הכנס הסתיים. כל הסדנאות הוקלטו ונוצר מאגר של 40 שעות של ידע מרתק מטובי המנחות והמנחים בתחום המיניות בארץ.

ניתן לרכוש כאן כרטיס שמאפשר גישה לאוצר התוכן הזה. שימו לב שההקלטות במסגרת הכנס יהיו זמינות לחודשיים מסוף הכנס – מתאריך 8 ליוני ועד ה 8 לאוגוסט. לרכישת כרטיס המאפשר גישה ל 40 שעות של ידע מופלא לחצו על קישור הרכישה.

לחצו כאן לרכישת כרטיס להקלטות הכנס

עושים אהבה 2 - כנס אונליין

איך להיות מאהב טוב יותר? איך להביא יותר חשק ועונג למיניות שלנו? איך ליצור אינטימיות במעשה האהבה? האם מיניות יכולה להיות גם חוויה רגשית עמוקה ומחברת? איך לייצר תקשורת מייטיבה עם השותפים שלנו למעשי אהבה?

יחד עם הדרכות חווייתיות מעשיות של טכניקות מגע, עיסוי, נשימה ותנועה.

מחיר הרשמה מוקדמת עד 26.5 -
300 ש"ח כרטיס אחד
450 ש"ח כרטיס זוגי

מחיר רגיל -
360 ש"ח כרטיס אחד
510 ש"ח כרטיס זוגי

כרטיס זוגי מאפשר גישה משני חשבונות/מכשירים לכנס ולהקלטות. (אפשר להרשם גם עם חבר/ה)

אבישג מאיה זלוף ומיכאל פינקל מזמינים אתכם ל-3 ימים המוקדשים למעשה האהבה 

הכנס מיועד ליחידים ולזוגות שמחפשים ידע השראה וכלים, ולאנשי מקצוע בתחום המיניות. ולכל מי שמחפש להיות מאהב.ת טוב.ה יותר, לעצמו ולאחרים.

רוב הכנס יוקלט, ההקלטות יהיו זמינות למשך חודשיים.

אנחנו מאמינים שיחסים, מיניות ואינטימיות הם מרחב להתפתחות מופלאה

מפיקי הכנס

מיכאל פינקל

מיכאל פינקל

מיכאל פינקל - מורה ל"תקשורת מקרבת" ומיניות מודעת. מנהל תוכן ומנחה של כנסים וסדנאות העוסקות ביחסים ואינטימיות. יוצר ומנהיג עם אבישג את "שבט ארטמפל" – מעבדה לאינטימיות ארוטיקה ואהבה. בשנים האחרונות מוביל ומנחה אלפי אנשים לחפש את ההקשבה פנימה אל עצמם ולהקשיב לידע והעוצמה שחיה בהם. מיכאל הוא גם לוליין קרקס אווירי ובמאי של קרקס עכשווי. רוקד ומלמד טנגו ארגנטינאי, מפיק את "טנגו רחוב ת"א". כותב סיפורים והוגה דעות, מגשר בין זוגות, איש ויפסנה, שומר אש, אבא חד הורי.

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

מנחה לטנטרה ומיניות מקודשת , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה את פסטיבל אש נשית. וכנס מתבוננות פנימה. מורה מוסמכת לשיטת מודעות לפוריות. מנחה בבית הספר הבינלאומי ISTA וחברה בקבוצת "אישתר"

תכניה

לחצו כאן לרכישת כרטיס להקלטות הכנס

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

פירוט על התוכן

לחצו על היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 6.6.24

דרך הקשבה אמפטית לגוף חידוד הרגישות התחושתיות והמודעות הפיזית אפשר להתכוונן וללמוד מחדש לתפקד באופן יעיל ונח יותר, פיזית ורגשית.

איך מלמדים את הגוף לחוש יותר? איך יוצרים מצב שבו יש יותר זרימה ותנועה ברבדים הכי פנימיים ועדינים? איך קטן קטן קטן יכול להיות כל כך הרבה ועוצמתי. 
איך ממש יוצרים שינוי עצבי. 
איך עושים פחות. וקורה יותר. 

*סדנה לכולם – חוויתית 
רצוי מזרן יוגה או שמיכה על הרצפה/שטיח. 
כרית גדולה מתחת לרגליים למי שיש גב תחתון רגיש. 
כרית קטנה (לא חובה ) אם חייבים מתחת לראש. 

מה משך אותנו להיות יחד? ואיך ממש אותם דברים היום אולי מרחיקים בינינו. במפגש הזה נעמיק אל תוך עולם המשיכה ונחקור יחד מה יוצר דחייה וניתוק ואיך דרך המפגש עם זה נוכל להגדיל את המשיכה אחד לשניה.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של יובל כהן צדק

מדיטציה מאפשרת לנו לשנות את מוחנו, גופנו ומצב הווייתנו.
היכולת להתבונן על עצמנו, להתוודע אל הכוחות שמפעילים אותנו היא המפתח המרכזי להתפתחות אישית.
בתרגול שלפנינו, נצלול פנימה,
נפגוש ונכיל את החלקים הפגיעים והכואבים.
משם, נמריא אל פסגת העונג, נתרחב ונעצים
את ההתלהבות הטבעית והאקסטטית שלנו.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של רותי פריש

סדנה יישומית שכולתת עבודה אישית עם יחידים או זוגות בקבוצה, תקשור ותעסוק בדילמה הנפוצה בין הרצון להישאר בקשר אוהב לבין זה שהתשוקה בו ירדה. באמצעות שיחה פתוחה עם המשתתפים ותרגולים מעשיים נפתח אפשרויות לפתרון ולהתמודדות.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של עדי רובין

סדנת עומק לזוגות המעוניינים להעמיק את האינטימיות ולפתוח שיח חדש מרגש וקרוב ביניהם. נגלה ביחד מה מסייע לאינטימיות קרובה ועמוקה להתקיים, מה מפריע לה וכיצד ניתן להעצים אותה. דרך משחק קלפי האינטימיות כל זוג יתנסה, בינו לבין עצמו, ביצירת תקשורת קרובה וכנה על שאלות מהות הנוגעות לרצונות, פחדים, חלומות ותשוקות.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של ערן וורד

בלב לבנו אנחנו יודעים שיש מקומות שאנחנו סגורים בהם, שהיינו שמחים להיות יותר משוחררים או נועזים או נינוחים לגביהם. אבל, לרוב קשה לנו לשים את האצבע על המקומות הללו… בואו להרצאה חווייתית שבסופה תתגלה בפניכם המפה הארוטית שלכן/ם. כך תוכלו בפשטות ובהירות לדייק לעצמכם, איפה אתם עפים במיטה ואיפה אתם יכולים להתפתח. בעזרת כלים פשוטים תוכלו להחזיר את הכוח אליכן/ם ולהזמין עוד עושר ועונג לחיים האינטימיים שלכן/ם.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של שחר ברלוביץ

דווקא בתקופה הזו כשהכל מתערר סביבנו והקרקע לא יציבה, אינטימיות וקשר מיני בריא זו התשובה להרבה מצוקות שלנו. אז איך מייצרים את זה? מה ההבדל בין מיניות של גבר ומיניות של אשה? איך נוכל לגשר על הפער בחשק המיני ולהגיע לחיים מלאי תשוקה ועונג? כל זה יתגלה בסדנה חוויתית וכייפית.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של טל קרן כץ

שישי 7.6.24

להתהלך בעולם כשבלוטת האצטרובל מופעלת זאת חוויה משנת חיים.  זו התנסות שמאפשרת לתודעה שלנו להיפתח למהות של הווייתנו  ולעלות למקום שממנו ניתן לראות את המציאות ממקום חדש עם הרבה יותר נקודות מבט. בהרצאה נכיר את הבלוטה המסתורית, נלמד את הדרכים להפעיל אותה ולצאת מהמבוי הסתום של המצבים ההישרדותיים שלנו.

*הרצאה לכולם

לחצו כאן לאתר של רותי פריש

מגע חושני הוא אחד המתנות העוצמתיות והמרפאות ביותר שאפשר להעניק לפרטנר/ית שלנו. כאשר נחזיק מרחב בטוח, אוהב,קשוב ונוכח, יוכל להפתח משהו חדש באינטימיות הזוגית שלנו. בסדנה תתנסו בהחזקת מרחב בטוח קשוב ונוכח שכזה, ותקבלו כלים שאפשר ורצוי להמשיך לשחק איתם בבית אח״כ להעמקת האינטימיות והמיניות הזוגית.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אפרת וולפסון

בסדנה זו נגלה דרכים שונות של מגע שמעוררים את מערכת העצבים לפעולות שונות של וויסות, עוררות ועונג. נגלה איך לקבל מגע באופן אקטיבי כדי להגביר את העונג והאורגזמיות. נלמד איך לתת מגע באופן קשוב ומעורר. הסדנה היא מעשית.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אביגיל רות לב

מבוא לביצת הג׳ייד:
ביצת הג׳ייד היא כלי קטן אך עוצמתי לשיפור הרווחה המינית שלך. תרגול קבוע יכול לסייע ל: – העלאת החשק המיני – מניעת פטריות ודלקות – שיפור הסיכוך והרטיבות בנרתיק – חיבור לאנרגיה מינית ונשית, – העלאת האנרגיות והחיוניות – חיבור לידיעה הפנימי העמוקה – פתיחה לעונג וספציפית אורגזמות פנימיות – ועוד!!
בסדנת המבוא נלמד על העקרונות לתרגול נכון עם הביצה, כי תרגול לא-נכון עלול לגרום לנזק לרצפת האגן וחיזוק דפוסים של ריצוי וחסימה מינית. נתרגל יחד כמה תרגילי בסיס ותרגילי הכנה. שימי לב: לא יהיה זמן בסדנה להכניס את הביצה פנימה ולתרגל איתה, אך למשתתפות תנתן אפשרות להמשך למידה מוזל למי שתרצה להעמיק בתרגול.

*סדנה לנשים

לחצו כאן לאתר של אפרת וולפסון

קבעתם לכם דייט אינטימי-אירוטי ואתם נכנסים למרחב ו..אתם ממש לא "שם". כל כך הרבה סיבות יש לך.לה.לו שלא מאפשרים לכם גישה למצב התודעה הזה והפער מתסכל? אשמח לשתף אתכם במפתחות בסיס שעובדים לי ולזוגות שאני מלווה בקליניקה כדי ליצר נתיבים לגישה לשדה המשחק המשותף☺️.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של הדס אופק

נאוורר יחד את הנושא המורכב הזה, נאיר מקומות חבויים, נדבר על כנות רדיקאלית ונקבל תרגילים פרקטיים לטובת מעשה אהבה.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אפרתה בנור

ידעתם שאפשר לחוות אורגזמה דרך הפה? ודרך הגרון?
כן כן הפה שלנו הוא איבר סופר אורגזמי.
אפשר לומר שיש לנו פות עליונה ופות תחתונה והן לגמרי מחוברות.
אבל איך מגלים את זה? ואיך הגעתי מלשנוא מין אוראלי ללגלות שלתת מין אוראלי יכולה להיות חוויה סופר מענגת בשבילי…אולי אפילו הרבה יותר מבשבילו.
סדנא חווייתית לזוגות עם לפחות איבר מין זכרי אחד.
הכינו את עצמיכם לתרגול וצרו לכם מרחב נעים, פרטי ומרגיע להיות בו.
אין צורך בציוד מיוחד, אך כן בשיחת לב פתוחה וכנה על הגבולות של כל אחד כדי שתוכלו לוודא ששניכם נמצאים במחק וחקירה מרצון חופשי (ולא מריצוי) בכל רגע ורגע.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אבישג מאיה זלוף

זו לא טעות. איך להיות *נאהבים* טובים יותר. כולם מדברים על להיות מאהבים טובים יותר, אבל מיניות מתחילה מבפנים, ממני, מההווייה האישית מאד של עצמי. איך לבסס את ההווייה הזו וכיצד להפוך אותה להווייה משותפת, הרמונית, חגיגה משותפת של שניים (או יותר) א.נשים. הסודות שמאפשרים _קבלה_ מלאה הם גם הסודות שמאפשרים הענקה מלאה ושיתוף מלא תוך התמסרות וביטחון בתוך הלא נודע. נסביר את התיאוריה שמאחורי וגם נתרגל – שום דבר לא מביך או נועז – אבל סופר עוצמתי ומעשיר. הסדנה מתאימה גם ליחידים.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של בן ואפרת

העיסוי הזה הוא מתנה מתנה אדירה לאישה.
זכות גדולה לתת נוכחות, מגע אוהב, עיניים טובות.
הזדמנות לקחת את הזמן, להאט, לנשום להרגיש ולחוש.
פנו לעצמיכם את הזמן והמרחב, סדרו לכם מקום נעים ושקט
הצטיידו בשמן עיסוי (מומלץ שמן קוקוס או שקדים בכבישה קרה ללא תוספות), תאורה נעימה.
מה רואים ומה לא רואים בסרטון:
בעיסוי לא תראו איבר מין אמיתי.
את ההדרכה על העיסוי של איבר המין עצמו אני עושה על דגם סיליקון.
בסרטון כן תראו חזה נשי חשוף.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אבישג מאיה זלוף

פילרטוט היא לא מילה גסה! כולנו נהנים מיפלרטוט שמרים לנו, שבא בטקט, פלרטוט סקרן משחקי ומחבר. ועדיין יש בנו המון פחד, חשש ורתיעה מלהשתובב ולפלרטט עם החיים. בסדנא נלמד כלים פשוטים וחזקים להשתחרר מהמיינדפאקים העקשנים ששומרים עלינו באזור המוכרות, שעוצרים אותנו מלגשת ולהתחבר אחד לשני בפשטות. הכלים בסדנא מגיעים מעולם הNLP וNVC (תקשורת מקרבת ואימון תת המודע) והם באים להעניק לנו חופש וקלילות ולתמוך בנו ליצור חיבורים מהנים, עמוקים עם אנשםי חדשים או במערכות יחסים קיימות וארוכות.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של סשה בלבין

טאנוודה נותנת משמעות אחרת לריקוד, הפעם נזיז את הגוף כדי להתרוקן, כדי להתחבר, כדי להתפלל, כדי לחוות את עצמינו אחרת, עמוק יותר. דרך הנשימה, הדמיון, המילים בהם ולנטינה מובילה אותנו נוכל להתמסר אל האלוהות אשר פוגשת את הגוף דרך התנועה.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של ונלטינה לאו

שבת 8.6.24

נדבר על חושניות, פנטזיה, עונג ותחושות ונתנסה בכתיבה ארוטית.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של אפרתה בנור

נדבר על איך מתבטאת מיניות אצל נשים? לנשים ולגברים שאיתן: ללמוד להיות בני-זוג תומכים ופרטנרים מענגים 🙂 – מה חוסם אותנו מלחוות עונג? – פערים בתפיסות לגבי מיניות – מערכת העצבים ואיך היא קשורה לעונג? – נקודות העונג המרובות בגופנו – אילו סוגים שונים של עונג יכול הגוף שלנו לחוות? – נלמד קצת תרגולים טנטרים שעוזרים לנו לחוות את כל העונג הזה, ונגלה איך המדע של ימינו מאשר את הידע הטנטרי העתיק. בהרצאה אדבר על חוויות אישיות, ועל הנסיון שלי בעבודה עם נשים (וגברים) בקליניקה. אלמד את הטכניקות העתיקות, ואתן תרגול פרקטי למשתתפות.

*הרצאה לכולם

לחצו כאן לאתר של לאונור גבריאלי

בסדנה נדבר על הסוד הכי כמוס במיניות הזכרית והוא השריר האירוטי שלך שאחראי על פעולת השפיכה!

*סדנה לגברים

לחצו כאן לאתר של לנה ליילה

חברים (וחברות!) יקרים – אני הולך לטלטל את עולמכם, לזעזע ולנער אותו כדי להיפטר מהמון תפיסות שגויות לחלוטין שמכרו לנו לאורך שנים רבות לגבי האונות הגברית ו"למה לא עומד לנו". אציג בהרצאה מידע ממחקרים עדכניים של ה 2-4 שנים האחרונות ואתן ממש מרשמים בדוקים לפתרון בעיית (היעדר) הזיקפה המודרנית. זה ממש לא מה שחשבתם וגם אם כעת אתם מתפקדים היטב – אתם ממש רוצים לשמוע את זה, כיוון שגם אתם (והזקפה שלכם) בסכנה מוחשית(!) בהמשך הדרך אם לא תעשו עכשיו שינויים משמעותיים בחייכם. מדע מתקדם בשפה פשוטה ונגישה, בלי יותר מידי סיבוכים, עם המלצות פרקטיות לחלוטין. המסרים חשובים מאד גם למיניות הנשית!!!

*הרצאה לכולם

לחצו כאן לאתר של בן

בסדנא נלמד טכניקה מעולם הטנטרה הלבנה שנקראת טרנספיגרציה ומלמדת אותנו להסתכל ולהתחבר בדרך חדשה אל בני/בנות הזוג, בואו לחוות ולהתחבר מחדש.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אפרת ברודט

תרגול מדיטטיבי וחזרתי באיבר המין הנקבי – הדרכה והנחייה של עיסוי מובנה בחלק מסויים של הפות. התרגול משלב מגע, נוכחות, תשומת לב, התבוננות ואינטימיות באיבר המין הנקבי.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של טל איזק

העיסוי הזה הוא מתנה מתנה אדירה לאישה.
זכות גדולה לתת נוכחות, מגע אוהב, עיניים טובות.
הזדמנות לקחת את הזמן, להאט, לנשום להרגיש ולחוש.
פנו לעצמיכם את הזמן והמרחב, סדרו לכם מקום נעים ושקט
הצטיידו בשמן עיסוי (מומלץ שמן קוקוס או שקדים בכבישה קרה ללא תוספות), תאורה נעימה.
מה רואים ומה לא רואים בסרטון:
בעיסוי לא תראו איבר מין אמיתי.
את ההדרכה על העיסוי של איבר המין עצמו אני עושה על דגם סיליקון.
בסרטון כן תראו חזה נשי חשוף.

*סדנה לנשים

לחצו כאן לאתר של אבישג מאיה זלוף

מכירים את זה שבתוך כל הלחץ והאינטנסיביות ביום יום כבר נעלמת התשוקה ונכנסים לטייס אוטומטי גם בין הסדינים ? בסדנא קצרה וחוויתית נאיר ונאוורר את התשוקה ביחסים הזוגיים, נלמד מה מכבה ומה מדליק אותנו, בשיתוף, תנועה ומגע של אלמנט אש , נשחק, נעיז וניגע בפרטנר.ית שלנו מזוית חדשה. יהיה מדליק !

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של נעמי מור קחילה

הטנטרה מעניקה כלים להעמקה בתהליכים של חיבור אל הגוף הפיזי, הרגשי והתודעתי שלנו, שיכולים לשפר את מערכת היחסים שלנו עם עצמינו, עם בני הזוג שלנו ועם העולם בכלל. כאשר אנחנו מעמיקים בתהליך החיבור ומבינים טוב יותר את עצמינו אנחנו יכולים להיות מאהבים יותר אמיתיים, טובים ואכפתיים לעצמינו ולבני הזוג שלנו. בהרצאה נבין איזה כלים וטכניקות מעולם הטנטרה תורמים ותומכים בנו בתהליך הזה. בנוסף נתרגל תרגולים מעולם הטנטרה של מדיטציה ונשימות לחיבור לגוף והזרמת אנרגית החיים.

*הרצאה לכולם

לחצו כאן לאתר של מלינה רימברג

ברוכים וברוכות הבאים להדרכת ה- עיסוי שאני הכי אוהבת.
הישבן שלנו צובר מתח רב, מתח פיזי וגם מתח רגשי שמשפיע על היציבה שלנו, התנועה שלנו ובמיוחד על המיניות שלנו.
מטרת העיסוי הזה היא לא – גירוי מיני. אלא הרפיה עמוקה של הגוף ומערכת העצבים. המאפשרת שיחרור עמוק. דרך העיסוי נפתח יכולות של נוכחות והקשבה. ואפילו ריפוי אל האיזור שמקבל הכי פחות יחס אוהב. העיסוי הזה מוליך אותנו בדרך של עדינות, רכות, ובמיוחד קצב איטי. זוהי הזדמנות אדירה לבסס ולהעמיק את האמון בין בני הזוג.
חשוב לשמור על הגבולות שאותם אתם קובעים בתחילת הסשן. ולא לחרוג מהם.
למשל – העיסוי הזה אינו כולל חדירה. וחשוב לשמור על הגבול הזה.
אם אתם בעניין של מיניות – אני ממליצה להפריד ולחכות כמה שעות אחרי העיסוי או אפילו ליום אחרי. ולא לערבב. כדי להרוויח את הרווח האדיר של קיום העיסוי הזה כמו בהדרכה.
אחרי העיסוי, כדאי לנוח. להיות רכים עם עצמיכם. מומלץ לכתוב, לשתף, להקשיב לרגשות שלכם שעלולים לעלות. לפעמים דברים שלא ידעתכם על עצמיכם יכולים לעלות אל המודע.
אם אתם לא מרגישים מוכנים או בטוחים כדי לחוות את העיסוי עם בן/בת הזוג שלכם. אפשר לחשוב מה אתם צריכים כדי להרגיש בטחון. ואם זה לא אפשרי. עדיף לא ללחוץ על עצמיכם ולמצוא פעילות אחרת לעשות ביחד.

ציוד מומלץ:
1. מקום נעים ושקט
2. מיטה /מזרן/ מיטת טיפולים
3. סדין /מגבת/שמיכה להתכסות
4. שמן קוקוס או זרעי ענבים או שקדים בכבישה קרה. אפשר להוסיף מעט שמן ארומטי איכותי.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של אבישג מאיה זלוף

איך קורה שמיניות מדהימה בתחילת הקשר הופכת למאכזבת במקרה הטוב ולמאתגרת במקרה הגרוע בהמשך הקשר? איך מתוך מצבים של חשקים לא תואמים, חסר בעונג וקושי להתחבר אפשר לייצר תואם, אורגזמיות ואינטימיות עמוקה במיניות שלכם? בעזרת התנסויות קלילות, תגלו דינאמיקות מעכבות שונות שמתחבאות בתוך המיניות הזוגית ותמצאו את הדרך לשנות ולהפוך את הדינאמיקה המינית לזורמת ותומכת.

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של איילה אלישע

*סדנה לזוגות

לחצו כאן לאתר של מורן שמש גוטליב

בסדנה תלמדי את סודות עיסויי השדיים שיעזרו לך להתחבר לגופך ולעונג שבו, להזין את עצמך באהבה, לשחרר משקעים מהלב ולהיפתח עוד יותר לאהבה ❤️

הרבה נשים מאוד רגילות לתת ולהעניק לאחרים 

ועיסוי השדיים פותח אותנו ליכולת לקבל ולהזין את עצמינו, להשתמש בכוח החיים שבגופינו לטובת המסע האישי וההזנה שלנו עצמינו.

 בסדנה נתעמק בחוכמה העתיקה של שיטות טאואיסטיות וטנטריות לעיסויי שדיים, החוגגות את הגוף ככלי של ריפוי ואהבה עצמית.  באמצעות טכניקות עדינות של עיסוי, תלמדו לכבד ולטפח את השדיים שלכם, ולעורר תחושה עמוקה יותר של חושניות ואורגזמיות.

עבור הסדנה הכיני לך מרחב נעים ופרטי שתוכלי להתמסר בתוכו לתרגול ושמן עיסוי כלשהו לבחירתך (אפשר שמן קוקוס או כל שמן אחר שאת אוהבת)

*סדנא לנשים

לחצו כאן לאתר של נעם בק

מה הקשר בין השיח האישי הפנימי, השיח הזוגי והשיח החינוכי על תשוקה? הסדנה תעסוק בחיבור שבין החיבור שלנו למיניות שלנו, לשיח שלנו עם הילדים.ות שלנו – על מיניות. בכמיהה שיש לכל הורה לתת בסיס מייטיב וחיובי, לבין השתיקה והבושה שרובנו גדלנו בה, ושעדיין קיימת. זוהי הזמנה לבנות גשר בין הפנטזיה למציאות, בינכםן לביניהםן, בין העבר לעתיד. להתמקם עמוק בפנים אבל גם לקבל כלים הכי פרקטיים שיש.

*סדנה לכולם

לחצו כאן לאתר של מעיין רוטהולץ

אם הייתם באים לכנס רגיל, יכולתם בכל רגע נתון לבחור ולהכנס רק לסדנא אחת . לעומת זאת כאן רוב התוכן יוקלט ולכן בכרטיס אחד תוכלו לחוות הרבה יותר ולצפות ולהשתתף בהרבה יותר סדנאות.
אין הגבלה של מקום- בכנס הזה ישתתפו הרבה יותר מנחים עם הרבה יותר סדנאות מכנס רגיל. ואין הגבלה של מרחק, חלק מהמנחים נמצאים בחול. וגם אתם יכולים להיות בכל מקום בעולם.
לא צריך לצאת מהבית, לארוז, לנסוע רחוק, פקקים, חניה, לישון במיטה לא נוחה, חם מדי, קר מדי....כל זה נחסך מכם. אתם יכולים להיות במיטה הנוחה שלכם.
בכנס יש גם סדנאות מאוד נועזות - כאלו שמתרחשות בעירום. ואתם יכולים לשבת בבית שלכם עם מצלמה כבויה. אף אחד לא רואה אתכם. ולקבל הדרכה של טכניקות וכלים ייחודיים שממש לא ניתן להשיג בקלות.
פרטיות פרטיות פרטיות- כנס אונליין מאפשר לכל מי שחושש להגיע לכנס פיזי, לחוות את הידע והסדנאות באופן אנונימי. (לרוב הסדנאות)
חוויה מתמשכת - בכנס פיזי הרבה פעמים מתרחש מרתון של סדנאות - אנשים מנסים בשלושה ימים לחוות כמה שיותר, וזה מציף. והרבה יותר מדי. כאן תוכלו לחלק את הזמן, ולצפות בהקלטות למשך חודש אחרי הכנס. ולעכל לאט לאט כלים משני חיים.

מנחי הכנס

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת ומעסה טנטרית. מלווה גיניקוסופית - חכמת האישה השלמה - ליווי ותמיכה בנשים במעגלי החיים השונים. בעלת תשוקה רבה בכל מה שקשור לחיבור לגוף, אנרגיית החיים ולמיניות בריאה ומודעת.

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון

מנחה למיניות וזוגיות מודעת ועוזרת מידי שנה לאלפי נשים, גברים וזוגות לחיות חיים יותר ״דלוקים״ ומלאי תשוקה.

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית, מורה ומטפלת מוסמכת לשיטת פלדנקרייז.
‎מלווה תהליכים אישיים למיניות מודעת.
‎בעלת רקע עשיר מעולם המחול והתאטרון, ולימדה פילאטיס שיקומי כעשר שנים.

לנה ליילה

לנה ליילה

משלבת את עולם הטנטרה, הסקסולוגית סומטית (דרך הגוף), ובריאות האגן דרך תרגול אירוטי מהפכני לכל אגן. מלווה גברים, נשים וזוגות לחיבור לגוף, ככלי להעצמת העונג, לריפוי ולאינטימיות

מרינה קושניר

מרינה קושניר

מנהלת את ג׳ינג׳ה - אקדמיה חוויתית לחקר אינטימיות, אהבה והתפתחות. מנחת קבוצות, מרצה, מפיקה, אמנית, דיג׳יי ומחברת גישות חדשניות לשיטות לימוד מתחומי עולם הרוח, הגוף, המגע, האינטימיות, התנועה והיצירתיות. חיה ונושמת ריפוי ואבולוציה, דרך אינטימיות, מערכות יחסים, מיניות, רגש ומיסטיקה. מחזיקה פסטיבלים וקהילות שונות - ביניהם ״הלאבולושיין״, ״סולפוריה״, ״סולדאנס״, ״למוריה הילינג״ ועוד מסעות משני חיים, דרך החיבור לרוח, שבטיות, אינטימיות וחיבורים מעמיקים ללב.

עדי רובין

עדי רובין

רקנית ומטפלת הוליסטית, מרצה ומנחה בינלאומית. בעלת קליניקה לריפוי מערכות יחסים ומיניות, מנחה את קבוצת "ריקוד מושחת" לנשים בר"ג, והראשונה בארץ שטבעה את המונח "ריקוד חושני". רקדנית מקצועית בסגנונות בלט קלאסי, מחול מודרני, ג'אז, היפ הופ, סטריט דאנס, הראשונה בארץ בסגנון ה-ZOUK. מנחה בצוות COSMIC LOVERS מ-2016 וחברה פעילה באגודת עלמ"א. בוגרת בית הספר ISTA למיניות מקודשת, מטפלת מוסמכת בתקשורת מקרבת (ארנינה קשתן) ובמנהיגות תודעתית ("אימפקט").
וגם... סמנכ"לית בחברת תעופה.

שחר ברלוביץ

שחר ברלוביץ

מנחה לתקשורת אינטימית. מתמחה ביצירת חוויות לימודיות, להעצמה אינטימית ומינית. למעלה מ20 שנה לומד ומלמד מודעות למיניות מיטיבה. עובד עם קבוצות, זוגות ויחידים בעזרת כלים מעולמות הטנטרה, הטיפול הזוגי, תקשורת מקרבת, עיסוי, תרפיה בתנועה ומיינדפולנס.

אורטליה אלישיב

אורטליה אלישיב

מנחה מטפלת ומכשירות מנחות למינית מחוברת

אפרת ברודט

אפרת ברודט

מנחת סדנאות התפתחות, מיניות מחברת ומעגלי הקשבה בין גברים לנשים. מגיעה מעולם הטנטרה הלבנה, מיניות מודעת, טיפול רגשי ורפלקסולוגית.

בן ואפרת שומר

בן ואפרת שומר

מהוותיקים והמובילים בין מנחי הטנטרה בארץ. מנטורים למיניות, זוגיות והתפתחות אישית. מובילי תהליכים אישיים עוצמתיים.

יובל כהן צדק

יובל כהן צדק

מנחה סדנאות בין לאומר שתומך בעשרות זוגות בשנה לשפר את מערכות היחסים והתקשורת שלהם. הוא משלב בין כלים מעולמות שונים כגון: שיבארי, דמיון מודרך, תנועה, מגע, תקשורת מקרבת וחיבור מודע.

מורן שמש גוטליב

מורן שמש גוטליב

נעם בק

נעם בק

מורה ומנחה למיניות ונשיות מקודשת. למדתי הכשרות מעמיקות בבתי ספר בין לאומיים בהודו בתאילנד ובמקסיקו, והוכשרתי בין היתר כמורה לטנטרה יוגה ומדיטציה (של Hridaya הלב הרוחני), אומנויות המקדש, ריקוד מיסטי, והנחיית טקסים. בארץ למדתי לווי והנחיה בדרך הטנטרה תרפיה. אני עובדת בעיקר עם נשים ומאמינה שדרך החיבור שלנו עם עצמינו, עם הגוף שלנו, עם אנרגיית החיים שבנו ואחת עם השניה אנחנו יוצרות עולם טוב יותר.

רותי פריש

רותי פריש

מורה לאינטימיות
ומלווה תהליכי התפתחות רגשיים ותודעתיים
לריפוי הגוף והנפש

איילה אלישע

איילה אלישע

איילה אלישע היא אם לארבעה, בת זוג לזיו ומתגוררת בכפר האקולוגי כליל. היא חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים, מורת דרך לנשיות בדרך הטבע מאז 2001 ומייסדת מכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע.

הדס אופק

הדס אופק

מטפלת רגשית דרך הגוף ומלווה זוגות בראיה התקשרותית בהתמחות של יחסים אינטימיות ומיניות ומחנכת בני נוער למיניות בריאה. יוצרת טקסים ואירועים מחברים ורוקחת קקאו טקסי מרחיב תודעה.

טל קרן כץ

טל קרן כץ

BSc פסיכותרפיסטית מומחית טראומה וחוסן, בזוגיות מאושרת ואמא ל-4 ילדים. ב-26 שנים האחרונות טל ריפאה את עצמה מפגיעה מינית מתמשכת בילדות. ב-12 השנים האחרונות טל ליוותה כ- 280 נפגעות תקיפה מינית שיצרו להן חיים בריאים, זוגיות טובה, מיניות שופעת, הורות הרמונית וגוף בריא. בעקבות זה טל הקימה את דרך הגודהה - ארגון שבא לעשות טוב בעולם ולתת לנו תקווה לעתיד טוב יותר.

מלינה רימברג

מלינה רימברג

מלווה תהליכי ריפוי בדרך הטנטרה, מנחה למיניות מודעת, מיניות מקודשת, שאמניזם מיני וטנטרה.

נעמי מור קחילה

נעמי מור קחילה

מטפלת פרטנית כ 22 שנה ומלווה זוגות בקליניקה בדגש לחיבור פנימה, לביטוי חופשי ולעוצמה באמצעות כלים של שיחה מגע תנועה והילינג.

ערן שטרן וורד סבאג

ערן שטרן וורד סבאג

ורד סבאג וערן שטרן לומדים, חוקרים ועוסקים בכל הקשור לאינטימיות הזוגית ברבדיה השונים. מפתחי משחק הקלפים לזוגות In.To.Me.You.See

אפרתה בנור

אפרתה בנור

ליווי ויעוץ זוגי | מיניות קשובה | כתיבה יוצרת | טיפולים | סדנאות | הדרכה

ולנטינה לאו

ולנטינה לאו

דאקיני (sky dancer) מתגוררת בדרום אפריקה ומלמדת בכל העולם את אמנות הטנטרה, מיניות מקודשת והטאנדווה בדרכה הייחודית.

טל איזק

טל איזק

מרפאה בעיסוק ומטפלת מינית הוליסטית. מלווה א.נשים עם/ללא מגבלה לשיפור וחיבור עמוק יותר למיניות, לגוף לאינטימיות ולתשוקה. משלבת ידע ממזרח ומערב.

לאונור גבריאלי

לאונור גבריאלי

עשור מנחה זוגות, יחידים וקבוצות לתקשורת-רגשית ואינטימית. ♡ מדריכת-הורים למיניות בגיל-הרך ועד גיל-הנעורים ♡ מדריכה נוער לבריאות-מינית ומגדר ♡ מדריכה צוותים חינוכיים לשיוויון מגדרי ♡ ייעוץ ופיקוח על ארגונים בשמירת מרחב בטוח ומניעת פגיעות מדי יום אני מלווה נשים בשערי הנשיות: נערוּת, זוגיות, פוריות, וגיל-המעבר. מלווה זוגות בשערי החיים והשתנות הגוף: טיפולי-פוריות, לידה, גיל-המעבר וא-מונוגמיה. מיודעות טראומה: טיפול וליווי רגיש-טראומה ומוכוון לוויסות מערכת גוף-נפש לומדת ומתרגלת טנטרה.

מעיין רוטהולץ

מעיין רוטהולץ

יזמת, מנחת קבוצות, אשת חינוך, אמא, חוקרת מיניות, מגדר ויחסים מעל עשור. מחברת בין עולמות המיניות המודעת והמקודשת, לעולמות החינוך והחברה.

סשה בלבין

סשה בלבין

מנחה קבוצות, מנחה ומאמן NLP , מלווה בשדה המיניות יחידם וזוגות בדגש על תחום המיניות והתקשורת האישית והבין אישית. אני חוקר ומלמד שפת חיבור, קרבה ומשיכה. תקשורת פלרטוטית, זוגית וארוטית. אני מתעניין בחיבור עצמי אותנטי, מיניות משוחררת, חקר התודעה ומצבי טראנס, ועבודה עם תת המודע להעצמת עונג ושחורר מדפוסים מעכבים.

אני רוצה להרשם לכנס אבל מתלבט/ת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחו מייל Kenesosimahava@gmail.com

מוזמנים לקבל עוד עדכונים באירוע הפייסבוק​

אבישג ומיכאל מציעים לכם 20 כרטיסי מילגה לכל מי שזקוק/ה להנחה במחיר הכרטיס
מוזמנים לכתוב לנו מייל

Kenesosimahava@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה