כנס עפות גבוה

נשים רבות מספרות על הכניסה לגיל המעבר כסוג של משבר. מקום של חיפוש. של הרבה שאלות שנשאלות. ושינויים גדולים.

החלטתי הפעם להקדיש כנס שלם לנושא. להביא אל האור נושאים לא מדוברים, לתת הרבה מידע שיאפשר בחירה מודעת של כל אחת בדרך המתאימה לה. ולהכיר לכן נשים מעוררות השראה רבה בדרכן.

הכנס התקיים, כעת אפשר לרכוש את ההקלטות ב100 שח בלבד והן זמינות לצפייה עד סוף ספטמבר.

רביעי - שישי 21-23.7.21
אצלך במקום שנוח לך, כנס מקוון (רובו יוקלט)
180 לכרטיס אחד
300 לזוג כרטיסים (150 לכרטיס)

*10 מההכנסות נתרמות לאיגוד שמ"פ המקדם בריאות נשית

אבישג מאיה זלוף מזמינה אתכן ל-3 ימים המוקדשים לטרום גיל המעבר וגיל המעבר 
כנס זה מיועד לנשים

רוב הכנס יוקלט, ההקלטות יהיו זמינות למשך חודשים, כך שתוכלי לצפות בקצב האישי שלך. 
הכרטיס שלך כולל כניסה גם לבן/ת הזוג שלך ל2 משבצות התוכן המיועדות להם/ן

 

אנחנו מזמינות אותך לכנס הרחב והמקיף ביותר מסוגו בארץ, שבו נעלה את המודעות לתופעה, ניצור מרחב שבו נעשה סדר בבלאגן, נבין את התופעה מכיוונים שונים וגישות שונות, ונקבל כלים וזוויות מבט חדשות אל עבר ריפוי שלם והוליסטי.

מרצות ומנחות הכנס הינן מטפלות ונשות מקצוע החוקרות את הפנים או הזוויות השונות ששנות התבונה מביאות איתן, כל אחת תביא את הזווית הייחודית שלה. יש לנו בכנס רופאות, פיזיותרפיסטיות רצפת אגן, מטפלות ברפואה טבעית, מטפלות גוף נפש, מורות ליוגה נשית ועוד. 

אני מאמינה שגיל המעבר הוא הזדמנות אדירה לצמיחה , שגשוג וחגיגה של עצמך 

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

רביעי 21.7.21

מסע הגיבורה הנשי טומן בחובו את סוגיות החיים הנשיות – מקבלת הווסת, דרך שנות הפוריות והמעבר לגיל התבונה. הדבר העובר דרך כל המסע שלנו הוא חוסר שליטה. אנחנו יכולות להכיר את המחזוריות שלנו, אבל לא נדע בדיוק מתי הווסת תגיע בפעם הראשונה. או האחרונה. אין לנו שליטה על זה. אנחנו יכולות לקחת אחריות, להכיר, להיעזר בכוחות המחזוריים שלנו . כשאנחנו מעיזות לפגוש אותם במלוא עוצמתם, הרווחנו. מאוד. אבל מה קורה כשהמחזוריות נגמרת? אילו כוחות זמינים לי במסעי לתוך שנות התבונה? במשך דורות רבים, נשים היו קולעות הסלים, יוצרות הקערות, יוצרות כלים אשר הכילו מזון או מים, מהדהדות את התפקוד הפיזי והאנרגטי- כמו שגופנו מחזיק את המרחב והאנרגיה עבור הילדים, המשפחה והבית. בתרבות המודרנית, התפקידים הנשיים השתנו, אך הגוף עדיין מחזיק ומשחרר אנרגיה מאותו מקום. מהשורש. כמו שהיה תמיד. נשים הן שומרות האנרגיה. הגוף שלנו זוכר את אירועי העבר. כאשר אישה עושה את מסעה חזרה אל שורש הוייתה, אל תוך קערת האגן למקום בו היא שומרת את האנרגיה היא יכולה לגלות את המתנות אשר ניתנו לה. משם היא יכולה להמשיך במסע. הגוף הנשי מכיל בתוכו פוטנציאל יצירה אינסופי. הוא לא מסתיים עם המעבר לגיל התבונה, הפוטנציאל האנרגטי נשמר וקיים גם אם האיבר עצמו סיים את תפקידו הפונקציונאלי או לא נמצא יותר בגוף. כאשר אישה מכירה את הדרך אל שורש הוויתה היא מוצאת את האנרגיה להגשמת חלומותיה. טיפוח יצירותיה, ושינוי התבניות אשר מעמעמות את אורה הייחודי.

הרצאה בנושא גיל המעבר ודרכים להתמודדות עם הסימפטומים של הגיל מתוך הנטורופתיה

אחד הנושאים המעסיקים נשים מעל גיל מסויים הם גלי החום. תופעה רווחת בגיל המעבר ולפעמים גם הרבה אחריו. הגוף שלנו חכם ומשתנה כל הזמן, לכל שינוי המתרחש בתוך גופנו ישנה סיבה עמוקה וטובה. כמו כל סימפטום גם לגלי החום של גיל המעבר ישנו תפקיד ומסר. בסדנא נלמד מדוע גלי החום מגיעים לחיינו, מה המתנה שלהם ואיך להשתמש בהם לצורך התמרת הישן ופינוי מרחב לתפקידה ולחכמתה של האישה הבשלה. בואי ללמוד את הקסם של האש הבוערת בתוכך ותגלי את חכמתה.

איך להתמיר את הדיכאון הבושה והקושי לסקסיות חיות ושחרור

מה קורה כשמנפוז מפתיע אותך מוקדם מאוד. ההרצאה תתעסק בתסמינים ואיך למנף את השינוי לטובתך. איך להפוך את הבושה לכאורה לממתק ולחוות את עצמך סקסית משוחררת וחיה מתמיד.
במהלך ההרצאה קרן תלמד את מודלים וכלים מעולמות האימון שבאמצעותם תוכלי לבחור מי את רוצה להיות ביחס למנפוז ולהפוך לאישה שאת רוצה להיות.
ההרצאה נבנתה מתוך התנסות אישית והתמרה שקרן עברה כשהמנפוז הופיע אצלה בגיל 42.

הגוף שלך מתפרק אחרי גיל 45? הבדיקות שלך 'תקינות' אבל את מרגישה כמו סמרטוט? רומזים לך שהכל בראש שלך ושאת פשוט 'מזדקנת'? בהרצאה מרתקת זו תלמדי: • ששכחה, עליה במשקל, עייפות, חרדה, דיכאון, חשק מיני ירוד ועוד יכולים להיות תסמינים ברורים שבלוטת התריס שלך זועקת לעזרה • איזה בדיקות חשוב לדרוש מהרופא על מנת להבין בדיוק מה קורה לך • איך ריפוי מערכת העיכול ומערכת החיסון הם צעדים חיוניים על מנת לחזור סוף סוף 'לחיים' במיוחד מגיל 40 ואילך.

 

במפגש שלנו נחקור מעברים על האתגרים שבהם המזמינים לצמיחה, ניישיר מבט אל שדים אישיים ותרבותיים כמו תרבות האנטיאייג'ינג והתפיסה כי "העולם שייך לצעירים", ומתוך כך נפתח שער לאישה החכמה שבכל אחת ,נפגוש אותה ונשמע את המסר והחזון האישי של האישה שבך, שרוצה להתגלות

אתן מוזמנות למרחב של יצירה. בסדנא נתרגל מיינדפולנס ונזמינכן ליצור דימוי של גופכן בתקופה זו בחייכן. לאחר מכן נתבונן בתהליך היצירה. לא נדרש ניסיון קודם ביצירה, רק סקרנות לקחת חלק.
לצורך כך אנא הכינו נייר בריסטול לבן בגודל A4 או A3, וצבעים (למשל: צבעי עיפרון, פנדה, צבעי גואש, צבעי מים).

חמישי 22.7.21

סדנת ליבת אישה מתמקדת בתנועת האגן, הבטן ומפרקי הירך, כמקור ומשאב לתנועה אותנטית, יצרתית ולתהליכי שיקום וריפוי. בסדנה נחווה את הליבה ואת תנועת המים והאש שבה. נחזק, נגמיש וכן גם נעצב ונייצב את הגוף. נאפשר לרקמות לייצר עוד הורמונים שטובים לנו כמו אסטרוגן ואנדרופינים. נרשה לעצמנו להיות אנחנו, בריקוד שלנו, בנוכחות המלאה המתוקה והעוצמתית שיש בתוך כל אחת מאיתנו.

גם גברים אחרי גיל 50 עולים במשקל, לא משנה מהם עושים. גם לגברים יורדת האנרגיה ויש בעיות שינה. גם לגברים יש עניינים עם המיניות…אבל מרביתם לא מדברים על זה. אחרי גיל 40 כללי המשחק משתנים גם אצלכם. בהרצאה מרתקת זו תלמדו: • מה שהרופא לא מספר לכם על התסמינים הפיזיים, הרגשיים, והחברתיים שחווים גברים אחרי גיל 50 • איך לצלוח את השנים האלה בצורה הטובה ביותר ובדרך טבעית • מהו ההבדל בין הורמונים סינטטיים והורמונים ביולוגיים • איך לשפר את המיניות שלכם בדרכים טבעיות.

השדיים שלנו משמשים אותנו להזנה. של ילדינו, של בני\בנות הזוג שלנו.. הזנה פיזית רגשית ומינית. דרך התרגול הזה נלמד איך להזין את עצמנו חזרה, לטפח את עצמנו ואת השדיים שלנו ולהתחבר ללב שלנו. נלמד על היתרונות הבריאותיים והאנרגטיים של התרגול וכמובן נתרגל יחד.

את מעבירה את האצבע באפליקציות ומתמלאת בתחושת ריקנות? הפייס שלך מלא בתמונות מחויכות עם חברים, אבל למי יש כוח לעוד בר ועוד טיול בחול עם ידיד / ידידה. את רוצה את הדבר האמיתי. אהבה! בואי נבדוק יחד מהי הזוגיות שאת רוצה. איך יוצרים את מה שאת רוצה? איך מסננים נכון בעולם הוירטואלי (פייס/אינסטגרם/אפליקציות). איך שומרים על הסטנדרטים שלך? איך מייצרים תקשורת מקרבת, ששומרת על הגבולות שלך.

כל פות היא שונה ומיוחדת – בקוויה, צורתה וצבעיה (: נתחיל את הסדנה בלדבר על הפות. על המגוון הרחב, הצבעים והצורות השונות שיש לכל פות, הייחודיות שיש לכל אחת, ועל ההשתנות שהפות עוברת במהלך החיים – אחרי ההריון, לידה, גיל המעבר . נדבר על מושגי יופי ונראות, מהי פות יפה? שיער גוף, דימוי גוף, ניתוחים פלסטיים לפות שנעשים נפוצים יותר ויותר. מה כל אחת חושבת על הפות שלה? נעבור את הדרך הזו יחד במסע דרך צבע ,צורה, וקו, נצייר ביחד, כל אחת בביתה, ובסוף הסדנה כל אישה תצא עם ציור פות ייחודי משלה- שרוצה לצאת ולהתבטא החוצה (: אשתף ואדריך במספר טכניקות אפשריות לציור, ולאחר מכן כל אחת תצא לדרכה בציור במסע האישי שלה. בליווי שלי, למי שתצטרך, ולמי שיהיו שאלות. נסיים בתצוגה של הציורים (רק מי שתרצה כמובן) ובשיתופים מהלב.

אפשר ללמוד למות נכון? כנראה שללמוד למות זו הדרך הכי חכמה לחיות… הפילוסופים חכמי הטנטרה, התורה העתיקה שבאה אלינו מהמזרח ונהייתה כל כך פופולארית, הם לא התעסקו בסקס בכלל, הם השתמשו בידע האיזוטרי הסודי כדי ללמוד למות, הם למדו למות כדי לא להתגלג שוב אלא למות בהתעלות, ישר אל ההארה הגדולה. אתן מוזמנות לשיחה מרתקת עם איריס יוטבת ,זקנת השבט שהביאה את הטנטרה לישראל בשנות ה 90 של המאה הקודמת, בשיחה נגלה מהו הקשר העמוק בין חכמת הטנטרה לחיים ולמוות, ואיך החכמה העתיקה הזו רלוונטית לנו בשנות ההתבגרות שלנו.
את החומר הזה קיבלתי מאיריס לפני 10 שנים בערך ומאז משהו מאוד עמוק השתנה בי, ואני ממש רוצה לחקור איתכן מה היה בזה כל כך משמעותי.
שיעור על טנטרה ומוות. מיכל מעיין דון מראיינת את איריס יוטבת.

איך להפוך את הרחם לחברה הכי הכי שלך.

היא תמיד היתה שם בתוכי, הרחם שלי, אבל נפגשתי בה באמת תוך כדי המסע שלי אל עבר המעבר. וואוו כמה עוצמות גיליתי בה. כמה תבונה. כמו איזו אשת יהלום עתיקה בתוכי שיודעת לסמן לי את הדרך.
אין מה לומר, לא יכולתי שלא להתאהב. מצאתי שהקשר המיוחד שנוצר ביננו מתאים בול לתמיכה גופנפש לתחנת המעבר הכל כך משמעותית בחיינו הנשיים. תחושה של חברה טובה שיודעת ללחוש מילה טובה ונכונה בדיוק כשאני זקוקה לאיזה חיבוק פנימי בתוך המסע הזה שפעמים יכול להיות מטלטל.
הדבר הכי עמוק ובסיסי שנוכח בי זה שהדרך לאהבה ולא משנה על איזו אהבה נדבר, תמיד אבל תמיד מתחילה בגוף ראשון.
את זה הרחם שלי לימדה אותי. ובדיוק בזה ועל זה נדבר וניגע בסדנא ״מגע של אהבה״

לסדנא כדאי לבוא בגדים רחבים. הכיני מראש קערית עם שמן ענבים או קוקוס או שקדים ממליצה לחמם את השמן (להניח את צלוחית השמן על כוס מים חמים) כדי שיהיה לך נעים ומפנק, מגבת ומרחב שקט.

הרצאה על קוסמטיקה טבעית, ניקוי פנים, פילינג, מסכה, מסאג פייסינג יוגה (תרגילים לשרירי הפנים), קוסמטיקה בה אפשר לאכול הכל, נלמד איך אפשר לשמור על הבריאות של העור עם חומרים מהטבע.

מהי רצפת האגן, איפה היא ממוקמת? איך היא קשורה להרגלי חיים: לנשימה, תנועה, יציבה, שתייה, תזונה, הרגלי התרוקנות. איך היא קשורה למעגל החיים: שינויים הורמונליים, הריונות, לידות, גיל המעבר, גילאי הפסקת הווסת. אילו בעיות נפוצות קשורות לרצפת האגן: חולשה, דליפות, בעיות בהתרוקנות, כאבים- גם ביחסי מין, צניחה של אברי האגן. איך אפשר לעזור לבעיות אילו?

איך אני מתחברת לאישה החכמה שאני, לידע העמוק ולאיכות ולתבונה שמתחת לסימפטומים ולדפוסים שגורמים לחווית תסכול וכאבים רגשיים? נבחר לעבוד עם אתגר או שאלה שבוערת בך ותלמדי דרך שער הגוף הפיסי, הגוף הרגשי והמנטלי כיצד האתגר משפיע עלייך ברבדים השונים ומה מחכה להתגלות בפנייך ממש בתוכך, מפת הדרכים אלייך ואיכויות שנשכחו ממך יעלו ויבואו להוביל אותך בדרכך.

ניתן להשוות את תקופת המנאופזה לימים קדם קבלת המחזור החודשי. אמרו לנו אז שאנו 'רגישות מדי" ולמדו אותנו לעמם את התחושות שלנו. כיום אנו יודעות שהרגישות המוגברת בתקופות אלו משמשת לנו לרדאר או עין בדולח. מצוידות בניסיון וחכמה של שנים האישה במעבר יודעת לרסן את עוצמת הרגשות לבינת הלב. אנו מכשפות טובות שיודעת לחולל שינויים בחיינו שלנו ומציאות בכלל.

נשים רבות חוות את גיל המעבר דרך תופעות לוואי כמו גלי חום, דרך ירידה ביכולות ובאנרגיה, בלאגן רגשי .. תקופה לא פשוטה. ניפגש לסדנה שבה נגלה שלא כל הדברים האלו הם מחוייבי המציאות. אספר על התפיסה שלי ששואבת מהידע של הריפוי הוליסטי בשילוב עם יוגה וטנטרה, ונתרגל כלים עוצמתיים שיאפשרו לנו לעבור בלי גלי חום ותופעות אחרות, להמשיך להיות בריאה, אנרגטית, מינית ושמחה, להתפתח לעוצמות האשה החכמה. בואו לסדנה מוכנות להתנסות – מזרון יוגה או שטיח שאפשר לעבור אליהם בקלות ולתרגל.

מוזמנות להגיע למפגש שיתוף לכל מי שרוצה להפגש. לעבד. לחלוק. ולהרגיש ביחד גם מעבר למסך.

סדנת קונסטלציה משפחתית יצירתית "השושלת הנשית".
בסדנה נתמקד בחיבור למשאבים מהשושלת הנשית לדורותיה, במתן הכרה לסממנים המיוחדים לכל אחת באשר היא, לסיפורים הנשיים הספונים היטב בתת המודע הקולקטיבי שלנו שהבשילו להתגלות ברגע הזה.
באמצעות הקונסטלציה המשפחתית ניתן לתת הכרה לאתגרים שמביא איתו גיל המעבר. מתן ההכרה מאפשר לנו להבין ולהתחבר יותר לקצב הטבעי של הגוף ולהביא את חלקינו לאיזון וזרימה מיטבית.

מפגש נשי אינטימי עם גיל החכמה ואחת עם השנייה. נעמוד יחד מסביב לבאר המיסתורין של ההזדקנות כאישה מינית, נישאב את הידע העתיק ממעמקים, וניזכר בימים בהם המשמעות של זמן ההתבגרות הנשית היתה זמן השחרור והחופש מעול המשפחה, הזמן הראשון שבו אישה בשלה לגלות את הגוף שלה ואת המיניות שהיא שלה ולא בשרות הבעל והילודה. נערוך חניכה קצרה לתבונת "שלושת פני האלה" ונטעין "עדכון תוכנה" למיניות המותאמת לגילנו.

כמה באמת באמת את אוהבת את מי שאת ואת איך שאת? התעגלנו לנו. כמה חברות. ודיברנו על ניתוחים פלסטיים, קיצורי קיבה, סיליקון, בוטוקס, חוטים, חומצה היאלורונית, צביעת שיער, איפור, עדשות מגע… הגענו ממש לרזולוציות. י' אמרה שזה ממש לא לעניין לחתוך את הבשר, שזה נראה לה ממש נגד הטבע. ט' אמרה שגם צביעת שיער ועדשות זה נגד הטבע… המסקנה הייתה שאם את חיה עם עצמך בשלום, אוהבת את מי ואיך שאת, זה ממש בסדר. באופן אישי, אני מוצאת עצמי לא פעם מול המראה, מותחת את עור הפנים שנענה לגרביטציה ואז עוזבת ומחייכת להשתקפות. בסדנא, נתייחס לכל אזורי הפנים: עיניים, מצח, אף, לחיים, שפתיים וצוואר. התרגילים מבוססים על שרירי הפנים עצמם ועל נקודות לחיצה (רפואה סינית, איך לא?). ננשום, נעסה, נמתח, נרפה ובעיקר נאהב את מי שאנחנו.

בגיל 43 לפני כ13 שנה חליתי בסרטן השד. הייתי כבר מורה לטנטרה לימדתי מודעות הקשבה וריפוי דרך המיניות.
דרך הסיפור האישי שלי אשתף אתכן בגילויים שלי ובכלים שעזרו לי לרפא את הטראומה שהגוף שלי עבר, להתמודד ולצאת מחוזקת, משוחררת ומחוברת לנשיות ולמניות שלי.
אעביר הנחיה קצרה כדי שתוכלנה גם אתן לחוות ואשמח לתת לכן במה לשיתופים ושאלות.
*הסדנא מתאימה גם לנשים שלא עברו טראומה או הסרה וחוות קושי בחיבור לגוף ולמניות בתקופה זו.

גיל המעבר הוא גיל נפלא! המביא עימו את מתנת החניכה לעבור בשער ולפגוש את המכשפה הפראית שמחכה להתעורר בתוכנו. בסדנא נתוודע לבבה יאגה שתעזור לנו להדליק מחדש את האש בחיים שלנו.

לפני 5 שנים עמדתי ברחוב במונטריאול באמצע סדנת תנועה, מתוסכלת אל מול המשתתפות האחרות הצעירות, פצועה, והבנתי, בהבלחה של הרגע, שיש לי עוד חיים שלמים לחיות. השאלה שעלתה היא איך אני רוצה לחיות אותם. יצאתי למסע, מסע הקשבה לגוף שלי, לתודעה, לרבדים העמוקים יותר שלי. לצורך זה, האטתי. האטתי כי רציתי להקשיב לחכמה שהגופנפש שלי אספו במשך החיים. לשמוע מה הבת קול האישית שלי אומרת. בסדנא זו נפתח את ההקשבה לגוף. נתחבר ליכולות הפיזיות והמנטליות שלנו דרך הנשימה, התנועה והחכמה הנשית שלנו. התרגול הפיזי נועד כדי לתת לתודעה להתרחב ולדבר איתנו.

בחרתי לקרוא להרצאה אחרי בלותי היתה לי עדנה כי בעיני אשה בגיל המעבר עוברת לשלב מדהים של פוריות אחרת היא לא בלה היא בשלה היא נפתחת לשערים חדשים
פוריות הרוח ולידת עצמה
שלב מרגש של בינה עמוקה
והפסקת האסטרוגן גורמת להפסקה של "עיגול הפינות " הנשי וזו הזדמנות מדהימה לשים את עצמי במרכז אחרי שונות התעגלות ומסירות לרצונות הסביבה.
התרגשתי לצלם את ההרצאה הזו היא הרגישה לי כמו מכתב אהבה לעצמי העתידית

איך עוברות את השלב הזה בחיינו בשמחה וביצירתיות ומשתמשות בו כמקפצה לחיים אותנטיים ובעלי משמעות נשוחח בלב גלוי מהו גיל המעבר ואך אפשר להפוך אותו כשער לשלב העוצמה של חיינו נשוחח גם על המשמעות הרוחנית של גיל המעבר מי היא האישה החכמה ונחקור מה השלבים שאנחנו עוברות בכל שלב ושלב

הילדים כבר גדולים, זוגיות ארוכת שנים הסתיימה ואת יוצאת לחיים חדשים. קצת יותר מלאה, עם קצת יותר קמטים והרבה כמיהה להספיק דברים שלא עשית, להתנסות במיניות משודרגת, וליצור חיי מין שופעים. בסדנה נמצא תשובות לשאלות הכי מסקרנות, נגלה איך ליצור מיניות מחודשת ועוצמתית דווקא בגיל הבשלות במערכת יחסים חדשה ומתפתחת. יחד נגלה את הסודות שיאפשרו לך לחגוג את הגוף שלך ולעוף עליך עכשיו אפילו יותר מאי פעם.

מיניות בגיל המעבר: מה קורה כשהתחושות בגוף משתנות? כשהרצונות משתנים? מה קורה כשגם אצלו הדברים כבר לא עובדים כמו פעם? את לא לבד! נתעגל לשיתוף ולמידה מחוכמת המעגל. איך אני יכולה פתאום אחרי כל השנים לבקש משהו אחר במיטה? איך אפשר להתחיל לומר את מה שלא אמרתי כל הזמן הזה? התמודדות עם אובדן דימוי הגוף, עם אכזבה מהגוף, עם בושה מהגוף המשתנה תקשורת אינטימית והשתנות מעשה האהבה בגיל המעבר- נלמד ונשתף מה השתנה ברצונות שלי , מה השתנה בתחושות בגוף, מה השתנה בתקשורת עם בן הזוג ואיך משנות הרגלי מיטה של הרבה שנים.

מה קורה לנו אחרי גיל 40 ומדוע כל כך הרבה נשים מתחילות לסבול מהפרעות שינה בתקופה הזו? האם זה משהו שאפשר לחיות איתו? אילו מענים קיימים ואיך מתייחסים לבעיה הזו אחרת, באופן שיגרום לשיפור להיות קבוע, לאורך שנים וללא כדורים? אם את סובלת מענייני שינה ההרצאה הזו תתרום לך המון: גם ידע, גם כלים פשוטים ופרקטיים להתמודדות וגם צפויה לך הפתעה בסוף. לא אגלה מה בדיוק, אבל אתן לך ספוילר – זה קשור למדיטציה מונחית תדר. מה זה ואיך זה עוזר לשינה מבטיחה לשתף בהרצאה 😄

דעי מאין באת ולאן את הולכת. גישת האם לנשיות בדרך הטבע מציעה ריפוי עצמי הוליסטי מהפכני לקראת גיל המעבר שמאפשר לנשים לפרוח ולשמוח במקום בו הרבה נשים נובלות וסובלות.

שישי 23.7.21

במפגש נלמד הלכה למעשה איך להשתמש באמבט אדים, באילו צמחים כדאי להשתמש, מה היתרונות שלו, אילו מתנות הוא יכול לאפשר לנו בחיים, כמה רוך הוא יכול להכניס לחיינו בכלל ובטח בגיל המעבר

״אחרי גיל המעבר היוני שלך מתייבשת וכבר אי אפשר להנות מסקס כמו פעם״ – שמעת את המיתוס הזה אי פעם?? וואלה, לאחר שעבדתי עם *מאות* נשים בגילאי 50 עד 75 אני יכולה להגיד לך בבטחה שזה בולשיט אחד גדול. יש דרכים פשוטות לשמור על הג׳וסיות של היוני שלנו בכל גיל – ואחת מהן היא עיסוי-יוני-עצמי! בסדנה נלמד על החשיבות של העיסוי לבריאות המערכת המינית שלנו בכל גיל ובייחוד בגיל המעבר ופוסט-מנופאוזה, ואנחה אותך בתהליך עדין של עיסוי יוני עצמי (עם מצלמות כבויות בשלב זה כמובן :))

"אני והוא ביחד כבר מעל 20 שנה ופתאום הרגשתי שאני רוצה שוב להתאהב, בגבר אחר…" "הוא היה הראשון שלי ומעולם לא חוויתי מיניות עם גברים אחרים, כשחציתי את ה- 40 התחלתי להרגיש איך בא לי לחוות מיניות אחרת …" "כשסיימתי את פרק א', נשבעתי שבפרק ב' אהיה חופשיה…" " לקראת יומולדת 50 החלטתי להרגיש מגע אישה…" " תמיד ידעתי שאני פוליאמורית…" מעגל שיח, שיתוף, ונטלציה רגשית, למידה משותפת ושאלת שאלות בנושא זוגיות א- מונוגמית ( פתוחה/מאפשרת) למי שכבר צועדת בדרך הפתוחה ולמי שמתעניינת במסע.

הגוזלים עזבו את הקן? מוט ההילוכים חלוד? מרוצה ממה שקורה בחייך היום? בגוף בזוגיות במערכות יחסים? זה הזמן למצוא לך מקום להכיר דרכים חדשות להכיר מחדש את הגוף של עצמך להכיר מחדש בן זוג חדש או חדש ישן שנמצא בבית

מה זה גיל המעבר? האם הגעתי אליו? מה זה אומר עלי? איך זה מרגיש בצד השני? בטקס אנחנו יחד נגלה את הקסם שבגיל המופלא שלנו, נחגוג את היופי שלו, נשמח במתנות המדהימות שהתקופה הזו בחיינו מאפשרת וניפתח אל החצי השני של חיינו בהתקדשות וכוונה מחודשת.

נדבר על גווניו של האובדן מטרום גיל המעבר ואל גיל המעבר. נדבר על הדרך בה אבל מתבטא בגוף, בריאות ובמעיים ועל כלים לתמוך, להקל ולהתמלא. מתוך נקןדת מבט סינית-נשית יחד עם הרוח המלטפת והמרגיעה של תקשורת מקרבת, נזהה ונהיה עם אחד מהאתגרים הגדולים של גיל המעבר-אבל ואובדן.

מי זו האישה הזו ששיקפה לי אותי כל כך? מי זו האישה שמרוב דאגה לכולם, לילדים לבן הזוג ולנכדים כמובן, שעשתה הכול למענם ועבורם, ושתמיד ראתה רק את שאר העולם? עד שאזלה לה אנרגיית החיים איבדה את עצמה בתוך שביל הנתינה האינסופי השביל שמוציא מאיזון כמעט את כל הנשים.

דפוסי ההתנהגות שלנו נצרבים בגוף בשנות הילדות, והולכים איתנו מאז ועד היום. האם התנועה שלך בעולם משקפת את עוצמתך כאישה בשלה ועוצמתית? או שהיא משקפת את המעצורים הישנים שכבר אין בהם צורך אמיתי? בסדנה זו נפתח לעצמנו דרכי פעולה חדשות ורעננות דרך עבודה חכמה וכיפית עם תנועת הגוף. כלים מעולם הפסיכולוגיה של התנועה (שיטת לאבאן) יאפשרו לך להתחבר למשאב הגופני שכל-כך אוהב שינויים, ולחוות את עצמך כפי שאת יכולה ורוצה להיות, במלוא העוצמה.

בגיל מסוים בסביבות 45 פלוס מינוס, אנרגיית הקונדליני מתחילה להישחק, אנרגיית החיים משנה כיוון, ואנחנו רוצות ליצור משהו חדש מרענן שיתן תשוקה ועניין לחיינו. בא לנו להתענג, להרגיש את רטט החיים ולהוציא את השמחה והחיוניות שלנו החוצה לעולם. אנחנו רוצות לתת לעצמנו אפשרות להתבטא, באותנטיות, בחיוניות ובנשיות מלאה. מבחינה פיזית אזור מיתרי הקול והאזור המיני שלנו ממש דומים ומחוברים זו לזו. כשאנחנו פותחות את הביטוי הקולי האנרגיה המינית (אנרגיית החיים) נפתחת ולהפך, הנוכחות שלנו באה לידי ביטוי בעולם.

בני זוג רבים מוצאים עצמם לא מסופקים ממערכת היחסים שלהם. משהו לא זורם. התקשורת, המגע, יחסי המין, היחס לילדים או למשפחה הרחבה. חולפת שנה ועוד אחת. חולף אולי עשור ועוד אחד ובוקר אחד מכה בנו ההבנה שהחיים שלנו לא באמת מאושרים, לא באמת מלאי שמחה כמו שדמיינו אי אז, כשעמדנו תחת החופה. כאשר יורדת ההבנה הזו, הרצון המיידי הוא לפרק את החבילה. לקום וללכת. נכון, לעתים זה הדבר הנכון לעשות, אבל ברוב המקרים, נקודת מבט אחרת, רצון משותף של שני בני הזוג לשקם, לטפח, להצית מחדש את הקשר – יהיו הצעד הנכון והמיטיב ביותר עבור הזוג. נדבר על הסיבות והקשיים המובילים לריחוק, להשתלטות השגרה והשחיקה המגיעה אתה ובעיקר נקבל נקודות מבט וצעדים ראשונים ליצירת מציאות אחרת – זו שאנו כמהים לה.

נפגוש את הידע הנשי העמוק דרך ה'גוף המדבר' החוויה והתרגול. כנשים בגיל המעברים השינויים בגופנפש דרמטיים. יש לנו יכולת לייצב את עצמינו, להכניס שקט פנימי ואפילו לקבל ידע מה נכון לנו, דרך 'שפת תבונת הגוף הנשית'. נכיר אותה נתרגל ונקבל מפתחות ליצירת שינוי משמעותי בחיינו.

במפגש הזה אבישג הולכת לראיין את קרולינה יצקוביץ. קרולינה מגיעה מעולם המדע כרוקחת בעלת נסיון של עשרות שנים. בתעוזה רבה היא משלבת נטורופתיה, הומאופתיה וגישות טבעיות. על ידי כך שהיא לוקחת את הטוב מכל העולמות ומרכיבה מהלך אישי מאוד לכל מטופלת שלה. שהרי אין דרך אחת שמתאימה לכולן. בשיח עם קרולינה נשמע מהנסיון שלה, נלמד את ההמלצות המשמעותיות ביותר. נדון בסוגיה של כן טיפול הורמונאלי או לא. ואיך אפשר לטפל במקרים מורכבים ולא פשוטים בכלל.

מוזמנות להגיע למפגש שיתוף לכל מי שרוצה להפגש. לעבד. לחלוק. ולהרגיש ביחד גם מעבר למסך.

לנשים החוות את עצמן כנמצאות בתקופת גיל המעבר ורוצות כלים להתמודדות ופתרון עם נושאים מתאגרים
לכל מי שחווה את גיל המעבר בגיל מוקדם מכל סיבה שהיא ומחפשת את התמיכה
לכל מי שמרגישה לבד, ורוצה להכיר חברה נשית איכותית וחוקרת של נשים מעוררות השראה וצמיחה
לכל מי שרוצה יותר ידע כדי לקחת החלטות רפואיות/זוגיות/ובכלל בצורה מודעות יותר.
לכל מי שעדיין לא , אבל חוששת ורוצה לקבל השראה ומבט משמח

מנחות

איילה אלישע

איילה אלישע

מורת דרך לנשים מאז 2001 ומייסדת מכללת Woman Being.

אור גל

אור גל

מטפלת הוליסטית בכירה רב תחומית: רפלקסולוגית בכירה, נטורופטית, משלבת מספר שיטות עיסוי עם איזון אנרגטי ותנועה. מלווה תהליכים אישיים וזוגיים לריפוי, התפתחות וחיבור לעומק הנשיות. מורה לקונדליני יוגה וטנטרה. עם בן זוגי מנחים זוגות וקבוצות בדרך הטנטרה, להתפתחות רוחנית, להעמקת האינטימיות ושיפור הזוגיות.

אורית לייזרסון

אורית לייזרסון

ראש החוג לשעבר לפסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן בירושלים. מטפלת קלינית ומנחה קבוצות למיניות הוליסטית וטנטרה יהודית. מלמדת נשים חיבור לרחם והכנה לללידה מתוך עונג.

איילת ארד

איילת ארד

מטפלת רגשית באמנויות ומטפלת הוליסטית בילדים, הורים ומבוגרים.

איריס יוטבת

איריס יוטבת

מטפלת ומלמדת מיניות טנטרית משנת 1991.

מיכל מעיין דון

מיכל מעיין דון

נושקת ל 50, MA במגדר ופמיניזם, מנחה בינלאומית למיניות מקודשת , מנחה בארגון ISTA, וממקימי בית הספר "אישתר" בישראל. מכשירה מנחות מעגלי נשים וממנהיגות התעוררות הפמיניזם התרבותי בישראל, כוהנת האלה ומקדשי האהבה, ומכשירה מנחי קבוצות למיניות מודעת.

אפרת דקל

אפרת דקל

להקשיב לקול הפנימי. טיפול רגשי לנשים. אני מלווה נשים להתחבר לרצונות וללב שלהן. עוזרת להן לחוש קרקע יציבה תחת רגליהן וממנה לצמוח ולפרוח. מאפשרת להרגיש רגועות ,שלוות ובטוחות יותר בדרך שלכן. זאת באמצעות טיפול באמנות ובמיינדפולנס. בנוסף, מנחת סדנאות וקורסים ליצירה והתפתחות בשילוב מיינדפולנס מתוך הקשבה עמוקה, סקרנות ושמחה.

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון

אמא ל-2, מנחה בינלאומית למיניות, מומחית לעונג ותשוקה, ומייסדת "חיים בתשוקה" לנשים דלוקות ופראיות! אפרת עוזרת מידי שנה לאלפי נשים לחיות מתוך האמת הפנימית העמוקה ביותר שלהן ולהפיץ את האור שלהן בעולם עם אש פנימית בוערת חזק. תוכלו למצוא מלא סרטונים וכלים מעשיים לחיים מלאי תשוקה גם בקבוצה הכי פראית בפייסבוק "אתגר השנה הפראית שלי״ !

אפרתה בנור

אפרתה בנור

ליווי ויעוץ זוגי | מיניות בריאה נסיון טיפולי של מעל 30 שנה ברפואה סינית ושיאצו. מעל 25 שנה שאני מלווה ומנחה זוגות בסדנאות מגע הנשענות על תקשורת וחווית גוף. מזה 17 שנה שאני עובדת בעיקר עם נשים על מיניות בריאה. הבעלים של "דרך אפרתה" - ליווי זוגי, סדנאות והדרכה יוזמת של ה"יוני-ברסיטי"– אקדמיה להוויה ומיניות נשית.

בת חן גולדמן

בת חן גולדמן

מורה לנשימה מיניות זוגיות והגשמה. מהלכת בין עבר לעתיד. שליחה של רפוי לחומרי נפש נטושים עזובים חסרי אונים וכואבים. הנשימה היא עוגן, מנוחה מתוך אהבה. אמא לחמישה ילדים, חוקרת חוקיות עולמות המעבר... מעבר לצורה ,מעבר לזמן. מחשבת מסלול מחדש בכל הזדמנות.

 

בת מיכאלי

בת מיכאלי

גינקוסופית-מלווה נשים במהמורות החיים, בנפלאות השערים, במסעות רוחניים ובתהליכי ריפוי. דולה, מטפלת רב תחומית, מחזיקת מרחב במעגלי נשים, כהנת טקסים, חוקרת את תרבות האם הקדומה ומחייה את התחדשותה.

גלית הראל

גלית הראל

מטפלת, מדריכה אנשי מקצוע (סופרוויז'ן), מרצה, מנחה. מלווה נשים בתהליכי חניכה של התעוררות עמוקה לחיים חדשים. מייסדת קהילת 'נשים מתעוררות לחיים' בפייסבוק, סדנאות סוף שבוע בטבע, וקורס 'העונג בידיים שלך'. מביאה ידע בינלאומי וניסיון מקצועי רב שנים בבריאות הנפש המשולב עם חוכמה שנובעת מתוכה בהשראת מורים ומנטורים מופלאים מתחום הבודהיזם, השמאניזם, הטאואיזם, המיניות המקודשת והטנטרה, ועם עבודה הממזגת את חוויית הגוף, הנפש והתודעה.

הדר לוינסון

הדר לוינסון

אקטיביסטית ופעילה חברתית למען נשים. מייסדת מרחב שותפות - מרחב לריפוי נשי דרך ביטוי יצירתי רדיקלי . מתוך ההבנה כי ישנה קשר בין האומנות והיצירה- לבין הבריאה. ״המרפאה את הרחם והפות מרפאה את העולם״

ויקי שלום זלוסקי

ויקי שלום זלוסקי

עובדת סוציאלית, מאמנת אישית מומחית ליצירת זוגיות, שדרנית רדיו. מלווה בתהליכים אישיים בקורסים, וסדנאות גברים ונשים פנויים שמוכנים לעשות שינוי ליצור אהבה ללא פשרות. כל אלה היו חלום רחוק בגיל 35 אז הייתי רווקה תל אביבית שיצאה שנים לדייטים. בתהליך אימון שעברתי בעצמי למדתי לדייק, מה הנכון עבורי, שיניתי דפוסים למדתי וכך הכרתי את יתיר, איתו היא לומדת ומתרגלת בכל יום תקשורת אותנטית קרובה.

דר' נעמה סרבניק

דר' נעמה סרבניק

פרטים בקרוב..

הילאה פריאס

הילאה פריאס

ברזילאית, 30 שנה בארץ, הייתי שפית 23 שנה, ולמדתי תזונה טבעית בברזיל, לפני 20 שנה למדתי קוסמטיקה רפואית, אוהבת רואו קוסמטיקה, ארומוטרפיסטית, למדתי פייסיוגה. מנהלת קבוצות בברזיל שעוזרות לאנשים בריפוי על ידי שינוי תזונתי והתנהגותי.

ורד שמור רבינוביץ

ורד שמור רבינוביץ

 יוצרת שפת "תבונת הגוף הנשית" מורה ומלווה נשים בגיל המעברים להתפתחות הנהגה אישית ויצירת שינוי מהותי בחיים. מתמחה בבריאות נשית הוליסטית סביב גיל המעבר באמצעות: תוכנית ליווי 'אישה שלמה- שינוי ומימוש החלום', הרצאות ומופע 'דברי - סיפורי גוף נפשיים מהחיים'. ורד מלווה מאות נשים לאורך 25 שנים, לביטוי ומימוש עצמי באמצעות כלי הגוף: יוגה נשית, ריקוד אינטואיטבי וליווי תהליכי התמקדות (focusing) לחיים שמחים והוליסטיים.

חגית קרצו

חגית קרצו

אישה חכמה. אמא, סבתא, רעיה, מורה לאהבה ולריפוי. יוצרת קבוצת בנות לילית ומנחה תהליכי העצמה והתפתחות.

טל כהן ששתיאל

טל כהן ששתיאל

כ20 שנה מלמדת טנטרה-מיניות מקודשת, מודעות, ריפוי מיני ואינטמיות במפגשים אישיים פרטניים לגברים, נשים וזוגות. לפני כ13 שנים חליתי בסרטן השד. הכלים שלמדתי ולימדתי איפשרו לי להתמודד ולצאת מחוזקת ולהפוך את הדרמה לקפיצת מדרגה. דרך נוכחות והקשבה לגוף למדתי לחיות בשלום עם השינויים שהגוף שלי עבר ולאהוב את עצמי. מלווה נשים שעברו סרטן השד-בדרך לריפוי הגוף והנפש לחיים מתוך אהבה ושמחה.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

מטפלת אישית זוגית ומשפחתית. לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים והנחיית סדנאות וקורסים בנושאי מגע, מיניות והתפתחות מינית, ליווי הורים, נפגעי תקיפה מינית ועוד.

לאונור גבריאלי

לאונור גבריאלי

מנחה זוגות וקבוצות למיניות ותקשורת-אינטימית. מדריכת-הורים למיניות בגיל-הרך ועד גיל-הנעורים. מדריכה נוער לדימוי-גוף חיובי, מיניות-בריאה ומגדר. מלווה נשים בשערי הנשיות: נערוּת, בשלות, זוגיות, פוריות, וגיל-המעבר. לומדת ומתרגלת טנטרה. הולכת בדרך השמאנית האדומה ובדרך המדיטציה והמודעות יותר מעשור.

יעל בן ראובן

יעל בן ראובן

אמא, מורה ליוגה, סקרנית, מלווה בתחום המיניות ... אישה. המסע התודעתי שלי התחיל מזמן כאשר הבנתי שהחיים זה יותר מלוגיסטיקות. חיפשתי את החיבור ויצאתי למסע חיפוש. המסע כלל חיפוש חיצוני - לימודי יוגה, טראומה, שמאניזים. אבל בעיקר המסע כלל צלילה פנימה אל החוכמה הנשית המוטבעת בנו.

ליאת טופז

ליאת טופז

מורה ומטפלת גוף-נפש ומנחה בקונסטלציה משפחתית. בוגרת תואר שני בריקוד ובקוגניציה. בוגרת שיטת Body-Mind Centering, לימודי אנטומיה חווייתיים והתפתחות תנועה. מטפלת במגע ובאנפוקו, מורה ליוגה נשית-תרפיה, פלדנקרייז, מחול מודרני וריקוד בטן שבטי פולחני.

לינה מרים שלו

לינה מרים שלו

בריאות והגשמה לנשים באמצע החיים. הילרית, רפלקסולוגית בכירה, מרפאה בקול וצליל. אמנית וזמרת יוצרת, בעלת תואר שני בע"ס, מטפלת כ 20 שנה. מזה כעשור עוסקת בבריאות נשית על כל היבטיה.

מיכל גז עייש

מיכל גז עייש

מטפלת ברפואה סינית ובמגע (אנפוקו, שיאצו) 19 שנה, מנחה בתקשורת מקרבת. מטפלת כמדקרת בחדרי הלידה בית החולים שיבא. מתמקדת ברפואת נשים הוליסטית סביב פוריות, הריון וגיל המעבר. למדתי שמעברי חיים נשיים עשויים להשפיע עמוקות על חייה של אישה, לכן אני מאמינה שכשאישה מקבלת ידע ותמיכה במעברי החיים, ובייחוד בשעת פרידה ואבל, נפתחות לה אפשרויות חדשות להבריא, לשחרר את המיותר, לקחת בעלות על גופה, על החלטותיה, להרגע ולהתקרב עוד אל עצמה.

נופר ליבני לסקוב

נופר ליבני לסקוב

גרה בכפר ורדים, בגליל המערבי, עובדת ויוצרת בכפר ורדים, ברחבי הארץ ובזום. מנחת קבוצות בשילוב אמנויות. מורה ומנחה ב"דרך הקונסטלציה - ביה"ס לקונסטלציה מערכתית בישראל". מייסדת ומפתחת את "קונסטלציה משפחתית יצירתית"- קונסטלציה משפחתית ומערכתית בשילוב אמנויות. מאסטר  NLP, מאסטר  Timeline Therapy. הילרית שמאנית מוסמכת משושלת הקורנדרוס.

נחמה פישר קנוטופסקי

נחמה פישר קנוטופסקי

אני נחמה (במלרע, מתחרז עם נשמה) בת 41, נשואה ואם לארבעה, חוקרת ואוהבת חיים ואדם, דרמה תרפיסטית במקצועי, מתמקדת בהנחייית סדנאות נשים בנושאי מיניות ועונג, מלווה נשים בטיפולים פרטניים מטפלת דיאדית ותלמידה נצחית. מנהלת קהילת לחיות אישה בפייסבוק. אני בעצמי על פתחו של מעבר, חוקרת אותו ואותי , מתרגשת כואבת וסקרנית לגבי השינויים שאני חווה, אשמח מאוד להתבונן גם איתך בתהליכים המופלאים שעוברים עלינו כנשים מתבגרות

נעמה שקד

נעמה שקד

גינוקוספית, נטורופתית ורפלקסולוגית, דולה ומלווה נשים במעגלי החיים. חוקרת את עולם הטראומה והריפוי דרך מפגשים עם נשים ומורות דרך לחיים. בעיקר, חוקרת את העוצמה, הכוחות והריפוי שיש בנו- הנשים.

נעמי קחילה

נעמי קחילה

מרפאה גוף נפש נשמה כ 19 שנה, מלווה בעיקר נשים בחיבור פנימה לעצמן ולעוצמה שלהן דרך כלים של מגע, עבודה עם מיניות מקודשת, תנועה וריקודי בטן הוליסטיים, משלבת טכניקות מעולם השאמאניזם והטנטרה , מנחה סדנאות מגע לזוגות ומיניות מקודשת.

עינת לב

עינת לב

גינקוסופית ומכשפה טובה, מטפלת הטליסטית בנשים דרך עיסוי והקשבה לרחם, מנחת שמפ ועוד.

פזית אורן

פזית אורן

פזית אורן מייסדת שבט נשים גם יחד יוצרת ומנחת סדנאות ומעגלי נשים מרפאה רוחנית אנרגטית, ריגשית ועם צלילים וקול מייסדת קהילת האישה הפראית בראי הקבלה

קרולינה איזקוביץ

קרולינה איזקוביץ

מטפלת ברפואה פונקציונלית מותאמת אישית. אני נותנת שירותי ייעוץ לצוותים רפואיים ורוקחים, לטיפול מושכל בתרופות. בקליניקה, אנשים פוגשים אותי לטיפול במגוון מחלות ומצבי חיים. אני מתאימה להם תוספי תזונה, צמחי מרפא, פטריות מרפא, תרופות הומאופתיות, ותזונה. הגישה הטיפולית שלי כוללת תשאול מעמיק לגבי מגוון היבטי חיים וחקר עמוק של בדיקות דם, כדי להתחקות אחרי מקור הבעיה, ולאפשר את הפתרון המתאים ביותר, בהתאם להרגלים ולאישיות המטופל. תמיד אחפש מה המינימום שהאדם יכול לעשות, כדי לקבל מקסימום אפקט. (כמתרגלת בודהיזם, אני מאמינה בדרך האמצע).

קרן זהר אלחדד

קרן זהר אלחדד

נטורופתית והרבליסטית עם נתמחות בגיל המעבר

קרן כהן רייפמן

קרן כהן רייפמן

בזוגיות מאפשרת ואמא של מיתר דויד. מטפלת קלינית, יועצת ומנחה למערכות יחסים, אינטימיות ומיניות בריאה, לנשים, גברים וזוגות. מתמחה במערכות יחסים מורכבות שכוללות רומנים ומשברי אמון, פתיחת יחסים ועוד. מלווה פנויים/פנויות למערכות יחסים מדוייקות ובני אדם למיניות מודעת ומספקת. מנחת סדנאות ומרחבי חקירה מודעת. חוקרת מערכות יחסים בעידן המודרני. כרגע גרה בקופנגן ומטפלת מרחוק בזום.

קרן לוי

קרן לוי

אשת עסקים. יזמת וסטארטפיסטית. מאמנת עיסקית ואישית עם נסיון של כ 20 אלף שעות קליניקה. מרצה באקדמיה ומלמדת אימון קריירה, אסטרטגיה, מו״מ.
מנחת תוכנית הרדיו צמיחה חופשית. מתנדבת וחברת ועד מנהל במרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית, ממקימות הופכות את היוצרות להשבת נשים ממעגל הזנות למעגל העבודה, ומנהלת קורסים ב״המכללה - ביה״ס החברתי לנשים שחוזרות לשוק העבודה״

רונית בן אליהו

רונית בן אליהו

פיזיותרפיסטית משנת 1984, חברה בוועדת ההיגוי של קבוצת העניין בבריאות האישה בפיזיותרפיה בישראל. בוגרת קורסים רבים הקשורים בבריאות האישה: שיקום רצפת אגן, מדריכות להכנה ללידה,
טיפולים אורטופדיים באישה ההרה, אוסטאופתיה אורוגניטאלית, מורות ליוגה נשית. מרצה בקורסים ליוגה נשית, יוגה בהריון, פעילות גופנית בהריון, דולות ומדריכות להכנה ללידה. מרכזת קורס מדריכות להכנה ללידה לפיזיותרפיסטיות. מטפלת באהבה בנשים בכל מעגל החיים, בתחומים של שיקום רצפת אגן, טיפול בבעיות של חולשה, כאבים- ברצפת האגן, באגן, בגו, שיקום אורטופדי, כולל הריון ולאחר לידה.

רות קורן

רות קורן ולי-שי

אנחנו זוג מלווים מיניים הוליסטים עוסקים באיזון הגוף בפרק ב חיים במשפחה משלבת מלווים נשים וגברים להעמקת הקשר המיני הגופני והנשמתי בנפרד וביחד.

שורי שטרול

שורי שטרול

בת 58, 33 שנים קלינאית תקשורת מומחית ליצירת תקשורת משפיעה באמצעות הקול. מורה לקונדוליני יוגה. בשנים האחרונות לומדת ומיישמת בחיי את נושא אנרגיית החיים והקשר למיניות האשה בגיל המעבר. החזון שלי לאפשר לכל אישה להביע את עצמה מתוך מקום של בטחון, נוכחות ואותנטיות.

שירה זיו

שירה זיו

מלווה וצועדת עם נשים בתהליכי חיבור לגוף, למחזוריות, לרגש, למיניות ולעוצמה. מנחה סדנאות וקורסים על מיניות נשית. מהללת ומקדשת תרגולים מעולם הטנטרה והטאו. מאוהבת בקסמי הפות ואוהבת ללמד נשים עליה. מלווה גניקוסופית, מדריכת טרילותרפיה, מורה לביצת הג׳ייד וסטודנטית לעבודה סוציאלית.

שרון גדרון פסקין

שרון גדרון פסקין

מומחית לתקשורת אותנטית. מעצימה ביטוי עצמי דרך עבודה חכמה עם הגוף. מוסמכת (CMA) בשיטת לאבאן - הפסיכולוגיה של התנועה, מנחת מיניות מודעת בשיטת מ.א.ר.ג, שחקנית ויוצרת, מייסדת המעבדה לדיבור מול קהל

שרי אשכנזי

שרי אשכנזי

מדריכה לנשיות ומיניות קשובה, מטפלת בנשים בכל גיל בעיסוי רחם בשילוב שיטת ההתמקדות לחיבור והקשבה לתהליכי גופנפש. אישה במעבר, רעיה ואמא לשלוש מהממות.

תהל עלמה

תהל עלמה

עובדת סוציאלית קלינית, מאמנת הוליסטית לאורח חיים בריא, יועצת מינית, מטפלת גוף-נפש בכירה ומטפלת רוחנית ואני עוזרת לנשים כמוך לאזן את ההורמונים מבחינה גופנית ורגשית כדי שתהיי אנרגטית, בריאה, נשית וקורנת בכל גיל. אם את בגילאים 18-70ומתמודדת עם בעיות משקל, אכילה רגשית, עייפות, בעיות עיכול, ווסתות לא סדירות, כבדות או כואבות, פיברומיאלגיה, סרטן, שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, כאבי פרקים, תסמינים של גיל המעבר, דיכאון, חרדה, ומשברים רגשיים, הגעת למקום הנכון. קליניקה: ראש העין.

תמרה מימוני

תמרה מימוני

מטפלת בפסיכיודרמה מוסמכת חינוך ופסיכולוגיה MA מוסמכת פסיכולוגיה יהודית לשעבר מורה ח"מ ומנהלת בית ספר אנתרופוסופי, כיום מטפלת בפסיכודרמה ומנחה קבוצות נשים

אני רוצה להרשם לכנס אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל Afotgavoha@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

עפות גבוה מציעות 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

Afotgavoha@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה