13 דברים שלא ידעתם על מסיבת כירבולים

(יש יותר אבל זה מה שיצא לי בשלוף)

1. מקום להכיר אנשים חדשים שמחפשים התפתחות ומודעות.

2. מקום להיות בו בהקשבה יתרה לגוף ולתרגל – לעשות רק מה שנכון לכם ומתאים לכם. להוציא את הריצוי מהמרחב (כן כן, צריך לתרגל את זה, רובינו לא טובים בזה בכלל).

3. מקום לחקור את הנושא של לשים גבול, לתקשר את הגבול בצורה מעצימה לעצמי ולאחרים.

4. להיות במרחב שבו מכבדים את הגבולות שלי – מקום שבו הגבולות שלי לא מוטלים בספק. ושמחים ב״לא״ שלי וביכולת שלי לשים גבול. ולהקשיב לעצמי.

5. מקום שבו אפשר לדייק סוגי מגע שונים, למצוא להם מילים, להבין את עצמי טוב יותר, מה אני אוהבת ומה לא. מה הכן שלי, מה הלא שלי. מה אני צריכה כדי להיות כן. ולאהוב אותי כשאני בכן שלי וכשאני בלא שלי.

6. מקום לחוות מגע נוכח, שלא מנסה להגיע לשום מקום. מגע שאפשר לנוח בתוכו. מגע שמאפשר הרפיה, רגיעה, היטענות, שלווה, מנוחה.

7. מקום להתאמן על לעצור באמצע. על להפסיק אינטראקציה, על לשנות את דעתי, על להתחרט.

8. מקום להתאמן על להציע, ליזום, לבקש, ליצור אינטראקציות, להצטרף למשהו קיים שמתרחש בין אנשים. כן…ככל שמתאמנים זה נהיה יותר קל.

9. מקום להתאמן על הרפיה של מע עצבים – בתוך מפגש חברתי. בקרבה, במגע, להיות עצמי, להיות פשוטה, לשחרר מסיכות, טכניקות להרשים. ובמיוחד לשחרר את המאמץ.

10. מקום שבו אפשר לקבל פידבק כנה על המגע שלי, לקבל הדרכה, הכוונה, ללמוד איך לגעת בצורה נעימה ספציפית לאדם מסוים.

11. להתאמן על לקבל דחיה, לחקור את התגובה שלי, את מה זה פוגש בתוכי, לתת מקום לרגש ולהצליח לזוז קצת אחרת מבד״כ. להתאמן על לפרגן למישהו שאומר לי לא. להמשיך ולדייק את עצמי.

12. מקום לדבר בו מהלב, לשתף, להקשיב, ולהקשיב עוד.

13. מקום להתחבר לתחושות של הגוף, לנשימה, למדיטציה של מגע, של חיבור שהיא מעבר ל״אישיות״ ולסיפורים. ובמקום הזה להקשיב, להירגע, לקבל תמיכה.

כתיבת תגובה