הפסטיבל כבר התרחש – הישארו מעודכנים כדי לדעת על התאריך החדש

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

התכנסות אש נשית* ~בצבע~

אש נשית* מגיעה לעיר הגדולה, ומזמינה אותך להתכנסות לנשים* בלבד. הממוקדת בתחום של יחסים, אינטימיות, ומ^יניות. יום אחד של סדנאות, הרצאות ומעגלי שיח עם מנחות מרתקות במיוחד.

יש אפשרות לרכוש כרטיס המאפשר כניסה לכל הסדנאות.
או כרטיס כניסה למרחב מינגלינג ומפגשי חיבורים המונחים המאפשרים הזדמנות להפגש, להכיר, ליצור חברויות חדשות, לחזק את הקהילתיות ואולי אפילו להכיר אהבה חדשה.

יום שישי 29.4

ביפו, ליד שוק הפישפשים במקום יפייפה בשם שרעביה

כרטיסים כניסה לכל הסדנאות:
180 שח ל35 כרטיסים ראשונים.
220 שח ל35 כרטיסים במדרגה שניה.
250 שח ל35 כרטיסים אחרונים.

כרטיס כניסה למפגשי החיבורים בלבד 50 שח.

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

בואי ליום של העשרה, יום שממנו תצאי עשירה יותר בכלים להעמקת מערכות היחסים בחייך.
דרך המפגש עם העונג, הכאב, המורכבות של כל מה שמעסיק אותנו ובמיוחד עם עוד נשים* כמוך שהולכות בדרך, שואלות שאלות ולא מוותרות על עומק, אינטימיות והתפתחות.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של אש נשית*, אפשר לומר –
הולכות ביחד בדרך של אהבה עצמית עמוקה.

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

 

מפיקות הכנס

נועה פז

נועה פז

א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאמורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

תכניה

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס המלא כולל את כל הסדנאות, הרצאות, מעגלי השיח לבחירתך.
בכל סדנא התרגול המשמעותי ביותר הוא להיות קשובה לעצמך ולעשות אך ורק מה, וכמה שנכון לך.
הפסטיבל מיועד לנשים* מעל גיל 18 בלבד.

פירוט על התוכן

לחצי על שם הסדנא לפרטים נוספים

שישי 29.4.22

סדנא חווייתית גופרגשית לכל מי שרוצה לחקור את העונג והעוצמה של האישה* הקווירית שבתוכה – סדנא שתשלב עבודת קלפים עם מיקוד בגוף.

סדנה בה נבין מהן הטעויות הגדולות שאנו עושות ברווקות וכיצד ניתן להתגבר עליהן, נבדוק מה נכון לנו בבחירת בני/ות זוג ואיך ממגנטים לעצמנו את בני הזוג המתאימים ביותר.

ציוד – כלי כתיבה

בואו נדבר, נדבר על הכל. על כל מה שעולה בי, על איך הייתי פעם ואיך אני היום. ומה למדתי בדרך. מה תמך בי והיה נקודת אור, עם איזה אתגר אני מתמודדת עכשיו. איפה אני מרגישה לבד, ועל מה קשה לי לדבר ועל מה אני כל הזמן מדברת. מעגל נשים*. מהדהדות, מקבלות ומעניקות השראה, מאירות אור על מה שבחושך.

לפעמים זה לא כל כך קל להכיר נשים חדשות. סתם ככה להתחיל לדבר…ועל מה? אולי זה מביך, מאולץ, לא זורם, לא קשור. אז יצרנו הזדמנות למרחב שבו אפשר להכיר נשים – פשוט ככה. אולי כאלו שיהיה לי כיף לפגוש באירועים, אולי כאלו שיהיה לי כיף לשמור איתן על קשר, ומי יודעת…אולי אפילו להכיר אהבה גדולה.
אולי אני אכיר מישהי שממש דומה לי , או כזאת הפוכה ממני כל כך . כמה מסקרן זה , שלכל אחת יש את החוויות חיים שלה, הנסיון שלה. הדברים שמצחיקים אותה, שחשובים לה.
כמה נדיר, להפגש ככה בעיניים טובות, בלב קשוב, בפשטות.
נשים מכל הארץ, מכל הגוונים.
בשילוב של קלילות ועומק, במרחב מונחה שבו נתחלק לקבוצות קטנות ונקבל שאלונים מנחים בנושא של יחסים, אינטימיות אהבה ועוד….

עונג מעגן – תנועות עדינות בחלון הסיבולת ובספקטרום המגדרי-מיני. עונג קווירי נושם המחבר בין הגוף החש לוויסות. בצעדים קטנטנים.

ציוד – כלי כתיבה

מעגל ההסכמה עוזר ביצירת חוויה טובה, כיפית ומשחררת במגע בין פרטנרים.ות (מיני או לא מיני). בסדנה נרכוש כלים פרקטיים שיעזרו לזהות את הגבולות האישיים שלנו ולדבר עליהם, ונתאמן בהגברת הקשב לעצמנו ולפרטנר.ית.

*מגע אופציונאלי

בסדנא נלמד על נשימות שמעצימות את החיבור לגוף, ועל התמרת אנרגיה- שהיא המרכז בתירגול הטנטרי. נבין את הקשר בין התרגול הטנטרי לנשימה, לחיים של חיבור, ולמיניות מעצימה, וכמובן-נתרגל.

אורגז-מה? נשים שואפות לחוות את רגע השיא הזה שנקרא ״אורגזמה״ וזה יכול להיות מאתגר. מאידך, חלקנו מתוסכלות כי לא מצליחות להביא את הפרטנר.ית שלנו לסיפוק מיני.

יש לי סוד בשבילכן – אורגזמה היא תופעת לוואי של הגוף בזמן שהוא נמצא בעונג שיא.
בהרצאה זו תלמדו על 5 המפתחות לפתיחת הגוף לעונג שיא שיביאו את הפאנצ' הסופי של התהליך, בעונג ובסיפוק מיירבי אפילו למולטי אורגזמיות.

מגע הוא צורך אנושי בסיסי. מגע נעים ומרגיע גורם לגוף לייצר אוסיטוצין, ואנדורפינים ולהשפיע ממש על מצב הרוח ואיך שאנחנו רואות את העולם.
כדי שמגע יהיה מעצים אנחנו צריכות להיות קשובות לגבולות של עצמינו ולתקשר אותם בבהירות. ואת זה נחקור במפגש.

דרך הקשבה אמפטית לגופנו הפיזי נחדד את הרגישות, התחושתיות, והמודעות הפיזית כדי לאפשר חופש תנועה, סקרנות, ולגיטימציה קודם כל לעצמנו אנו ומתוך זה לאפשר
מפגש עם גוף אחר.

אהוב.ה שלך עובר.ת שינוי משמעותי וגדול בחייה.ו. זה משפיע על כל צד בחייו.ה, על הזוגיות שלכן ולבסוף גם עלייך. את לצידה.ו, תומכת, אוהבת, קשובה ועוזרת. וגם עלייך עובר משהו. גם את מושפעת. אבל את המלווה, זה הרי לא שלך, זה שלה.ו. ובכל זאת, יש לך מקום לשתף מה עובר עלייך? לספר איך מה שקורה לה מטלטל גם אותך? ההשפעות על היחסים שלכםן? להיות במרכז של סיפור חייך ? במעגל ניתן מקום להשפעה המשמעותית ששינוי בחיי אהוב.ה עושה בחיינו. נכיר בכך שמדובר בחיים שלה.ו ובכל זאת נשים אותנו במרכז, המלוות, התומכות, הנמצאות שם. המעגל פונה בעיקר לנשים שפרטנריות.ים שלהן בתהליך טרנזישן (בצורותיו השונות) אולם יהיה מקום לשמוע גם על שינוים ואירועי חיים אחרים.

במפגש הזה נקבל שאלונים שמאפשרים לנו להפגש קצת יותר לעומק. להביא יותר כנות, יותר חשיפות, יותר אוטנטיות.
וכל זאת כשאת תמיד בוחרת על מה וכמה מתאים לך לענות.
במרחב שמוקדש לאימון ה"שריר" של האינטימיות. הסקרנות , הפירגון והקבלה.

הצטרפי אלינו למרחב של חיבורי גוף.
במסע ללא מילים דרך תנועה וכלים מקונטקט איפרוביזציה, נפתח ערוץ של מגע קשוב ונתחבר לאינסטינקט הטבעי של הגוף.
נרגיש את עצמנו ומשם ניתן לחיבור בתוך תנועה לנבוע ולזרום לריקוד משותף של הלב.

*מגע אופציונאלי

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

פסטיבל אש נשית* בצבע מתאים לך אם את מחפשת:

מקום שבו אפשר לדבר על הכל.
לקבל כלים להעצמת היכולת לחוש עונג.
כלים לפגוש את הגוף, ליצור בו תנועה וריפוי.

מנחות

ראדיקה סופי

ראדיקה סופי

מנחה בדרך הטנטרה למיניות מודעת, יחסים ואינטימיות. מלווה בדרך חזרה אל הגוף, לחיים של אהבה, תשוקה וחופש. מורה לטנטרה יוגה, צלמת.

לימור בנדל

לימור בנדל

מטפלת זוגית ומינית מומחית ביצירת חשק מיני ותשוקה בזוגיות לאורך שנים. מורה לטנטרה טיבטית, מלווה זוגות להעמקת הקשר הריגשי והאינטימי ביינהם. מעל שני עשורים מנחה ומרצה סדנאות בתחום המשיכה המינית, יצירת מרחב אירוטי זוגי וחיבור למיניות בריאה ומעצימה. מאפשרת לזוגות להתאהב מחדש גם אחרי עשרות שנים ביחד.

עמית פל

עמית פל

עו"ס, פסיכותרפיסטית, אשה טרנסית, בי סקסואלית ופוליאורית. עובדת בקופת חולים לאומית בתחום בריאות הנפש בין היתר אחראית על הטיפול בקהילת הקשת הטרנסית בקופה. אקטביסטית בקהילה הטרנסית, חברה בוועדות הכנסת הרלוונטיות, מעבירה סדנאות והרצאות במוסדות לבריאות הנפש כמו גם בפסטיבלים.

איילת נתן

איילת נתן

מטפלת בפסיכותרפיה מבוססת גוף, מטפלת פרטנית גם ובעיקר באוכלוסיות להטב"קיות ואלטרנטיביות (א-מונוגמיה וקינק). מרצה ומנחה סדנאות בקווירבודימנט - החוויה הגופנית-נפשית להטב"קית. הן עבור הקהילה הגאה, והן עבור קהל שאינו מהקהילה. מעבירה הכשרות למטפלימות בנושא טיפול להטב"ק פרנדלי. לסבית וקווירית, שחווה את החיים עם ודרך הגוף.

מעיין סבח

מעיין סבח

מנחת קבוצות ומחנכת מינית מוסמכת . מנחה בגישה רגשית, סומטית וקווירית אפירמטיבית (מאשררת) . אקטיביסטית , יזמית #מרחב_Mיני_מקרב - מרחב וירטואלי לסקרניםות לתכנים של מיניות,תרבות ומגדרים.

ענבר ארצי

ענבר ארצי

קווירית בהוויתי, דוגלת בכנות רדיקלית ותקשורת מוגזמת. עוסקת בחינוך, מנחת מסיבות כרבולים ומעריצה של גבולות בריאים.

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית, מטפלת ומדריכת פלדנקרייז בעלת רקע עשיר מעולם המחול, פילטיס שיקומי, מיניות מודעת ועוד.

מנדי מיכאלי

מנדי מיכאלי

תרפיסטית גוףנפש בשילוב תרפיות מגע ממזרח ומערב ועבודה אנרגטית. חוקרת נלהבת של הגוף והנפש ובמיוחד עבודת גוף לריפוי עצמי,תנועה חופשית ומציאת החיבור הטבעי בתנועה משותפת.

ליגד גרנית

ליגד גרנית

מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית מנחת סדנאות. מתמחה בהגשמת זוגיות, והתמודדות עם דיכאון וחרדה. חוקרת מערכות יחסים, אינטימיות ורגישות אנרגטית כבר למעלה מ14 שנה.

נועה פז

נועה פז

א-מונוגמית, ביסקסואלית וקווירית בעלת הפודקאסט שמנות מדברות והפודקאסט פוליקאסט

אני רוצה להרשם להתכנסות אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל eshnashit@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

לחצי כאן לרכישת כרטיס להתכנסות אש נשית* בצבע

הפצת ההתכנסות היא הדבר הכי מאתגר. ונשמח לכל תמיכה.

אם ממש בא לך להצטרף לצוות היחצניות. ספרי לנו ונשלח לך מידע.

eshnashit@gmail.com