כנס אונליין - עושים אהבה

איך להיות מאהב טוב יותר? איך להביא יותר חשק ועונג למיניות שלנו? איך ליצור אינטימיות במעשה האהבה? האם מיניות יכולה להיות גם חוויה רגשית עמוקה ומחברת? איך לייצר תקשורת מייטיבה עם השותפים שלנו למעשי אהבה?

יש תשובות לשאלות האלו. וגם לשאלות על תשוקה, אורגזמה, שפיכה ועונג

הכנס כבר התקיים ובקרוב נעדכן על הכנס הבא

אבישג מאיה זלוף ומיכאל פינקל מזמינים אתכם ל-3 ימים המוקדשים למעשה האהבה 

הכנס מיועד ליחידים ולזוגות שמחפשים ידע השראה וכלים, ולאנשי מקצוע בתחום המיניות. ולכל מי שמחפש להיות מאהב.ת טוב.ה יותר, לעצמו ולאחרים.

רוב הכנס יוקלט, ההקלטות יהיו זמינות למשך חודש.

לחצו כאן לרכישת כרטיס לכנס עושים אהבה

אנחנו מאמינים שיחסים, מיניות ואינטימיות הם מרחב להתפתחות מופלאה

לחצו כאן לרכישת כרטיס לכנס עושים אהבה

מפיקי הכנס

מיכאל פינקל

מיכאל פינקל

מיכאל פינקל - מורה ל"תקשורת מקרבת" ומיניות מודעת. מנהל תוכן ומנחה של כנסים וסדנאות העוסקות ביחסים ואינטימיות. יוצר ומנהיג עם אבישג את "שבט ארטמפל" – מעבדה לאינטימיות ארוטיקה ואהבה. בשנים האחרונות מוביל ומנחה אלפי אנשים לחפש את ההקשבה פנימה אל עצמם ולהקשיב לידע והעוצמה שחיה בהם. מיכאל הוא גם לוליין קרקס אווירי ובמאי של קרקס עכשווי. רוקד ומלמד טנגו ארגנטינאי, מפיק את "טנגו רחוב ת"א". כותב סיפורים והוגה דעות, מגשר בין זוגות, איש ויפסנה, שומר אש, אבא חד הורי.

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

מנחה לטנטרה ומיניות מקודשת , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה את פסטיבל אש נשית. וכנס מתבוננות פנימה. מורה מוסמכת לשיטת מודעות לפוריות. מנחה בבית הספר הבינלאומי ISTA וחברה בקבוצת "אישתר"

תכניה

לחצו כאן לרכישת כרטיס לכנס עושים אהבה

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

פירוט על התוכן

לחצו על היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 29.4.21

בוחרים באהבת אמת – משתוקק/ת? רוצה ממש? חי/ה אהבת אמת? זו ההזדמנות שלנו לאפשר עוד, לקרב ולהתקרב.
ניגע יחד במה שמפריע וחוסם, נשחרר את שהגיע זמנו להשתחרר ונרחיב את האפשרות שלנו לחיות בתשוקה, לזמן ולחוות אהבת אמת. שימוש בטכניקות מתקדמות לעיצוב תודעה ובראשן 'איזון חיים'.

אנחנו נכנסים למיטה עם הגוף אבל מה שעובד הרבה פעמים זה הראש שלנו.. אנחנו לא נוכחים ולא מצליחים תמיד להתחבר וכל מיני בעיות שקשורות למיניות ולמערכות יחסים לא יאחרו להופיע.
לא מלמדים אותנו בבית הספר להתחבר, לחוש את הגוף ולאפשר לאנרגיה לזוז בו.
הסדנה תעסוק בקשר שבין הגוף לראש ולרגש בהקשר של מיניות ואיך ניתן לעבוד עם זה כדי לטפח אינטימיות ומיניות נשגבת.
ננסה למפות מה כל כך מיוחד בתקופה שבה אנחנו חיים – למה אנשים נוהרים עכשיו לרפא את המיניות שלהם ואיך זה קשור להתפתחות.
נתרגל איך מקשיבים לגוף. נדבר על תופעות כמו קיפאון וניתוק ואיך ניתן לזהות אותן ולהתמודד איתן. נחלוק ידע והתנסות במה שחוסם אותנו מלהיות נוכחים ומחוברים במעשה האהבה.
ונלמד תרגיל שיעזור לנו לזהות מחסומים ומעצורים במעשה האהבה.

נלמד לזהות, להרגיש ולעבוד את 3 סוגי האינטימיות בתוכנו ועם הפרטנר/ית על מנת לאפשר לקשרים ולמערכות יחסים לקבל את מלוא הפוטנציאל למימוש החיבור והצמיחה המשותפת שלהם.

בסדנא נצא לטיול מרתק, נפתח ביחד דלתות קסמים בגופך, ונקבל גישה למפתח המאסטר שמלחין קונצרט משובח של עונג בתוכך.

מתן מחמאה בזמן אינטראקציה אינטימית יכול ליצור התנגדות, רתיעה או אי אמון אצל האחר, ובו בזמן להיות עבור/ה מתנה מבשמת, מפתיעה ומזינה – כל עוד היא מוגשת בחן, רגישות והסכמה. בסדנה נלמד את רכיבי הרגישות האנושית למחמאות, נכיר מגוון דרכים להביא לידי ביטוי את הצורך שלנו להעריך ולהתפעם מיופיו (החיצוני והפנימי) של האחר ונכיר בהבדלים בדמיון ובשוני בין גברים לנשים מבחינת האופן בו כל מגדר מעדיף לקבל מחמאותיו.

איך מעוררים מחדש את האינטימיות והמיניות בזוגיות ארוכה? מהם האתגרים הנפוצים בזוגיות ארוכה? מהם המפתחות לזוגיות מלאה במיניות משוחררת, עמוקה ואוהבת גם אחרי שנים? לאן אנחנו כגברים יכולים להעמיק את המיניות שלנו כדי להוסיף עמוק, עונג, חיבור ואהבה בזוגיות שלנו.

נכיר את האנרגיה המינית שזזה בנו ונלמד איך להניע אותה בגוף ע"י תנועה, קול ונשימה. נתרגל מדיטציה זוגית והחלפה של אנרגיה בזוג. נלמד ונחווה סדרה של טקסים טנטרים מסורתיים שנועדו לחבר, לקרב ולהשיל את מה שחוסם מאיתנו לחוות חיבור ואהבה אמיתית. נלמד איך להתמיר אנרגיה מינית, איך להזיז אותה בגוף, איך לחוות אותה כאנרגיית החיים. לא תמיד צריך מגע כדי לחוות עונג 🙂 אנרגיה נעה גם ללא מגע, כי היא אנרגיית החיים הזורמת בנו באופן טבעי. נלמד אותה, נתבונן ונהנה מפירותיה.

סדנה של מגע חושני. מגרש משחקים מודרך ובטוח, לאין-ספור סוגים של מגע, עונג ונעימות. בואו להרחיב את מנעד הקבלה והנתינה שלכם. בואו למלא מצברים וללמוד כלים של הקשבה ונוכחות. בסדנה נלמד לדייק מה אנחנו אוהבים לקבל ואיך אנחנו אוהבים לתת, ונצא למסע של גילוי, בגוף שלנו ושל האחר. כי יש עולם שלם בקצה האצבעות שלכם, רק תעזו לחקור…

שישי 30.4.21

כלים פרקטיים לתשוקה במיניות רבת שנים במרחב בו אנו מתעוררים כל בוקר עם פיג'מת דובונים וריר מרוח על השפתיים, קשה מאוד לייצר תשוקה לאורך זמן. אציג בפניכם טכניקות פשוטות ויצירתיות מעולם הטנטרה לצד כלים שפיתחתי בתחום התקשרות האינטימית שמטרתם לחדש, לשנות ולהבעיר תשוקה במיניות ארוכת שנים.

מכירים את הרגע הזה במעשה אהבה שאתם חושבים על המטלות של מחר? על הכביסה? המיינד נודד לו לכל מיני משימות ודאגות? בואו ללמוד לתת לגוף את הבמה במעשה אהבה, נוכחות עמוקה ואוהבת שמגבירה חיבור לגוף ולעונג.

סדנת קונטקט לזוגות – הקשבה וחיבור עמוק. 
קונטקט הוא סגנון ריקוד אימפרוביזציה שמעודד אותך לשכוח מה״חוקים״ ולצלול לתוך מרחב של חקירה וגילוי המשמעות של להיות בחיבור עם עצמך, עם האחר ו/או עם הסביבה. 
זהו תרגול מדהים לזוגות שרוצים להעמיק את  החיבור שלהם עם עצמם ואחד עם השנייה, ולהקשיב לאיתותים המעודנים של הגוף. 
בסדנה החווייתית הזו, אנדראה ואפרת ינחו תרגילים עדינים שיעזרו לכם לצלול למרחב הזה של החקירה – ביחד. 

מתחברים לעונג, עבודה עם תת המודע ליצירת שינוי במערכת ההפעלה שלנו, כך שנוכל לאפשר יותר עונג. שימוש בטכניקות מתקדמות לשינוי תודעה ובראשן טכניקת 'איזון חיים'. שילוב של תנועה, קול ודמיון….

הרצאה מרתקת על תפקידו של האיחוד המקודש בין בני הזוג מנקודת המבט של הטנטרה. מה הקשר בין מעשה האהבה וההארה? מהו מעשה האהבה הטנטרי, מה מאפיין אותו? האם כל אחד יכול? מהי האורגזמה הטנטרית ואיך היא שונה מאורגזמה שכולנו מכירים? אנחנו הולכין לנפץ לכם פה כל מיני מיתוסים ולאפשר לכם הצצה אל עולם של כישוף ומיסתורין.

מה אתם יודעים על מיניות גברית? האם יש סקס אחרי השפיכה? האם מותר לגברים להתמסר במיניות? במהלך ההרצאה אציג תפישה רחבה למיניות גברית ששוברת דפוסים שהורשו עמוק בחברה המערבית. מיניות שלמה יותר, גלית ולא ליניארית. אורגזמה נקבית בגוף זכרי. היכרות עם אנטומיה מינית זכרית. מקומה של אנרגיה ונשימה במהלך סקס. לענג ולהיות מעונג. הרצאה זו פונה לגברים אך מיועדת גם לנשים שרוצות להבין טובות יותר את הפוטנציאל המיני של בני זוגן. במהלך ההרצאה יהיה מקום לשאול שאלות וגם נעשה תרגול אישי קצר כדי להרגיש את תנועת אנרגיית חיים בגוף.

טקס טנטרה ייחודי, בעזרתו תתחברו אחד לשניה, בצורה אינטימית, מרגשת, מיוחדת ומקודשת, כך שתוכלו להתמסר יחד, בנוחות הבית שלכם, לחוויה זוגית שתסחוף אתכם לחיבור, קרבה והנאה זוגית.
איך נראה הטקס ומה קורה בו?
הטקס הוא שילוב מפנק וחושני של מנחות שניתן אחד לשני, מגע, טעמים, ריחות, נשימות ומדיטציה משותפת.
נשב אחד מול השניה במרחב יפה שנכין עבורנו מראש, לפי ההנחיות שישלחו אליכם במייל
ונעבור יחד תהליך מודרך, של טקס עוצמתי המשולב ברכות ויופי, בו נשתמש בכל החושים בכדי לקבל חוויה מלאה של מודעות מענגת.
חוויה זאת תהיה לנו פתיחה ושער לממדים עמוקים יותר באינטימיות ומעשה האהבה שלנו.

העיסוי שאני הכי אוהבת. עיסוי מדיטטיבי, איטי וממיס לאיזור שמחזיק הכי הרבה מתח בגוף. עיסוי שמשרה תחושת בטחון , ויכול להביא לתחושת רגיעה והרפיה עמוקה ביותר. 

העיסוי אינו כולל חדירה. או נסיון להגיע לשיא כלשהו. 

מה זה מיניות טנטרית? האם זה דבר אמיתי ומושג או שזאת אגדה? האם מדובר על חוויה אורגזמית, האם מדובר על גמירה ללא שפיכה, או שיש מאחורי המיניות הטנטרית משהו עמוק יותר ששווה לחקור ולהעמיק בו. זאת ועוד אשתף ואגלה בהרצאה אודות מיניות טנטרית.

הטקסט כתוב בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים:

יצא לכן פעם להרגיש שאתן לא ממצות את כל פוטנציאל העונג שלכן? יצא לכן להרגיש שאתן יותר מדי תלויות בפרטנרים/ות שלכן ובידע שלהם/ן כדי להגיע לעונג הנכסף? הרגשתן מתוסכלות שאתן מפספסות איזה משהו שנראה שכל האחרות יודעות? האם הייתן רוצות ללמוד איך להעצים ולשלוט בעונג שלכן כאוות נפשכן? ההרצאה הזאת באה להציג בפניכם מקורות עונג שונים שמגיעים ממספר עולמות תוכן – פסיכולוגיה, פיזיולוגיה, מיינדפולנס, NLP, טנטרה ועוד. במהלך ההרצאה תקבלו מידע על כל מיני דרכים פשוטות להעצים את תודעת העונג שלנו ולהגביר את העונג אותו אנו חשות, כך שלא נהיה תלויים באף אדם אחר פרט לעצמנו. ההרצאה מיועדת לשני המינים, ומועברת בשפה ידידותית לכל אדם באשר הוא, ללא ידע מוקדם נחוץ באף אחד מתחומי הידע שהוזכרו.

הסדנה הזו, תיקח אותך צעד צעד, לתוך עונג ואורגזמיות, במקום רק רגעי סיפוק קצרים מהאגן. בסדנה הנועזת הזו, תלמד אודות האנטומיה האירוטית והפזיולוגית של האגן, מה מעכב את המערכת הפנימית שלך, הפיזית והמנטלית, מלחוות יותר הנאה במין, להאריך את מעשה האהבה (קודם כל עם עצמך) ואיך לרתום את האנרגיה האירוטית לשאר חלקי הגוף, בעזרת מיקוד תשומת הלב. כי הכוח האמיתי שלך, נמצא בלב ליבה, שבאגן.

הנשימה היא חלק בלתי נפרד ממעשה האהבה הטנטרי, ומחיים בדרך הטנטרה בכלל. בסדנא נלמד על סוגי נשימות, נתרגל אותן, ונלמד איך לשלב אותן על מנת להעצים את מעשה האהבה. נדבר על התמרה של אנרגיה מינית והרחבת הגוף האנרגטי, כל אלה – בעזרת נשימות.

הרצאה שכוללת מידע וטיפים להתמודדות בנושא של שפיכה מהירה.

בהרצאה מרתקת זו אציג בפניכם את המרכיבים הרגשיים, הנפשיים, האנרגטים והפיזיים, המהווים מארג הכרחי כדי ליצור אינטימיות אמיתית עם עצמנו והאחר/ת. אשלב תהליכים חוויתיים ואראה גם איך ניתן להעיר את אנרגיית הקונדליני כדי ליצור מעגל אנרגטי משותף, ולהתמירה לאנרגיית אהבה ופתיחת הלב.

במפגש נתוודע לשפות המגוונות של האהבה. הכרות איתן מזמינה את בני הזוג לגלות עוד ועוד עומקים בקשר הזוגי, בין אם זו זוגיות טרייה ובין אם ותיקה. שלא תטעו, ימשיכו להיות ויכוחים והתנצחויות, רק שהאופי שלהם ישתנה. נזהה בקלות מתי אנחנו נכנסים לבור ונוכל לצאת ממנו בקלות. בעזרת תרגיל מגע ותרגיל כתיבה קצר, נזהה את המקום בו אנחנו והזוגיות שלנו נמצאים. לצד הכלים פרקטיים שנקבל, נצא עם חיוך(:

Dark Eros first is about you, yourself, about the feeling of who you are. About your existence.  About being. About discovering your wild child – your independence.

Transgressing the rules of being the good boy or good girl. Dar Eros is about healing shame guilt and fears that prevent us from  freedom and living to the fullest.

During this workshop we will taste some of the themes, of power over an power under, and experience a powerful guided group experience. 

I want to invite you to create with me. Our Sexual energy is our creative life force energy. In this ritual we will use our pleasure, our turn on, and even our orgasm as a carrier of our deepest prayers.
You can come on your own or with a partner. I love holding this ritual for groups because our individual prayers weave together to make a collective prayer, and all of the juicy pleasure and life force spirals out through the group.

המיניות הזוגית שלנו, יכולה להיות המקום בו אנחנו פוגשים את האלוהים שאנחנו, את הטרנס והאקסטזה, את ההינמסות להיות אחד, את הרוח שאפשר לפגוש כאשר מעשה האהבה מתחיל בגוף, פותח את הלב לגודל אינסוף, ומרטי את הרוח מעלה מעלה להתעלות. יש שלבים נפלאים בדרך לשם, תהליכים עמוקים שפותחים את האפשרות הזו ועושים אותה נגישה לכולנו. אנחנו נהנים ממש לפרק את המסע הזה, אל הזוגיות המולטי אורגזמית, לשלבים, ושמחים לחלוק אתכם אחד מהם, בכנס הזה. מוזמנים לטקס זוגי של קידוש איברי המין. כן, האיברים האלו שמשם יוצא הפיפי, שנשבים לסודיים ומלוכלים, למסוכנים למרחב הציבורי, אבל תריכים להיות בדיוק מה שאתם מצים מהם במרחב המיני… הם זקוקים לטקס התקדשות שאתם עושים יחד, אחד לשני ולשנייה. אנחנו נשחרר מהאיברים את מה שלא מאפשר מהם להרגיש מקודשים, בושה ואשמה, ונאפשר לנו ללמוד יחד לראות ולחוש אותם ממקום חדש – כמקדשי האהבה שהם נולדו להיות! אם נספיק, גם נגדל לעצמנו עוד איברי מין קסומים ושמאניים ונרחיב את היכולת שלנו להתענג באהבה פראית. מחכים לכם בהתרגשות, מיכל מעיין ואפי לביא. הטקס מתאים לזוגות הטרו ועל כל הרצף הקווירי.

 המתנה הכי גדולה שאפשר לתת לאישה , זה עיסוי יוני איטי, אוהב ומפנק. כזה שבו היא יכולה פשוט לנוח. ולא מצפים ממנה לשום דבר. כזה שחוקר ולומד יחד איתה תחושות וסוגי מגע ונוכחות אוהבת. 

יוני בהודית עתיקה = פות

שבת 1.5.21

לעלות על הגל של התשוקה ביחד, למצוא איזון בין השקט לסערה, לזהות דפוסים, לופים של מחשבות ורגשות בתוכנו זו אומנות. כשאנחנו לומדים לבטא את הצרכים והרצונות שלנו מתאפשרת זרימה מוגברת של כוח החיים, של הנאה חושית ואהבה סוחפת שמובילה אותנו למקומות חדשים. בסדנה נתרגל בנייה של קרבה ואינטימיות במגע ללא מילים. נמשיך לשיחה שבה נלמד לבטא באותנטיות את השיחה הפנימית, שבדרך כלל לא מדוברת, כזאת שמעמיקה את החיבור ומדליקה את הניצוץ.

האנרגיה המינית היא כל כך עצמתית. היא יוצרת חיים. ויכולה לעזור לנו להגשים כל דבר שאנו רוצים. היא אפילו יכולה לקחת אותו מעבר לממלכות הפיזיות אל המסתורין של הטבע האלוהי.
כשהאנרגיה המינית מעוררת ומנותבת בצורה נכונה היא יכולה למלא את תשוקת הנשמה שלנו לאהבה ואינטימיות ולהעיר אותנו לתודעה גבוהה. בסדנא הזו נחווה היכרות עם עקרונות מפתח לטנטרה המינית. ואז נחווה מסע מרתק עמוק וג'וסי.
ובו נעיר את האנרגיה המינית ונהפוך אותה לאהבה ונוכחות טהורה.
הסדנא מיועדת לזוגות. אך גם יחידים שיכולים לעורר את עצמם מינית מוזמנים.

מאיפה למדנו לענג את עצמנו? לא למדנו. אולי חקרנו קצת, אולי מצאנו איזה נקודה נעימה ושם נשארנו. את מעשה האהבה אנחנו בדרך כלל משאירות לאקט הזוגי, ועם עצמנו אנחנו לא עושות אהבה אלא פשוט מאוננות. ובעיניי, המהפך האמיתי קורה כשאני הופכת להיות המאהבת של עצמי. אני לומדת את הגוף שלי, את העונג שלי, תובעת בעלות מחודשת על האני המינית שאני. כך אני מגיעה למעשה אהבה זוגי מועצמת ומיודעת עם עצמי. מוזמנות לסדנא בה נחקור את מעשה האהבה העצמי, הלכה למעשה.

יש משהו שקורה אחרת
כשהלב מוביל את הדרך
משהו שמאפשר לאהבה לזרום בגוף בדרך אחרת
ולאחדות למגנט את שתי הנשמות אל האלוהות באופן חדש
לגעת בלב במעשה האהבה היא סדנא חווייתית הוליסטית שתאפשר לכם בגוף הם ונשמה לרתום את כל חדרי הלב שלכם לאהבה בגוף

 Cosmic Orgasmic is a playful exploration of the pleasure we can ride all the way up to the cosmos! It’s for anyone, single or in a couple. The practice will be taught as self pleasure, and can be done in energetic Union with another, or in divine witnessing. Come curious, expansive, and playful!

איך להביא יותר אינטימיות אל המיניות שלנו? מה זה בעצם אינטימיות? מסע מרתק עם מיכאל פינקל אל "השיחה הפנימית" ואל הרעיון של כנות נועזת. הרצאה על ההבדל בין אינטימיות ארוטיקה ומיניות ואיך הכח ליצירת אינטימיות הוא בידיים שלנו. ומשם להשפיע על הסיטואציה המינית ולצלול אל מעשי אהבה שכוללים יותר חלקים בנו. אמנות יצירת האינטימיות…

"הנותנת" על עונג גברי- מ"עבודה" (bolw job) למעבדת מחקר לחיבור ועונג. אשתף במסע שלי שעברתי מהסתכלות על עינוג גבר (אוראלי ו"hand job") כמשהו משפיל, מרתיע ו"שצריך לעשות", לאקט מרגש, מסקרן, מחבר ומענג. נראה ביחד איך אפשר לשנות את נקודות המבט שלנו על הלינגם מכלי נשק מאיים לכלי אור.

סדנה חווייתית העוברת דרך חיבור לאינטואיציה, לדימיון ולגוף האנרגטי. בסדנה נגלה את סודות הנעת האנרגיה המינית, נתחבר אל שלושת המרכיבים ונתרגל טכניקות להנעת האנרגיה המינית בגוף ויצירת עונג מיני ללא מגע.

*התיאור מנוסח בלשון נקבה ופונה לשני המינים*

הכרת את הבחור שגורם לך להרגיש הכי בבית, מכבד, מפנק, אוהב, תומך, נוכח, אוהב….. בדיוק כך חלמת ורצית להרגיש. וכשהגעתם ליחסים אינטימיים, גילית שמשהו שם לא עובד… החיבור שציפית לו לא קורה, את מתבאסת, מדברת עם חברות, מיואשת, מפוחדת שכך תיראה המיניות בחייך ותוהה האם זה יצטרך להיגמר? ראשית כל, חכי! שנית, חיבור פיזי ורגשי בין שני אנשים, זה כמו שני גלגלי שיניים שלומדים לעבוד ביחד.
בהרצאה, אתן כלים מעשיים כיצד
1. להתייחס לקושי הזה ברמה הרגשית-פנימית
2. כיצד להתמודד איתו ברמה החיצונית. בסוף אשאיר זמן לשאלות ודילמות אישיות.
מחכה לראות אתכם, עדי א. רובין.

בכדי להתפשט באמת מהמחסומים, הבושה, הריצוי והציפיות ולייצר מרחב של אינטימיות אמיתית עמוקה וחשופה אנחנו מתבקשים לכנות. כנות עמוקה. כנות שחושפת את כל המקומות שאנחנו רגילים להסתיר. בסדנה/הרצאה נחשוף יחד את הפחדים שלא מאפשרים לנו כנות רדיקלית..נדבר על כיצד זה אפשרי לנו בכל זאת. ונתרגל שיח חשוף כנה ופתוח.

עיסוי מופלא לאיבר המין הזכרי.

Transforming the Shadow into an Ally
In this 90-minute session you will be meeting an aspect of yourself that is ready to be transformed. You will be guided thru a shamanic process that will transform this shadow into an ally that you can call on to support you in your life.

בהשראת הספר ״דרך המין לאלוהים״ יצרנו סדנה זוגית שהיא מסע, מסע של הזכרות באיך זוגיות יכולה להיות. לכולנו יש דימויים מוטבעים בנו לגבי מערכות יחסים. כאן אנחנו נחקור פולריות בין הזכרי והנקבי על מנת להתחבר לידע קדום \ חדש של מערכות יחסים מתוך אמת גבוהה. תצטרפו אלינו למסע של גילוי וחיבור.

הפה שלנו הוא איבר סופר אורגזמי. אבל איך מגלים את זה? ואיך הגעתי מלשנוא מין אוראלי ללגלות שלתת מין אוראלי יכולה להיות חוויה סופר מענגת בשבילי…אולי אפילו הרבה יותר מבשבילו. 

סדנא חווייתית לזוגות עם לפחות איבר מין זכרי אחד.

לחצו כאן לרכישת כרטיס לכנס עושים אהבה

למה כנס ONLINE?

אם הייתם באים לכנס רגיל , יכולתם בכל רגע נתון לבחור ולהכנס רק לסדנא אחת . לעומת זאת כאן רוב התוכן יוקלט ולכן בכרטיס אחד תוכלו לחוות הרבה יותר ולצפות ולהשתתף בהרבה יותר סדנאות.
אין הגבלה של מקום- בכנס הזה ישתתפו הרבה יותר מנחים עם הרבה יותר סדנאות מכנס רגיל. ואין הגבלה של מרחק, חלק מהמנחים נמצאים בחול. וגם אתם יכולים להיות בכל מקום בעולם.
לא צריך לצאת מהבית, לארוז, לנסוע רחוק, פקקים, חניה, לישון במיטה לא נוחה, חם מדי, קר מדי....כל זה נחסך מכם. אתם יכולים להיות במיטה הנוחה שלכם.
בכנס יש גם סדנאות מאוד נועזות - כאלו שמתרחשות בעירום. ואתם יכולים לשבת בבית שלכם עם מצלמה כבויה. אף אחד לא רואה אתכם. ולקבל הדרכה של טכניקות וכלים ייחודיים שממש לא ניתן להשיג בקלות .
פרטיות פרטיות פרטיות- כנס אונליין מאפשר לכל מי שחושש להגיע לכנס פיזי , לחוות את הידע והסדנאות באופן אנונימי. (לרוב הסדנאות)
חוויה מתמשכת - בכנס פיזי הרבה פעמים מתרחש מרתון של סדנאות - אנשים מנסים בשלושה ימים לחוות כמה שיותר, וזה מציף. והרבה יותר מדי. כאן תוכלו לחלק את הזמן, ולצפות בהקלטות למשך חודש אחרי הכנס. ולעכל לאט לאט כלים משני חיים.

מנחי הכנס

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת ומעסה טנטרית. מלווה גיניקוסופית - חכמת האישה השלמה - ליווי ותמיכה בנשים במעגלי החיים השונים. בעלת תשוקה רבה בכל מה שקשור לחיבור לגוף, אנרגיית החיים ולמיניות בריאה ומודעת.

אלון גושן

אלון גושן

מדריך לעונג ומיניות מועצמת, עוסק ולומד בתחום המיניות כבר יותר מ-15 שנים, בעל תואר שני בפסיכולוגיה עם התמחות אקדמאית בטיפול מיני, תואר בעיסוי רפואי, תואר במיינדפולנס, NLP, ניסיון של 10 שנים כמטפל סרוגייט ובנוסף מדריך טנטרה בשיטת מארג.

גלית סלינה הראל

גלית סלינה הראל

מטפלת, מדריכה אנשי מקצוע, מרצה, מנחה. מלווה נשים בתהליכי חניכה של התעוררות עמוקה לחיים חדשים. מייסדת קהילת 'נשים מתעוררות לחיים' בפייסבוק. מביאה ידע בינלאומי וניסיון מקצועי רב שנים בבריאות הנפש המשולב עם חוכמה שנובעת מתוכה בהשראת מורים ומנטורים מופלאים מתחום הבודהיזם, השמאניזם, הטאואיזם, המיניות המקודשת והטנטרה, ועם עבודה הממזגת את חוויית הגוף, הנפש והתודעה.

יובל כהן צדק ופליאה ברי

יובל כהן צדק ופליאה ברי

פליאה ויובל מנחים זוגות ויחידים אל עבר זוגיות בריאה יותר, על ידי שימוש בכלים מעולמות המיניות המודעת הם מלווים את המשתתפים בסדנאות שלהם אל עבר הגשמה במערכות יחסים ובחיים.

מיכל מעיין דון

מיכל מעיין דון

MA במגדר, מורה בינלאומית בארגון ISTA (בית הספר למיניות מקודשת) וממקימי בית הספר אישתר, ומכשירה מנחים ומנחות למעגלי נשים וקבוצות מיניות, עם 15 שנים של ניסיון בתחום. חוקרת יחד עם אפי לביא את המיניות הזוגית כמסע להתפתחות אישית.

ניצן דווה-ראג' קליין

ניצן דווה-ראג' קליין

מחבר א.נשים לתשוקה שבהם - מנחה למיניות מודעת בשיטת מ.א.ר.ג. (מיניות, אהבה, רגש, גוף) , מאמן, יועץ ארגוני, מורה למודעות, מנחה סדנאות מודעות והעצמה בגישה הטנטרית מעל לעשור.

קרן כהן רייפמן

קרן כהן רייפמן

מטפלת קלינית, יועצת ומנחה למערכות יחסים, אינטימיות ומיניות בריאה לנשים, גברים וזוגות. מתמחה במערכות יחסים מורכבות שכוללות רומנים ומשברי אמון, פתיחת יחסים ועוד. מלווה פנויים/פנויות למערכות יחסים מדויקות ובני אדם למיניות מודעת ומספקת. מנחת סדנאות ומרחבי חקירה מודעת. חוקרת מערכות יחסים בעידן המודרני.

שחר ברלוביץ

שחר ברלוביץ

מנחה לתקשורת אינטימית. מלווה זוגות ויחידים בתהליכים להעצמה מינית ואינטימית. לומד ומלמד מודעות למיניות בריאה, בעזרת כלים מעולמות הטנטרה, תקשורת מקרבת, עיסוי, תרפיה בתנועה ומיידפולנס.

Freya Wolna (Poland)

Freya Wolna (Poland)

Sex&Life Coach, International Tantra teacher and a professional trainer with over 18 years of experience, Certified facilitator of OSHO meditations, certified professional Tantra Massage Therapist and Teacher.

אבישג חיה כספי

אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מייסדת המרכז הישראלי לאומנות האהבה. מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות משנת 2000 בארץ ובעולם. מרצה ומנחה את הקורס להכשרת מנחים ומטפלים במיניות מודעת. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות ונשים. בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה.

נעמה הנגבי

נעמה הנגבי

מהמורות המובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית, מייסדת "Prema - בית הספר הגבוה לאהבה", בית הספר Tantra Marga - "דרך הטנטרה". ויצרה יחד עם אבישג זלוף את סדרת הסרטונים האינטרנטית "טנטרה אונליין", מלווה בתקשורת מקרבת, מכשירה מורים ליוגה טנטרה, מנחה טקסים, קורסים וסדנאות עומק.

בן ואפרת

בן ואפרת

מהוותיקים והמובילים בין מנחי הטנטרה בארץ. מנטורים למיניות, זוגיות והתפתחות אישית. מובילי תהליכים אישיים עוצמתיים.

אפרת וולפסון ואנדראה פאלטה

אפרת וולפסון ואנדראה פאלטה

היא מנחה למיניות וזוגיות מודעת ועוזרת מידי שנה לאלפי נשים, גברים וזוגות לחיות חיים יותר ״דלוקים״ ומלאי תשוקה. הוא רקדן קונקט מזה 12 שנים, גולש, חוקר-גוף ומנחה מעגלי גברים.

לאונור גבריאלי

לאונור גבריאלי

אני מדריכה קבוצות, זוגות, הורים ויחידים למיניות בריאה ~מדריכה זוגות לתקשורת מקרבת וגישור ~מטפלת דרך מגע, תנועה, קול ונשימה ~תומכת בנשים וזוגות בתהליכי פוריות בשיטת קונסטלציה משפחתית.

מלינה רימברג

מלינה רימברג

מלווה תהליכי ריפוי בדרך הטנטרה, מנחה למיניות מודעת, מיניות מקודשת, שאמניזם מיני וטנטרה.

נעם וכיתתו

נעם וכיתתו

מורה לקונדליני יוגה, מתרגל שיטות שונות כבר למעלה מעשור. בשנים האחרונות מנחה ומטפל במיניות זכרית וקווירית.

ראדיקה גאיה

ראדיקה גאיה

מנחה למיניות מודעת וחיבור אל הגוף בדרך הטנטרה. מעבירה יחידים וזוגות במסע דרך הגוף, הרגש והתודעה אל הגשמה עצמית.

שירה זיו

שירה זיו

מלווה וצועדת עם נשים בתהליכי חיבור לגוף, למחזוריות, לרגש, למיניות ולעוצמה. מנחה סדנאות וקורסים על מיניות נשית. מהללת ומקדשת תרגולים מעולם הטנטרה והטאו. מאוהבת בקסמי הפות ואוהבת ללמד נשים עליה. מלווה גניקוסופית- ליווי גניקולוגי הוליסטי לנשים. מדריכת טרילותרפיה- קואוצ'ינג מבוסס זן בודהיזם. בוגרת הכשרת מנחי קבוצות בשדה המיניות המודעת, מורה לביצת הג'ייד, בוגרת קורס מורים לויניאסה נשית, צועדת בדרך הטנטרה ובוגרת קורסים רבים בנושא.

Jenny Rose Love (Scotland)

Jenny Rose Love (Scotland)

Jenny is a tantric & trauma-informed somatic teacher & coach. She loves to awaken others to full freedom, pleasure & peace through embodiment. Also a doula, she guides women to heal & awaken their wombs.

אור קורן

אור קורן

מנחה בינלאומי, מפתח ההקשבה הקוונטית. מנחה בISTA. מוביל סמינרים ומסעות עומק בארץ ובעולם לעבודה רגשית, מיניות ומודעות. חקר ויצירה של תרבות לב אנושית וקהילתית.

אפי לביא

אפי לביא

הגיע מעולם של עסקים לתוך עולם של התפתחות אישית. חקר והתנסה בבודהיזם ומיינדפולנס, נשימה מעגלית, תנועה, וקונטקט אימפרוביזציה, ואז הגיע לעולם המיניות המקודשת. חוקר יחד עם מיכל מעיין דון את המיניות הזוגית כמסע להתפתחות אישית.

ברוך רז

ברוך רז

נשוי באהבה מזה 11 שנים, אבא ל-2 בנות. מאמן לגבריות עמוקה ומלווה זוגות בחידוש האינטימייניות בזוגיות ארוכת שנים מייסד "המרכז להתפתחות גברית", ממקימי עמותת "דרך גבר " ומיסד ארוכי יום הגבר הבינלאומי בישראל.

ויטלי וינבלט

ויטלי וינבלט

תרפסיט ומנחה גברים, נשים וזוגות למיניות מעצימה. מורה בהכשרה לטנטרה תרפיה ומגע למטפלים של אישתר.

לימור בנדל

לימור בנדל

פרטים בקרוב..

נגה מיבר

נגה מיבר

פסיכותרפיסטית גופנית, מורה בכירה להתמקדות וקונסטלציות, מסמיכה מטפלים ומלווה יחידים וזוגות בנתיבי החקירה לאהבה חופשית מפחד, מנחה קבוצות תהליכיות לריפוי המיניות. מייסדת ביה״ס אישתר ומובילה את תוכנית ההכשרה בליווי תהליכים בשדה המיניות.

עדי רובין

עדי רובין

בית להגשמת איכויות נשיות, מלווה נשים לשיפור מיניות ומערכות יחסים באמצעות תנועה ורגש באמצעות טיפול רגשי אחת על אחת או באחת מההרצאות והסדנאות הריקוד שלי "סודות הריקוד החושני" ו"ריקוד מושחת". מלווה אותך במסע למימוש נשיות עוצמתית, חושנית ומשוחררת.

רותי פריש

רותי פריש

מלמדת יוגה ומדיטציה וחוקרת גוף, מיניות ותודעה. מלווה זוגות בתהליך התפתחות תודעתי בדרך הטנטרה ומנחה נשים להתחבר לתבונה הנקבית. לאחרונה רוקדת קונטקט ומתחילה להתאהב בשחייה בים הפתוח.

תומר קורון

תומר קורון

מורה דרך לתקשורת רומנטית מקרבת בין גברים לנשים בשיטת TKM וברוח הערכים נאמנות עצמית, כנות רידקלית, אומץ, עוצמת הפגיעות, בגרות רגשית וכבוד, מזה 13 שנה. מנחה סדנאות לסינגלים ולזוגות, מעגלי גברים, מעגלי נשים וטקסי ריפוי ושלום בין המינים. מרצה בארגונים ועמותות ומחבר הספרים "פלירטוטיישן" לגברים, ו"תגובה חכמה" לנשים. בן 41, נשוי לתמרה ומתגורר ומלמד תוך כדי תנועה בעולם, כעת במרכז אמריקה ובקרוב שוב באירופה, ישראל ותאילנד.

Aya Pappaya (USA)

Aya Pappaya

Aya is a Shamanic Womb Apprentice with Janin Ma-ree with the Red Earth Temple, as well as an apprentice with ISTA, international School of Temple Arts. She is also a sex and pleasure coach certified by the Tantric Institute of Integrated Sexuality. She is an advocate for women reclaiming full creative potential, reviving wild sexuality, passion and rooting us in our sexual sovereignty.

איילה אלישע

איילה אלישע

איילה אלישע היא אם לארבעה, בת זוג לזיו ומתגוררת בכפר האקולוגי כליל. היא חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים, מורת דרך לנשיות בדרך הטבע מאז 2001 ומייסדת מכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע.

אפרתה בנור

אפרתה בנור

מלווה ויועצת זוגית, המחזיקה ב-32 שנות ניסיון בתחום הרפואה הסינית והשיאצו שבזכותן ולאורכן פגשה, ליוותה ויעצה לזוגות רבים. מנחה סדנאות למיניות בריאה לנשים, מגע מקודש לזוגות.

נירית שפירא

נירית שפירא

מנטורית להתפתחות תודעה, ליצירת בריאות והגשמה, מטפלת ומורה ל'איזון חיים', מפיקה ומנחה מפגשי קסם ועוצמה בארץ ובעולם, לנשים (שאקטי בי והתגלות) וסדנאות מעורבות ('פשוט לאהוב'), יוצרת האלבום 'הפיה הכחולה' ובתהליך הפקה 'אחות מראה'. בעבר: ממובילות התנועה לחופש בחירה בלידה, עיתונאית ובמאית.

טל איזק

טל איזק

מרפאה בעיסוק, מטפלת אלטנרטיבית ומנחה למיניות ומטפלת בנשימה.

לנה מטליצקי

לנה מטליצקי

מייסדת שיטת Core Sexual Healing,שמחברת בין גוף,מין ולב כל הדרך חזרה למקורות העונג.מורה לתנועה ופילאטיס, הכשרות בתחום אנטומיה פזיולוגית ואירוטית של האגן,מעסה תאילנדית,מדריכת טנטרה,לומדת ומפיקה את המסלול הבינלאומי לסקסולוגיה סומטית,מתרגלת פאולה(שיטת שיקום דרך סוגרי הגוף)

עמית אור חיים

עמית אור חיים

מלווה יחידים וזוגות בשיח מזה 20 שנה. מתמחה במערכות יחסים אינטימיות ומיניות. מנחת סדנאות תנועה כדרך להתפתחות.

רותם רם

רותם רם

מובילה מסעות נשיים בעירום בטבע, סדנאות לנשים וזוגות בתחום המיניות, נשיות והתנועה בדרך להוויה חופשית. מלווה נשים וזוגות בתהליכים אישיים.

(USA) Crystal dawn morris

(USA) Crystal dawn morris

Tantra Teacher, spiritual midwife and a lead faculty member of ISTA. Her playful enthusiasm creates a space where magic unfolds. She founded TantraForAwakening.org in 2008.

Yogita (Thailand)

Yogita (Thailand)

An advance tantra yoga teacher and sacred sexuality guide. She has plenty of experience as a teacher, coach, holistic therapist and guide for deep inner processes for men and women from all around the world. One of her expertise is unique body work for healing and releasing different kinds of blockages through awakening the sexual energy, and channeling it in a constructive way.

אני רוצה להרשם לכנס אבל מתלבט/ת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחו מייל Kenesosimahava@gmail.com

מוזמנים לקבל עוד עדכונים באירוע הפייסבוק​

לחצו כאן לרכישת כרטיס לכנס עושים אהבה

אבישג ומיכאל מציעים לכם 20 כרטיסי מילגה לכל מי שזקוק/ה להנחה במחיר הכרטיס
מוזמנים לכתוב לנו מייל

Kenesosimahava@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה