לחצי כאן לרכישת הגישה לכנס

מתבוננות פנימה - הקלטות הכנס

נשים רבות סובלות או יסבלו מכאבים באיבר המין שלהן. וולודיניה, וסטיבוליטיס, וגיניסמוס, פטריות ודלקות כרוניות, יובש בנרתיק בזמן הריון, הנקה, גיל המעבר, צלקות וכאבים לאחר לידה ועוד...

כאבים של הפות לרוב אינם מדוברים, נשארים תחת מעטה של בושה ויוצרים חוויות לבדות. הכאב מפגיש בקשיים בתפקוד, בתפקוד המיני, ברווקות, ובמערכות יחסים זוגיות. בתוך האפילה הזו נשים מחפשות אחר מזור ולעיתים יקח שנים רבות עד שאישה תתקל בדרך שתתמוך בריפוי שלה

למעלה מ40 הרצאות וסדנאות עם מיטב נשות המקצוע - להבנה, התמודדות וריפוי כאבי הפות והנרתיק

150 שח בלבד גישה למשך שנה שלמה.

פליאה ברי ואבישג מאיה זלוף מזמינות אתכן לכנס המוקדש להתמודדות ולריפוי כאבים של הפות 
כנס זה מיועד לנשים המתמודדות עם כאבים של הפות, לבני/ות הזוג שלהן, וכן למטפלים/ות המעוניינים להעשיר את הידע בנושא כמטפלים.

למרות שכאבים בפות הינה תופעה נפוצה מאוד, יש הרבה חוסר וודאות, חוסר הבנה, בלבול ולעיתים אף אזלת יד ממש בכל הקשור להבנת התופעה ולריפוי שלה.
לצד הכאבים הפיזיים עצמן, נשים המתמודדות עם התופעה, לעיתים קרובות נושאות מטען רגשי שלם נוסף ומורכב, שיכול להכיל תחושות של בושה, ו"אישה פגומה" אל מול חווית הכאב שלהן. כמו כן גם יכולות לחוות קשיים רגשיים בכל הקשור למערכות היחסים האינטימיות שלהן.

אנחנו מזמינות אותך לכנס הרחב והמקיף ביותר מסוגו בארץ, שבו נעלה את המודעות לתופעה, ניצור מרחב שבו נעשה סדר בבלאגן, נבין את התופעה מכיוונים שונים וגישות שונות, ונקבל כלים וזוויות מבט חדשות אל עבר ריפוי שלם והוליסטי. 
מרצות ומנחות הכנס הינן מטפלות ונשות מקצוע המובילות בתחום הריפוי של התופעה. כל אחת תביא את הזווית הייחודית שלה. יש לנו בכנס רופאות, פיזיותרפיסטיות רצפת אגן, מטפלות ברפואה טבעית, מטפלות גוף נפש, מורות ליוגה נשית ועוד. 

אנחנו מאמינות, שפות שחווה עונג זאת זכות בסיסית, והיא אפשרית לכל אחת

פירוט על התוכן

לחצי עם הנושא ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

מבוא

על מנגנון הפתיחה של הפות והדרך בה השפתיים מדברות אלינו, איך להקשיב לגוף ולפות, ועל החיבור העמוק בין רוח לחומר.

על מנגנון הפתיחה של הפות והדרך בה השפתיים מדברות אלינו, איך להקשיב לגוף ולפות, ועל החיבור העמוק בין רוח לחומר.

מה זה בעצם כאב כרוני? למה לרפואה המערבית אין מענה מספיק טוב עבור כאבים ותסמונות כרוניות? מה המנגנונים הפיזיולוגים הפסיכולגיים והרוחניים שמתרחשים במערכת שיוצרים כאב כרוני?  איך כאבים רגשיים מהעבר נכנסים לתמונה? איך כאבים אפילו של דורות אחורה יכולים להיות גם קשורים? ואיך בעצם כבר על ידי ההבנה של המנגנונים הללו, ניתן להתחיל תהליך של לגעת ממש בשורש העמוק של הכאב ולא רק לנסות להקל על הסימפטומים.  בהרצאה מרתקת זו פליאה ברי תציג הסברים על תופעת הכאב באיבר המין מעולמות המדע, הפסיכולוגיה והרוח, תראה איך כולן בעצם מתחברות יחד, ומה בעצם חשוב מאוד להבין לקראת היציאה למסע הריפוי מהכאבים. 

מה התפקיד של פטריות ואגניליות ואיך אפשר להשתחרר מהן לתמיד? אחרי שנים של סבל, ואינסוף ניסיונות טיפול, גיליתי למה הפטריה שלי חוזרת שוב ושוב, ואיך אני יכולה לפטר אותה מתפקידה. סמדר מילר בהרצאה שהיא מפגש קרוב ומלא כבוד עם הגוף הנשי והמיניות הנשית. הרצאה חיונית לנשים, גברים וא.נשי טיפול.

"הנה את" – מחשבות על אנדומטריוזיס, כאבים בפות,בנרתיק וברחם, והצעה להתייחסות אישית
לנשים עם אנדומטריוזיס כואב. כואב באגן, בגב התחתון, בבטן, ברחם, בשחלות, באיברים אחרים ולפעמים בכל הגוף. כל אחת ומפת הכאב שלה, כל אחת ומפת הסימנים שלה.
כאבים בפות, בנרתיק או ברחם בזמן יחסי מין או אחריהם נפוצים מאד בקרב הנשים המתמודדות עם אנדומטריוזיס. כפי שאני מבינה את המציאות, לכאבים האלה יש מקור גופני ויש מקור רגשי שעובדים יחד ליצירת תמונת הכאב האישית הזו, לכן כשאנחנו באות לרפא את הכאב יש כדאיות רבה לאתר גם את גורמי השורש הגופניים וגם את הרגשיים. ויש דרכים רבות ומגוונות לעשות זאת. אני אספר לכן קצת עליי ועל הגילויים האישיים שלי מתוך מסע הריפוי שלי – ומאוחר יותר מתוך הקליניקה שלי, אתאר בפניכן כיצד אני מבינה את הגורמים לכאבים הללו, כיצד אני ניגשת לתמוך בכאבים של מטופלותי ושלי עצמי, וגם אלמד אתכן תרגיל נחמד, פשוט ונעים שיכול להיות שער מסקרן לעבור דרכו במסע הריפוי.
המפגש הגינקולוגי: לייצר ברית וידע משותף עם הרופאה ולצאת מועצמת וחזקה
בהרצאה נדבר על מה קורה במהלך הבדיקה, איך להיות משתתפת פעילה בבדיקה כדי להקל על הכאב ולמה חשוב לשים לב
כי בדיקה גינקולוגית לא חייבת להיות חוויה טראומטית

הטיפול הגינקוסופי שנלמד כחלק ממסלול לימודי הגינקוסופיה. מביא איתו אפשרות ממשית לריפוי כאבים בנרתיק בהיותו מחבר באופן עמוק גוף, נפש ורוח ויוצר אינטגרציה בין כל אלו. בהרצאה נשמע וגם נקבל טעימה קטנה מהטיפול. בנוסף נערוך היכרות עם אדמת מרפא נשית, מרחב לנשים הכולל בית ספר לחכמת האשה, קליניקה קהילתית וקהילת המרפא שהיא מרחב לריפוי נשים עם פוסט טראומה עקב אלימות מינית.

קרולינה איזקוביץ ואבישג מאיה זלוף מדברות על הנושא מתוך מגוון גישות. בהתמקדות על מצב נפוץ במיוחד כסיבה לכאב – יובש בנרתיק. בדגש על גיל מהעבר (טרוםגיל המעבר) ומצבי שונים של המערכת ההורמונאלית.

רצפת אגן

רצפת האגן היא קבוצה של שרירים ורקמות שנמצאות סביב הפתחים שלנו. התפקידים העיקריים שלה כוללים שליטה על הסוגרים, תמיכה באיברי האגן והשתתפות בתפקוד המינית. כאשר קיים כאב בפות או בנרתיק לא תמיד חושבים על כך שאולי יש קשר למצב של שרירים אלו ולכן חשוב לאבחן ולבדוק ולתת את הטיפול המתאים. בהרצאה יוסבר הקשר בין מצבים שונים של השרירים לסוגי כאבים באזור וכיצד באמצעות הטיפול הפיזיותרפי ניתן לשפר את איכות החיים.

הקשר בין מתח צווארי, מתח במפרקי לסתות, מתח בגב העליון – למתח, כיווץ יתר, וכאבים – ברצפת האגן.

האגן כצומת לתנועה, התנועה כמקור לשחרור
השחרור כדרך למצוא אפשרויות חדשות
בתוכנו, להרפות, להקשיב
לתנועה האפשרית בעצמות
לתנועה האפשרית ברצפת האגן
לתנועה האפשרית לאנרגיה המינית.

כיצד ניתן לגשת למקור האנרגיה המינית שהיא אנרגיית חיים ולהשתמש בה לריפוי, ולהגברת תחושת החיוניות האישית? מערכת היחסים מייטיבה עם איברייך האינטימיים היא המפתח לריפוי עמוק של זכרונות וכאבים. ביוני נמצאת מפה שהיא שער לנפש שלנו, לאנרגיה הכללית שלנו ולנשמה שלנו. לקיחת אחריות של האישה על הגוף שלה, הבריאות שלה והעונג שלה חיוניים על מנת שהיא תחווה אותם במלוא הפוטנציאל הטמון בהם.

הנרתיק היא שער הכניסה אלייך, למעמקייך, ובתוכך יקרה, יש את כל הכלים הדרושים למסע חזרה לאמון ובטחון מלא בעונג. הגוף שלך, תמיד שואף להגיע להרמוניה (הומאוסטזיס) ובסדנה הייחודית הזו, אנחנו נלמד איך להתחבר ולהעיר את תבונת הגוף הטבעית והמרפאה. נלמד על האנטומיה הפיזית, הרגשית והתודעתית של הכאב, על האנטומיה הפזיולוגית והרגשית של האגן ואברי האהבה(המין). נקשיב לפעימת החיים-כיווץ הרפיה ונשימה, והמעבר בינהם. נתנסה בסשן תנועה ונשימות מעולמות הפאולה (שיטת שיקום דרך עבודה עם סוגרי הגוף) והטנטרה (מיניות מקודשת), כדי שתצאי עם סט כלים בו תוכלי להשתמש ולהטמיע ביום יום שלך ולחזק את הקשר וקשב שלך עם הלב ליבה שלך-האגן

בואי תפגשי את רצפת האגן ההוליסטית וחיבורה לרחם ולפות. מה תפקידה במיניות וכיצד ניתן לעזור במקרים של קושי או כאב.

בהרצאה נלמד יחדיו מה יכולים להיות הגורמים, נכיר את הגוף שלנו לעומק ונלמד איך לעבוד איתו.

איך הקשר בין אנטומיה לוודו יכול לעזור לנו להבין את הדרך לריפוי האישי שלנו? לכל אחת יש מסע פתלתל, מיוחד ומרגש בינה לבין הגוף שלה, נלמד התבוננות בדרך חדשה על גופנו ועל המסע שלו בעולם דרך עולמות הכישוף והאנטומיה, אספר על המסע האישי שלי לריפוי, ומדיטציה אקטיבית לריפוי האגן.

גוף האישה לא פחות ממופלא, ואיזור האגן מסמל ונושא בתוכו את המרכז הפיזי הרגשי והאנרגטי שלנו. מה הקשר בין הרחם, הפות וקרקעית האגן וכיצד כל אלו קשורות לחוויות שלנו ועיצוב חיינו?
כפיזיו רצפת אגן ומעסת רחם אני פוגשת את הפיזי, הרגשי ומה שביניהם. בהרצאה נשוחח על הבעיות הנפוצות שלנו כנשים וכיצד ניתן לגשת אליהן דרך כמה שיטות טיפול. נשתף נתייעץ ונלמד מה אנחנו יכולות לעשות. למען עצמנו, וכיצד הפיזיותרפיה והסובאדה עוזרות לנו בדרך.

*ציוד נדרש – בגדים נוחים

גוף-נפש-רגש-רוח

הגוף נקבי ובפרט מערכת המין הנקבית מקודדת רגשית ויוצרת מפה רגשית, היסטורית וחווייתית של האישה. בהיכרות עם האנטומיה הרגשית האישית שלי ועבודה יחד עם גופי אני יכולה להבין: איך לרפא את הכאב, איך לשחרר את גופי מרגשות כלואים שמצטברים באגן, לחוות יותר עונג, לדייק את המיניות שלי ואת הפרטנר/ית לקצב שלי. הגוף מוליך את הרגש שלנו ומכיל עבורנו חוויות/רגשות/טראומות שמבקשים את תשומת ליבי. הבנת המנגנון החכם הזה ניתן לראות את האור בקצה המנהרה מול כאבים גינקולוגים שמבקשים מזור אישי ממך.

שנים שהרופא אמר לי שמה שיש לי הוא בלתי ניתן לריפוי וצריך ניתוח. מזל שלא האמנתי. וריפאתי את עצמי, ממצב שאפילו לא יכלתי להכניס טמפון אני נהנת מיחסי מין בחדירה. וזה בגלל שבחרתי להעמיק ולבדוק מה הכאבים והזכרונות, התפיסות והאמנות שהכאב החד הזה שמר. וגיליתי ריפוי עצום לתפיסה שלי כאישה. כל כאב הוא הזדמנות ושער לעולם נפלא של שחרור בסדנה נלמד לצלול לעומק האמונות הזכרונות והפחדים שבשורש הכאבים ולהעזר בכאב הזה לריפוי שלנו, לצמיחה ולהתעצמות

כאבים ביוני (פות) משפיעים על כל רבדי החיים ,בהרצאה נסקור מגוון כלים מעולם החמלה (ולא רחמים) שכל אחת וכל אחד (כן גם אתה הפארטנר) יכול לאמץ ולהתקדם לקראת הפתרון. מניסיון רב בטיפול בנושא נוכחנו שניתן להתגבר ולהגיע לזוגיות ומיניות טובים ומטיבים.

האגן שלנו הינו מיכל של הרגשות, התשוקות, הפחדים והכאבים שלנו. נבחן את הקשר בין הכאבים בפות לאגן . נתחבר לאגן שלנו ונלמד איך לקבל ממנו מסרים שיכלו לעזור לנו בהתמודדות עם הכאב ובכלל לפעול בשגרה מתוך החיבור לאגן.

עברו קצת יותר מעשר שנים מאז שיחסי מין הפכו מהנאה פשוטה וזמינה לעניין מורכב – כאב, אשמה, בושה… עברו כשלוש שנים מאז שהתחלתי באמת לטפל בכאב ולבנות מחדש את המיניות שלי ושלנו. במקביל לתהליך האישי שלי, הפכתי לאקטיביסטית בנושא ולאשת מקצוע בתחום המיניות הבריאה.
בשיחה שלי בכנס אני מבקשת לתת הצצה להתמודדות אותנטית וכנה בזמן אמת, שעדיין לא הסתיימה, והתובנות העיקריות שהתגבשו במהלך הדרך – מתנות אמיתיות, שמשמעותיות עבורי לא רק סביב כאבים ביחסי מין. 

בסדנא נתבונן על הדפוסי ההתנהגות שלנו בקשרים אינטימיים וזוגיים ואיך הם משפיעים על יכולת להנות ממיניות ובפרט על הכאבים .נסתכל על הכאב מכמה זוויות ראיה ונלמד איך ביטוי ברגשות והצרכים מאפשר להשפיע על רמת ההנאה שלנו בסיטואציה הקיימת.

כאבים ביוני יכולים להכיל בתוכם זכרונות עתיקים. החוויה של להיות אישה בעולם היא חוויה מורכבת אשר כוללת בתוכה קבלת מסרים ומישטורים באופן אישי או עקיף שמונעים מהטבע האותנטי של המיניות שלנו ושל היוני שלנו לשגשג. החוויות הללו מגוונות, החל מלהתאפק ללכת לשירותים, ללכת ברחוב ושיסתכלו עליי במבט לא נעים. בסדנה הזו ניקח אחריות על הריפוי שלנו נתרגל כלים מעולמות הטאו והטנטרה לשחרור זכרונות, ולהעיר חלקים שקפאו/נרדמו בסביבה רכה ובטוחה.

לא ניתן להשתתף בסדנה במקרים הבאים:
אחרי טראומה/ למי שפוסט טראומטית
חוסר איזון רגשי
לחולות אסטמה או קשיי נשימה
לנשים בהריון
מי שלא מוכנה כרגע לעבור תהליך רגשי עם עצמי 

כשאנחנו מרפות את הפות ומשחררות את המתחים המצטברים סביב איבר המין ומיניות אנחנו מאפשרות לעוד אנרגית חיים לזרום באופן חופשי ויש לנו יותר יכולת להיות מי שאנחנו!
בטקס נשחרר עומס ונתחבר עוד לחיים בעוצמה המלאה שלנו.

הגוף שלך מדבר אליך, הפות שלך מדברת אליך. תסכימי להקשיב לה? לפגוש? להתיידד, לפתח איתה קשר? היא בחרה לקחת אותך למסע ריפוי עצמי. כן, את, את תרפאי אותה, אנשי המקצוע והעזרים בדרך, הם רק זה, עזרים, המסע הוא שלך. אחרי שנים של ליווי של נשים עם כאבים שונים בפות, אני מזמינה אותך להרצאה שאולי תיתן פרספקטיבה חדשה, אולי תעורר השראה, אולי גם תתסכל, כי תראי אני הולכת להזמין אותך לקחת בעלות על המיניות שלך, על הפות שלך, לפגוש את האפשרות לראות בכאב שער להעצמה. מוזמנות באהבה.

כאב הוא דרך תקשורת. מה היא מנסה לומר לך? אולי הגיע הזמן לשיחת נפש, כמו שתי חברות טובות? בסדנה ניצור שיח, דרך כלים מקונסטלציה משפחתית

*ציוד נדרש – כלי כתיבה ומחברת

פות בעניים פשוטות היא מסע נשי להזכרות והתחברות מחודשת עם הגוף הנשי, האינטואיציה הנשית והעצמה הנשית דרך התבוננות בחלק בגוף שלנו שכוסה בשכבות של בושה, הסתרה, בורות ופחד- הפות. בעזרת שיח, נשימה, תמונות ומדיטציה, נצא יחד למסע משותף לגילוי מחודש והתבוננות בעיניים פשוטות בנפלאות הפות. הסדנא בנוייה בעיקרה, סביב מפגש עם הפות ושל התפיסות שלנו אותה ואת עצמנו כנשים- דרך המפגש עם תמונות של הפות. התמונות של הפות הן קלפי רפואה שמזמינים אותנו להישיר מבט באופן רך ואוהב, אל החלקים בנו שבחרנו להסתיר כשבחרנו כחברה להסתיר את הפות. בסדנא תקבלי הבנה עמוקה יותר של מה שחי בך מול המפגש שלך עם הפות שלך והיכרות מעמיקה יותר עם מה שקורה לך כשאת מאפשרת לפות להיות חלק פשוט יותר של הגוף שלך, של המערכת שלך ושל התפיסה שלך את עצמך.

*ציוד נדרש – עט ודף

בסדנה נלמד טכניקות הרפיה שונות , הנותנות בסיס להטמעה של מרחב של הרפיה בתוך חיי היום יום שלך. את ההרפיה נלמד דרך טכניקות נשימה, דימיון מודרך, טכניקות ספציפיות להרפיית הפנים ותרגול מודע על הרשתות האלקטרומגנטיים שלנו המקיפים אותנו. התסדנה מלמדת הרפיה באופן כללי וגם ספציפית סביב נושא מיניות.

*ציוד נדרש – מזרון יוגה, כרית לישיבה

כולנו חוות אירועים טראומטיים לאורך החיים, פצעי ילדות, פגיעות התפתחותיות ואירועים כואבים נצרבים בתאים של הגוף. הפות הנשית (ושאר מערכת הרבייה) היא מרחב רגיש מאוד הסופג אליה את ההיסטוריה הנשית-מינית שלנו (ואם תרצו אף סיפורים קדומים יותר). אך אין סיבה שנתהלך בעולם מזוהות עם הטראומות, או חיות בצלן. כיצד נזהה האם אני נמנעת ממפגש עם התכנים הללו? ומה ניתן לעשות כדי להשתחרר מהיחסים הכואבים שיש לנו עם הפות שלנו כאשר אנו חוות אותה כמרחב של כאב, ניתוק, או חוסר חשק. האם כל אחת יכולה לפתח מיניות כמרחב של עונג ושמחה ? (כן!) ואיך מתחילות בכלל…

*ציוד נדרש – מחברת ועט.

שיתוף הסיפור האישי שלי על זכרון הכאב שהגוף נושא, הכמיהה לריפוי וההקבלה לקשר הבין דורי. בחלקו השני של המפגש נפתח את המרחב לשיח שיתופי נשי ולשאלות. המפגש מיועד לכל אישה שבוחרת להסתכל על הכאב כמקום ללמוד ממנו ולצמוח, להתעצם, להתחבר להוויה נשית ולהרגיש חופשיה ו"נורמלית" לשעה קלה.ובכלל.

*ציוד נדרש – לב פתוח וסקרנות

זוגיות

כשאנחנו חוות כאבים וסימפטומים שונים באיבר המין, לפעמים קשה לתווך את זה לבן הזוג ולבקש את מה שאנחנו צריכות. לעיתים אנחנו נכנסות לדפוסים של ריצוי או המנעות לחלוטין ממיניות, פשוט כי אין לנו מושג איך לבקש את מה שאנחנו צריכות בצורה מעצימה. בהרצאה אפרת תדבר על העקרונות לתקשורת מינית-זוגית בריאה ואיך ״לגייס״ את בן הזוג כשותף לתהליך הריפוי שלך, כדי שתוכלי להרגיש פחות לבד ואפילו להנות מהתהליך!

האם אפשר לתת עונג ולהנות מיחסי מין מבלי לקחת עונג? לנוכחות הזכרית יש כח גדול לרפואה כאשר היא מכוונת בצורה לא מתפשרת לנתינה. אני מזמין גברים (או נשים) ששותפים לתהליך הלמידה של זוגתם לחופש מכאבים וטראומה ללמוד איך לתת לבת הזוג שלכם מבלי לקחת, בואו יחד נסתכל על זוויות מבט שונות לעשית אהבה מבלי חדירה – וכיצד אפשר לתרום לתהליך הריפוי על ידי נוכחות.

למה קשה לנו לבטא את הרצונות והצרכים שלנו במפגשים אינטימיים? כיצד מוצאות את המילים להסביר מה קורה לי בגוף? ואיך אפשר בכלל לדעת – מה אני באמת רוצה?! מוזמנות למרחב בו נלמד אודות הגורמים החברתיים-תרבותיים שמקשים עלינו לדבר במיטה, נבין מה האתגר האישי שלנו בתקשורת ונרקום יחד סיפור נשי קולקטיבי. נלמד איך אפשר לייצר שיח בריא לפני מפגש מיני, באיזה דרכים אפשר לתקשר תוך כדי מעשה האהבה, וכיצד לגרום ליום שאחרי להרגיש טוב, מדוייק ונעים! נדבר בהרחבה על שיחת RBDSM ועל צורות תקשורת נוספות ביחסים אינטימיים, נשמע זו את זו ונתרגל.

בני/ות זוג מוזמנים

פגיעה מינית היא אירוע טראומתי אשר עלול להשפיע בהמשך על התפקוד הזוגי והמיני, הן של הנפגעות.ים והן של בני.ות הזוג שלהן.ם. בהרצאה אסביר כיצד ניתן להתמודד עם השלכות הטראומה על מערכת היחסים הזוגית

*ציוד נדרש – את עצמן ובני/ות הזוג שלהן.

פעם תפסתי ממנו איבר דורשני, מלא ציפיות, מאוכזב, לעולם לא מסופק, מאיים, מפחיד.
רתיעה, פחד, גועל….זה חלק ממה שחשתי.
והיום. אני במקום אחר. אני אוהבת אותו, הוא מצחיק, רך ונעים, ואנחנו "חברים".
משתפת בכלים שתמכו בי בדרך לאהוב.

*כדאי להיות במקום נוח, שקט ופרטי.

האיבר מין הזכרי הוא סימבול עתיק. לעיתים קרובות כשאנחנו פוגשות בו ייתכן ונפגוש פיצול פנימי עמוק ועתיק בתוכינו. בין הצד הנרתע, המפחד ואפילו הנגעל ממנו, לבין הצד בנו שנמשך אליו, סקרן ואפילו משתוקק אליו. יש נשים שיותר קל להם להזדהות עם הצד הנרתע, ואילו הצד הנמשך בהן יושב אצלן בצללים. ויש נשים שהפוך- קל להן להזדהות עם הצד הנמשך, אך עמוק בצללים יש בהן את הצד הנרתע. בעבודה שלי בקליניקה עם נשים שחוות כאבים הפות, אני פוגשת הרבה את הפיצול הזה- את הרתיעה והמשיכה. בדרך כלל צד אחד של המטבע הוא נסתר ונחבא מהמודע.
אז מה הוא הסימבול של הלינגם/ זין/ פין/ בולבול/ פאלוס/ איבר הזכריות הזה? מה יש באיבר המין הזכרי שמרתיע ומושך אותנו בו זמנית (זה לא סתם ככה!)? ואיך כל זה קשור לכאבים שיש בפות ובאיבר מין שלנו?

בהרצאה זו נתייחס לכל השאלות האלו, ונגלה איך שלום פנימי בין שני הצדדים של המטבע הזה – הם צעד משמעותי בריפוי הכאבים שלנו.

*ציוד נדרש – עט ומחברת/דף

יוגה

בסדנה נתרגל אסאנות (תנוחות) שונות בדגש על הזרמת דם לרצפת האגן וחיבור ליוני. נכניס מודעות ותשומת לב למשולש שמרכיב את היוגה-גוף נשימה והכרה. מוזמנות להכין לכן פינה שקטה עם מזרון, דף+כלי כתיבה, לשכוח לרגע מכל מה שחיצוני לכן ולהתחבר פנימה.

בסדנה נתרגל יוגה נשית קשובה שמחברת אותנו עם הגוף שלנו והפות שלנו . נקבל כלים פרקטיים לעבודה כמו תרגולי נשימה ייעודים, מדיטציה לחיבור ליוני (שתשאר זמינה עבורכן), וכמובן אסאנות (תנוחות) ייעודיות לאיזון מערכת הרבייה הנשית וההורמונים ואיזון מערכת העצבים. דרך העבודה עם הגוף נלמד עצמנו הקשבה, חיבור, את הגבולות שלנו, נלמד לרווח את אזור האגן הנשי שלנו ולאפשר לחדש וטוב להיכנס, ולישן להשתחרר.

תרגול יוגה נשית/מינית לנשים החוות כאבים ביחסי מין משלב עבודת גוף, נשימה, מודעות וטכניקות להרפיית שרירי קרקעית האגן. מטרת התרגול להפחית עומס ומתח באגן ובאיברי המין ולפגוש את האישה המינית שבנו, במרחב בטוח ורגיש בו אנו לא נדרשות לדבר למעט להקשיב לעצמנו ולהתבונן פנימה בעיניים טובות. אנו בוחרות את אופי וקצב התרגול ולומדות לדייק מה מתאים לנו בכל רגע נתון, וכיצד להיפרד מדפוסים של ריצוי. התרגול מעמיק ומעצים את הקשר שלנו לעצמנו ולאיברי המין ממקום עדין, קשוב ואוהב. התרגול משפר את זרימת הדם והאנרגיה באגן. מלמד אותנו להיות נוכחות וקשובות לתחושות שעולות מהגוף בתרגול ובמיניות. מכוון אותנו לתקשורת כנה ובריאה במעשה האהבה. מעניק לנו זמן שכולו רכות, הקשבה ונוכחות אוהבת לעצמנו. התרגול אינו בא לאתגר את הגוף אלא לאפשר לגוף חוויה טובה ומעצימה של זרימה והרפיה. בתרגול אנו רוכשות כלים אותם ניתן להביא למפגש האינטימי.

מחזוריות

היגיינה נשית טבעית, אמצעי ספיגה רכים, נעימים בריאים ואקולוגיים לגוף שלך ולסביבה.

שיטת מודעות לפוריות ידועה גם כ"השיטה הטבעית למניעת או השגת הריון" שיינה בוצר מציגה אותה: השער הראשון שלומדות לפתוח בדרך אל הנשיות שלי. שער הגוף.

מיניות

בהרצאתו שי רותם ישתף בידע שצבר ב-23 שנות עבודתו עם נשים כסרוגייט פרטנר מוסמך בארה"ב וישראל. הוא עושה אינטגרציה של סקסולוגיה קלינית עם גישות טבעיות לטיפול בוגיניסמוס ודיספרוניה, בנוסף ייתן מידע לגבי חשיבות האיבחון וכלים מעשיים לטיפול טבעי.

מהו עונג עבורי? איך הוא מתבטא בחיים שלי? האם אני יכולה להרחיב את מה שאני קוראת לו ״עונג״? בשיחה פתוחה וכנה נשתף יחד על עונג בחיינו ועל מקומות בהם אנחנו יכולים לקחת עונג עוד צעד קדימה.

ההרצאה תציג את ממצאי המחקר של עבודת התזה בנושא "חוויתיהן של נשים עם וסטיבולודיניה" ותעסוק בחיבור שבין הטרוסקסואליות, מדיקליזציה של כאבים ופרקטיקות מתנגדות. נדבר על התמות המרכזיות שנשים עם כאבים חוות ונציע נקודות מבט אלטרנטיביות על כאבים.

נלמד איך דרך עינוג אישי אוהב ומכיל, מלא חמלה ואהבה עצמית נוכל להביא ריפוי לכאבים בפות, נתרגל נשימות, רצפת אגן, נעשה מדיטציית יוני, ונלמד עיסוי יוני עצמי אוהב ותומך.

מעשה האהבה המרפא אחרי לידה – לידה היא שער מטורף בחיה של אשה ובחיי הזוג
הפות עוברת טלטלה משמעותית בלידה לא למדו אותנו את זה אבל במעשה האהבה שלנו אנחנו יכולים לחולל ריפוי מדהים אחד בשדה של השניה. מיניות אחרי לידה מצריכה קשב חדש והיא גם הזדמנות להתרחבות זוגית משמעותית.

הסדנא הזו תאפשר לך להבין את הגורמים למורכבות במיניות לאחר לידה וטראומה ותפגיש אותך עם כלים מעשיים למציאת מיניות בריאה לאחר הלידה ולאחר טראומה. במהות התהליך תחווי שינוי מהותי בתפיסותיך לגבי מיניות ותפתחי לאפשרויות מרגשות שלא חלמת עליהן.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה ומחברת.

כשהיו לי כאבים בפות ובנרתיק ואפילו לא יכולתי להכניס טמפון, חדר המיטות נראה לי מקום מאיים ומלחיץ. קיום יחסי מין נראה כמטלה ביומן שהשתדלתי להתחמק ממנה. במשך שנים למדתי וחקרתי את הנושא לעומק וכיום כבר אין לי כאבים בפות ובנרתיק והמיניות שלי עם בן זוגי רוויית תשוקה וג'וס. אני מזמינה אותך למעגל נשים שבו נסתכל לסיבה העמוקה ביותר לכאב בלבן של העיניים ונעשה ביחד תהליך של ריפוי רגשי.

*ציוד נדרש – לב פתוח ונשמה חפצה.

איך טראומה מינית מודחקת משפיעה על ערך עצמי ומערכת הזוגית מיועדת לכל מי שחווה קשיים באינטימיות ומתעניינת בטראומות מיניות מודחקות . אחרי ההריאה תדעי – מהי טראומה מודחקת – סימנים – כיצד היא משפיעה על הערך עצמי – מה אפשר לעשות כדי להקטין עת ההשפעה שלה על החיים – ונה זה תרפיית תנועות עיניים EMID ואיך היא עוזרת לעיבוד ולריפוי טראומות.

כל פות היא פות טובה, גם שלך! נשים רבות חושבות שהפות שלהן לא בסדר או מכוערת, והן מבססות את הרעיונות הללו על בסיס מה שראו בפורנו או למדו מהתקשורת. נתרגל חיבור מחדש לאיבר המין שלנו ותקבלי תרגול בייתי להטמעת הידע. הסדנה הזו היא בשבילך אם את רוצה להנות יותר מהמיניות שלך, להרגיש יותר קרובה לעצמך ולהעניק אהבה לעצמך.

*ציוד נדרש – מראה, כלי כתיבה ומשהו לכתוב עליו.

תרבות וכאב

כאב ביחסים – מיכל פרינס ועינת לב מדברות על התבניות התרבויות המייצרות כאב, החיים בצל הכאב ואיך אפשר להקשיב לגוף בצורה פשוטה. בשיח נכיר את המנגנון הפתיחה של הפות . ונלמד דרכים דונות לעבדו עם הגוף ולחוות דרכו עונג רב.

בפאנל 'תרבות פוגשת כאב' נפגוש שלוש נשות מקצוע המייצגות שלוש תרבויות שונות. שרון אורשלימי, חוקרת מיניות בחברה היהודית-חילונית, לנא מנסור, פיזיותרפיסטית לרצפת אגן בחברה הערבית וד"ר מיכל פרינס, מדריכה לחיי אישות וחוקרת מיניות בחברה היהודית-דתית. ביחד נברר את המשותף והשונה בין התרבויות השונות ביחס לכאב, נשאל מה המוטיבציה של הנשים השונות לפנות לטיפול, מה מקומם של בני הזוג , מה מעכב נשים מפניה לעזרה ועוד. יהיה מרתק! מוזמנות להצטרף!

דרך עיניים ביהדות

בין חובת החדירה למפגש אהבה מכוון אל השכינה שביניהם.

כאשר נשאלתי בפעם הראשונה על קיום יחסי אישות עם כאבים לא כל כך הבנתי את השאלה. ברור שאסור לקיים יחסי מין עם אישה שחווה כאבים. אבל מסתבר שרבים לא הורו כך. לכן, נכנסתי לעומק העניין מבחינה הלכתית ותורנית. מה זוג צריך לעשות כאשר האישה חווה כאבים ביחסים והאיש חושש מהוצאת זרע לבטלה? האם מותר לקיים יחסים עם שפיכה מחוץ לנרתיק? ומה עם הצרכים המיניים של האיש?

לנשים המתמודדות עם כאבים בפות על שלל סוגיה (וולוודניה, וסטבוליטיס, וסטיבולדניה, וגיניזמוס, פטריות כרוניות בנרתיק, דלקות כרוניות בדרכי השתן, וכל כאב כרוני בפות שהוא, גם אם את אפילו לא יודעת מה האבחנה)
לגברים (ולנשים) אשר נמצאים במערכות יחסים עם נשים שמתמודדות עם כאבים (ויש גם תוכן ייעודי שנועד עבורכם! על התמודדות שלכם ואיך תוכלו לתמוך בבת הזוג בצורה הכי מקדמת ריפוי)
לאנשי מקצוע וטיפול, שרוצים להכיר לעומק את התופעה, כדי להרחיב את סל הכלים בקליניקה

מפיקות הכנס

פליאה ברי

פליאה ברי

בעלת תואר שני M.Sc. במדעי המוח הקליניים מאוניברסיטת תל-אביב. מתמחה בבריאות המיניות הנשית, במחזור החודשי הנשי, וריפוי מכאבים באיבר המין אצל נשים. מורה ליוגה, ועבודה עם הגוף כשער לרוחניות. מלווה א.נשים בתהליכי התפתחות וריפוי לחיבור ללב הגבוה, דרך גוף רגש ותודעה. מנחה סדנאות וקבוצות של חקירה מינית והתפתחות רוחנית.

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

מנחות

אביגיל מולכו שילוח

אביגיל מולכו שילוח

פיזיותרפיסטית ומעסת רחם מעל 20 שנה עובדת במרכז רותם לטיפול במיניות. עוסקת בחיבור בין הגוף והרחם לפות ובשיקום מיניות וכאב.

איילה אלישע

איילה אלישע

איילה אלישע היא אם לארבעה, בת זוג לזיו ומתגוררת בכפר האקולוגי כליל. היא חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים, מורת דרך לנשיות בדרך הטבע מאז 2001 ומייסדת מכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע.

גלית פיין

גלית פיין

מורה לתטא הילינג, מנחת מעגלי שירה ומלווה תהליכים אישיים.

זיו קרויטורו

זיו קרויטורו

דרכו של זיו זאב מוקדשת להתעוררות התודעה, העצמת אחרים לחופש, אהבה ואחריות אישית. חוקר את רבדי התודעה האנושית למטרת - ג׳יוואן מוקטה - חופש בעיניים פקוחות, שילוב מלא של הטרנסנדנטלי עם היומיומי. חי בדרום תאילנד, שם נחנך למסורת השאיווה טנטרה של קשמיר.

חני פל

חני פל

ד"ר חני פל עברה להחליף את ליאורה אברהמוב במרפאת יסמין באיכילוב. המשלבת טיפול רפואי. נפשי. סקסולוגי. ואף מקבלת נשים במרפאה בבאר שבע.

מיכל בן סימון

מיכל בן סימון

כותבת בלוג על מיניות "עבודת יד". עבדתי ארבע שנים בחנות לצעצועי מין

מרינה גלנץ

מרינה גלנץ

אמא, אישה, מטפלת מטפלת ומלווה רגשית לנשים סביב נושאי הנשיות, מיניות ויחסים ב18 שנים האחרונות מלווה נשים בתהליכי ריפוי, חיבור לגוף ולאינטואיציה הפנימית 🌸 מטפלת רגשית בתרפיה בתנועות עיניים EMID מוסמכת בתרפיה מוכוונת התמקדות - focusing מתמחה בעבודה עם אנשים בפוסט טראומה, נשים שעברו פגיעות מיניות בילדות, בעיות בריאותיות כרוניות ודפוסים רגשיים המקשים על החיים.

ניבית קלינגהופר

ניבית קלינגהופר

מחנכת למיניות מיטיבה, בוגרת דלת פתוחה ויועצת זוגית. חוקרת מיניות נשית ואנושית, אמא, אישה סקרנית ומלאת תשוקה לחיים ולעיסוק במיניות. סטודנטית למגדר וקרימינולוגיה כי אף פעם לא מאוחר להשלים ולהגשים.

סמדר מילר

סמדר מילר

מייסדת "קרובים" - בית הספר לזוגיות, מורה לאהבה פראנית ומיניות קשובה, מנהיגת נשים וסופרת, מייסדת "מועדון הלביאות" והקבוצה "השנה אני עושה כסף!"

רונית בן אליהו

רונית בן אליהו

פיזיותרפיסטית משנת 1984, חברה בוועדת ההיגוי של קבוצת העניין בבריאות האישה בפיזיותרפיה בישראל. בוגרת קורסים רבים הקשורים בבריאות האישה: שיקום רצפת אגן, מדריכות להכנה ללידה, טיפולים אורטופדיים באישה ההרה, אוסטאופתיה אורוגניטאלית, מורות ליוגה נשית.

שיינה בוצר

שיינה בוצר

מנחת הגשמה נשית ומשתעשעת בגשמיות. הבסיסי של הבסיס להכל זה לדעת ולהכיר את הגוף שבתוכו אני שוכנת. הצעד הרשון להגשמה נשית הוא להכיר מחדש את מה שמובן מאליו. להיוודע לפלא שבגוף.

שרון אורשלימי

שרון אורשלימי

דוקטורנטית לניהול מערכות בריאות וחוקרת מיניות ואמצעי מניעה, מחנכת למיניות ואקטיביסטית בתחום של צדק רבייתי ובריאות מינית,  חברת ועדת ההיגוי של ארגון שלמה - הארגון הישראלי לוולוודיניה. 

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת ומעסה טנטרית. מלווה גיניקוסופית - חכמת האישה השלמה - ליווי ותמיכה בנשים במעגלי החיים השונים. בעלת תשוקה רבה בכל מה שקשור לחיבור לגוף, אנרגיית החיים ולמיניות בריאה ומודעת.

איילת סלע הררי

איילת סלע הררי

נשואה ואמא ל 3 ילדים. בת 47 - מנחה ומלווה נשים וזוגות למיניות מעצימה ואינטימיות, התמחות ברצפת האגן וכאבים בזמן חדירה.

גלית פרג

גלית פרג

מסייעת בתהליכי ריפוי לנשים המתמודדות עם כאבים בפות ובנרתיק באמצעות טיפול רגשי. מייסדת שיטת "רפואה רגשית" ובעלת הקליניקה ל"מיניות קשובה" מזה 15 שנה.

חני איזנשטט כרמי

חני איזנשטט כרמי

מומחית רב תחומית לבריאות טבעית על ידי אורח חיים תומך ריפוי, עוסקת בעיקר בטיפול עצמי לאנדומטריוזיס, מפתחת גישת "בריאה עם אנדומטריוזיס" לטיפול עצמי, פעילה להעלאת המודעות הציבורית בקרב מתמודדות ובקרב נשות ואנשי מרפא על החשיבות המכרעת של אורח חיים לתהליך הריפוי, ומתמודדת בעצמה עם אנדומטריוזיס באופן טבעי לחלוטין לפי פרוטוקול הריפוי שפיתחה. חני היא גם ביולוגית ומדענית סביבה לשעבר, ומומחית להערכת רעילות בריאותית וסביבתית של חומרים על פי תקן C2C.

יעל אלעד

יעל אלעד

מנחה סדנאות ומעגלי נשים סביב מיניות, חיבור לגוף, יחסים ותקשורת אינטימית. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים!

לירון יסמין אבידר

לירון יסמין אבידר

מנחה למיניות בריאה וסדנאות חיבור למיניות הנקבית, מחזוריות ובריאות הנרתיק. אני מטפלת בהתמקדות ואיזון גוף הנפש ומתמחה בעבודה רגשית מול כאב/בעיות גינקולוגיות במערכת המין הנקבית.

מיכל כהן שמחה

מיכל שמחה כהן

מורה לשינוי תודעה ולחיים במיניות מודעת, מכשפה טובה שמלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה, מנחת טקסים, כתבה את הספר "להרפות את הפות".

נגה ואריאל טמיר

נגה ואריאל טמיר

בשביל הזוגיות – נוגה ואריאל טמיר מטפלים זוגיים ומינים, מנחי סדנאות מגע מיניות וזוגיות. זוג בחיים מעל 30 שנה בזוגיות מתעצמת ומעצימה מפתחי שיטת עבודה ייחודית "בשביל הזוגיות " שיטת טיפול ממוקדת וקצרת טווח המשלבת שיחה מגע וכלים עוקפי חשיבה.

עינת לב

עינת לב

עינת לב, גינקוסופית, מכשפה טובה, מעסת רחם ומקשיבה ללב.

סמדר רגב אגמון

סמדר רגב אגמון

עובדת סוציאלית, מחנכת למיניות בריאה והאמא של "נשיותי" - חנות אינטרנטית למוצרי וסת אקולוגיים  ובמיוחד כל דבר שיכול לתמוך במסע הריפוי מכאבים ביחסים, חברה מייסדת בארגון "שלמה" למען נשים מתמודדות עם כאבים בפות ובנרתיק. מסע הריפוי האישי שלי שזור בתוך ההתפתחות המקצועית שלי - לפעמים מרגישה כמו סנדלרית שהולכת יחפה, לפעמים כמו מהפכנית שמשנה את העולם דווקא מתוך המקומות הכי כואבים. מאמינה שיש לנו המון מה לתת וללמד גם, ואפילו במיוחד, כשאנחנו עוד בתוך הקושי

שירה אור מגהליה

שירה אור מגהליה

מטפלת גניקוסופית, יוצרת מרחבי תנועה, ריפוי וטקס.

שולמית שפרבר

שולמית שפרבר

מטפלת בתנועה ומחול MAAT ומטפלת מינית מוסמכת. חברת צוות במרפאה לטיפול מיני "רעות" וב"מרכז אישי".

אור אריאל

אור אריאל

מורה להאטה יוגה כבר 5 שנים, בוגרת 800 שעות תרגול יוגה אליינס, בוגרת ווינגיט, מאמנת כושר ומדריכה לאורח חיים בריא, הרבליסטית ומתעסקת בצמחי מרפא וליקוט. עובדת עם היוגה והצמחים לטיפול בטראומה ופוסט טראומה, עובדת עם נשים - יוגה נשית.

אלונה ג'מילי

אלונה ג'מילי

מייצרת ומשווקת היגיינה נשית רב פעמית מכותנה אורגנית, מעבירה מעגלי נשים ונערות בנושא ווסת והיגיינה נשית. מנהלת שיחות טלפוניות מדי יום עם נשים על ווסת נשיות והיגיינה כבר מעל 16 שנה.

דנה אלמלח

דנה אלמלח

חוקרת של יחסי גוף- נפש- תודעה- הוויה. מנחה מעגלי נשים וסדנאות לציבור הרחב בתחום המיניות- יחסים ותקשורת. מורה ליוגה.
יוצרת ומלווה פרויקטים חברתיים שבמרכז הוויתם - בני האדם. מרכזת את קהילת המרפא באדמת מרפא נשית. חיה בקבוצה ובשיתוף מגיל 18 ועד כה.

הדר גרף

הדר גרף

פיזיותרפסטית לרצפת האגן, מטפלת ארויגו ומדריכת הכנה ללידה 

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית ומורה לפלדנקרייז ומיניות מודעת.
למדה מחול ותאטרון בבלגיה, ופלדנקרייז בישראל.
מלמדת ומטפלת ביחידים וקבוצות מעל 10 שנים.
מאמינה שלכל אחד מגיע לאהוב ולהתענג מהגוף שלה בדיוק כפי שהוא.

לנה מטליצקי

למה מטליצקי

שמי לנה וליוויתי מאות נשים וגברים, בעשור האחרון, לתוך מרכז נוכח ויציב בתוך עצמם.ן.דרך חיבור לסודות מ-י-ן האגן. בהכשרותיי אני מורה לתנועה וריפוי ומדריכת פילאטיס מוסמכת, מטפלת בעיסוי תאילנדי ועיסוי טנטרי, לומדת ומתרגלת שיטת פאולה (שיטת שיקום וריפוי דרך סוגרי הגוף).

מיכל פרינס

מיכל פרינס

מנהלת מרכז יהל לקידום מיניות בריאה בחברה הדתית. חוקרת מיניות של נשים דתיות ומדריכה לחיי אישות למעלה מעשור. מחברת הספר "פשוט לרצות" ובעלת הפודקאסט 'בגוף ראשון - על מיניות וגוף בחברה הדתית'.

קימאיה

קימאיה

אמנית, גינקוסופית ומטפלת הוליסטית, חוקרת את העצמה הנשית הטמונה בפות ואת החיות שבחיבור אליה.

קרולינה איזקוביץ

קרולינה איזקוביץ

מטפלת ברפואה פונקציונלית מותאמת אישית. יועצת לצוותים רפואיים ורוקחים, לטיפול מושכל בתרופות. בקליניקה, אנשים פוגשים אותי לטיפול במגוון מחלות ומצבי חיים. אני מתאימה להם תוספי תזונה, צמחי מרפא, פטריות מרפא, תרופות הומאופתיות, ותזונה. הגישה הטיפולית שלי כוללת תשאול מעמיק לגבי מגוון היבטי חיים וחקר עמוק של בדיקות דם, כדי להתחקות אחרי מקור הבעיה, ולאפשר את הפתרון המתאים ביותר, בהתאם להרגלים ולאישיות המטופל.

שי רותם

שי רותם

שי רותם זכרונו לברכה.
זכינו בהזדמנות לראיין אותו חודשים ספורים לפני פטירתו.
שי, היה סרוגייט במשך המון שנים. בשנים הראשונות במרפאה של רונית אלוני בישראל. ולאחר מכן בלוס אנג'לס. שם גם ליווה והכשיר נשים וגברים להיות סרוגייט. סרוגייט זה "בן זוג חלופי". במקביל לטיפול שיחתי ובשיתוף פעולה יש שילוב של עבודה עם סרוגייט שאיתו או איתה מתרגלים וחווים סיטואציות אינטימיות/מיניות כחוויה מתקנת ומלמדת. כשטיפול שיחתי בלבד נמצא כלא מספיק.
בהרצאה זו נשמע על קצה המזלג מנקודת מבט של סרוגייט שתמך ועזר לאלפי נשים זוגות וגברים.

שיר אייזן

שיר אייזן

אוהבת לחקור את החיים. מרגעי האושר ועד לכאב, חוקרת רגשות, מיניות, זוגיות, חיבור לגוף, אהבה, קבלה עצמית ומה שביניהם. מתעמקת בתרגול הקשבה לגוף ועוזרת לנשים להתחבר לגופן תוך התמקדות ביוני, שמהווה את המצפן בגוף האישה ורצפת האגן המהווה את מרכז הכבידה וטומנת בחובה טראומות ומטענים רגשיים רבים. החיבור נעשה דרך תנועה, נשימות, כתיבה,מעגלי נשים וטכניקות שונות. אני מתרגלת יוגה כעשור, מתוכם 4 שנים יוגה נשית, לומדת הוראת יוגה תרפיה והנחיית מדיטציה ומיינדפולנס כדי לעזור לעוד א.נשים למזער את הסבל בחייהם. אני מאמינה שריפוי הוא הוליסטי ושהקשבה מלאה לגוף היא התשובה לכל.

אוּרִית לייזרסון

אוּרִית לייזרסון

מטפלת בפסיכותרפיה גופנית מנחה למיניות יהודית הוליסטית. מפתחת השיטה של הכנה ללידה מתוך עונג. מרצה בהכשרות מטפלים אינטגרטיביות.

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון

אמא ל-2, מנחה בינלאומית למיניות ותרגול ביצת הג׳ייד, מייסדת "הפורמולה לזוגיות מודעת" ו"חיים בתשוקה" לנשים ׳דלוקות׳ ופראיות.

אלינור כהן

אלינור כהן

אלינור כהן מורה ומנחה למיניות בריאה אינטימית ומעצימה, במשך שנים רבות טיפלתי בנשים החוות אתגרים במיניותן בשיטה הכוללת עיסוי רחם ועיסוי אגני בשיטתו של מאנטק צ'יאה CNT, KNT, פיתחתי שיטה לטיפול מיני במגע והכשרתי מטפלים.

לי סלע

לי סלע

MScPT פיזיותרפיסטית לבריאות האישה, בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. עוסקת בשיקום רצפת האגן והבטן בנשים, מדריכת פילאטיס והכנה ללידה. מרצה לנשים ואנשי מקצוע.

מוריה שלוי

מוריה שלוי

גינקוסופית- מלוה נשים בשערי החיים, מטפלת בגישות "התמקדות" ו"קונסטלציה משפחתית", מורה ומרכזת את שנה א' בלימודי גינקוספיה, מנחת מעגלי נשים ונערות, מפעילה את "הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו".

לנא מנסור

לנא מנסור

פיזיותירפיסטית רצפת אגן ,מדריכת הכנה ללידה ,מטפלת בשיטת ארויגו מדריכת פילאטיס ,הבעלים והמקימה של מרכז לנא לבריאות האישה

מאיה בדוסה

מאיה בדוסה

רוקדת וחוקרת תנועה. למדתי שלל סגנונות מחול אותם אני משלבת- ריקוד חופשי, מחול מודרני, ריקודי בטן ועוד. חוקרת את הקסם של תקשורת ושיח באמצעות גוף ותנועה. מתרגלת ומלמדת יוגה בשיטות שונות, אוהבת ללוות אנשים שלומדים לפגוש את העולם הפנימי והחיצוני דרך תנועה.

סיון צביה טרגר

סיון צביה טרגר

אישה, אמא, רעיה, מורה ליוגה נשית מזה 13 שנה, מפתחת ומלמדת את היוגה המינית, מנחת קבוצות ומעגלים בנושא מחזוריות האישה ומיניות

מעין אורה

מעין אורה

פסיכותרפיסטית גופנית (MA), מלווה רוחנית, מטפלת מינית, זוגית, מנחת קבוצות ומעגלי נשים. בעלת התמחויות בתחום היחסים, מיניות, אינטימיות ועבודה עם טראומה.

קים לזינגר

קים לזינגר

קים מאמנת למיניות הוליסטית ומורה ליוני יוגה (תרגול ביצת הג'ייד).
קים מלווה נשים בתהליכי חיבור לגופן, העצמת העונג המיני שלהן ואיזון הפוריות: שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, איזון הורמונאלי,וגיניסמוס , שיקום אחרי לידה, הגברת הפוריות ועוד.

קים לזינגר

קים לזינגר

חוקרת מיניות הוליסטית למעלה מעשור, ונסעתי ברחבי המזרח כדי להתמחות באומנויות הטאו והטנטרה אצל המאסטרים הגדולים בעולם החיים כיום. במסעי גיליתי את רזי הגוף הנשי ואת העוצמה המינית הגלומה בכל אחת מאיתנו ומבקשת לצאת לאור. הייתה לי את הזכות לעבוד עם מנטאק צ׳יה, ליילה מרטין, מינקה דה ווס, כריסטופר וואליס, דר. קאוויטה ג׳י, קון ני, שהקדישו את חייהם ללימוד הכח המרפא והמשחרר הטמון בעונג שלנו. היום אני כאן כדי להגיד לך שאכן, יש יותר במין ממה שאת חווה ואני יכולה לעזור לך לממש את הפוטנציאל הזה.

הרב רפי אוסטרוף

הרב רפי אוסטרוף

מחנך לזוגיות ומיניות חיובית המתמחה במפגש בין ההלכה למיניות. מלווה זוגות רבים בחיבור לתשוקה ואהבה ומייסד בית המדרש ללימודי אהבה. ראש המועצה הדתית האזורית גוש עציון. נשוי לללי וגר באלון שבות אשר בגוש עציון.

אני רוצה להרשם לכנס אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל

kenes.pnima.me@gmail.com

*מתבוננות פנימה מציעות כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס. מוזמנת לכתוב לנו מייל
Kenes.pnima.me@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה