לחצי כאן לרכישת כרטיס לצפייה בהקלטות הכנס

כנס מתבוננות פנימה

נשים רבות סובלות או יסבלו מכאבים באיבר המין שלהן. וולודיניה, וסטיבוליטיס, וגיניסמוס, פטריות ודלקות כרוניות, יובש בנרתיק בזמן הריון, הנקה, גיל המעבר, צלקות וכאבים לאחר לידה ועוד...

כאבים של הפות לרוב אינם מדוברים, נשארים תחת מעטה של בושה ויוצרים חוויות לבדות. הכאב מפגיש בקשיים בתפקוד, בתפקוד המיני, ברווקות, ובמערכות יחסים זוגיות. בתוך האפילה הזו נשים מחפשות אחר מזור ולעיתים יקח שנים רבות עד שאישה תתקל בדרך שתתמוך בריפוי שלה

הכנס היה הצלחה אדירה ומשנת חיים.
כמעט כל ההקלטות נשמרו וזמינות בקבוצת הפייסבוק של הכנס
ניתן לרכוש כרטיס להקלטות ב70 שח בלבד ולהכנס לקבוצה

פליאה ברי ואבישג מאיה זלוף מזמינות אתכן ל-3 ימים המוקדשים להתמודדות ולריפוי כאבים של הפות 
כנס זה מיועד לנשים המתמודדות עם כאבים של הפות, לבני/ות הזוג שלהן, וכן למטפלים/ות המעוניינים להעשיר את הידע בנושא כמטפלים.

למרות שכאבים בפות הינה תופעה נפוצה מאוד, יש הרבה חוסר וודאות, חוסר הבנה, בלבול ולעיתים אף אזלת יד ממש בכל הקשור להבנת התופעה ולריפוי שלה.
לצד הכאבים הפיזיים עצמן, נשים המתמודדות עם התופעה, לעיתים קרובות נושאות מטען רגשי שלם נוסף ומורכב, שיכול להכיל תחושות של בושה, ו"אישה פגומה" אל מול חווית הכאב שלהן. כמו כן גם יכולות לחוות קשיים רגשיים בכל הקשור למערכות היחסים האינטימיות שלהן.

אנחנו מזמינות אותך לכנס הרחב והמקיף ביותר מסוגו בארץ, שבו נעלה את המודעות לתופעה, ניצור מרחב שבו נעשה סדר בבלאגן, נבין את התופעה מכיוונים שונים וגישות שונות, ונקבל כלים וזוויות מבט חדשות אל עבר ריפוי שלם והוליסטי. 
מרצות ומנחות הכנס הינן מטפלות ונשות מקצוע המובילות בתחום הריפוי של התופעה. כל אחת תביא את הזווית הייחודית שלה. יש לנו בכנס רופאות, פיזיותרפיסטיות רצפת אגן, מטפלות ברפואה טבעית, מטפלות גוף נפש, מורות ליוגה נשית ועוד. 

אנחנו מאמינות, שפות שחווה עונג זאת זכות בסיסית, והיא אפשרית לכל אחת

מפיקות הכנס

פליאה ברי

פליאה ברי

בעלת תואר שני M.Sc. במדעי המוח הקליניים מאוניברסיטת תל-אביב. מתמחה בבריאות המיניות הנשית, במחזור החודשי הנשי, וריפוי מכאבים באיבר המין אצל נשים. מורה ליוגה, ועבודה עם הגוף כשער לרוחניות. מלווה א.נשים בתהליכי התפתחות וריפוי לחיבור ללב הגבוה, דרך גוף רגש ותודעה. מנחה סדנאות וקבוצות של חקירה מינית והתפתחות רוחנית.

אבישג מאיה זלוף

אבישג מאיה זלוף

נטורופתית ומטפלת מינית הוליסטית , מנחת סדנאות בתחום של אינטימיות , מיניות ומגע. מפיקה פסטיבלים , כנסים ואירועים העוסקים בבריאות ומיניות נשית . מנחה מוסמכת לשיטת מודעת לפוריות. 

תכניה

תוכניה זו אינה סופית. עדכונים צפויים בימים הקרובים  

פירוט על התוכן

לחצי עם היום ואז על שם הסדנא לפרטים נוספים

רביעי 10.2.21

סקירה של אבחנות ודרכי טיפול  עם ד"ר חני פל 
(רביעי ב14:00 עד 15:30 )

פרטים בקרוב 

 

תבונת האגן כשער לריפוי
רביעי ב14:00 עד 15:30

הנרתיק היא שער הכניסה אלייך, למעמקייך, ובתוכך יקרה, יש את כל הכלים הדרושים למסע חזרה לאמון ובטחון מלא בעונג. הגוף שלך, תמיד שואף להגיע להרמוניה (הומאוסטזיס) ובסדנה הייחודית הזו, אנחנו נלמד איך להתחבר ולהעיר את תבונת הגוף הטבעית והמרפאה. נלמד על האנטומיה הפיזית, הרגשית והתודעתית של הכאב, על האנטומיה הפזיולוגית והרגשית של האגן ואברי האהבה(המין). נקשיב לפעימת החיים-כיווץ הרפיה ונשימה, והמעבר בינהם. נתנסה בסשן תנועה ונשימות מעולמות הפאולה (שיטת שיקום דרך עבודה עם סוגרי הגוף) והטנטרה (מיניות מקודשת), כדי שתצאי עם סט כלים בו תוכלי להשתמש ולהטמיע ביום יום שלך ולחזק את הקשר וקשב שלך עם הלב ליבה שלך-האגן

על מה אנחנו מדברות כשאנחנו אומרות יחסי מין?
רביעי ב14:00 עד 15:30

ההרצאה תציג את ממצאי המחקר של עבודת התזה בנושא "חוויתיהן של נשים עם וסטיבולודיניה" ותעסוק בחיבור שבין הטרוסקסואליות, מדיקליזציה של כאבים ופרקטיקות מתנגדות. נדבר על התמות המרכזיות שנשים עם כאבים חוות ונציע נקודות מבט אלטרנטיביות על כאבים.

 

עינוג עצמי עם איילת סלע הררי 
רביעי ב14:00 עד 15:30 

נלמד איך דרך עינוג אישי אוהב ומכיל , מלא חמלה ואהבה עצמית נוכל להביא ריפוי לכאבים בפות, נתרגל נשימות , רצפת אגן , נעשה מדיטצית יוני , ונלמד עיסוי יוני עצמי אוהב ותומך .

ריפוי הלב דרך ריפוי הפות
רביעי ב16:00 עד 17:30
בסדנא נתבונן על הדפוסי ההתנהגות שלנו בקשרים אינטימיים וזוגיים ואיך הם משפיעים על יכולת להנות ממיניות ובפרט על הכאבים .נסתכל על הכאב מכמה זוויות ראיה ונלמד איך ביטוי ברגשות והצרכים מאפשר להשפיע על רמת ההנאה שלנו בסיטואציה הקיימת.

הגיינה נשית טבעית 
רביעי ב16:00 עד 17:30
היגיינה נשית טבעית, אמצעי ספיגה רכים, נעימים בריאים ואקולוגיים לגוף שלך ולסביבה.

אנדומטריוזיס – זה לא בראש שלך
רביעי ב16:00 עד 17:30
פרטים בקרוב

להביט במראה
רביעי ב16:00 עד 17:30

שם למטה, בחושך, יושבת לבדה. הפות שלי תמיד מכוסה בבגדים, אולי גם בבושה, אולי גם בכל מיני מחשבות עליה ואיך היא אמורה להיות. כל פעם שאני באה לבקר אותה היא נראית לי אחרת. האם היא משתנה? או שאולי זאת אני ?

מזמינה אותך לבוא לבקר את הפות שלך. ולהחזיק ביחד את כל מה שעולה מהמפגש.

פות בעיניים פשוטות
רביעי ב18:00 עד 19:30

במהלך השנים שלנו על האדמה הזאת, למדנו לצבוע את הפות בצבעים רבים- גוונים רבים של בושה, של הסתרה, של ניתוק ופחד. על כל אלו התווספו הדרישות ממנה- לריח שלה, לשיער שסביבה, ההפרשות שלה. מכל המקומות בגוף למדנו שבה אסור לגעת, עליה אסור לדבר, עליה אסור אפילו להסתכל. וכך קרה שגדלנו להיות נשים- בשנות ה20, 30, 40, 50, 60, 70 לחיינו, ורבות מאיתנו לא יודעות איך פות יכולה להיראות, את מגוון הסוגים, הצורות והגוונים השונים שיש לה אצל נשים שונות, שלא לדבר בכלל על הפות האישית שלנו. הסדנא פות בעיניים פשוטות מזמינה אותנו לתת מקום לפות, על גווניה וסוגיה, בעזרת מבט מעמיק בתמונות שלה ודרך כך על התפיסות שיש לנו אותה שמרחיקות אותנו ממנה ומהנשיות שלנו, לעיתים גם עד כאב. בסדנא נתבונן קודם כל בתפיסות שיש לנו עליה ואז ננקה בעדינות את הצבעים שצבעו אותה במהלך השנים, כך שנוכל להביט ולראות אותה כמו שהיא- בעיניים פשוטות.

כאבים כרוניים כשהמדע ורוחב נפגשים
רביעי ב18:00 עד 19:30

מה זה בעצם כאב כרוני? למה לרפואה המערבית אין מענה מספיק טוב עבור כאבים ותסמונות כרוניות? מה המנגנונים הפיזיולוגים הפסיכולגיים והרוחניים שמתרחשים במערכת שיוצרים כאב כרוני?  איך כאבים רגשיים מהעבר נכנסים לתמונה? איך כאבים אפילו של דורות אחורה יכולים להיות גם קשורים? ואיך בעצם כבר על ידי ההבנה של המנגנונים הללו, ניתן להתחיל תהליך של לגעת ממש בשורש העמוק של הכאב ולא רק לנסות להקל על הסימפטומים.  בהרצאה מרתקת זו פליאה ברי תציג הסברים על תופעת הכאב באיבר המין מעולמות המדע, הפסיכולוגיה והרוח, תראה איך כולן בעצם מתחברות יחד, ומה בעצם חשוב מאוד להבין לקראת היציאה למסע הריפוי מהכאבים. 

אנטומיה רגשית נקבית עם לירון יסמין אבידר
רביעי ב18:00 עד 19:30

הגוף נקבי ובפרט מערכת המין הנקבית מקודדת רגשית ויוצרת מפה רגשית, היסטורית וחווייתית של האישה. בהיכרות עם האנטומיה הרגשית האישית שלי ועבודה יחד עם גופי אני יכולה להבין: איך לרפא את הכאב, איך לשחרר את גופי מרגשות כלואים שמצטברים באגן, לחוות יותר עונג, לדייק את המיניות שלי ואת הפרטנר/ית לקצב שלי. הגוף מוליך את הרגש שלנו ומכיל עבורנו חוויות/רגשות/טראומות שמבקשים את תשומת ליבי. הבנת המנגנון החכם הזה ניתן לראות את האור בקצה המנהרה מול כאבים גינקולוגים שמבקשים מזור אישי ממך.

אנשים מספרות
רביעי ב18:00 עד 19:30

פרטים בקרוב 

דרך הכאב לשחרור וריפוי
רביעי ב20:00 עד 21:30

שנים שהרופא אמר לי שמה שיש לי הוא בלתי ניתן לריפוי וצריך ניתוח. מזל שלא האמנתי. וריפאתי את עצמי, ממצב שאפילו לא יכלתי להכניס טמפון אני נהנת מיחסי מין בחדירה. וזה בגלל שבחרתי להעמיק ולבדוק מה הכאבים והזכרונות, התפיסות והאמנות שהכאב החד הזה שמר. וגיליתי ריפוי עצום לתפיסה שלי כאישה. כל כאב הוא הזדמנות ושער לעולם נפלא של שחרור בסדנה נלמד לצלול לעומק האמונות הזכרונות והפחדים שבשורש הכאבים ולהעזר בכאב הזה לריפוי שלנו, לצמיחה ולהתעצמות

לפטר את הפטריה
רביעי ב20:00 עד 21:30

מה התפקיד של פטריות ואגניליות ואיך אפשר להשתחרר מהן לתמיד? אחרי שנים של סבל, ואינסוף ניסיונות טיפול, גיליתי למה הפטריה שלי חוזרת שוב ושוב, ואיך אני יכולה לפטר אותה מתפקידה. סמדר מילר בהרצאה שהיא מפגש קרוב ומלא כבוד עם הגוף הנשי והמיניות הנשית. הרצאה חיונית לנשים, גברים וא.נשי טיפול.

הפרח בגני -מיניות בצל כאבים בחדירה ומחלת מין פעילה
רביעי ב20:00 עד 21:30

כאבים בנרתיק יכולים להיגרם ממגוון סיבות מסתוריות. בצל הכאב, הסבל, הרגשות שמתלווים לכאבים יש פוטנציאל עצום לריפוי וגילוי של רבדים חדשים בתוך העצמי. בהרצאה אשזור את הסיפור האישי שלי: סבלתי בעבר מכאבים בנרתיק ונרפאתי, ואני מתמודדת עם מחלה המועברת במגע מיני. אשתף איך אפשר להיות במיניות בצל הנסיבות, מה כדאי לעשות ולא לעשות בדרך לריפוי, כיצד לקבל אבחון נכון לבעיה שממנה את סובלת, ואיך אפשר להפוך את הכאב לסיבה למסיבה.

מיפוי היוני – ההתעוררות של היוני
רביעי ב20:00 עד 21:30

מטפלת במיניות ומיניות מקודשת. מגיעה מעולם הטנטרה והטאו. מורה לצ'י קונג ותרגול ביצת הג'ייד. מלווה נשים, זוגות ונוער למיניות מודעת ומקודשת. מטפלת בשיטות ריפוי דרך נשימה, הילינג, ריקוד, דימיון מודרך ורפואת נשיות ומיניות מקודשת. מנחה מעגלים וטקסים.

חמישי 11.2.21

יוגה כמפתח לריפוי
חמישי 9:00-10:30

פרטים בקרוב

הקשר בין החניכיים , שרירי הפה ורצפת האגן 
9:00 עד 10:30
איך הקשר בין אנטומיה לוודו יכול לעזור לנו להבין את הדרך לריפוי האישי שלנו? לכל אחת יש מסע פתלתל, מיוחד ומרגש בינה לבין הגוף שלה, נלמד התבוננות בדרך חדשה על גופנו ועל המסע שלו בעולם דרך עולמות הכישוף והאנטומיה, אספר על המסע האישי שלי לריפוי, ומדיטציה אקטיבית לריפוי האגן.

נפלאות האגן שיעור פלדנקרייז ככלי למיניות
9:00-10:30
האגן כצומת לתנועה,
התנועה כמקור לשחרור
השחרור כדרך למצוא אפשרויות חדשות
בתוכנו, להרפות, להקשיב
לתנועה האפשרית בעצמות
לתנועה האפשרית ברצפת האגן
לתנועה האפשרית לאנרגיה המינית.

איך לגייס את הבן/ת זוג שלי לתהליך הריפוי שלי?
9:00-10:30
כשאנחנו חוות כאבים וסימפטומים שונים באיבר המין, לפעמים קשה לתווך את זה לבן הזוג ולבקש את מה שאנחנו צריכות. לעיתים אנחנו נכנסות לדפוסים של ריצוי או המנעות לחלוטין ממיניות, פשוט כי אין לנו מושג איך לבקש את מה שאנחנו צריכות בצורה מעצימה. בהרצאה אפרת תדבר על העקרונות לתקשורת מינית-זוגית בריאה ואיך ״לגייס״ את בן הזוג כשותף לתהליך הריפוי שלך, כדי שתוכלי להרגיש פחות לבד ואפילו להנות מהתהליך!

תרגול יוגה מינית 
11:00-12:30
תרגול יוגה נשית/מינית לנשים החוות כאבים ביחסי מין משלב עבודת גוף, נשימה, מודעות וטכניקות להרפיית שרירי קרקעית האגן. מטרת התרגול להפחית עומס ומתח באגן ובאיברי המין ולפגוש את האישה המינית שבנו, במרחב בטוח ורגיש בו אנו לא נדרשות לדבר למעט להקשיב לעצמנו ולהתבונן פנימה בעיניים טובות. אנו בוחרות את אופי וקצב התרגול ולומדות לדייק מה מתאים לנו בכל רגע נתון, וכיצד להיפרד מדפוסים של ריצוי. התרגול מעמיק ומעצים את הקשר שלנו לעצמנו ולאיברי המין ממקום עדין, קשוב ואוהב. התרגול משפר את זרימת הדם והאנרגיה באגן. מלמד אותנו להיות נוכחות וקשובות לתחושות שעולות מהגוף בתרגול ובמיניות. מכוון אותנו לתקשורת כנה ובריאה במעשה האהבה. מעניק לנו זמן שכולו רכות, הקשבה ונוכחות אוהבת לעצמנו. התרגול אינו בא לאתגר את הגוף אלא לאפשר לגוף חוויה טובה ומעצימה של זרימה והרפיה. בתרגול אנו רוכשות כלים אותם ניתן להביא למפגש האינטימי.

גברים תומכים
11:00-12:30
האם אפשר לתת עונג ולהנות מיחסי מין מבלי לקחת עונג? לנוכחות הזכרית יש כח גדול לרפואה כאשר היא מכוונת בצורה לא מתפשרת לנתינה. אני מזמין גברים (או נשים) ששותפים לתהליך הלמידה של זוגתם לחופש מכאבים וטראומה ללמוד איך לתת לבת הזוג שלכם מבלי לקחת, בואו יחד נסתכל על זוויות מבט שונות לעשית אהבה מבלי חדירה – וכיצד אפשר לתרום לתהליך הריפוי על ידי נוכחות

אבחון וטיפול בשרירי רצפת האגן
11:00-12:30
רצפת האגן היא קבוצה של שרירים ורקמות שנמצאות סביב הפתחים שלנו. התפקידים העיקריים שלה כוללים שליטה על הסוגרים, תמיכה באיברי האגן והשתתפות בתפקוד המינית. כאשר קיים כאב בפות או בנרתיק לא תמיד חושבים על כך שאולי יש קשר למצב של שרירים אלו ולכן חשוב לאבחן ולבדוק ולתת את הטיפול המתאים. בהרצאה יוסבר הקשר בין מצבים שונים של השרירים לסוגי כאבים באיזור וכיצד באמצעות הטיפול הפיזיותרפי ניתן לשפר את איכות החיים.

אורגזמיות אוקסיטוצינית ככלי מרפא 
11:00-12:30

איך לרתום את הטבע, ההורמונים והקולות הפנימיים לריפוי הכאב ולגילוי העונג.

 

 

גן נעול
13:00-14:30

על מנגנון הפתיחה של הפות והדרך בה השפתיים מדברות אלינו

איך להקשיב לגוף ולפות, ועל החיבור העמוק בין רוח לחומר

צעצועי מין וחומר סיכה מתאימים כחלק מטיפול בכאבים
13:00-14:30
במהלך עבודתי פגשתי נשים רבות שהגיעו לחנות לקנות צעצועי מין לסיוע לטיפול בכאבים בנרתיק, ועבור רובן, זו הייתה חוויה מלחיצה ולא נעימה. מטרת ההרצאה להנגיש את המידע הרלוונטי, עבור מי שמעוניינת בצעצוע מין וחומר סיכה מתאימים לטיפול בכאבים. אני חושבת שלאינפורמציה הרלוונטית יש אפשרות לתרום בהפחתת החרדה ולשפר את תחושת הנוחות והשליטה בבחירת צעצוע מין מתאים.

תקשורת בין בני/ות זוג
13:00-14:30
למה קשה לנו לבטא את הרצונות והצרכים שלנו במפגשים אינטימיים? כיצד מוצאות את המילים להסביר מה קורה לי בגוף? ואיך אפשר בכלל לדעת – מה אני באמת רוצה?! מוזמנות למרחב בו נלמד אודות הגורמים החברתיים-תרבותיים שמקשים עלינו לדבר במיטה, נבין מה האתגר האישי שלנו בתקשורת ונרקום יחד סיפור נשי קולקטיבי. נלמד איך אפשר לייצר שיח בריא לפני מפגש מיני, באיזה דרכים אפשר לתקשר תוך כדי מעשה האהבה, וכיצד לגרום ליום שאחרי להרגיש טוב, מדוייק ונעים! נדבר בהרחבה על שיחת RBDSM ועל צורות תקשורת נוספות ביחסים אינטימיים, נשמע זו את זו ונתרגל.

 

בני/ות זוג מוזמנים

רווקות וכאבים בפות – מי ירצה אותי ככה?
13:00-14:30

לעיתים קרובות, נשים רווקות, המתמודדות עם כאבים כרוניים באיבר המין, מוצאת את עצמן חשות כי זה בלתי אפשרי עבורן להיכנס ולמצוא זוגיות או קשרים אינטימיים, בגלל מצבן. כך שלצד הכאבים הפיזיים, הן נושאות גם מטען רגשי שלם של כאבים רגשיים מול תחושת החוסר-ראויות וחוסר-היכולת, בחוויתן, להיכנס לקשרים אינטמיים. משפטים כמו "מי ירצה אותי ככה?" נפוצות מאוד בקרב רווקות המתמודדות עם התופעה. בחלק הראשון של סדנה זו, נפתח מעגל נשי, ונפתח יחד את הנושא הזה, ונסכים לדבר את הכאב והאתגרים שנחווים כרווקות. בחלק השני של הסדנה, אציע זוויות חדשות להתבננות על חווית הרווקות לצד כאב, איך דווקא הכאבים יכולים להיות שער עוצמתי דווקא כן להיכנס לזוגיות מיטיבה, ומה בעצם המתנות מהמצב הזה, שמקרבות אותנו לקשרים משמעותיים מרגשים וטובים, שאולי אפילו חברותינו הרווקות שלא מתמודדות עם כאב , מפספסות בדרך. 

מרחיבות בעונג
15:00-16:30

מהו עונג עבורי? איך הוא מתבטא בחיים שלי? האם אני יכולה להרחיב את מה שאני קוראת לו ״עונג״? בשיחה פתוחה וכנה נשתף יחד על עונג בחיינו ועל מקומות בהם אנחנו יכולים לקחת עונג עוד צעד קדימה.

את יכולה לעזור לעצמך
15:00-16:30

בהרצאה נלמד יחדיו מה יכולים להיות הגורמים, נכיר את הגוף שלנו לעומק ונלמד איך לעבוד איתו.

שיטת מודעות לפוריות

15:00-16:30

שיטת מודעות לפוריות ידועה גם כ"השיטה הטבעית למניעת או השגת הריון" שיינה בוצר מציגה אותה :

השער הראשון שלומדות לפתוח בדרך אל הנשיות שלי. שער הגוף

מה שהכאב לימד אותי
15:00-16:30

עברו קצת יותר מעשר שנים מאז שיחסי מין הפכו מהנאה פשוטה וזמינה לעניין מורכב – כאב, אשמה, בושה… עברו כשלוש שנים מאז שהתחלתי באמת לטפל בכאב ולבנות מחדש את המיניות שלי ושלנו. במקביל לתהליך האישי שלי, הפכתי לאקטיביסטית בנושא ולאשת מקצוע בתחום המיניות הבריאה

בשיחה שלי בכנס אני מבקשת לתת הצצה להתמודדות אותנטית וכנה בזמן אמת, שעדיין לא הסתיימה, והתובנות העיקריות שהתגבשו במהלך הדרך – מתנות אמיתיות, שמשמעותיות עבורי לא רק סביב כאבים ביחסי מין. 

האוהל האדום
17:00-18:30
היי רגע בואי ניפגש. נשב לנו ביחד באוהל האדום ונשתף. נפגוש את הלב של כל אחת , נכיר את מי שיושבת מאחורי המסך ונרגיש אחת את השניה. נרגיש את השבט. את הביחד.

פתחי את השער
19:00-20:30

בואי תפגשי את רצפת האגן ההוליסטית וחיבורה לרחם ולפות. מה תפקידה במיניות וכיצד ניתן לעזור במקרים של קושי או כאב

ווגיניסמוס (ושאר חברים) וחמלה
19:00-20:30

כאבים ביוני (פות) משפיעים על כל רבדי החיים ,בהרצאה נסקור מגוון כלים מעולם החמלה (ולא רחמים) שכל אחת וכל אחד (כן גם אתה הפארטנר) יכול לאמץ ולהתקדם לקראת הפתרון. מניסיון רב בטיפול בנושא נוכחנו שניתן להתגבר ולהגיע לזוגיות ומיניות טובים ומטיבים.

להתחבר לאגן מקדש היצירה והתשוקה
19:00-20:30

האגן שלנו הינו מיכל של הרגשות, התשוקות, הפחדים והכאבים שלנו. נבחן את הקשר בין הכאבים בפות לאגן . נתחבר לאגן שלנו ונלמד איך לקבל ממנו מסרים שיכלו לעזור לנו בהתמודדות עם הכאב ובכלל לפעול בשגרה מתוך החיבור לאגן.

מדברות מהרחם , מרפאות את הפות
19:00-20:30

 מעגל הקשבה מחבק למסרים שהפות שלך רוצה למסור לך


במעגל ריפויי שיאפשר לך לרפא את הכאבים שאת חווה בפות ע"י הקשבה לזיכרון התאי שאוגרת בחובה הגברת העתיקה (שזו הרחם) ולהעניק ריפוי לתכנות העתיק החבויי בה ברכות ומתוך הקשבה.

תרבות מתייחסת לכאב
21:00-22:30

בפאנל 'תרבות פוגשת כאב' נפגוש שלוש נשות מקצוע המייצגות שלוש תרבויות שונות. שרון אורשלימי, חוקרת מיניות בחברה היהודית-חילונית, לנא מנסור, פיזיותרפיסטית לרצפת אגן בחברה הערבית וד"ר מיכל פרינס, מדריכה לחיי אישות וחוקרת מיניות בחברה היהודית-דתית.
ביחד נברר את המשותף והשונה בין התרבויות השונות ביחס לכאב, נשאל מה המוטיבציה של הנשים השונות לפנות לטיפול, מה מקומם של בני הזוג , מה מעכב נשים מפניה לעזרה ועוד. יהיה מרתק! מוזמנות להצטרף!

ייצוב דינאמי
21:00-22:30

מושגי כאב
סיבות אפשריות
דרכי טיפול בגישת ייצוב דינאמי

טלטלת המין לאחר לידה
21:00-22:30
מבט סוקר ומעמיק על השתנות הפות אחרי הלידה . סוגי כאב ופות-נציאל הריפוי. הלידה כשער למיניות אחרת – מיניות זכרית ומיניות נקבית – המפגש הזוגי כשער לריפוי.

טיפול סרוגייט
21:00-22:30
בהרצאתו שי רותם ישתף בידע שצבר ב-23 שנות עבודתו עם נשים כסרוגייט פרטנר מוסמך בארה"ב וישראל.
הוא עושה אינטגרציה של סקסולוגיה קלינית עם גישות טבעיות לטיפול בוגיניסמוס ודיספרוניה, בנוסף ייתן מידע לגבי חשיבות האיבחון וכלים מעשיים לטיפול טבעי.

שישי 12.2.21

ריפוי הפות לאחר לידה דרך מעשה האהבה
9:00-10:30
מעשה האהבה המרפא אחרי לידה-
לידה היא שער מטורף בחיה של אשה ובחיי הזוג
הפות עוברת טלטלה משמעותית בלידה לא למדו אותנו את זה אבל במעשה האהבה שלנו אנחנו יכולים לחולל ריפוי מדהים אחד בשדה של השניה
מיניות אחרי לידה מצריכה קשב חדש והיא גם הזדמנות להתרחבות זוגית משמעותית.

טקס להרפות את הפות
9:00-10:30
כשאנחנו מרפות את הפות ומשחררות את המתחים המצטברים סביב איבר המין ומיניות אנחנו מאפשרות לעוד אנרגית חיים לזרום באופן חופשי ויש לנו יותר יכולת להיות מי שאנחנו!
בטקס נשחרר עומס ונתחבר עוד לחיים בעוצמה המלאה שלנו

יוני- יוגי תרגולי יוגה נשית
09:00-10:30

בסדנה נתרגל יוגה נשית קשובה שמחברת אותנו עם הגוף שלנו והפות שלנו . נקבל כלים פרקטיים לעבודה כמו תרגולי נשימה ייעודים , מדיטציה לחיבור ליוני (שתשאר זמינה עבורכן),וכמובן אסאנות(תנוחות) ייעודיות לאיזון מערכת הרבייה הנשית וההורמונים ואיזון מערכת העצבים. דרך העבודה עם הגוף נלמד עצמנו הקשבה , חיבור , את הגבולות שלנו , נלמד לרווח את אזור האגן הנשי שלנו ולאפשר לחדש וטוב להיכנס , ולישן להשתחרר.

אבל למה הפות שלי דפוקה ?
09:00-10:30

הגוף שלך מדבר אליך, הפות שלך מדברת אליך. תסכימי להקשיב לה? לפגוש? להתיידד, לפתח איתה קשר? היא בחרה לקחת אותך למסע ריפוי עצמי. כן, את, את תרפאי אותה, אנשי המקצוע והעזרים בדרך, הם רק זה, עזרים, המסע הוא שלך. אחרי שנים של ליווי של נשים עם כאבים שונים בפות, אני מזמינה אותך להרצאה שאולי תיתן פרספקטיבה חדשה, אולי תעורר השראה, אולי גם תתסכל, כי תראי אני הולכת להזמין אותך לקחת בעלות על המיניות שלך, על הפות שלך, לפגוש את האפשרות לראות בכאב שער להעצמה. מוזמנות באהבה.

להיות מאהבת שלמה
11:00-12:30

ביחידה זו אשרטט את האיכויות של המאהבת השלמה, יחד עם אתגרי כאב וקושי ביחסים מלאים. במפגש ננכס אלינו בחזרה את האיכות של המאהבת, נגמיש תבניות תודעתיות ל'מה זה מין ויחסים' ואתן כנפיים לנשים שמבקשות עוד משחקיות וכיווני חקירה בהענקת עונג, ריפוי ואהבה לבן הזוג שלהן. בהרצאה אדבר מין ומיניות גברית ואתייחס לפרקטיקה של מגע אוהב ומהנה באיבר המין הגברי מתוך הפרוייקט שלי- 'לדעת גבר' לנשים על המיניות הגברית. מוזמנות להביא גם את קולכן האותנטי ולקבל הכרה ועיטוף במרחב מאפשר.

תרגול לשחרור כאבים מהיוני
11:00-12:30

אבים ביוני יכולים להכיל בתוכם זכרונות עתיקים.
החוויה של להיות אישה בעולם היא חוויה מורכבת אשר כוללת בתוכה קבלת מסרים ומישטורים באופן אישי או עקיף שמונעים מהטבע האותנטי של המיניות שלנו ושל היוני שלנו לשגשג.
החוויות הללו מגוונות, החל מלהתאפק ללכת לשירותים, לללכת ברחוב ושיסתכלו עליי במבט לא נעים.
בסדנה הזו ניקח אחריות על הריפוי שלנוו נתרגל כלים מעולמות הטאו והטנטרה לשחרור זכרונות, ולהעיר חלקים שקפאו/נרדמו בסביבה רכה ובטוחה.

לא ניתן להשתתף בסדנה במקרים הבאים:
אחרי טראומה/ למי שפוסט טראומטית
חוסר איזון רגשי
לחולות אסטמה או קשיי נשימה
לנשים בהריון
מי שלא מוכנה כרגע לעבור תהליך רגשי עם עצמי 

להעלות את התדר המיני
11:00-12:30

פרטים בקרוב

ריפוי על פי הרפואה הסינית 
11:00-12:30

פרטים בקרוב 

עיסוי יוני כטיפול עצמי 
13:00-14:30

כיצד ניתן לגשת למקור האנרגיה המינית שהיא אנרגיית חיים ולהשתמש בה לריפוי, ולהגברת תחושת החיוניות האישית?
מערכת היחסים מייטיבה עם איברייך האינטימיים היא המפתח לריפוי עמוק של זכרונות וכאבים.
ביוני נמצאת מפה שהיא שער לנפש שלנו, לאנרגיה הכללית שלנו ולנשמה שלנו. לקיחת אחריות של האישה על הגוף שלה, הבריאות שלה והעונג שלה חיוניים על מנת שהיא תחווה אותם במלוא הפוטנציאל הטמון בהם.

אדמת מרפא נשית , גניקוסופיה והאישה השלמה
13:00-14:30

הטיפול הגינקוסופי שנלמד כחלק ממסלול לימודי הגינקוסופיה. מביא איתו אפשרות ממשית לריפוי כאבים בנרתיק בהיותו מחבר באופן עמוק גוף, נפש ורוח ויוצר אינטגרציה בין כל אלו. בהרצאה נשמע וגם נקבל טעימה קטנה מהטיפול.
בנוסף נערוך היכרות עם אדמת מרפא נשית, מרחב לנשים הכולל בית ספר לחכמת האשה, קליניקה קהילתית וקהילת המרפא שהיא מרחב לריפוי נשים עם פוסט טראומה עקב אלימות מינית.

בין זיכרון לגעגוע- כאב ועונג
13:00-14:30

שיתוף הסיפור האישי שלי על זכרון הכאב שהגוף נושא והכמיהה לריפוי וההקבלה לקשר הבין דורי. ומעגל שיתוף ושיח

לנשים המתמודדות עם כאבים בפות על שלל סוגיה (וולוודניה, וסטבוליטיס, וסטיבולדניה, וגיניזמוס, פטריות כרוניות בנרתיק, דלקות כרוניות בדרכי השתן, וכל כאב כרוני בפות שהוא, גם אם את אפילו לא יודעת מה האבחנה)
לגברים (ולנשים) אשר נמצאים במערכות יחסים עם נשים שמתמודדות עם כאבים (ויש גם תוכן ייעודי שנועד עבורכם! על התמודדות שלכם ואיך תוכלו לתמוך בבת הזוג בצורה הכי מקדמת ריפוי)
לאנשי מקצוע וטיפול, שרוצים להכיר לעומק את התופעה, כדי להרחיב את סל הכלים בקליניקה

בשיתוף פעולה מיוחד, במיוחד לנרשמות הכנס

אפשרות לרכוש את החוברת "להתחבר לעצמי" בעלות 18 ש"ח+ 10 ש"ח משלוח, בלבד!

החוברת "להתחבר לעצמי", משמיע את קולן של נשים המתמודדות עם כאבים ביחסי מין, נשים המגיעות מרקעים שונים, עם סיפורי חיים שונים ועם התמודדויות מגוונות.

החוברת מכילה סיפורים ושירים של נשים חילוניות ודתיות, יהודיות וערביות, מבוגרות וצעירות, נשואות ורווקות.

הטקסטים בחוברת נאספו על ידי קבוצת 'להתחבר מחדש', קבוצת ידע-פעולה שפועלת לייצר מרחב בטוח ושינוי חברתי עבור נשים שסובלות מכאבים, בשיתוף מרכז יהל וקרן בריאה

מנחות

אביגיל מולכו שילוח

אביגיל מולכו שילוח

פיזיותרפיסטית ומעסת רחם מעל 20 שנה עובדת במרכז רותם לטיפול במיניות. עוסקת בחיבור בין הגוף והרחם לפות ובשיקום מיניות וכאב.

איילה אלישע

איילה אלישע

איילה אלישע היא אם לארבעה, בת זוג לזיו ומתגוררת בכפר האקולוגי כליל. היא חוקרת תהליכי גוף-נפש-רוח נשיים, מורת דרך לנשיות בדרך הטבע מאז 2001 ומייסדת מכללת Woman Being לנשיות בדרך הטבע.

גלית פיין

גלית פיין

מורה לתטא הילינג, מנחת מעגלי שירה ומלווה תהליכים אישיים.

זיו קרויטורו

זיו קרויטורו

דרכו של זיו זאב מוקדשת להתעוררות התודעה, העצמת אחרים לחופש, אהבה ואחריות אישית. חוקר את רבדי התודעה האנושית למטרת - ג׳יוואן מוקטה - חופש בעיניים פקוחות, שילוב מלא של הטרנסנדנטלי עם היומיומי. חי בדרום תאילנד, שם נחנך למסורת השאיווה טנטרה של קשמיר.

ליפז נוי

ליפז נוי

מנחה למיניות נשית ועובדת סוציאלית. מלווה נשים צעירות בתהליכי העצמה מינית. מלווה נשים המתמודדות עם מחלות המועברות במגע מיני. מייצרת מרחבים לנשים שמעוניינות לחקור מגע ואינטימיות עם נשים אחרות.

מיכל בן סימון

מיכל בן סימון

כותבת בלוג על מיניות "עבודת יד". עבדתי ארבע שנים בחנות לצעצועי מין

מרינה גלנץ

מרינה גלנץ

צעדים לריפוי מטפלת ומלווה רגשית לנשים סביב נושאי הנשיות, מיניות ויחסים ב18 שנים האחרונות. מלווה נשים בתהליכי ריפוי וחיבור לגוף ולאינטואיציה הפנימית מטפלת מוסמכת בהתמקדות focusing עם התמחות בבריאות וכאבים כרוניים.

סמדר מילר

סמדר מילר

מייסדת "קרובים" - בית הספר לזוגיות, מורה לאהבה פראנית ומיניות קשובה, מנהיגת נשים וסופרת, מייסדת "מועדון הלביאות" והקבוצה "השנה אני עושה כסף!"

רונית בן אליהו

רונית בן אליהו

פיזיותרפיסטית משנת 1984, חברה בוועדת ההיגוי של קבוצת העניין בבריאות האישה בפיזיותרפיה בישראל. בוגרת קורסים רבים הקשורים בבריאות האישה: שיקום רצפת אגן, מדריכות להכנה ללידה, טיפולים אורטופדיים באישה ההרה, אוסטאופתיה אורוגניטאלית, מורות ליוגה נשית.

שיינה בוצר

שיינה בוצר

מנחת הגשמה נשית ומשתעשעת בגשמיות. הבסיסי של הבסיס להכל זה לדעת ולהכיר את הגוף שבתוכו אני שוכנת. הצעד הרשון להגשמה נשית הוא להכיר מחדש את מה שמובן מאליו. להיוודע לפלא שבגוף.

אביגיל רות לב

אביגיל רות לב

מנחה ומלווה למיניות מודעת ומעסה טנטרית. מלווה גיניקוסופית - חכמת האישה השלמה - ליווי ותמיכה בנשים במעגלי החיים השונים. בעלת תשוקה רבה בכל מה שקשור לחיבור לגוף, אנרגיית החיים ולמיניות בריאה ומודעת.

איילת סלע הררי

איילת סלע הררי

נשואה ואמא ל 3 ילדים. בת 47 - מנחה ומלווה נשים וזוגות למיניות מעצימה ואינטימיות, התמחות ברצפת האגן וכאבים בזמן חדירה.

גלית פרג

גלית פרג

גלית היא מייסדת שיטת "רפואה רגשית – להחלים פיזית דרך כלים רגשיים" ומטפלת רגשית ותודעתית בכירה מזה 33 שנה. גלית לוקחת חלק בכנסים מרכזים בארץ ובעולם ומעבירה סדנאות, הרצאות וערבי מבוא בשיטה.

יעל אלעד

יעל אלעד

מנחה סדנאות ומעגלי נשים סביב מיניות, חיבור לגוף, יחסים ותקשורת אינטימית. מתרגשת מכנות, מלאת תשוקה לחיים ומאוהבת בתהליכים קבוצתיים!

לירון יסמין אבידר

לירון יסמין אבידר

מנחה למיניות בריאה וסדנאות חיבור למיניות הנקבית, מחזוריות ובריאות הנרתיק. אני מטפלת בהתמקדות ואיזון גוף הנפש ומתמחה בעבודה רגשית מול כאב/בעיות גינקולוגיות במערכת המין הנקבית.

מיכל כהן שמחה

מיכל שמחה כהן

מורה לשינוי תודעה ולחיים במיניות מודעת, מכשפה טובה שמלווה אנשים בתהליכי שינוי וצמיחה, מנחת טקסים, כתבה את הספר "להרפות את הפות".

נגה ואריאל טמיר

נגה ואריאל טמיר

בשביל הזוגיות – נוגה ואריאל טמיר מטפלים זוגיים ומינים, מנחי סדנאות מגע מיניות וזוגיות. זוג בחיים מעל 30 שנה בזוגיות מתעצמת ומעצימה מפתחי שיטת עבודה ייחודית "בשביל הזוגיות " שיטת טיפול ממוקדת וקצרת טווח המשלבת שיחה מגע וכלים עוקפי חשיבה.

עינת לב

עינת לב

גניקוסופית ומכשפה טובה

סמדר רגב אגמון

סמדר רגב אגמון

עובדת סוציאלית, מחנכת למיניות בריאה והאמא של "נשיותי" - חנות אינטרנטית למוצרי וסת אקולוגיים  ובמיוחד כל דבר שיכול לתמוך במסע הריפוי מכאבים ביחסים, חברה מייסדת בארגון "שלמה" למען נשים מתמודדות עם כאבים בפות ובנרתיק. מסע הריפוי האישי שלי שזור בתוך ההתפתחות המקצועית שלי - לפעמים מרגישה כמו סנדלרית שהולכת יחפה, לפעמים כמו מהפכנית שמשנה את העולם דווקא מתוך המקומות הכי כואבים. מאמינה שיש לנו המון מה לתת וללמד גם, ואפילו במיוחד, כשאנחנו עוד בתוך הקושי

שירה אור מגהליה

שירה אור מגהליה

מטפלת גניקוסופית, יוצרת מרחבי תנועה, ריפוי וטקס.

שרון אורשלימי

שרון אורשלימי

דוקטורנטית לניהול מערכות בריאות וחוקרת מיניות ואמצעי מניעה, מחנכת למיניות ואקטיביסטית בתחום של צדק רבייתי ובריאות מינית,  חברת ועדת ההיגוי של ארגון שלמה - הארגון הישראלי לוולוודיניה. 

אור אריאל

אור אריאל

מורה להאטה יוגה כבר 5 שנים, בוגרת 800 שעות תרגול יוגה אליינס, בוגרת ווינגיט, מאמנת כושר ומדריכה לאורח חיים בריא, הרבליסטית ומתעסקת בצמחי מרפא וליקוט. עובדת עם היוגה והצמחים לטיפול בטראומה ופוסט טראומה, עובדת עם נשים - יוגה נשית.

אלונה ג'מילי

אלונה ג'מילי

מייצרת ומשווקת היגיינה נשית רב פעמית מכותנה אורגנית, מעבירה מעגלי נשים ונערות בנושא ווסת והיגיינה נשית. מנהלת שיחות טלפוניות מדי יום עם נשים על ווסת נשיות והיגיינה כבר מעל 16 שנה.

דנה אלמלח

דנה אלמלח

חוקרת של יחסי גוף- נפש- תודעה- הוויה. מנחה מעגלי נשים וסדנאות לציבור הרחב בתחום המיניות- יחסים ותקשורת. מורה ליוגה.
יוצרת ומלווה פרויקטים חברתיים שבמרכז הוויתם - בני האדם. מרכזת את קהילת המרפא באדמת מרפא נשית. חיה בקבוצה ובשיתוף מגיל 18 ועד כה.

הדר גרף

הדר גרף

פיזיותרפסטית לרצפת האגן, מטפלת ארויגו ומדריכת הכנה ללידה 

יעל פינקל

יעל פינקל

שחקנית ומורה לפלדנקרייז ומיניות מודעת.
למדה מחול ותאטרון בבלגיה, ופלדנקרייז בישראל.
מלמדת ומטפלת ביחידים וקבוצות מעל 10 שנים.
מאמינה שלכל אחד מגיע לאהוב ולהתענג מהגוף שלה בדיוק כפי שהוא.

לנה מטליצקי

למה מטליצקי

שמי לנה וליוויתי מאות נשים וגברים, בעשור האחרון, לתוך מרכז נוכח ויציב בתוך עצמם.ן.דרך חיבור לסודות מ-י-ן האגן. בהכשרותיי אני מורה לתנועה וריפוי ומדריכת פילאטיס מוסמכת, מטפלת בעיסוי תאילנדי ועיסוי טנטרי, לומדת ומתרגלת שיטת פאולה (שיטת שיקום וריפוי דרך סוגרי הגוף).

מיכל פרינס

מיכל פרינס

פרטים בקרוב

ניבית פולאט קלינגהופר

מטפלת אחת

איפה לומדים על איך לשקם ולשמר את התשוקה? איך להשתמש באנרגיה המינית ככלי של התפתחות וריפוי איך ליצור אינטימיות בעולם שרץ כל כך מהר? טנטרה היא תורה מהמזרח, יש בה עולם ומל ואו המלמד אותנו איך בכלל לחיות

קימאיה

קימאיה

אמנית, גינקוסופית ומטפלת הוליסטית, חוקרת את העצמה הנשית הטמונה בפות ואת החיות שבחיבור אליה.

קים לזינגר

קים לזינגר

קים מאמנת למיניות הוליסטית ומורה ליוני יוגה (תרגול ביצת הג'ייד).
קים מלווה נשים בתהליכי חיבור לגופן, העצמת העונג המיני שלהן ואיזון הפוריות: שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס, איזון הורמונאלי,וגיניסמוס , שיקום אחרי לידה, הגברת הפוריות ועוד.

רות קורן לי-שי הרצוג

רות קורן ולי שי הרצוג

זוג מטפלים מיניים הוליסטים- בשיטת איזון חיים ועיסוי הוליסטי בתחום המיני-רפלקסולוגיה של אברי המין. רות מעסת יוני ולי-שי פוטותרפיסט המשלב מצלמה בטיפול כתיעוד וסיוע בתהליך קבלת הגוף. הקליניקה שלהם בירושלים.

שרה שרגא

שרה שרגא

מורה למיניות נשית , מנחת הקורס גוף ומיניות אחרי לידה - קורס עומק שמביא ידע חשוב ופורץ דרך על הגוף המיני אחרי לידה. מדריכה מינית לזוגות - מוסמכת בר אילן, מטפלת רגשית ומתמחה בעיסוי רחם.

אורית לייזרסון קדרי

אורית לייזרסון קדרי

מטפלת בפסיכותרפיה גופנית ומנחה למיניות יהודית הוליסטית
ראש חוג בדימוס לפסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן ירושלים
מרצה בהכשרות מטפלים אינגרטיביות. מפתחת השיטה של הכנה ללידה מתוך עונג.

אפרת וולפסון

אפרת וולפסון

אמא ל-2, מנחה בינלאומית למיניות ותרגול ביצת הג׳ייד, מייסדת "הפורמולה לזוגיות מודעת" ו"חיים בתשוקה" לנשים ׳דלוקות׳ ופראיות.

אלינור כהן

אלינור כהן

אלינור כהן מורה ומנחה למיניות בריאה אינטימית ומעצימה, במשך שנים רבות טיפלתי בנשים החוות אתגרים במיניותן בשיטה הכוללת עיסוי רחם ועיסוי אגני בשיטתו של מאנטק צ'יאה CNT, KNT, פיתחתי שיטה לטיפול מיני במגע והכשרתי מטפלים.

זוהרה טרייסטמן

זוהרה טרייסטמן

שגרירת אור למיניות הגברית, חוקרת מיניות במזרח ובמיסטיקה היהודית ומורה ותיקה להתפתחות מינית. מפתחת הקורסים 'לדעת גבר', ל'דעת אישה', 'מקדש הגוף'. עובדת עם קבוצות על-מגזריות ומדברת שפה מרובדת המחברת בין מין, לב ורוח.

לי סלע

לי סלע

MScPT פיזיותרפיסטית לבריאות האישה, בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. עוסקת בשיקום רצפת האגן והבטן בנשים, מדריכת פילאטיס והכנה ללידה. מרצה לנשים ואנשי מקצוע.

מוריה שלוי

מוריה שלוי

גינקוסופית- מלוה נשים בשערי החיים, מטפלת בגישות "התמקדות" ו"קונסטלציה משפחתית", מורה ומרכזת את שנה א' בלימודי גינקוספיה, מנחת מעגלי נשים ונערות, מפעילה את "הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו".

לנא מנסור

לנא מנסור

פיזיותירפיסטית רצפת אגן ,מדריכת הכנה ללידה ,מטפלת בשיטת ארויגו מדריכת פילאטיס ,הבעלים והמקימה של מרכז לנא לבריאות האישה

מאיה בדוסה

מאיה בדוסה

רוקדת וחוקרת תנועה. למדתי שלל סגנונות מחול אותם אני משלבת- ריקוד חופשי, מחול מודרני, ריקודי בטן ועוד. חוקרת את הקסם של תקשורת ושיח באמצעות גוף ותנועה. מתרגלת ומלמדת יוגה בשיטות שונות, אוהבת ללוות אנשים שלומדים לפגוש את העולם הפנימי והחיצוני דרך תנועה.

מעין אורה

מעין אורה

פסיכותרפיסטית גופנית (MA), מלווה רוחנית, מטפלת מינית, זוגית, מנחת קבוצות ומעגלי נשים. בעלת התמחויות בתחום היחסים, מיניות, אינטימיות ועבודה עם טראומה.

סיון צביה טרגר

סיון צביה טרגר

אישה, אמא, רעיה, מורה ליוגה נשית מזה 13 שנה, מפתחת ומלמדת את היוגה המינית, מנחת קבוצות ומעגלים בנושא מחזוריות האישה ומיניות

קנדיס גדי מועלם

קנדיס גדי מועלם

מטפלת במיניות ומיניות מקודשת. מגיעה מעולם הטנטרה והטאו. מורה לצ'י קונג ותרגול ביצת הג'ייד. מלווה נשים, זוגות ונוער למיניות מודעת ומקודשת. מטפלת בשיטות ריפוי דרך נשימה, הילינג, ריקוד, דימיון מודרך ורפואת נשיות ומיניות מקודשת.

שי רותם

שי רותם

פרטים בקרוב

אני רוצה להרשם לכנס אבל מתלבטת ויש לי שאלות

למענה מהיר יש לשלוח הודעה עם השאלה למספר 052-2468434

או שלחי מייל pnima.me@gmail.com

מוזמנת לקבל עוד עידכונים באירוע הפייסבוק

מתבוננות פנימה מציעות 20 כרטיסי מילגה לכל אישה שזקוקה להנחה במחיר הכרטיס .
מוזמנת לכתוב לנו מייל

Kenes.pnima.me@gmail.com
עם שמך, סיבת הבקשה וכמה ביכולתך לשלם ונשלח לך כרטיס מילגה