אחרי שלושה התכנסויות מופלאות שלא נשכח – אש נשית חוזרת בפעם הרביעית

19-21.9

התכנסות אש נשית 4

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

מרחב נשי מחבק לנשים בלבד, הממוקד בתחום של מ^יניות, תשוקה, עונג וטיפוח אנרגיית החיים. שלושה ימים עם מיטב המנחות בארץ. אנחנו שמחות להזמין אותך להיות חלק מאש נשית.

350-780 שח
תלוי לכמה ימים נרשמות ומתי
לחצי על כפתור הרכישה לראות את המחירון המלא

*בעקבות המצב, אם את זקוקה להנחה כתבי מייל לקבלת כרטיס מילגה מוזל
avishagmayaoffice@gmail.com

בפרדס חנה

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

ברוכה הבאה להזדמנות לעצור את הכל ולקחת זמן לעצמך.
לצאת למרחב נשי מזין ומחבק המוקדש כל כולו לנשיות, תשוקה ועונג.
שפע של סדנאות חוויתיות עם ה-מנחות הכי מרתקות בתחום.
באש נשית אנחנו יוצרות תהליך הדרגתי, בו תוכלי לבחור את הקצב שלך. לפי הגבולות שלך ומה שהכי מעניין אותך.
ולפגוש נשים אמיצות ומעוררות השראה ללכת איתן יחד את הדרך.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אש נשית, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

התכנסות אש נשית מתאימה לך אם את מחפשת:

להתמלא באנרגיית חיים ושמחה
להזיז את הגוף ולהרגיש טוב יותר בתנועה
להגביר את האהבה העצמית והחיבור לעצמך
להביא השראה לזוגיות הקיימת או זו שתהיה לך
ללמוד ולהנגיש לעצמך עוד חלקים של נשיות
לחוות כלים של ריפוי וטרנספורמציה
להעמיק את האינטימיות עם עצמך והיכולת לאינטימיות עם אחרים
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לחיות את החיים במלואם ולהרגיש שיש לך אחיות לדרך הזו. כי כבר לא צריך לצעוד בה לבד
ועוד ועוד קסמים שמתרחשים בהתכנסות אש נשית

מה הולך להיות בהתכנסות אש נשית?

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את כל הסדנאות והטקסים לבחירתך ללא תשלום נוסף.
ניתן לרכוש כרטיס לכל ההתכנסות. וניתן להגיע רק ליום אחד. במידה ואת בוחרת להגיע רק ליום אחד ניתן להיכנס בתחילת היום בלבד. לא ניתן לרכוש כרטיס לשבת בלבד.
יש סדנאות הכוללות ע^ירום/מגע אופציונאלי - זאת אומרת שאת תמיד בוחרת מה וכמה מתאים לך - אפשר לחוות את ההתכנסות בצורה נפלאה מבלי להוריד אף בגד או לגעת באף אחת.
שימי לב שחלק מהסדנאות יתקיימו באנגלית. במידה ואת לא מבינה אנגלית, אפשר לבדוק עם המנחה או בעמדת הקבלה אם יהיה תרגום בסדנא הספציפית הזו.
בהתכנסות תוכלי לפנק את עצמך ממבחר הארוחות הצמחוניות המוגשות 3 פעמים ביום ופינוקי המזנון שפתוח כל היום (הכרטיס אינו כולל את הארוחות).
הכרטיס כולל את האפשרות ללון בשטח ההתכנסות בשתי האפשרויות הבאות:
1. לינה בקמפינג עם ציוד אישי עם אוהל קטן.
2. לינה במתחמי הפעילות בשעות שאין פעילות. ישנם 3 מתחמים ממוזגים. ומבנה של אוהל גדול ויש בהם מזרנים וכריות (לא ניתן להשתמש במזרנים ובכריות בקמפינג).
וכל זה במרחב מסודר שבו יש שירותים-מקלחות, פינות רביצה מוצלות ובריכה.
יש גם מתחם שומר שבת, קבוצת וואטסאפ והתארגנות מבחינת ציוד לשומרות שבת. וסדנאות שומרות שבת.

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף -
נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית, מעל 15 שנות הנחיית סדנאות בתחום של אינטימיות, מיניות, תקשורת ומגע. מנחה לשיטת מודעות לפוריות. מפיקה את התכנסות אדמה נשית, התכנסות אש נשית, כנס מתבוננות פנימה, כנס עפות גבוה ועוד מרחבים אישיים וקבוצתיים העוסקים בבריאות ומיניות נשית ואלפי משתתפות אמיצות הולכות בדרך של חיבור ולמידה פנימה את חכמת הגוף, הנוכחות וההקשבה. מובילת דרך ביצירת תרבות הקשבה לגוף הנשי והמיניות הנשית.

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 14.3.24

סדנת ריקוד ניה מעצימה, שבה ננוע יחד בשמחה ובחן, נחבק את גופנו ורוחותינו. נגלה את המיזוג של ריקוד, אומנויות הלחימה ומיינדפולנס, נטפח ביטוי עצמי וחיבור בסביבה תומכת ומכילה.

באמצעות תנועה וריקוד, באומץ ובהסכמה, נצלול למסע אל התכנים הרשומים בזיכרונות הרקומים בנו. נכיר ונזהה את המנגנונים הגופניים שלנו. נצלול דרך שכבות של מידע, ננוע את הנסתר ונשאף להתחבר עם התנועה הבריאה שתחת כל הדברים – הכוח הטוב והמיטיב. ננסה לעשות זאת ברכות ובחמלה ככל הניתן. המסע אישי בתוך מסגרת קבוצתית ותחת הנחיה דינמית מצד המנחה. במידה והגוף נושא זיכרונות קשים שלא עברו תהליך עיבוד – המסע עלול להיות מציף ומטרגר לכן אם יש ספק אנא פני למנחה.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – בקבוק מים אישי, מחברת וכלי כתיבה.

נתבונן על האתגרים בלחיות יחד, ונמצא את המתנה שבאתגר: איך להפוך את הכאב והקושי להעמקת הקירבה והאהבה.

רגע לפני שאת צוללות פנימה, מתחילה את המסע, נחשפת או מתקלפת. רגע לפני שאת רוקדת,צוחקת או בוכה.
בואי נפגש יחד לדבר את זה…
את מה שאת רוצה או חפצה, חוששת או חרדה.
הצטרפי אלינו לדבר את התשוקה, הנועזות או הבושה.
לדבר את הגבולות, הפגיעות או האהבה.
במרחב בטוח ומוחזק, מפגש של שיח פתוח, נחיתה רכה והתקרקעות.
נשימה, מגע ופשטות. חיבור לשבט הנשי ודיוק עם מה שנכון לך. לפני שאת מוציאה או מכניסה את האש הנשית שבך.

בסדנה נפגוש את הקולות הפנימיים והחיצוניים שמכתיבים את הקשר שלנו עם התשוקה המינית. דרך תרגילים מעולם ההתמקדות והקונסטלציה המשפחתית, נקשיב לצליל הייחודי של המיניות שלנו, ונבין מה היא מבקשת.

היית פעם בחיבור אינטימי שבו חווית את עצמך בריצוי? בניתוק? במאמץ? כשאני מחוברת לעצמי, רק אז אני יכולה להתחבר לאחר מתוך מקום רפוי ואותנטי. בסדנה נצא למסע קסום של הכרות עם הקצב האישי שלי. נלמד להאט, להתקלף בעדינות ולהתחבר לגוף מתוך כבוד וקשב עמוק. נפנה את זרקור תשומת הלב פנימה, נפגוש את עצמנו ואת כמיהת הגוף והלב לחיבור של אמת.

*מגע לבחירה

מיניות, לידה, מחזור…. כמה סיפורים, כמה חוויות מעצבות מתרחשות באזור האגן, וכמה הוא משפיע עלינו. כמה תנועה או אי תנועה קיימת וכמה פוטנציאל חיות ועונג קיים בו ומתוכו, שהרבה פעמים לא ממומש. קראתי לסדנה לחשים מן האגן גם כי לפעמים אנחנו לא מקשיבות לקולות שמגיעים מהגוף ומהאגן (עד שלפעמים הגוף כבר צועק עלינו בצורת דלקות, פטריות, כאבים וכיווצים) ולכן ההזמנה היא להקשיב לקולות העדינים. וגם – כי יש הרבה קסם וכח מאד עוצמתי שמגיע מהאזור הזה וזו הזמנה לחקור אותו. הסדנא היא הזדמנות לשים את תשומת הלב באגן ולהעמיק את החיבור לגוף ולאנרגיה ממלאת – כי הגוף שלנו אוהב לזוז!

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה

מעגל ההסכמה הוא תרגול עמוק ויסודי, שמשלב בתוכו תקשורת מילולית ברורה, אינטימיות, ואותנטיות. בסדנא נלמד את עקרונות המעגל, ונתרגל אחת עם השנייה (אפשר להגיע כבר עם חברה שתרצי לתרגל איתה, ואפשר גם למצוא מישהי במרחב הסדנא). התרגול במגע הוא אופציונלי. מוזמנת ללמידה שהיא לא פחות ממשנת חיים.

כמה כיףף להשתחרר, לשחק יחד ולחגוג את היותנו בתוך גוף נשי . בואי כמו שאת ! סדנת תרפיה חושית / חושנית . דרך הצבע במגע על הגוף ובטכניקות מגוונות של הטבעות ואצבעות נעבור על מרכזי הצ'אקרות והצבע השונים , נתמסר יחד עם המוסיקה למגע הנעים של הצבע על הגוף . לעונג, למשחקיות ונתחבר לאישה היצרית והפראית שאת. (מומלץ להגיע בהלבשה תחתונה או בבגד ים ב 2 חלקים, הצבעים שטיפים ורחיצים)

זוהי הזמנה להתערסל בתוך הנשיות שלנו. להביט בה דרך עיניים אוהבות. לכתוב ולדבר אותה. להרגיש אותה דרך נשים אחרות , לראות את המרחבים השונים והדומים שבתוכנו. מהי בכלל נשיות בעבורי? האם היא תמיד הייתה שם , ומה עוד היא מבקשת ממני. איך היא משפיעה ומערסלת אותי על ציר ההתפתחות והשינוי של החיים. סדנא רכה מלווה בשיח, כתיבה ותנועה.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה

רובנו דוחפים החוצה מהגוף את אנרגיית החיים דרך האורגזמה. האם אפשר אחרת? מה קורה עם דווקא נרפה? בסדנה אורגזמה מתוך הרפייה נתרגל יחד בעזרת כלים של רגש, נשימה, קול ותנועה את הגברת אנרגיית החיים, האורגזמיות והעונג בחיינו דרך הרפייה.

*מגע לבחירה

חוויה מעשירה ושיח נשי על המיניות שלנו כנשים בעולם הנוכחי בו אנו חיות (בעיקר כשאנו מתקרבות אל או בתוך גיל המעבר). הדרך להיות מחוברת לנשיות שלי, לאנרגיה המינית ולאורגזמה שלי מתוך הקשבה לעצמי ,לגופי ולאנרגיה המינית שלי גם כשאני – אמא, רעיה, חברה, אשת קריירה, ונהגת תורנית – בתוך תקופה מבלבלת ומאתגרת שנעה סביב תקופות שינוי בחיינו , גיל ההתבגרות, הריון ו גיל המעבר (45-60). בתקופות שינוי בחיינו, העולם שהכרנו מתהפך עלינו, הופך להיות מוזר, מבלבל, מאתגר. משהו בגוף ובמיניות שלנו משתנה ללא היכר ואנחנו נותרות עם סימני שאלה. בואי אהובה, למעגל עוטף ומחבק, לחוויה שתסדר את עולמך. זה חישוב מסלול מחדש! הדרך שלך להיות מחוברת לנשיות, לאנרגיה המינית ולאורגזמה שלך מתוך הקשבה לעצמך, לגופך ולאנרגיה המינית שלך גם כשאת אמא, רעיה, חברה, אשת קריירה, ונהגת תורנית…

*עירום ומגע לבחירה

ציוד נדרש – סדין

מה לימדו אותך על מיניות (ועל ההימנעות ממנה)? מה לימדו אותך על אכילה (ועל ההימנעות ממנה)? יחד נצא למסע פנימה לתוכך והחוצה לחברה שבה גדלה, לחקור את החיבור בין תשוקה~עונג~ואשמה. להבין מתי ולמה למדנו לצמצם ולהסתיר את העונג שלנו, מה כל כך מסוכן באישה שמחוברת לתשוקה שלה ואיך אפשר לזהות ולנפץ את השלשלאות שכובלות אותנו. נעבוד עם הגוף, נשתף מהלב ונצא יחד למסע של חירות וחיות.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

כשהייתי בת 20 עבדתי כמודלית בעירום בסטודיו של אומן מוכר בואנו דה מסקיטו צייר הולנדי מול קבוצת אומנים. זו היתה חוויה מעצימה, לראות את הציירים מתבוננים בי בעיניים אחרות, טובות, סקרניות. לא הייתי מירי בעירום בזמן שציירו אותי נהפכתי להשראה. בואו להיות השראה בעיני שבט נשים, גלו את העונג שיש בגוף דרך האומנות

שישי 15.3.24

כולנו רוצות לחיות במציאות חיים אידאלית. לחיות בגוף בריא, להגיע למשקל מושלם, לייצר כסף ללא הגבלה, לקנות דירה, לבנות מערכות יחסים הרמוניות עם הקרובים שלנו ולחיות באושר ממש. עכשיו זה אפשרי !!! אנרגיה מינית היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר לברוא מציאות כזו, וללא הספק הכלי המענג ביותר שקיים. בסדנה אני אגלה לכם מספר מפתחות מידיים לבריאת מציאות חיים משובחת, ונחקור אותם יחד בסדנה כדי שנוכל להמשיך להעמיק בהם בהמשך חיינו.

*מגע ועירום לבחירה

הגוף שלנו בנוי מערוצי אנרגיה ומרכזי אנרגיה. כשאלה פתוחים ומאוזנים אנרגיית החיים יכולה לזרום בגוף הפיזי בקלות .הזרימה הזאת מאפשרת לנו לחוות חיים מלאי תשוקה ועונג, עשיה והגשמה, בריאות ושלווה. בסדנה זו נתרגל חיבור והפעלה של כל הצ'אקרות דרך תרגולים מהטנטרה המסורתית. נתרגל תנוחות יוגה שיפתחו את הגוף הפיזי, מודרות של הידיים שיפעילו את הגוף האנרגטי, ותרגולי נשימה ומנטרות שיאפשרו לאנרגית החיים לזרום בקלות מהבסיס אל הכתר.

ציוד נדרש – עדיף להביא מזרן יוגה, לא חובה

סדנא זו משלבת יוגה וטנטרה – נשימה, קול ותנועה – כדי להתחבר יותר לעצמך, לגלם את מה שאת אוהבת ולא אוהבת. זוהי חקירה סקרנית לתוך הגוף ומערכת העצבים שלך כדי להעצים אותך עם הידיעה והיכולת לבטא את עצמך, למצוא ולהדליק את האש בתוכך. לעתים קרובות מידי, אנחנו מצפים מהפרטנרים שלנו לדעת מה אנחנו רוצים, לדעת איך לגעת בנו או לרצות אותנו. אם אתה לא יודע בעצמך מה אתה אוהב או רוצה, למה שמישהו אחר ידע? דרך סדנא זו תלמדו כיצד להתחבר לגוף שלכם בצורה אינטימית יותר, כיצד להתכונן ולהרגיש בטוח בגוף שלכם.

*עירום לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה

מה היכולת שלך לתפוס מקום הייתה מספרת על החיים שלך? איך זה מרגיש בגוף לתפוס מקום? ולהתחבא? בסדנא נחקור דרך מילים ודרך הגוף את החוויה של לתפוס מקום במרחב, להיות גאה ולא מתביישת וגם את החוויה של להתחבא, להסתיר ואין לי מקום. נחבק את האין מקום ונמצא איך כן לתפוס מקום.

*מגע לבחירה

הרצאה חוויתית על סיפור חיי ועל השינוי המגדרי בגיל 50 עם המסר שאף פעם לא מאוחר. לאחר כמה תרגילי שיתוף אספר את סיפור חיי עד שהבנתי שעלי לעשות שינוי בהם ואיך התאמתי את חיי מבלי לדעת לחיים כאשה. על תחילת המחקר המגדרי שכלל מערבות בחיי הקהילה הבדסמית, וההבנה הפוליאמורית והחיים לאחר תחילת הטיפול ההורמונלי והשפעתו. בסיום מקום לשאלות. כל שאלה היא רלוונטית.

נשימה היא פעולת החיים הראשונה והאחרונה מחוץ לרחם. מצבים רבים בחיינו גורמים לנו לעצור או להשטיח את נשימתנו. כל צמצום של הנשימה מצמצם את חיינו. בסדנה זו נבחר להתרחב בכל שאיפה. להסכים להרגיש, לפגוש ולתת מקום לכל מה שמופיע בתוכנו ומבקש להחוות. נסכים להרפות בכל נשיפה, לשחרר אחיזה ולהרפות אל תוך האדמה. כשאנו נושמים כך בהתרחבות והסכמה, הנשימה מתגלה כמעשה קסמים. יחד נתמוך וניתמך בתוך מרחב רחמי שאפשר לנשום בו.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – של/שמיכה עבור ההרפיה

הרחם היא מרכז האינטואיציה והיצירה הנשית, החיבור שלך לשושלת הנשית שלך ולדור ההמשך. פעמים רבות הרחם נושאת בתוכה כאבים, טראומות, דפוסים וסיפורים שירשנו בכל מיני דרכים. האנרגיה הזו שאנו נושאות ברחם משפיעה עלינו בריאותית ונפשית. פעמים רבות היא משפיעה על היכולת או הרצון שלנו להביא חיים לעולם או ליצור ולחלדת יצירות אחרות. בסדנה זו נבקש לפגוש את הסיפור שלנו עם הרחם, ובטקס קונסטלטיבי נקיים מהלך ריפוי בין דורי כדי לפנות משקעים מהעבר ולייצר בהירות וכוחות להרות את עתידנו.

*מגע לבחירה

הסדנה מיועדת לך. את, שיודעת שבתוכך שוכנת אישה מינית ועוצמתית שמחכה להתעורר ולהתחבר לרבדים עמוקים וחבויים בעצמה. נשיות עגולה, רחמית, אינטואיטיבית, יוצרת חיים, תרתי משמע. נתחיל את הסדנה בשיחה על מהי נשיות. מי הייתה המודל הנשי שלי בבית. מהן ההתניות שירשתי ואיך זה בא לידי ביטוי ביחסים עם עצמי ועם בן/בת הזוג שלי והסביבה. איך ניתן לשחרר את הגוף מחסמים רגשיים? למה אישה אמורה להוביל במעשה האהבה? איך אישה יכולה ללמד את עצמה להגיע לאורגזמה נרתיקית? התהליכים החווייתיים כוללים ריקוד בטן, חיבור לגוף ולארוטיקה, אופני מגע, טקס טנטרי. כל זאת ועוד, בסדנה שהיא פשוט מתנה לעצמך. חובה לכל אישה.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה

TRE® Tension Releasing Exercises זו שיטה לשחרור לחץ וכאב כרוני מהגוף ומערכת העצבים והזרמת אנרגיה דרך רעידות. כשעוברים דברים קשים או טראומות בחיים, הנשימה שלנו עוצרת רגע/תקועה וגם יש כיווץ בגוף (נכנס לתגובה אוטומטית של קיפאון), אם לא הצלחנו לברוח או להילחם. עם השיטה הזו, במרחב בטוח, אנחנו מפעילים המנגנון הטבעי שלנו לרעוד כדי לשחרר מתח מהגוף, לווסת את המערכת העצבים ולהזרים יותר אנרגיה, להגיע למצב יותר נוכח. כשאת יכולה להיות במצב זה, יש יותר גישה לליבה, לאש שלך, יותר חיבור לאינטואיציה שלך.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

מפגש זוגי של אהבה בגוף יכול להיות פשוט, טהור ואף נשגב. כשהפשוט אינו פשוט והטהור עכור, יתכן שהגיע הזמן לשינוי. לאור השקת הספר "אהבה למעשה" נתכנס לשיחה בנושא גוף כמדריך וכמרפא למעשה האהבה. נדבר על תרבות, חינוך, ותפיסות של מיניות שפוגעות במיניות שלנו. ללא צורך להיחשף בשיחה תקבלי מידע בנדיבות איך אפשר לעבוד עם קושי, כאב, ומרחק ולפנות לצעדים מרפאים של קרבה, אמון ואהבה מרובה. נלמד על המנגנונים הגופניים ונתרגל תנועה אותנטית, קשב ונשימה אנרגטית. משתתפות הסדנה יוכלו לרכוש את הספר "אהבה למעשה" במחיר מופחת.

ציוד נדרש – כלי כתיבה

הפות והנרתיק היא מקור כוחה ועוצמתה של כל אישה. היא השער כניסה לקערת האגן שבו נמצאת אנרגיית החיים והיצירה שלנו. בסדנה ׳נשיות פראית׳ נפגוש אנרגטית, פיזית ורגשית את הפות והנרתיק שלנו דרך לימוד והכירות של האנטומיה האינטימית והאנטומיה של העונג שלנו, נעבור יחד מסע של היזכרות וחיבור מחודש לפות ולנרתיק כדי שנוכל לבנות מערכת יחסים חדשה עם המיניות שלנו. נגלה ביחד את היופי המופלא שיש לנו בין הרגליים.

*עירום ומגע לבחירה

ציוד נדרש – מראות

מנופאוזה – חברה מכוכב אחר. ללמוד להכיר את גיל המעבר מנקודת מבט אחרת, מרעננת, מעמיקה, אפילו מצחיקה. בואי להכיר את עצמך ואת גופך כפי שאולי מעולם לא חשבת שאפשר. נשוחח, ננוע, נצחק ונתחבר לידע העתיק שלנו כנשות השבט החכמות.

*מגע ועירום לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה ולונגי / סדין

סקס מג'יק! מה זה? בסדנא נכנס עמוק לעולם הטנטרה ונחקור את הקסם שבאנרגיה המינית באמצעות טקס עינוג עצמי עמוק- נשימה ומגע.

*עירום ומגע לבחירה

ציוד נדרש – מגבת, סדין, מגן מזרן/שעוונית, שמן בבקבוק שנסגר היטב, כלי כתיבה

החיבור לחומר הוא הבסיס של ההתפתחות שלנו בעולם. מין ממון מזון ככל שהחיבור יציב ונכון כך אנו יכולות לטפס לרוח ולחיות עם עוגן חזק בחומר.

את צודקת. את יודעת. מותר לך. את ראויה. בין אם את כבר בזוגיות עם האדם הנכון, רווקה, או בכל מצב אחר- אם את מרגישה שיש מקומות שבהם את לא מסופקת ומעונגת במלואך ממצב מערכת היחסים הזוגית בחייך- הצטרפי אלינו לסדנה חוויתית זו- שבאה לתת קול והכרה לכמיהות נשמתך העמוקות – כדי שהן יוכלו לצאת לאור, להתגשם גם במציאות חייך.

מופע השראה ובו סיפורים, ידע ושירים מרגשים שיסייע לכן להעז לנוע צעד אחד קדימה אל החיים שאתן רוצות לחיות. להעז להיות גדולות יותר, מעיזות יותר ולחיות חיים מלאים יותר. כי הגיעו הזמנים להם חיכינו וזה הזמן לומר "כן" בפה גדול וגם "לא בפה גדול" ולאפשר לעצמנו להיות כל מי שנולדנו להיות.

אני מזמינה אותך להמריא למעמקי ליבך, להכיר את הכוחות השונים שפועלים בך, לגעת בכמיהתך העמוקה ולחוות את האישה השלמה שאת. בסדנה ננוע דרך ועם הגוף, הנשימה והמילה למחשכי התודעה ונתחבר לנביעה של התבונה הניקבית, החושנית, האותנטית והמרפאה.

*מגע ועירום לבחירה

ציוד נדרש – שמן וסדין/מגן מזרון וכלי כתיבה

מתחילות מתנועה שמחברת ומעוררת. ואז אני מנחה לתנועה אירוטית שמשלבת סטריפטיז בזוגות שהדגש הוא מציאת תנועה מבפנים שמרגישה נעים בגוף. בסוף יש מעגל ריקודים שכל אחת תקבל במה לעוף על עצמה.

*עירום ומגע לבחירה

היוני שלי אינסופית. עמוקה, רוטטת, שואבת, עוצמתית, עדינה, רכה וטורפת בו זמנית. החלק הכי תבונתי בגוף שלי. האם אני מאפשרת לה לדבר איתי? להעניק את מתנותיה לי ולעולם? בטקס יוני גייזינג עדין ומחובר נחלוק את סודות היוני שלנו האחת עם השניה. בעזרת עוצמת הסיסטרהוד נביא מבט אוהב, נאט, נשהה, נתבונן, נסתקרן, נחקור ונסגוד לפרחי היוני היפים שלנו.

*עירום לבחירה

ציוד נדרש – סדין

האבולוציה המינית שלי- רמת החשק המיני והיחסים שלנו מושפעים מגורמים רבים. ביניהם , השושלת המשפחתית שלנו. חשבת פעם כמה השפעה יש לעבר של אמא שלך, סבתא שלך, סבתא רבא שלך על החשק שלך? על האמונות שלך? בסדנה חוויתית ניכנס פנימה לעולם המרתק של חקר האפיגנטיקה- נלמד כיצד זכרונות וחוויות בין דוריות יכולות לעבור אלינו, איך להטמיע יותר לעומק את החכמה והידע שהן העבירו אלינו ולשחרר אמונות מגבילות ודפוסים שתוקעים אותנו מלהתקדם לשלב הבא של האבולוציה האישית והמינית שלנו.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – כלי כתיבה

שבת 16.3.24

רוצה ללמוד מולטי אורגזמיות? לשם כך יש להתחבר לגוף האנרגטי. אני מזמינה אתכן לבוא כמו שאתן ולגלות צבעים חדשים בעצמכן… צדדים שקטים, נוכחים, מרגשים, פראיים, נשיים וקוסמיים. נעורר את השדה האנרגטי של הגוף בעזרת התנוחות של הטנטרה יוגה, ננוע בעדינות ובשקט עם אומנות הצ׳י קונג, ונלמד איך לייצר התמרה אנרגטית פיזית דרך מדיטציה מעולם הטאואיזם הנשי… לקינוח נרקוד את עצמנו וליבנו יחד עם טכניקות קסומות מהריקוד ההודי העתיק.

*מגע לבחירה

תרגול יין yin יוגה, זה זמן למפגש עומק עם הגוף שלך. ממש כמו דייט, רק את והוא. בלי לדחוק אותו לקצה בלי למתוח אותו יותר מידי ובלי להתנשף או להזיע. יש כל כך הרבה מתנות באימון הזה. מוזמנות לנסות הגוף שלכן יודה לכן אחר כך.

*עירום לבחירה

רכות, חושניות וארוטיות. היכן האיכויות הללו נמצאות בחיינו ומה יכול לעורר אותנו להתחבר אליהן עוד יותר?

בסדנה נשחק ונרקוד עם המסתורין והחושניות של הצעיף, עם מה שהיינו רוצות לכסות ולחשוף. נשתמש הצעיף כמו גשר אל עומקנו האינטימי וחושניותנו. 

גשר המחבר אותנו לחגיגה של תנועה וצבע בין בדים מתערטלים באוויר.

*עירום לבחירה

*ציוד נדרש – בגדים נוחים

אז למה מיניות זה לא פשוט? אנחנו יצורים מיניים, הגענו לעולם דרך מיניות, כולנו יודעות איך זה נראה…
מה השתבש לנו בדרך? כמה זה קשור אלי? כמה להורים? לסביבה? לאקס שהעיר לי הערה מעליבה? ומה עושות עם האתגרים האלה? מי בכלל זקוקה לכל ההתפתחות הזו דרך עבודה על מיניות? ולמה זה טוב לנו. האם אני חייבת להיות בקשר כדי לעבור את המסע המיני שלי באופן מיטיב? האם החיים בצל טראומה זה לכל החיים? ומה עושות עם הרף שרק הולך ועולה לגבי איך זה נראה אישה שהיא בהגשמה ופריחה מינית? על כל זה וגם על העניינים האישיים שכל אחת מכן מוזמנת להביא בשיח נשי, פתוח, בטוח, כנה ומאיר עיניים וגוף. בואי כמו שאת:)

מעגל שיח על א-מונוגמיה. נדבר על קשיים ואתגרים, וגם כמיהות ושמחות שעולים בבחירה בא-מונוגמיה. נתהה ביחד על דרכי פעולה והתמודדויות, ובעיקר ננרמל את כל הרגשות שעולים בנו בא-מונוגמיה וניתן להם מקום. מתאים גם למי שכבר חיות א-מונוגמיה וגם למי שמתעניינות.

השדיים שלנו נושאים בתוכם סיפור אישי וסיפור נשי קולקטיבי. בסדנא זו נלמד להתחבר אל עצמנו דרך החיבור לשדיים שלנו. בסביבה מרפאת של עוצמה נשית ,נסייע זו לזו לרפא ולהעצים את האנרגיה של השדיים והלב שלנו. נתחבר עם אחיותינו דרך עיסוי שדיים אחת לשנייה. נשחרר את מה שלא משרת אותנו ונזמן אהבה פנימה.

*עירום ומגע לבחירה

ציוד נדרש – מגבת, סדין, מגן מזרן/שעוונית, שמן בבקבוק שנסגר היטב, כלי כתיבה

נקבה זו מהות שנולדתי איתה. אך אם לא הייתה שם אמא נקבית לחנוך אותי מה היא נקבה, מה הן תכונותיה, איך היא מבטאת את עצמה שמחוברת לעוצמה שבחולשה…איך אדע להתחבר שוב חזרה פנימה אלייך? מה הדרך? מתגעגעת להכיר שוב את מהותך הנקבית….אם כן מחכה לך…

מעגל שיח ודיון בו נחקור מנגנונים של שליטה וונוקשות בחיים. למה ככ מפחיד לשחרר שליטה, להתמסר ולהתחבר לרצונות הכמוסים שלנו. למה התמסרות נתפסת ככניעה או חולשה ואיך אפשר לשנות את המצב הזה תוך תירגול ושינו תודעתי. הצעות איך להכיר את עצמינו טוב יותר , פחות ביקורת ושיפוט ויותר סקרנות ואומץ ולהיות על הדרך של התפתחות אישית מעצימה.

מה זה בכלל טנטרה?
איך אני יכולה לשלב טנטרה בחיי האהבה שלי?
מה אני יכולה לעשות כדי להגביר את הנוכחות והיכולת לחוש עונג בגוף שלי?
בחלק הראשון הרצאה. בחלק השני תרגול.
*מגע לבחירה.

How does Yoni Steam work? Where does it come from? What can it help with? Which plants to use? How long and when to steam? The first part of this workshop will focus more on the theory and will give you the tools to understand the practice and implement it at home. The second part will be a practice to anchor this knowledge into your body. This ritual will be focused on connecting to your sensuality and raising sensitivity in the Yoni through the steam. Come with a pair, you will go in turn and while one is steaming, the other will hold space and assist her in her ritual.

*מגע לבחירה

ציוד נדרש – towel, long skirt, writing tools, sign a waiver before coming to the workshop

בסדנה נתרגל חיבור כיפי, משחקי ועמוק לקול שלנו, ולאפשרויות הביטוי שלנו. נלמד איך להביא מהות אמיתית, חשופה ואותנטית דרך הקול ביחד עם שובבות ודיוואיות, מלשון דיווה:) נלמד להניע אנרגיה רגשית עם הקול, וניזכר כמה לשיר ביחד זה כיף!

הרחבת הנוכחות האירוטית, החושנית, הקורנת שלנו דרך מפתחות הקסם של הכוהנות – התמלאות והטענה הדדית בין נשים. כמו במקדשי האלה של פעם, נפגשות כדי לקבל הזנה, לעטוף ולהיעטף באהבה ויופי, לשחק, להתענג, להזרים את אנרגיית החיים החושנית ולהעצים את נוכחות האלה שבתוכנו. מהיכל הזהב אנחנו יוצאות מלאות ומוכנות לפגוש את החיים. הסדנה אינה עוסקת במיניות בין נשים אך כן כוללת בתוכה מגע חושני אחת בשנייה (כל אחת כמה שמתאים לה) כאמצעי לחיבור, העצמה, ואפשרות לחוות שחרור של רעיונות ודפוסים שקשורים בחיבור חושני בין נשים.

*מגע ועירום לבחירה

סדנאת חיבור לגוף ולכוחות והיופי שבכל אחת ואחת. נתקלף ונתקרב דרך עבודה אישית עם הגוף, נשחרר דפוסים ישנים שאינם משרתים את מי שאני היום, וננסח אמיתות חדשות. העבודה נעשית תוך תמיכה ממעגל האחיות המשתתפות בסדנא, ובליווי נקודת המבט הנוספת של המצלמה. כל משתתפת תקבל סט צילומים הכולל תמונות אישיות שלה ממהלך הסדנא שבסופה גם יינתן מיני סשן אישי. העירום בסדנא הוא אופציונלי, אך מומלץ כן להתקלף, כל משתתפת תבחר את רמת החשיפה הנכונה לה ברגע.

*עירום לבחירה

ננשום יחד ונתחיל לנחות בעזרת מגע מדיטטיבי שמתבסס על לחיצות ומתיחות עדינות על הבגדים שבעזרתן נגיע לתנוחות של יוגה שעוזרות לנו לאזן את האנרגיה, לשחרר את מה שאנחנו בוחרות להשיל מאיתנו ולהתחבר חזרה לאדמה, באמצעות מגע מלא ואוהב, הסדנה בלבוש מלא ואינה כוללת מגע מיני או מיניות כלל.

ציוד נדרש – סדין

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

מנחות

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למינ-יות מודעת ומכשפה מודרנית. הנחתה כבר עשרות סדנאות לנשים, גברים וזוגות על שפיכה נשית ואור-גזמיות נשית. אוהבת מאוד מרחבים פתוחים שבהם יש מקום למחקר מיני תודעתי. לומדת וחוקרת לעומק את גוף האישה המופלא על כל רבדיו ומלווה נשים בריפוי אישי, גופני ותודעתי.

אילוש מרמלשטיין

אילוש מרמלשטיין

רקדנית ואומנית, סטודנטית לרפואה סינית, הנחיית קבוצות ועיסוי, חווה ריפוי באמצעות תנועה ומגע ומאמינה בפוטנציאל האינסופי של כל מפגש, עם עצמך ועם אחרים.

אפרת בוסתן שומר

אפרת בוסתן שומר

מנחת טנטרה וותיקה. מנחת סדנאות ומפיקה. מנטורית ומאמנת אישית. מלווה נשים וזוגות בתהליכי התפתחות אישית, זוגיות ומיניות. אישה של אהבה, חברות, של רכות ,צבע ומשיכות מכחול.

ורד אמיליה שוורץ

ורד אמיליה שוורץ

מטפלת בהבעה ויצירה (M.A), צועדת בנתיבי החופש והרוח. אמא, קוסמת, מרפאה. מחברת בין עולמות ויוצרת מציאות.

טלי זמיר

טלי זמיר

מטפלת גופנפש,בעלת קליניקות פרטית ומבית היוצרות של ״קינק גיימז״ , מנגישה את עולם השליטה וההתמסרות ממקום של ריפוי, תקשורת קרובה והכרת העצמי. מאירה ומעירה מקומות שנחשבים לטאבו בחברה. מעבירה יידע רחב ומרחיב תודעה באופן איטי, מונחה, מוקפד ובטוח.

ליאת ליליאן

ליאת ליליאן

מטפלת גופנפש,בעלת קליניקות פרטית ומבית היוצרות של ״קינק גיימז״, מנגישה את עולם השליטה וההתמסרות ממקום של ריפוי, תקשורת קרובה והכרת העצמי. מאירה ומעירה מקומות שנחשבים לטאבו בחברה. מעבירה יידע רחב ומרחיב תודעה באופן איטי, מונחה, מוקפד ובטוח.

מלינה רימברג

מלינה רימברג

מנחה לאינטימיות, מיניות ומערכות יחסים בדרך הטנטרה ועבודה סומאטית. מורה ליוגה כ- 15 שנים. מלווה נשים וזוגות בקליניקה ובסדנאות פרטיות וקבוצתיות בדרך הטנטרה. התשוקה שלי היא להנגיש את דרך הטנטרה המסורתית והמודרנית ולאפשר לא.נשים לחיות חיים מלאי תשוקה, בריאות והגשמה.

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

ראדיקה סופי שילה

ראדיקה סופי שילה

מנחה למיניות מודעת וטנטרה. מלווה נשים, גברים וזוגות בחיבור אל הגוף והלב, לחיים של עוצמה וחופש. מפגשים אישיים, מעגלים, סדנאות, הרצאות. מצלמת- ככלי להעצמה וריפוי.

שירי אביבי אטמי

שירי אביבי אטמי

שירי אביבי – אטמי (Ma Atmi Mukti) בוגרת התוכנית להכשרת מנחים בשיטת מאר״ג, מנחת קבוצות, מלווה יחידים וזוגות בתהליכי חיים. פוגשת, מקשיבה ומרגישה. נוגעת בלבבות ועושה קסמים בקליניקה בפרדס חנה. חוקרת חופש ידועה. פוסעת במסע לגילוי החופש הפנימי המוחלט והאינסופי.

אבישג חיה כספי

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת המרכז הישראלי לאומנות האהבה. מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות משנת 2000 בארץ ובעולם. מרצה ומנחה את הקורס להכשרת מנחים ומטפלים במיניות מודעת. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, ונשים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), SkyDancing Tantra School, U.S.A עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה, מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות. רקע: תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. אמא למאיה.

אלזה דוילארד

אלזה דוילארד

Elsa is a feminine embodiment mentor, she has spent the last 10 years studying & practicing holistic gynecology, tantra, psychotherapy, and sacred feminine history, dances and rituals. Today she shares this knowledge to help women reconnect to their body's widsom, sensuality and flow in private sessions and workshops.

דהניה

דהניה

מייסדת את "סמדהי-טנטרה, יוגה ומערכות יחסים", מטפלת בפסיכותרפיה גופנית, מורה לטנטרה יוגה, מנחה לאינטימיות וטנטרה, מדיטציות של אושו, בהקטי יוגה, מלווה יחידים וזוגות בחניכות טנטריות ובשיטת תקשורת מקרבת, ו-תלמידה של החיים.

חן עין הבר

חן עין הבר

מייסדת ב- co את "פשטות" - המרכז ללימודי פסיכותרפיה מבוססת נשימה והתמקדות FOBP. מלמדת בתוכנית להכשרת מטפלים, ומסמיכה בהתמקדות הסמכה בינלאומית. מטפלת FOBP בקליניקה פרטית.

יעל אלעד

יעל אלעד

מנחה קבוצות ומעגלי נשים, מורה לתקשורת אינטימית ומלווה תהליכי חיבור למיניות ולגוף. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים! סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית, בוגרת התוכנית להנחית קבוצות באוני' ת"א, התוכנית להכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת והתוכנית לליווי מיני בגישה הסומטית. וגם, בפשטות – אישה, במסע חייה, שמוצאת ריפוי בתוך מעגלים שמאפשרים אמת וקרבה.

לנה ליילה מטליצקי

לנה ליילה מטליצקי

מייסדת שיטת core sexual healing שעוזרת לחווט מחדש הרגלי מיניות ו/ או לטפל באתגרים במיניות דרך החוויה של הגוף. חוקרת נלהבת של נסתרות האגן, מדריכת פילאטיס ותנועה, מתרגלת טנטרה ופאולה, לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית.

מעין אורה גרבר

מעין אורה גרבר

(MA) מטפלת בפסיכותרפיה גופנית בפרטים וזוגות, מרצה ומנחה למיניות מעצימה. מתמחה גם בעבודה עם חרדה וטראומה, ובליווי להתפתחות אישית ורוחנית. שוזרת עולמות של תרפיה מערבית ואלטרנטיבית ליצירת ליווי הוליסטי להולכות איתי בדרך.

פליאה ברי

פליאה ברי

יוצרת מרחבים לתהליכי התפתחות רגשית מינית תודעתית ורוחנית. בעלת תואר שני M.Sc. במדעי המוח הקליניים מאוניברסיטת תל-אביב. מלווה זוגות בתהליכי חמלה, אהבה והעצמה זוגית דרך קריאת מפות זוגיות של העיצוב האנושי. מתמחה בריפוי מיניות נשית, וכאבים באיבר המין.

רותי פורר

רותי פורר

אני תרפיסתית מינית וטנטרה בגישה סומטית (בוגרת אישתר) ועובדת עם טראומה ויוגה תרפיה. אני מחפשת אותנטיות וחיבור. אני עובדת עם הרבה כלים דרך הגוף, לשחרר ולעבד לחץ, לחווט מחדש את מערכת העצבים, וליצור נתיבים חדשים עם אמבודימנט והזרמת אנרגיה.

שרון כרמל

שרון כרמל

אני מלמדת קורסים וסדנאות בגישת התקשורת מקרבת ו"המצפן". ב-2022 ייסדתי את תכנית הלימודים "רקמה" - תכנית הכשרה בפיתוח ארגוני וקהילתי למען התארגנות מיטיבה. אני מגשרת ומנחה דיאלוגים בין קבוצות במצבי קונפליקט, והכי נהנית ללוות זוגות בקליניקה שלי בהדר או בזום.

אורטל אלטרמן

אורטל אלטרמן

פסיכולוגית, מנחה ומרצה בנושא אומץ והגשמה עצמית. מלווה נשים ואנשים ומכשירה מאות אנשי מקצוע בשנה בליווי תהליכי שינוי

אמיהלי מעין חיים

אמיהלי מעין חיים

אשת רפואה, מנחה ומלווה תהליכים. מלמדת ומאוהבת בעונג, משחק וקסם כדרך לריפוי וצמיחה. מחברת בין חכמה עתיקה והשראה חדשה, בין עולמות המסתורין והספיריט לבין גוף, קול, לב ואהבה לאנושיות שבנו. משלבת עומק ורגישות עם משחקיות ושובבות. מוסיקאית, יוצרת מרחבים טקסיים, סדנאות וריטריטים ומלווה א.נשים בישראל ובחו"ל מעל 15 שנים.

דנה כהן

דנה כהן

אמא לחמישה, בוגרת בת דור, Amor De Dios Madrid, Steps On Brodway N.Y ועוד. הופיעה בארץ ובעולם, לימדה מחול ותנועה במקומות שונים ביניהם סטודיו B, בי''ס למדרש ולמחול סיהרה, מכללת הרצוג במסלול B.A משלב אמניות עם מדרשת זוהר בת עין ועוד. בשנים האחרונות מלמדת שכלול תודעת גוף בריקוד, במיניות ובשיקום הגוף הנשי. נוגעת ומניעה אוכלוסיות וגופים במצבים מגוונים. רוקדת בקבוצה לקונטקט ירושלים.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

יעל קרן אור

יעל קרן אור

מנחה תהליכים לאינטימיות ומיניות מודעת לזוגות ונשים בכלים מעולם הטנטרה תרפיה. מומחית לשפיכה נשית. מנחת סדנאות לנשים וזוגות.

מור דואני

מור דואני

מרצה, מטפלת, ומנחת מעגלי נשים בעלת ותק וניסיון של יותר מ-25 שנים.
משלבת את כל הידע והניסיון הרחב שיש לה בנתורופתיה, תזונה, שיאצו, NLP, דמיון מודרך, מדיטציה ומגע. "הגענו לחיות בשמחה ואנו יכולות לאזן את עצמנו בכל רגע ורגע על נתיב חיינו" - הוא האני מאמין שלה.

מורן גוטליב שמש

מורן גוטליב שמש

מנחה למיניות מודעת ובריאה. מלווה נשים, גברים וזוגות. מנחה ומפיקה סדנאות. יוצרת ומנחה סדנאות והפקות מבית מארג. צועדת עם נשים וגברים בתקופת ההריון ולאחריו בתוך השינויים המבורכים שההתעגלות מביאה עימה ברבדי המיניות, הלב והנשיות . מלווה זוגות צעירים לצורך קבלת כלים ראשונים , חוויתיים ועמוקים אל ארסנל הכלים שכל זוג ישמח שיהיה לו בבניית זוגיות ובית. יוצרת עם זוגות וותיקים את המרחב החדש לאהבה ומיניות פועמת ובריאה. מנחה הורים ביצירת שיח פתוח ובטוח על מיניות הילדים ובני הנוער.

נועה פז

נועה פז

נועה פז - א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט.

קטי קמחי

קטי קמחי

מתמחה בשילוב שבין התמקדות וטיפול מיני, ומלווה יחידים וזוגות מזה 15 שנה. מפתחת S.H.I.F.T - Sexual Healing On Focusing Therapy

רותי פריש

רותי פריש

אחת מהנשים המנוסות ביותר בשדה הטנטרי הנשי בארץ, מצוות מפיקי הטנטריקס. עוסקת ביוגה נשית ובחיבור לעונג. היצירות האחרונות שלה עוסקות בהפעלה של בלוטת האצטרובל וחניכה של נשים עם הטבע. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה.

איילת וייל

איילת וייל

אני מטפלת מזה 20 שנה במאות נשים בשיטות שפותחו מהקשבה פנימית. מעבירה סדנאות "מסע איילות" וסדנאות מודעות ברחבי הארץ.

אנדראה היימן

אנדראה היימן

אנדראה מגיעה אליכן עם ניסיון של כ-20 שנה כמעסה ומנחה. השיטה הייחודית שמטפלת בה, מאפשרת קרקוע , חיבור לגוף והגמשה של המפרקים (והגוף בכלל).

גלי כהן

גלי כהן

תלמידה נצחית. מלווה ותומכת בתהליכי ריפוי והתפתחות אישיים בקליניקה בת"א. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגייה וסוציולוגייה. מדריכת כושר ומורה ליוגה מוסמכת. בשנים האחרונות חוקרת את תחום המיניות- אהבה- רגש- גוף ומלווה יחידים/ות וזוגות בתהליכים אישיים ובסדנאות בדרך הטנטרה וכלים נוספים. רקדנית. רואה בריקוד דרך לצלול פנימה, להתחבר, לשחרר, להניע, ולהתרחב החוצה. אחד הכלים התרפוייטיים והעצמתיים שמכירה לחיבור, ביטוי וריפוי.

וירשה

וירשה

מורה לניה ולאלמנט החמישי. מאמינה גדולה בחיבור בין הרוח לגוף. רוקדת את החיים ורוקדת חיבורים.

טל רומן

טל רומן

מנחה מרצה ומלווה כבר מעל ל-8 שנים בתחומי היחסים והמיניות הבריאה. בעלת הכשרות של פסיכותרפיה גופנית והכשרות שונות בתחום המיניות האלטרנטיבית והעבודה הרגשית.

יפית ירימי

יפית ירימי

מנחת טנטרה ומיניות מקודשת בשיטת מארג. יוצרת סדנאות והרצאות של ״האומץ לגעת״ מנטורית להתפתחות, מודעות והעצמה. Bed במנהל חינוכי, מנחת קבוצות הורים מכון אדלר, יוגה צחוק, מחול מזרחי, מעגלי שירה מקודשת.

מירי הרגש

מירי הרגש

אומנית, ציירת, מטפלת בפסיכותראפיה בשיטת ההקומי ומורה לאומנות ותיאטרון. למדתי במדרשה למורים לאומנות, והובלתי מגמת ציור. היו לי תערוכות בגלריה -1 בתל אביב מוזיאון ישראל. כיום מעבירה סדנאות טיפוליות וגם כייפיות בסטודיו שלי באלפי מנשה. * סדנת ציור יוני * סדנת הדפס שמש * קורס הכנת יומן ויזואלי

נעמה אור

נעמה אור

אמנית מוסיקה, זמרת ופסנתרנית. מנחה סדנאות קוליות של חיבור ללב, לגוף ולתפילת הנשמה. אמא למתן ועדן ובת זוג לדניאל קישינובסקי, יחד מנחים סדנאות לזוגיות relationshift

קרן שליו

קרן שליו

אמא לשלוש מתבגרות, בת זוג, אישה, בת, חברה, צלמת, זמרת, חולמת ולוחמת. בעברי מורה למוסיקה ומנחת מעגלי אימהות לאחר לידה. מצלמת בסטודיו בחדרה, בטבע, ובסביבה הטבעית של המצולמים בביתם או בעבודה לפי הצורך. דרך הצילום מלווה א.נשים בתהליכי התפתחות והעמקה פנימה. מסתכלת על מה שיש כאן ועכשיו באופן כנה ומיטיב, ומתעדת בטבעיות עדינה את הקסם של הרגע. מאמינה בחופש, באמת נקיה, ובחיבור ללב הפתוח והיופי שקיים בכל אחד ואחת.

רותם רם

רותם רם

מנחת סדנאות תנועה אינטואיטיבית מדיטטיבית. לומדת וחוקרת את שפת הגוף, מי-ניות טבעית ואהבה על שלל גווניה.

סתיו Sultana

סתיו Sultana

דיג'ית ורקדנית בטן שמנגנת מסעות מוזיקליים בשילוב של מוזיקה מהמזרח התיכון, דאון טמפו ואפרו ביט. מביאה צבעוניות ועומק אל המרחב המוזיקלי

רוצה להרשם ולהטען באנרגיה חדשה אבל מתלבטת ויש לך שאלות?

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל eshnashit@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל? לחצי כאן

רוצה לשמור לך מקום במחיר מוזל?
לחצי כאן

אש נשית מציעה 12 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

eshnashit@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה