? איך יוצרות יציבות? מתמודדות עם לו"ז? מתמודדות עם קשיים? מוזמנות לדבר על כל מה שמעניין ומסקרן אתכן במערכות יחסים לא מונוגמיות. להביא חששות, כמיהות, רצונות ושאלות. המעגל מתאים גם לנשים מתעניינות וגם למי שכבר חיות בא-מונוגמיה.

לחזור אחורה למצוא את השורש לתקיעות המינית שלי. עבודה תודעתית משנה חיים.

הכוח של האנרגיה המינית הוא הכוח הכי חזק ביקום. כוח שיכול לברוא חיים ורובינו מסתובבות בעולם כשהאנרגיה הזו תקועה לנו באגן…
התרגול של הסקס מג'יק הוא תרגול מתקדם שמאפשר לנו לשחרר מהכוח והעוצמה שלנו ולתעל אותה לאנרגיה רוחנית, שיכולה לשמש לבריאת המציאות שאנחנו מבקשות ליצור עבורינו ועבור העולם.

*עירום ומגע לבחירה

בסדנה תפגשי את סף ההנאה שלך. שם, בקצה של העונג, נחקור באווירה בטוחה את הכמיהה העמוקה שנובעת מתוך הרחם, הבטן, הלב והראש. האם היית רוצה לדעת איך להפעיל ולייצב את הליבידו שלך? איך לחוות (הרבה) יותר תשוקה? לפתוח נתיבים חדשים של חושניות ולהיות המאהבת הג'וסית של עצמך? אני מזמינה אותך להמריא לעומק לשורש של האישה השלמה שאת לצלול למי התהום של הווייתך הנקבית.

*עירום ומגע אופציונאלי

ציוד נדרש – שמן עיסוי מגבת/סדין ומשהו להתכסות בו

אפשרות להרפות ולהתרחב לעונג בתוך מרחב בטוח. יחד נאפשר אחת לשנייה להתמסר לתחושות הגוף השונות והמענגות. הולך להיות נעיםםם.

*עירום ומגע אופציונלי.

ציוד נדרש – מגבת לאחכ. בגד ים.

אין תחליף למפגש פנים מול פנים, להרגיש את האנרגיה בתוכי משתנה בחיבור לאחר.ת, ואת האנרגייה החדשה שנוצרת בשילוב, החושים שלנו זקוקים למפגש הבלתי אמצעי והוא מתמעט בעולם הדיגיטלי שלנו. התרבות שלנו מתמקדת במה אנחנו חושבות, ופחות במה אנחנו חשות ומרגישות, ניקח את הזמן להאט ולהתחבר לקסם הזה באופנים שונים דרך הגוף. נתרגל הקשבה לאיתותים בתוכנו ולשפות הגוף האינטואיטיביות שלנו ולדיוק הבקשות של הגוף. במשחקים עם אנרגיה, נשימה, סוגי מגע ותנועה ובתשומת לב פנימה לאינטואיציה וביטוי של הרצונות והגבולות שלי. מגע לבחירה

אנדראה מגיעה אליכן עם ניסיון של כ-20 שנה כמעסה ומנחה. השיטה הייחודית שמטפלת בה, מאפשרת קרקוע , חיבור לגוף והגמשה של המפרקים (והגוף בכלל) . בעזרת הנחייתה של אנדראה, נחווה את הריקוד המדיטטיבי בו מגע, תנועה, מוסיקה ואהבה מתחברים יחדיו כדי להביא אותנו חזרה לגוף שלנו ולמלא אותנו ברוגע, נוכחות, מירכוז ושמחה 💜

מזמינה אותך למרחב בו הזמן עוצר מלכת כשאת פותחת את הפה. מרחב לחקירה קולית של כל גווני הנשיות שבך. נעבור דרך משחקיות והנאה, עוצמה, פגיעות ופראיות. עבודת עומק גופנית – רוחנית ומשחררת, זמן מעולה להניע רגש ולהתחבר עוד למיניות שלך דרך הקול שלך וליהלום שאת.

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

פסטיבל אש נשית מתאים לך אם את מחפשת:

להתחבר לעצמך ולגופך.
להכיר את אנרגיית החיים הפועמת בתוכך ואיך ניתן להעצים אותה.
ללמוד על האש הMינית שבתוכך ואיך ניתן להדליק, לשחק, לחקור ולצלול אל תוך עולם מעניין ומרתק.
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד.
לגלות על עצמך מה את אוהבת ומה את לא, היכן הגבולות שלך ואיך לתקשר אותם בנינוחות ובאופן מקרב.
לקבל השראה וכלים כיצד לשפר ולהעצים את חיי האהבה שלך.
לקדם את הריפוי למקומות חסומים המונעים תחושה ועונג.
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים.

מנחות

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למינ-יות מודעת ומכשפה מודרנית. הנחתה כבר עשרות סדנאות לנשים, גברים וזוגות על שפיכה נשית ואור-גזמיות נשית. אוהבת מאוד מרחבים פתוחים שבהם יש מקום למחקר מיני תודעתי. לומדת וחוקרת לעומק את גוף האישה המופלא על כל רבדיו ומלווה נשים בריפוי אישי, גופני ותודעתי.

אודליה כהן גרין

אודליה כהן גרין

מתקשרת, משחזרת גלגולים, ומטפלת נפשית. עוסקת בריפוי האדם והאישה מזה 18 שנים. בעלת קליניקה בראשלצ.

אנדראה היימן

אנדראה היימן

אנדראה מגיעה אליכן עם ניסיון של כ-20 שנה כמעסה ומנחה. השיטה הייחודית שמטפלת בה, מאפשרת קרקוע , חיבור לגוף והגמשה של המפרקים (והגוף בכלל)/

דהניה

דהניה

מייסדת את "סמדהי-טנטרה, יוגה ומערכות יחסים", מטפלת בפסיכותרפיה גופנית, מורה לטנטרה יוגה, מנחה לאינטימיות וטנטרה, מדיטציות של אושו, בהקטי יוגה, מלווה יחידים וזוגות בחניכות טנטריות ובשיטת תקשורת מקרבת, ו-תלמידה של החיים.

ליגד גרנית

ליגד גרנית

מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית מנחת סדנאות. מתמחה בהגשמת זוגיות, והתמודדות עם דיכאון וחרדה. חוקרת מערכות יחסים, אינטימיות ורגישות אנרגטית כבר למעלה מ14 שנה.

מורן אמביקה גוטליב

מורן אמביקה גוטליב

מנחה למיניות מודעת ובריאה. מלווה נשים, גברים וזוגות. מנחה ומפיקה סדנאות. יוצרת ומנחה סדנאות והפקות מבית מארג. צועדת עם נשים וגברים בתקופת ההריון ולאחריו בתוך השינויים המבורכים שההתעגלות מביאה עימה ברבדי המיניות, הלב והנשיות . מלווה זוגות צעירים לצורך קבלת כלים ראשונים , חוויתיים ועמוקים אל ארסנל הכלים שכל זוג ישמח שיהיה לו בבניית זוגיות ובית. יוצרת עם זוגות וותיקים את המרחב החדש לאהבה ומיניות פועמת ובריאה. מנחה הורים ביצירת שיח פתוח ובטוח על מיניות הילדים ובני הנוער.

נעם אנקר

נעם אנקר

הידרותרפיסטית, מטפלת וואטסו, waterdance, וטיפול רגשי במים בשיטת WT, מנחה סדנאות במים ומלווה א-נשים בתהליכים אישיים בעזרת רפואת המים- כמרחב בטוח, מכיל ומאפשר לעבודת גוף-נפש-רוח רכה ועוצמתית כאחד.

יפית ירימי

יפית ירימי

מנחת טנטרה ומיניות מקודשת בשיטת מארג. יוצרת סדנאות והרצאות של ״האומץ לגעת״ מנטורית להתפתחות, מודעות והעצמה. Bed במנהל חינוכי, מנחת קבוצות הורים מכון אדלר, יוגה צחוק, מחול מזרחי, מעגלי שירה מקודשת.

פליאה ברי

פליאה ברי

יוצרת מרחבים לתהליכי התפתחות רגשית מינית תודעתית ורוחנית. בעלת תואר שני M.Sc. במדעי המוח הקליניים מאוניברסיטת תל-אביב. מלווה זוגות בתהליכי חמלה, אהבה והעצמה זוגית דרך קריאת מפות זוגיות של העיצוב האנושי. מתמחה בריפוי מיניות נשית, וכאבים באיבר המין.

רותי פורר

רותי פורר

אני תרפיסתית מינית וטנטרה בגישה סומטית (בוגרת אישתר) ועובדת עם טראומה ויוגה תרפיה. אני מחפשת אותנטיות וחיבור. אני עובדת עם הרבה כלים דרך הגוף, לשחרר ולעבד לחץ, לחווט מחדש את מערכת העצבים, וליצור נתיבים חדשים עם אמבודימנט והזרמת אנרגיה.

שירי אביבי אטמי

שירי אביבי אטמי

שירי אביבי – אטמי (Ma Atmi Mukti) בוגרת התוכנית להכשרת מנחים בשיטת מאר״ג, מנחת קבוצות, מלווה יחידים וזוגות בתהליכי חיים. פוגשת, מקשיבה ומרגישה. נוגעת בלבבות ועושה קסמים בקליניקה בפרדס חנה. חוקרת חופש ידועה. פוסעת במסע לגילוי החופש הפנימי המוחלט והאינסופי.

אפרתה בנור

אפרתה בנור

מלווה ויועצת זוגית. בעולם הטיפול מעל 30 שנה, עם דגש על גופ-נפש, תקשורת טובה ומיניות בריאה.עוזרת לבני זוג לחיות חיים הרמוניים עם תקשורת טובה ותשוקה וליחידים למצוא זוגיות כזו. מנחה מעל 25 שנה את "מגע מקודש" לזוגות ואת "להפתח למיניות שלי, לגעת בחשק" לנשים. כותבת שירה ופרוזה ומנחה סדנאות כתיבה יוצרת.

איילת וייל

איילת וייל

אני מטפלת מזה 20 שנה במאות נשים בשיטות שפותחו מהקשבה פנימית. מעבירה סדנאות "מסע איילות" וסדנאות מודעות ברחבי הארץ.

אנה קליינר

אנה קליינר

אמנית קרקס רב תחומית ומנהלת בית ספר לאקרובטיקה אוירית, מחוברת לתקשור דרך מידעים של חיבור למודעות על, מנחה, בקהילת איסתה יותר מ6 שנים , עברה אינספור סדנאות, סקרנית על חלל.

דניאל שירה

דניאל שירה

מדריכה בשיטת גרינברג, מורה להאתה יוגה, ואמא. מטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב. עבורי הגוף הוא בית ומצפן. בעיני כשאנחנו קשובות לתחושות שעולות מתוכנו פתרונות מגיעים, אפשרויות חדשות נפתחות ואנחנו נזכרות בידע הפרטי שלנו לאיך להירפא ולהתענג.

הדס אופק

הדס אופק

הדס אופק כספי ( B.Ed) מטפלת פסיכותרפיה דרך הגוף במגע. מתמחה בחיבור שבין תודעה לגוף ובליווי לצמיחה דרך אינטימיות ומיניות לזוגות ויחידים. משלבת ידע מתחום היוגה-תרפיה ו- BMC- Body-Mind Centering, הטנטרה והשאמניזם.

ליפז נוי

ליפז נוי

מנחה למיניות נשית, עובדת סוציאלית, דיג'יי ומורה לריקוד. יוצרת מרחבים נועזים: מקדשים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות מרחבי חקירת חווית השלישיה מנחה בפסטיבלים וכנסים העוסקים במיניות בארץ ובחו"ל תלמידה נצחית החוקרת ומתרגלת מגוון פילוסופיות כמו בודהיזם, מיינדפולנס, טנטרה, יוגה ושמאניזם.

מיה הוד רן

מיה הוד רן

סופרת, עיתונאית, ומנחת סדנאות כתיבה מטפלת בהבעה ויצירה דרך כתיבה, סיפור, פסיכודרמה ודמיון מודרך מרצה על ביבליותרפיה לאנשי מקצוע במכללת אורנים ופעילה סביבתית בעלת הפודקאסט "סיפור ירוק" על יזמות אקולוגית.

נעמה אור

נעמה אור

אמנית מוסיקה, זמרת ופסנתרנית. מנחה סדנאות קוליות של חיבור ללב, לגוף ולתפילת הנשמה. אמא למתן ועדן ובת זוג לדניאל קישינובסקי, יחד מנחים סדנאות לזוגיות relationshift

נעם דאסי בק

נעם דאסי בק

מורה ומלווה בדרכי הלב, הנשיות והמיניות המקודשת. למדה הכשרות בבתי ספר בינלאומיים והוכשרה כמורה לטנטרה יוגה, למדיטציה, לאומנויות המקדש, לריקוד מיסטי, ולהנחיית טקסים. בארץ למדה הנחיה בדרך הטנטרה תרפיה, שמביאה חיבור בין תהליך הריפוי האישי לתהליך הנשמתי. נעם מאמינה בשילוב של ידע ממזרח וממערב, של מדע ומיסטיקה, כדי לאפשר גישה הוליסטית למילוי הפוטנציאל שלנו לחיים מלאי עוצמה, אהבה ועונג.

רות קורן-הרצוג

רות קורן-הרצוג

מטפלת מינית, מומחית בטיפול עצמי, בעבודת מגע, ותרגול טכניקות להגברת התשוקה העונג ובחיבור לגוף, מלווה את הגוף בעולמות הרוח מבקשת עזרה וריפוי מהמאלכים חוזרת לגוף להטמיע את זה שם. אישה אמא אמא משלבת ירושלמית.

שורי שטרול

שורי שטרול

בת 58, מפתחת שיטת "קול יכול" ומנחת הסדנה. קלינאית תקשורת למעלה מ-32 שנים. מומחית ליצירת תקשורת משפיעה ואנרגטית באמצעות הקול. בשנים האחרונות לומדת ומיישמת בחיי את נושא אנרגיית החיים והשימוש בקול והקשר שלהם למיניות האישה . מורה לקונדוליני יוגה.

אורטליה אלישיב

אורטליה אלישיב

אישה מאוהבת, אמא ל- 3, מלמדת עונג ותשוקה, מנחה זוגית למיניות בריאה, מטפלת מינית הולסטית. ומנחת מעגלי מיניות וְחָיִית!!!

אפרת בוסתן שומר

אפרת בוסתן שומר

מנחת טנטרה וותיקה. מנחת סדנאות ומפיקה. מנטורית ומאמנת אישית. מלווה נשים וזוגות בתהליכי התפתחות אישית, זוגיות ומיניות. אישה של אהבה, חברות, של רכות ,צבע ומשיכות מכחול.

אילוש מרמלשטיין

אילוש מרמלשטיין

רקדנית ואומנית, סטודנטית לרפואה סינית, הנחיית קבוצות ועיסוי, חווה ריפוי באמצעות תנועה ומגע ומאמינה בפוטנציאל האינסופי של כל מפגש, עם עצמך ועם אחרים.

הדס בל

הדס בל

מנחה קבוצות וזוגות לאינטימיות מיטיבה, מטפלת בתנועה, טבע ומוזיקה, זמרת ומוזיקאית יוצרת. מאמינה שתנועה מניעה ומשנה דפוסים ויחסים.

ליטל כסיף שניידר

ליטל כסיף שניידר

מאמנת אישית ועסקית מעל עשור, מנחת קונסטלציה משפחתית, מעגלים וסדנאות ריקוד חופשי. יוצרת ומנחה פעימות קבועות של מסע ריקוד נשי מקודש וערבי ריקוד בשיטת 'מקצבי הלב'. רואה בגוף המורה החכם והמתוק ביותר שלנו ומתוך כך נעה ומלווה אחרים דרך החיבור העמוק שבין גוף, רגש, תנועה, תודעה ורוח. אמא לשניים ונשואה באהבה.

מיכל חלפן

מיכל חלפן

מטפלת גוף-רגש-תודעה כעשרים שנה. חוקרת חיבור לעצמנו מתוך תנועה קשובה, חומלת ורכה. יוצרת ומנחה מסעות ומפגשי ריקוד תהליכיים בפעימה קבועה ובהם מסע ריקוד נשי מקודש וקסום. מאמינה שהגוף שלנו הוא כלי מדהים לחוות ולהרחיב את ההוויה שלנו, את המפגש עם עצמנו ועם אחרים. הריקוד מזמן עבורי חגיגה של המפגש הזה.

לנה ליילה מטליצקי

לנה ליילה מטליצקי

מייסדת שיטת core sexual healing שעוזרת לחווט מחדש הרגלי מיניות ו/ או לטפל באתגרים במיניות דרך החוויה של הגוף. חוקרת נלהבת של נסתרות האגן, מדריכת פילאטיס ותנועה, מתרגלת טנטרה ופאולה, לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית.

ראדיקה גאיה

ראדיקה גאיה

מנחה למיניות מודעת וטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות בחיבור אל הגוף והלב, לחיים של עוצמה וחופש. מפגשים אישיים, מעגלים, סדנאות, הרצאות. מצלמת- ככלי להעצמה וריפוי.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

ZOLA

ZOLA

Zola Dubnikova bridges sacred dance, movement medicine, contemporary body science, masterful form, somatic awareness and ritual through her unique approach known as the “Holistic Dance Language.”  Her extensive background fused with absolute devotion to the pursuit of dance as an ecstatic, spiritual experience, has birthed a unique style of both teaching & performing – which truly embodies the marriage between form and spirit.

אבישג חיה כספי

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת המרכז הישראלי לאומנות האהבה. מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות משנת 2000 בארץ ובעולם. מרצה ומנחה את הקורס להכשרת מנחים ומטפלים במיניות מודעת. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, ונשים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), SkyDancing Tantra School, U.S.A עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה, מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות. רקע: תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. אמא למאיה.

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון היא אמא ל-2, מנחה בינלאומית למיניות, מומחית לעונג ותשוקה, ומייסדת "חיים בתשוקה" לנשים דלוקות ופראיות! אפרת עוזרת מידי שנה לאלפי נשים לחיות מתוך האמת הפנימית העמוקה ביותר שלהן ולהפיץ את האור שלהן בעולם עם אש פנימית בוערת חזק. תוכלו למצוא מלא סרטונים וכלים מעשיים לחיים מלאי תשוקה גם בקבוצה הכי פראית בפייסבוק "אתגר השנה הפראית שלי״ !

אליה מיברג דברת

אליה מיברג דברת

הולכת בדרך הרוח, הגוף וההתפתחות האישית מזה 25 שנה. בת 46, נשואה ואמא לשלושה. מטפלת בתנועה M.A., תיאטרון מחול B.A, מנחה למיניות בריאה, מלווה יחד עם בן זוגי טיפולים זוגיים בגישה ייחודית של זוג מטפלים עם זוג מטופלים. מנחת קבוצות. מאמינה גדולה ביחסים, באינטימיות ובחוכמת המעגל.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

מנדי מיכאלי

מנדי מיכאלי

תרפיסטית גוףנפש בשילוב תרפיות מגע ממזרח ומערב ועבודה אנרגטית. חוקרת נלהבת של הגוף והנפש ובמיוחד עבודת גוף לריפוי עצמי, תנועה חופשית ומציאת החיבור הטבעי בתנועה משותפת.

ליז רובינס צור

ליז רובינס צור

מטפלת אנרגטית וריברסינג בעלת ניסיון של 11 שנים בליווי אנשים לזוגיות עם אחרים ועם עצמם. מנחת סדנאות לריברסינג בתחום הזוגיות ואנרגיה מינית טהורה ראשונית ללא פעילות מינית.

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית ומורה לפלדנקרייז ומיניות מודעת.
למדה מחול ותאטרון בבלגיה, ופלדנקרייז בישראל.
מלמדת ומטפלת ביחידים וקבוצות מעל 10 שנים.
מאמינה שלכל אחד מגיע לאהוב ולהתענג מהגוף שלה בדיוק כפי שהוא.

נועה פז

נועה פז

נועה פז - א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט.

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

רותי פריש

רותי פריש

אחת מהנשים המנוסות ביותר בשדה הטנטרי הנשי בארץ, מצוות מפיקי הטנטריקס. עוסקת ביוגה נשית ובחיבור לעונג. היצירות האחרונות שלה עוסקות בהפעלה של בלוטת האצטרובל וחניכה של נשים עם הטבע. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה.

שירה זיו

שירה זיו

חוקרת תודעה ומיניות בשנים האחרונות. מדריכת טרילותרפיה - קואוצ׳ינג מבוסס זן בודהיזם. מנחת סדנאות, מלווה בתהליכי העצמה מינית. לומדת גינקוסופיה והולכת בדרך האישה החכמה.

אני רוצה להרשם לפסטיבל אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל eshnashit@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

לחצי כאן לרכישת כרטיס לפסטיבל אש נשית 3

אש נשית מציעה 12 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

eshnashit@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה