لمعلومات بالعربية

דמייני איך את נכנסת אל היער
לוקחת נשימה
מורידה הילוך
נטענת באנרגיות מרפאות
לוקחת רגע להתלבט אם בא לך מעגל נשים?
או לשכב על מזרן ולהקשיב לצלילים מרפאים או שאולי בא לך סדנת יצירה?

חמישי-שבת
27-28-29.6.24

160-650 שח
תלוי לכמה ימים נרשמות ומתי
לחצי על כפתור הרכישה לראות את המחירון המלא

ביער הפיות, בית אורן (ליד חיפה)

האוהל האדום – יוצרות מציאות מזמינות כל אישה, בכל גיל, בכל דת, בכל העדפה מינית, בכל סטטוס משפחתי, בכל שפת אם ובמיוחד את כל מי שרוצות לפגוש נשים מגוונות, דומות ושונות.

ואם צריך לבחור משפט אחד שעומד בלב החוויה של האוהל האדום, אפשר לומר –
לנוח ביחד, ולהיות ברוח הרפואה המחברת של היער.

בואי לנשום איתנו למשך 3 ימים או לבוא רק ליום אחד.

התכנסות האוהל האדום מתאימה לך אם את מחפשת:

לנוח ולהטען מחדש
להיות בטבע מעורר השראה
ללמוד ולהתחבר לנשיות ולנשים בגוונים שונים
להתחבר לשבט נשים שלא מוותרות על לאהוב
לחוות כלים של ריפוי

מה הולך להיות בהתכנסות האוהל האדום?

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

מה הכרטיס כולל?

הכרטיס כולל את ההשתתפות בהתכנסות, כל הפעילויות ושימוש במתקני המרחב כמו שיכשוכיות מים, מטבח קהילתי ועוד. ללא אוכל. התשלום על הלינה בנפרד בהתאם לבחירה.
האם צריך להרשם מראש לסדנאות? לא, אפשר להחליט באותו רגע.
יש גם מתחם שומר שבת, קבוצת וואטסאפ והתארגנות מבחינת ציוד לשומרות שבת. וסדנאות שומרות שבת.
מה אוכלות? במתחם עצמו יש מטבח בו כל אחת יכולה להשתמש, כמו כן ניתן לרכוש אוכל דרוזי בדוכן בהתכנסות, או לעלות אל המסעדה שבמלון מנתור סלינה.
איפה ישנות? למי שרוצה להישאר לישון יש אפשרות להביא אוהל ולישון בקמפינג, ב- 60 שח ליום. או לשכור חדר במלון סלינה מנתור בבית אורן (מלון הנמצא ליד), כל הפרטים כאן למטה

מפיקת הכנס

אבישג מאיה זלוף -
נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית, מעל 15 שנות הנחיית סדנאות בתחום של אינטימיות, מיניות, תקשורת ומגע. מנחה לשיטת מודעות לפוריות. מפיקה את התכנסות אדמה נשית, התכנסות אש נשית, כנס מתבוננות פנימה, כנס עפות גבוה ועוד מרחבים אישיים וקבוצתיים העוסקים בבריאות ומיניות נשית ואלפי משתתפות אמיצות הולכות בדרך של חיבור ולמידה פנימה את חכמת הגוף, הנוכחות וההקשבה. מובילת דרך ביצירת תרבות הקשבה לגוף הנשי והמיניות הנשית.

אחראיות תוכן

לובנה -
מורה הוליסטית, מנחת סדנאות להעצמה נשית ומיניות מודעת, מלמדת נשים להתחבר לכוחות הריפוי לעצמן ולאחרים.

זהר נוי-מאיר -
יוזמת וממובילות האוהל האדום בישראל. יוצרת מרחבים נשיים ואוהלים אדומים כבר 13 שנים. מפגש נשי זו התשוקה שלי. עיסוק בסיפור הנשי במחזוריות הנשית ביחד נשי הביאו ריפוי ושמחה לחיי נהנית לחלוק זאת עם כמה שיותר נשים.

פירוט על התוכן

לחצי על היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

חמישי 27.6.24

חזרה לבית הפנימי- סדנה של חיבור למרכזי היצירה והתשוקה של חייך- האגן והרחם. נעבור ביחד מסע דרך תנועה נשית, נשימה, עיסוי עצמי וכתיבה. הזדמנות לכל אישה, בכל שלב בחיים, לחזור פנימה הביתה, להביא איכות של ריפוי ואהבה ולקבל יותר בהירות בחייה.

*ציוד נדרש – מזרון יוגה

מהות החיים, איך זה עובד? מי באמת אנחנו? מה הוא תדר הבריאה? ואיך אנחנו חיות את החיים במלואם בתדר של אהבה, בריאות גופנית, עונג, פשע, שמחה, נצחיות, רוגע, שלווה, הוויה, ללא קארמה ובטוהר.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

מעגל שבו נפגוש את המניעות לצד הכמיהה שלנו לקיים מערכות יחסים שיש בהן אינטימיות וקירבה ואיך ניתן לתקשר בכל מיני אופנים כדי לאפשר לעצמנו להביא את מי שאנחנו באותנטיות ובאומץ ולהרגיש נראות ואהובות שם.

*מגע לבחירה

במובן מסויים, המעבר מהינקות לילדות הוא גם המעבר מישות חשה ליישות מדברת, ולא הרבה אחר כך לישות כותבת. המילים – והיכולת להשתמש בהן כרצוננו – מסמלות את השער של המעבר אל הילדה, ואיתן אפשר גם לשוב אליה, לבקר אותה, ולשהות איתה במרחב הרוטט הזה, מרחב החלום המתגשם במילים. שם, כילדות, פגשנו בלי לדעת, את האלכימאית החבויה בתוכנו, שיכולה לתרגם חלום לחומר – למילים. מי היא הילדה החולמת שהייתי, או שחיה בתוכי עכשיו? מה הם החלומות שלה? בסדנה נבקש להתקרב אליה, להכיר את החלום שלה, ליצור ממנו כישוף-תפילה חדש-ישן, לקבל ממנה מתנות ולהעניק לה את מתנותינו שלנו.

*ציוד נדרש – מחברת וכלי כתיבה

אזור
הנוחות ———–> איפה שהקסם קורה.
אזור הנוחות הוא מרחב ומצב פסיכולוגי בו האדם מרגיש מוכר, ומכיר, נינוח ובטוח. את אף פעם לא משנה את חייך עד שאינך יוצאת מאזור הנוחות שלך; השינוי מתחיל בקצה אזור הנוחות שלך.
מוזמנות כל מי שמעוניינות לצאת מאזור הנוחות ולהתנער מהשגרה אל חוויה מלאת גילויים, משחררת ומפתיעה דרך התנסות בטבע.

*מגע לבחירה
-ציוד נדרש – כלי כתיבה

מסע פנימה אל האדמה ואל עומק הווייתנו. נבקש להעמיק את הקשר העתיק והעמוק בין האישה לטבע, ונלמד כיצד השהייה בטבע והעבודה השמאנית איתו יכולים להביא אותנו למציאות פנימית עשירה יותר, אשר מחוברת לסמכותינו הפנימית ופעולת ממנה.

*מגע לבחירה

תרגול תנועה אקסטטית מודעת MOVEMENT MEDICINE נקרא לאלמנטים שבטבע להיות המורים שלנו בתוך הגוף. נעורר את התנועה החופשית הטבעית שלנו. נאפשר לאנרגיית החיים, שזורמת בתוך הגוף, להראות לנו את הדרך לחיבור, להעצמה ולהתעוררות למי שאנחנו ולכוחות הטמונים בנו.

*ציוד נדרש – בקבוק מים, כלי כתיבה, מזרון יוגה אופציונאלי להרפיה

בסדנה ניתן לעצמנו 'זמן אישה' ונצא להתבוננות בילדה הפנימית (או הילדה שהייתי), האישה שאני, והאישה שאהיה. דרך הקלפים, מפת התהליך, דמיון מודרך וכתיבה נגלה מה יש להן לומר זו לזו, ולאן אנחנו רוצות לכוון את נתיב ההתפתחות שלנו. הסדנה מאפשרת התבוננות בעצמנו על ציר הזמן, ממבט-על של עבר-הווה-עתיד, והתהליך עוזר לפענח עוצמות שחבויות בנו, אתגרים שניצבים בדרכנו, ותובנות לאן אנחנו שואפות לגדול ולהתרחב – מנוע צמיחה שיוביל כל אחת לכיוון שנכון עבורה. דרך המעגל והשיתוף נוכל להתחבר גם לסיפוריהן של נשים אחרות ולסיפור נשי קולקטיבי שעולה מתוך סיפורינו האישיים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

בסדנת הרייקי נכיר איך הטכניקה הפשוטה יכולה לעזור לנו להתחבר לגוף שלנו 

נלמד שיטת ריפוי עתיקת יומין , יכולה לסייע לנו להפחית סטרס, ועייפות , ולהרגיע  את מערכת העצבים והגוף.

נלמד איך רייקי יכולה לרפא וליצור תחושה של רוגע וחיוניות.

נתכנס במעגל, ניצור כוונת ריפוי/הגשמה בעזרת קלפים, נעשה עבודה קולית של חיבור ללב ונשיר יחד בליווי גיטרה, לעתים ללא ליווי ולעתים רק ננשום לצלילי קערות טיבטיות. נאפשר לרוח המעגל להוביל אותנו וניצור יחד שירה שתרפא עמוק, ללא מילים.

שישי 28.6.24

אפרודיטה היא אלת האהבה, התשוקה המינית, הפריון והיופי، נחשבת לאלה אלכימאית, תואר זה הולם אותה בגלל כוחה לחולל שינוי, אפרודיטה המיתולוגית הייתה דמות מלאת חן ויופי, עם נוכחות מעוררת יראה. ממוקדת מטרה ויודעת מה היא רוצה.
הייתה השראה למשוררים, ,לדיבור משכנע, וסימלה את כוח האהבה המחולל טרנפורמציה ומוערר יצירה ( מתוך הספר , אלות בכל אישה)
בסדנה נעורר את האלה אפרודיטה שבתוכינו נעורר את כח האהבה בתוכינו דרך הגוף ,נתמקד ברחם שלנו , הרחם הוא הכח שלנו וכח היצירה שלנו.
נכיר את התשוקה שלנו דרך הגוף והתנועה שלו,
נבטא מה שבתוכינו ונרקוד את האפרודיטה שבתוכינו( חושניות, נשיות,רגש ותעוזה…)

סדנת יוגה ויניאסה פועלת להחיות את הגוף ולהכשירו לשלוט בתנוחות מקצועיות ולחוות רוגע ורגיעה פיזית ונפשית.

*ציוד נדרש – מזרון יוגה

מפגש פנימי קבוצתי המשלב הנחיית מיינדפולנס עדינה, האזנה לצלילים מרגיעים ושירה חיה, תוך השתתפות אינטראקטיבית ייחודית המאפשרת כיוונן מחודש של התדרים שלנו, זהו קודם כל מפגש פנימי המאפשר פריקת מתחים והתחדשות. מכאן גם חיבור לאחר ולקבוצה.

יוגה של יחד – בסדנא נפגוש את עצמנו ואת היחד דרך הגוף. בחלק הראשון נתרגל יוגה בסגנון ויניאסה. בחלק השני, נעבור לתרגול יוגה בעבודת זוגות. דרך העבודה המשותפת, נתמוך וניתמך, נעמיק מתיחות ונתקשר דרך הגוף.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – מזרון יוגה

בואי לחוות את השיטה המופלאה של תטא הילינג – גשר המחבר בין מדע לרוח, והמאפשר גישה ישירה ומודעת לתת המודע. בסדנה נערער על אמונות מגבילות ודפוסי חשיבה ישנים, ונפתח צוהר לאפשרויות חדשות ומעצימות. דרך הדגמות ייחודיות, התנסויות אישיות ושיתוף בקבוצה, נצא למסע של אפשרויות חדשות, והתחברות עמוקה יותר לעצמנו ולייחודיות הטמונה בכל אחת מאיתנו. הצטרפי אלי לחוויה מרגשת של טרנספורמציה, צמיחה וגילוי עצמי. אשמח מאד להכיר אותך ולהיות לך לעזר במסע."

סדנא חוויתית בחיבור לכל הנשים שבנו- לילדה ולנערה שהיינו ועדיין חיות בגופנו והחיבור לאישה הפראית.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – כלי כתיבה

הסדנא תעסוק במקום המקודש ביותר בבריאה – רחם האישה – באר המשאלות שלנו. נלמד את האפשרויות הטמונות בעבודה עם הרחם, נתרגל ונחווה ביחד. נגלה איך בעזרת הרחם אנחנו יכולות למצוא את הרצונות האמיתיים שלנו, איך אנחנו יכולות לברוא מציאות משם, ולגדל זרעים של חלומות כמוסים.

החופש שלך טמון בקולך, הוא מבקש את ההתמסרות שלך אל תוך המיסתורין – שיספר ויראה לך את היופי והעוצמה הנובע מתוכך. אין צורך לדעת לשיר! רק להתמסר אל מה שקורה ולבטא דרך קולך ותנועתך. בסדנת עומק חוויתית אני מזמינה אותך להתחבר אל הקול והתנועה האותנטית שלך, לשיר ולנוע בחופשיות, במשחקיות, בקלילות ובגרוב. להתחבר אל אלתור, הרמוניה ותקשורת מוזיקלית. 🩵 אפשר לבטא הכל בקול 🩵

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – חתיכת בד (צעיף/שאל)

סדנת כתיבה בהשראת הטבע לחיבור עם יסודות הטבע של האשה שבתוכנו. אישה היא כח טבע, היא אדמה, היא אש ומים. היא כל היסודות כולם. אבל מרוב משימות, הגדרות, תפקידים ודיכוי רב שנים התרחקנו ואיבדנו את הקשר עם היסודות שהם עצם קיומנו בעולם. הטבע הוא מרחב מופלא להיפגש מחדש עם החלקים הללו, ולהתחבר חזרה לקצב הפנימי שלנו. בחלק הראשון של הסדנה נכתוב על החלקים שהתעמעמו מול עומס החיים ובחלקה השני נצא לטבע היפה של יער הפיות לקבל השראה והדהוד ולכתוב את מה שמתעורר.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

זה באמת אמיתי! (גם אני לא האמנתי פעם) יש שם מישהו שמתאים לך בול. הוא קיים. זאת לא עוד אגדה רומנטית, יש שם איש שמחפש אותך גם, הוא רוצה בך כמו שאת רוצה בו. אם הייאוש והכמיהה בוערים בך באותה המידה, אם נמאס לך להיכנס אל תוך קשרים מעורפלים ולהסתפק בפיrורים של אהבה, בואי. בסדנה נתבונן בדפוסים שלנו שסוגרים לנו את הדלת בפני האהבה. נחזיק את הכמיהה ביחד, נקבל שיקופים רכים, נשתף ואולי אפילו קצת נבכה. והכי חשוב, נצא עם כלים חדשים ותקווה מחודשת אל עבר אהבת האמת שלנו.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

רחם היא מילה שאולי מעוררת אצלנו מלא רגשות, חוויות או זכרונות. אנחנו מרגישות בה כל חודש ואולי כל החודש. האם כאב הוא הדבר היחיד שקשור לרחם?! אני שומעת אותך עונה. אני מזמינה אותך לסדנה שבה נלמד להקשיב, אחת לשנייה מלב ללב. ולהקשיב לגוף שלנו מהלב ללב השני שיש לנו- הרחם. בסדנה נקשיב, נדבר, נתחבר ונזוז יחד.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – כלי כתיבה

בזמנים עתיקים של האנושות, קהילות בדרום אמריקה נהגו להגיע בחלקים של היום למרכזי ביטוי רגשי אשר היו פזורים בכפרים, להביע ולפרק מטענים רגשיים ומיד לאחר מכן להמשיך את יומם. ביטוי זה אפשר תנועה מתוך דיוק ואיזון לאורך היום, הרגעה של הדרמה פנימית, ניהול מערכות יחסים קרובות וזו רק ההתחלה. א.נשים אלו חיו את חייהם קרובים יותר לאושר ולאמת שלהם ובחווית קלות ונעימות. בסדנה נתרגל גלגול רגשות דרך פורקן מטענים רגשיים בדיוק כפי שנהגו במרכזי ביטוי הרגש, נצא בתחושה של ניקיון עמוק בגוף ונפש.

קול תנועה ויצירה בחיבורי אדמה ושמים.

סנדאת קליעה בשיבולי חיטה -ברכת קציר . בימי קדם נשים היו יוצאות בזמן קציר ללקט שיבולים ולקלוע מהן ברכה שהיו תולות בכניסה לבית . ברכה שמחזיקה את התפילה והרצון שלהן ומהווה שמירה והגנה לבית . מוזמנות להתחבר לתפילה לרצון וללמוד לקלוע ברכת קציר משיבולים .

נקרא יחד קטעים מהספר האוהל האדום ונשתף איך הטקסט נוגע בנו ובחיינו היום.

*ציוד נדרש – פנס

במרחב היער העוטף, בשכיבה נינוחה, נאפשר לגוף לשקוט ולהישטף בצלילים ותדרים מרפאים. מנגינת היער תשתלב בהרמוניה מרגשת עם צלילי הקערות הטיבטיות, פעמונים, תוף שמאני, כלים עתיקים וחדשים בשילוב שירת ריפוי שלי. הנשימה והלב לאט יתרחבו ויאפשרו לך מפגש קרוב וחומל עם עצמך. בואי, תני לעצמך זמן מנוחה וחידוש כוחות.

*ציוד נדרש – כל מה שיעשה את השכיבה נעימה. סדין, כרית, שמיכה

מעגל נשים נעים ועוצמתי בוא נחווה כלים ותרגילים שיחברו אותנו לעונג הנשי ששוכן בנו.

נתחבר לשבת
לשכינה
נלמד ממנה איך שובתות
ושוכנות ברכות ברגע הזה בדיוק.

*מגע לבחירה
*שומרת שבת

שבת 29.6.24

מיועדת לכל אישה, בכל שלב בחיים. מרחיבה את האפשרות ליפגוש את הנשיות המשתנה בתקופות השונות של המחזור החודשי ושלבי החיים השונים. מעצימה את החיבור לרחם, לווסת, לגיל המעבר ולאישה החכמה.

במרכז מעגל החיים הנשי  פועמת אנרגיה של פריון. כמו גם אצל אמא אדמה אנחנו מתחדשות, מתפרקות, משתנות ויוצרות. אנו יודעות פריון ואימהות מה היא במגוון ביטויים שונים של בריאת מציאות והגשמה. 

ניפתח עצמנו לאיכויות של פיריון, הזנה ויצירה שקיימות בנו. נכיר בחיבור בין אדמה לרחם. וניתן מקום גם לפחדים.

כל זאת באמצעות שירה, תיפוף, מדיטציה, טקס, שיתוף והקשבה במעגל נשים מפרה.

"ריפוי מתוך צבע" חוויה מרפאת דרך אנטראקציה בין מילה וצליל, רגש וצבע. מסע מרתק מצבע לצורה ודימויים שנוצרים בזמן ולא ההפך.

*מגע לבחירה

את רפואת הקטורת למדתי מתוך השיח שלי עם הצמחים והרפואות של אמא אדמה. כל צמח, מחזיק עבורנו רפואה כל פרח, יכול לספר לנו עולם ומלואו… איך נתחבר ? איך נשוחח עם הצמחים ונלמד את הרפואה שהם מביאים עבורנו?

בואי להכיר שפה תנועתית שמחברת בין מזרח למערב, בין הקדום לעכשווי, בין האישי לשבטי. בואי לתרגל נוכחות דרך תנועה, להפוך את הריקוד לתפילה ולהתחבר לפעימה הגדולה. בואי לפגוש את עצמך ולהעיר את הרקדנית שבך. בואי באשר את.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – מזרון יוגה

סדנה חוויתית, כיפית ומלאת ערך, בה נתאהב בכפות הרגליים שלנו ונלמד טכניקות שרלוונטיות לכל אחת מאיתנו לתמוך בבריאות שלנו דרך עיסוי עצמי של כפות הרגליים בהתאם לאתגרי גופינו.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – מגבת

מה זה ריברסינג?
ריברסינג זוהי טכניקת נשימה מודעת.
את נושמת חמצן ואנרגיה כדי לנקות את כל האמונות השליליות התת-מודעות שלך, כך שתוכלי לרפא דיכאון, מתח, כאבים פיזיים ונפשיים.
כאשר את נושמת בריברסינג את מרגישה את האנרגיה זורמת לכל חלק בגופך ואת מרגישה את אנרגיית החיים מנקה ומרפאה אותך.
הנשימה חודרת לעומק הנשמה, מנקה ומגעת בשורש שיצר את ה'בעיה', הנשימה מחזירה את האמונה בעצמך ומפתחת כוח, ופותחת מחדש את הלב שנסגר לאורך השנים.

הסיפור אגדה האינואיטי- אשת השלד מהספר "רצות עם זאבים" של קלאריסה פינקולה אסטס מביא בפנינו מסע חניכה של האנרגיה הזיכרית והנשית ושל תנועת הריפוי ביניהם. בסדנה הזו ניכנס לתוך האגדה ונחקור אותה בכלים קונסטלטיביים באופן אישי- כל אחת לתוך המסע שלה.

נתעגל ונעמיק יחד ברחם הפיזית והאנרגית, נלמד עיסוי רחם עצמי, נקבל מסרים, ויז'נים, סודות שמבקשים להישמע ואז זמן יצירה ושיתוף.

*מגע לבחירה
*ציוד נדרש – כלי כתיבה

סיפור אישי, בעל ערך מוסף לכל אחד ואחת. להיכנע לקושי, ללכת עד הסוף, להתנפץ לרסיסים, ולקבל הזדמנות שנייה. לבחור בחיים, ואז להתהלך פה, בוחרת להיות, כשהכיוון הכללי, והמטרה – להיות שמחה וקלילה. איך עושים זאת ? סיפור מסע.

בסדנה זו נעסוק בשאלות הבאות: מהו כוח נשי? איך אני מתקשר איתה? מהם השינויים בחיי כאישה? מה המשמעות של סולידריות בין נשים? איך אני יכול להיות חזק מול השינויים סביבי? איך אני יכול להשתמש בכוח שלי כדי לשרת את עצמי, אחרים ואת העולם? המפגש יכלול עבודה בקבוצות, ריקוד, מדיטציה וכלים נוספים.

*ציוד נדרש – כלי כתיבה

לוחות חזון- איזה מציאות אנחנו בוראות לעצמנו. יש בנו היכולת ליצור את המציאות שלנו ועל ידי התבוננות פנימה ותנועה חיצונית לעבר היעדים המבוקשים יש בנו את היכולת לשנות, להגשים ולממש את עצמנו. בסדנא יהיה חלק של כתיבה ושאלות מונחות, שיח ושיתוף ויצירה- הכנת לוחות חזון.

*ציוד נדרש – מחברת ועט

בסדנה נדבר על איך לחזק את האינטימיות סביב נושא הזוגיות בחיינו דרך עבודה רגשית אוהבת.

מנחות

אדוה נפתלי

אדוה נפתלי

מרפאה, מלווה נשים, בכל שלבי החיים, לרפוי עם הרחם, המחזוריות החודשית והנשיות המשתנה עורכת טקסי אדמה: סאונות לאגן ולרחם,עיטוף עצמות. מאפשרת פעימה חודשית של אוהל אדום בטבעון, בהובלה מעגלית עם חברות. מורה בכירה ליוגה נשית.

אנואר אלשיח'ה

אנואר אלשיח'ה

במשך 7 שנים מעבירה סדנאות וליווי אישי לנשים על התפתחות אישית ורגשית. חיה ונושמת מודעות וחיבור לשפת הלב.

דינא עוואד-סרור

דינא עוואד-סרור

טל שרה קסל

טל שרה קסל

בת 35 אמא. מנחה סדנאות של מלאכות עם דגש על טקסיות וחיבור לחומר לאדמה ללב לתפילה לידיים לביחד.. מלמדת ולומדת גם יוגה תרפיה לריפוי טראומה . נשמה בחיפוש ומציאה . בקשה ועשייה של ריפוי .מאחלת מתפללת לעולם טוב יותר של שבט של חזרה לקדם.

לינה מרים שליו

לינה מרים שליו

עוסקת בבריאות והגשמה של נשים באמצע החיים, זמרת יוצרת, מטפלת גוף נפש, רפלקסולוגית, עו"ס, מנחה מעגלי נשים.

מירי וכסלר

מירי וכסלר

מלווה א.נשים בתהליכי התפתחות על עקרונות השמאניזם ועבודת רוח, מרצה ומובילה סדנאות מודעות דרך משחק, בחברות וארגונים.

נאיה צדר

נאיה צדר

אמנית קול, מאפשרת ריפוי, רגיעה וחיבור ללב באמצעות צלילים מרפאים, הקשבה רכה ואהבה. נרגשת ומוקסמת מעוצמות הריפוי הטבעי הטמון בקערות הטיבטיות ובקול האנושי. שמחה להיות שליחה של הצליל המרפא ולהדהד את כל היופי הזה.

נרדינה

נרדינה

אני מטפלת ומורת דרך רוחנית, מייסדת את מרכז "רפואת האמת", קהילת האור והאקדמיה של האחיות. נביאה ושליחה כמו כולנו עוזרת לאנשים לצאת מהשכיחה, עושה טקסים וסדנאות שש שנים+.

קרן קוך

קרן קוך

משוררת, מנחת סדנאות וריטריטים של כתיבה לנשים, יוצרת תיאטרון ומורה לתיאטרון ותנועה. מלווה תהליכי יצירה וביטוי דרך חומרים אישיים. חוקרת את מסע החיים הנשי דרך חיבורי גוף ולב.

רוית בניהו

רוית בניהו

מייסדת קהילת המכשפות של ישראל. אשת רפואת העשנים הקדושים. מורידה רוח לחומר.

תכלת מרים זוהר

תכלת מרים זוהר

משוררת מטפלת (זן-שיאצו), אמנית ומכשפה, שמאמינה בשפה ובכוח שלה ליצור ולשנות מציאות. מאמינה בכתיבה ככישוף ורפואה, המתבססים על התמרה של רגשות ואנרגיה לחומר, בעזרת המילים.

אולפת היידר

אולפת היידר

חובבת אתגר והרפתקאות ספורטאית מקצועית, מובילה פרויקטים ומסעות אתגר בטבע בתוכניות מנהיגות נשית ובין תרבותיות בארץ ובחו"ל, המאפשרים ומזמינים את משתתפיה לצאת מאיזור הנוחות למרחב הפחות מוכר ועד הבלתי מוכר.

אפרת ברודט

אפרת ברודט

מנחת סדנאות העצמה וחיבור לעונג, מעגלי הקשבה בין נשים וגברים, חיבור למיניות, טנטרה מסורתית ואוהל אדום לנשים וגברים.

אורטליה אלישיב

אורטליה אלישיב

אישה אוהבת ואמא ל3, מטפלת מינית הוליסטית, מנחה ומכשירת מנחות למיניות.

דנה הימן קוטין

דנה הימן קוטין

תלמידה של החיים דרך נוכחות וחיבור גוף לב תודעה. מנחה להתעוררות דרך תנועה בשיטת MOVEMENT MEDICINE
M.A. תרפיסטית בתנועה.
אשה ואמא. מתגוררת ביישוב הררית.

טרלה

טרלה

טרלה מציעה סדנאות בנושא האלכימיה של הצ'אקרות, יוגה צחוק, ומדיטציה. מפגשים אישיים לקריאה אנרגטית של הצ'אקרות, קריאת קלפי טארוט, הדרכה רוחנית ותהליך פרטני ייחודי של 7 מפגשים הנקרא 'ייעוץ אנרגטי של אושו'. כמדריכת מדיטציה, היא מנחה תרגולים שמקורם מאושו, מבודהיזם, מסופיזם וטכניקות מודרניות. במפגש קבוצתי או במפגש פרטי, המטרה העיקרית שלה היא להדריך אל האור הפנימי האותנטי שלנו, לגלות מבפנים מי אנחנו ואיך ליהנות מהעולם הפנימי הצבעוני שלנו.

לובנה אבו בקר

לובנה אבו בקר

לינוי אדלה סגל

לינוי אדלה סגל

מפיקה, יזמית ויוצרת של הרפתקאות מוסיקליות ושל תוכן מקורי ויזואלי ושמיעתי. חוקרת מוסיקה ומפתחת דרכים חדשות ומקוריות לחוות מוסיקה באמצעות מערכת שמע טכנולוגית שיצרה.

נועה פרידמן

נועה פרידמן

מנחה ומכשירת מנחות מעגלי נשים. מלווה א/ נשים בזיקוק הייחודיות שלהם וחיזוק עמוד השידרה הפנימי. מובילה סדנאות סופרוויז'ן למנחות.

עמית אבני

עמית אבני

מנחה באוהל האדום כבר כ12 שנה בשיתוף פעולה נשי עם זוהר וחברות.
אומנית שאמניתמ ו מרפאה באומניות מחברת לחוויות התעלות דרך טקסים המחברים אדמה ושמים.

שיר אייזן

שיר אייזן

שיר אייזן- מורה ליוגה נשית ומיינדפולנס, מנחה מרחבים לצמיחה והתפתחות לנשים דרך תנועה, נשימה ושיתוף ומלווה נשים לחיים של ריפוי והגשמה. מאמינה בחכמת הרחם והאגן וכי כל אישה יכולה לחיות מתוך חיבור ודיוק וכך להגשים את הפוטנציאל שלה. מתמחה בריפוי כאבים כרוניים ועובדת דרך כלים אינטגרטיביים שמשלבים מדע ורוח.

אור נחום

אור נחום

מנחה ומלווה למיניות מודעת, העצמה נשית, חיבור לגוף ולעוצמה הפנימית.

אשתר בת אדמה

אשתר בת אדמה

אימא לשלוש נשים, בת 61. יוצרת אומנית, מנחת קונסטלציה משפחתית, יוצרת טקסי אבל והודיה- חגי העונות וטקסים בכלל. חיה כמידת יכולתה את תרבות האלה מגיל 22.

אפרת בללטי

אפרת בללטי

אשת משפחה ושלום. 20 שנה מובילה סטודיו, קהילה ושיעורי תנועה מגוונים. פילאטיס, גרודה, פלייסטיק, נשימות ורפואת התנועה. תלמידה סקרנית, חוקרת גוף, נפש, תודעה. בחמש שנים האחרונות הוכשרתי כמנחת Movement Medicine באנגליה.
כיום, מנחילה את הדרך בישראל עבור הקהילה.

יונס הדיל

יונס הדיל

אומנית ומוזקאית, מדריכה ומטפלת בשטיפה אנרגטית רייקי, תרפיסטית באומנות בגישה אנתרופוסופית.

לילך בן דרור

לילך בן דרור

מלווה ומנחה א.נשים, זוגות וקבוצות בתהליכי חיבור וצמיחה. מנחת מעגלי נשים, מכשירה מנחות ומוציאה מסעות נשיים, מפתחת ערכות קלפים טיפוליים. מורה לתקשורת מקרבת (NVC). מלווה בקליניקה תהליכים סביב מערכות יחסית דרך מגוון כלים (ובעיקר: התקשרות, רגש, תקשורת מקרבת, קשיבות).

מיכל דוניבסקי

מיכל דוניבסקי

נופר אבן אור

נופר אבן אור

אמא, גרושה, צלמת, שוזרת שרשראות ענברים, חוקרת תודעה והתפתחות עד לקצה ובחזרה.

עמליה סינגר

עמליה סינגר

בהכשרתי אני מאמנת כושר, מדריכת יוגה ופילאטיס. לאחר שהקמתי וניהלתי סטודיו לאימונים במשך 5 שנים חיי לקחו תפנית לעולם ההתפתחות האישית ועולם הנפש. כיום, בנוסף לעבודה בתחום בריאות הנפש (בית מאזן) אני מנחה מעגלי נשים, סדנאות וריטריטים.

שחר קרני

שחר קרני

רקדנית, יוצרת, תלמידה, חוקרת תנועה. הולכת בדרך החוכמה העתיקה. מלווה תהליכי ריפוי והעצמה דרך תנועה במחוזות הגוף הלב והרוח.מורה מוסמכת למחול והאתא יוגה.

שיר כוכבים

שיר כוכבים

איה הוודאת

איה הוודאת

מטפלת רוחנית באמצעות נשימה מעגלית ותקשור, רייקי, ו alchemy healer. עוזרת לשחרר חרדות טראומות פחדים ולצאת לאור לפגוש את האני הפנימי והאמיתי, להפיל את כל המסכות ולפגוש את האני העליון ולהיות מי שאני באמת אני.

אמירה אבו עטא

אמירה אבו עטא

אמירה אבו עטא, מנחת מעגלי נשים וקבוצות. מלווה נשים בתהליכי חייהן ומזכירה להן החיבור, היופי הכוח והריפוי שיש בהן. מאמינה בתנועה, ריפוי- תשאפי ומודעות וכוחה של הקבוצה לחולל שינוי.

בלסם ג'מאל

בלסם ג'מאל

מורה ליוגה ויניאסה, מאמנת פילאטיס.

חגית סיטרין בוגנים

חגית סיטרין בוגנים

מנחת סדנאות למיניות ומחזוריות מיטיבה לנשים ונערות, דימוי גוף, מעגלי נשים, טקסי אמהות ונערות לוסת הראשונה ולקראת לידה.

יפעת קדם יהל

יפעת קדם יהל

בת אדם שמתרגשת הכי ממפגש אנושי, מאמינה שהדבר הכי גדול שאדם אחת יכולה לתת לאדם אחרת היא את הנוכחות שלה. יפעת מהמורות הראשונות בארץ לתטא הילינג ובעלת 2 תארים בהצטיינות - מחברת כבר 18 שנים בין מדע ובין רוח כדי לאפשר לכל אחת להיות היהלום שהיא ולחיות על פני האדמה הזו תוך מימוש, בריאות ושמחה.

לימור שובל

לימור שובל

אני חיה ביער הפיות וחלק מצוות ניהול של המקום. אני ובן זוגי מובילים פה קהילה ב3 וחצי השנים האחרונות. אני מקיימת מעגל נשים חודשי קבוע, יוצרת ומנחה סדנאות שונות.אני חיה ביער הפיות וחלק מצוות ניהול של המקום. אני ובן זוגי מובילים פה קהילה ב3 וחצי השנים האחרונות. אני מקיימת מעגל נשים חודשי קבוע, יוצרת ומנחה סדנאות שונות.

מיכל קורן

מיכל קורן

מטפלת גופנפש ועובדת סוציאלית, מנחה ומרצה לקבלה של הגוף, איזון אכילה ללא דיאטה דרך מודעות לגוף, לרגשות ולצרכים.

נופר נהרי

נופר נהרי

אמנית יוצרת, זמרת, מנחה מרחבי קול ותנועה. יוצרת מרחבי לב למפגש אותנטי ביני לבין עצמי. מלווה א.נשים בתהליכים שחרור, ביטוי וחופש דרך הקול.

קרן כהן סקאלי

קרן כהן סקאלי

הולכת בדרך השאמנית, מלמדת אותה, מנחת סדנאות ומעגלים שמאנים. מלווה אנשים וקבוצות בתהליכי שינוי ובריאת מציאות. התשוקה הכי גדולה שלי היא שכל אחת תהיה מחוברת לרחם שלה, תהיה אישה עוצמתית ומנהיגה, תגשים את החלומות והרצונות שלה. אני מאמינה שהדרך לשם עוברת דרך חיבור כל אישה לרחם שלה וכל גבר ללב שלו.

שיה רונן כהנא

שיה רונן כהנא

נעים מאוד שמי שיה. בעלת שיה בטבע- יוגה, טיולים וסדנאות מהלב. אני מורה ליוגה ויניאסה אומנותית, מדריכת טיולים, מנחה סדנאות כתיבה חופשית וקלפים. מנחה חינוך מיני בחינוך הבלתי פורמלי ותלמידת שמאניזם נשי. אני כותבת את חיי ומאמינה בחיבורי גוף,נפש ורוח דרך הטבע החיצוני והפנימי.

רוצה להרשם ולהטען באנרגיה חדשה אבל מתלבטת ויש לך שאלות?

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 050-6789911

או שלחי מייל

avishagmayaoffice@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

האוהל האדום מציעות 10 כרטיסי מילגה לכל אישה הזקוקה להנחה במחיר הכרטיס
מוזמנת לכתוב לנו מייל

avishagmayaoffice@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה